تعویض ال سی دی موبایل شیائومی

تعویض ال سی دی موبایل شیائومی و هر برند دیگری، در شرایطی انجام می شود که هیچ کدام از راهکارهای نرم افزاری و سخت افزاری، امکان استفاده مجدد از این قطعه را فراهم نکنند. در این صورت تکنسین ها ضمن استفاده از نمایشگر اورجینال، ال سی دی گوشی را تعویض می کنند تا بتوان مجددا از این دستگاه استفاده کرد. به عنوان مثال زمانی که گوشی دچار آبخوردگی شده و یا صفحه کاملا می شکند، باید صفحه نمایش آن را تعویض کرد. در ادامه این مطلب، نحوه تعویض ال سی دی موبایل شیائومی و مراحل آن را به شما آموزش می دهیم.

با این حال باید بدانید که این کار، کاملا تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران ماهر و با استفاده از تجهیزات و ابزارهای مخصوص انجام شود. کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیر موبایل شیائومی در مرکز سخت افزار ایران، تعویض نمایشگر گوشی شیائومی را به شکل تخصصی و با استفاده از قطعه اصل و اورجینال انجام می دهند.

تعویض ال سی دی موبایل شیائومی

آموزش تعویض ال سی دی موبایل شیائومی

عملیات تعویض ال شی دی موبایل xiaomi به ترتیب زیر انجام می شود:

 • بیرون آوردن خشاب سیم کارت
 • باز کردن درب پشتی گوشی با استفاده از ابزار مخصوص (سپراتور، مکنده و …)
 • باز کردن پیچ های پشت گوشی (معمولا 11 پیچ در این بخش وجود دارد)
 • باز کردن درپوش مادربرد
 • بیرون آوردن کانکتور باتری
 • جداسازی کانکتور خشاب سیمکارت از روی برد
 • جداسازی فلت ال سی دی گوشی با استفاده از اسپاتول
 • گرم کردن صفحه نمایش برای شل شدن چسب زیری آن (با استفاده ازiOpener )
 • جداسازی فلت ال سی دی
 • بیرون آوردن ال سی دی گوشی
 • تعویض ال سی دی موبایل شیائومی و نصب نمایشگر جدید
 • بستن تمامی پیچ ها، اتصالات و بخش های باز شده، دقیقا مطابق قبل

فیلم آموزش تعویض ال سی دی گوشی شیائومی

همانطور که در بخش های قبل اشاره کردیم، تعویض ال سی دی موبایل شیائومی یک کار تخصصی است و به مهارت بالایی نیاز دارد. این کار باید با استفاده از تجهیزات و ابزار مخصوص انجام شود تا گوشی هیچ گونه آسیبی نبیند و به درستی بتوانید با آن کار کنید. با این حال فیلم آموزش تعویض ال سی دی گوشی شیائومی به شما کمک می کند که با مراحل این کار و جزئیات آن به صورت کامل آشنا شوید. در این فیلم مراحل باز و بسته کردن گوشی، جداسازی قطعات و بخش های مرتبط و در نهایت تعویض نمایشگر را به صورت کامل مشاهده می کنید.

تعویض ال سی دی گوشی xiaomi را به متخصصین ما بسپارید

عملیات تعویض ال سی دی موبایل شیائومی در نمایندگی تعمیرات موبایل مرکز سخت افزار ایران، در بالاترین سطح کیفی و تخصصی انجام می شود. همکاران ما ضمن استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات تعمیراتی، مراحل عیب یابی و تعویض نمایشگر گوشی را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می دهند تا کاربران بتوانند مجددا از گوشی خود استفاده کنند.

معمولا در بیشتر گوشی های شیائومی، تاچ و نمایشگر به یکدیگر متصل هستند؛ به همین دلیل در اغلب موارد هنگام تعویض ال سی دی گوشی شیائومی، تاچ هم تعویض می شود. ضمانت نامه معتبری که در پایان مراحل تعمیر و تعویض نمایشگر گوشی xiaomi به شما ارائه می شود، اصالت قطعه را تضمین کرده و به شما این امکان را می دهد که تا مدت زمان تعیین شده، هرگونه مشکل نمایشگر را توسط همکاران ما پیگیری کنید.

چه موقع نیاز به تعویض صفحه نمایش موبایل شیائومی است؟

اولویت تکنسین های مرکز تخصصی تعمیر موبایل، تعمیر نمایشگر آسیب دیده این دستگاه است. با این حال گاهی به هیچ عنوان نمی توان صفحه نمایش گوشی را تعمیر کرد. نمایشگر گوشی های آبخورده، در اغلب موارد قابل تعمیر نبوده و حتما باید تعویض شوند. در این شرایط آب وارد مدارهای صفحه نمایش شده و ضمن آسیب رساندن به آنها، ال سی دی را از کار می اندازد.

همچنین اگر صفحه گوشی شکسته باشد، راهی به جز تعویض ال سی دی موبایل شیائومی وجود ندارد. البته در چنین شرایطی باید دید که تاچ کار می کند یا نه. اگر فرمان های تاچ به درستی اجرا شوند، یعنی گلس آسیب دیده و نیازی به تعویض نمایشگر نیست. در غیر این صورت باید حتما ال سی دی را تعویض کرد تا گوشی مجددا قابل استفاده باشد.