آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل با راهکارهای نوین علمی در نمایندگی تعمیر موبایل انجام می شود. مدرسین ما به کارآموزان می آموزند چگونه با عیب یابی صحیح، موبایل را تعمیر کنند. دانشجویان پس از به اتمام رساندن دوره های علمی در مرکز آموزش تعمیرات موبایل، توانایی تعمیرات برندهای مختلف گوشی را به دست می آورند. اساتید ما به کارآموز یاد می دهند چگونه قطعات حساس مثل انواع ای سی مرکزی را بدون اسیب رساندن به مدار اصلی از آن جدا کنند.

 

آموزش تعمیرات موبایل در این مرکز برای رفع ایراد انواع برندهای معروف مانند آموزش تعمیر موبایل سامسونگ ، آموزش تعمیر موبایل اپل، آموزش تعمیرات شیائومی ، اموزش تعمیر گوشی اچ تی سی و آموزش تعمیرات موبایل ایسوس ، سونی ، ال جی و…انجام میشود. لازم به ذکر است ، پروسه اموزش با  پیشرفته ترین ابزارها در مجهزترین کارگاه تعمیرات تلفن همراه صورت میگیرد. درنهایت باید به این نکته اشاره نماییم که کاراموزان پس از اتمام دوره موفق به دریافت مدرک علمی معتبر  از مرکز سخت افزار ایران میگردند.

دوره های آموزش تعمیر موبایل

دوره های آموزش تعمیر موبایل

همانطور که گفته شد، آموزش تعمیر موبایل در این موسسه از دوره های مختلفی تشکیل شده و کارآموز متناسب با علاقه و استعداد خود قادر به گذراندن تمامی آن ها میباشد. همچنین در پایان هر دوره کارآموز موفق به اخذ مدارک معتبر از سوی موسسه میشود و میتواند در حوزه های مختلف کاری، به فعالیت بپردازد. کادر متخصص این مجموعه با برنامه ریزی های صحیح و کارآمد خود اقدام به آموزش تمامی دوره ها و حوزه های تعمیر موبایل به کارآموزان میباشند. دوره های آموزش تعمیر موبایل شامل آموزش سخت افزار موبایل و آموزش نرم افزار موبایل به صورت کاملا مجزا و با بالاترین کیفیت ممکن تدریس میشود.

برخی دوره های آموزش تعمیر موبایل زیر نظر تعمیرکاران با تجربه و به صورت عملی میباشد و در طول برگزاری این دوره ها همواره از ابزار های تخصصی گوشی های مختلف استفاده میشود. هدف بر این است که در طول برگزاری این دوره ها به صورت جامع، تمامی اصول حرفه ای در تعمیر انواع برندهای گوشی به کارآموزان و علاقمندان آموزش داده میشود. سطح کارگاه های آموزشی تعمیر موبایل از پایه آغاز میشود و متناسب با علاقه ی کارآموز ادامه ی آن تا سطح تخصصی و حرفه ای امکان پذیر است.

دوره های عمومی تعمیر موبایل

آموزش های تعمیر موبایل در این مرکز به صورت جامع و کامل و در دوره های مختلف و مجزا انجام میگیرد و کارآموز و علاقمندان میتوانند با هر سطحی از دانش مرتبط با تعمیرات موبایل در این دوره ها شرکت کنند. این دوره های در حالت کلی با گذراندن دوره های عمومی انجام میگیرد. دوره ی عمومی جهت آشنایی کلی کارآموز با این حرفه برگزار میشود و شامل آموزش های ابتدایی و در سطح مبتدی میباشد.

بدیهی است که کارآموز پس از گذراندن دوره های عمومی تعمیر موبایل هنوز از  صلاحیت کافی برای  ورود به بازار کار در این زمینه برخوردار نیست. کارآموزان با گذراندن این دوره ها موفق به اخذ مدرک تعمیرکار تلفن های همراه خواهند شد.اما قطعا برای ورود به حیطه های تخصصی تر در بازار کار، لازم است دوره های تخصصی و فوق تخصصی را هم پشت سر بگذارند.

کارآموزان در حین گذراندن دوره های عمومی با مشکلات انواع برندهای گوشی های تلفن همراه و ساختار کلی آن ها، آشنایی پیدا میکنند و با بهره گیری از همین شناخت کلی میتوانند به خوبی وارد دوره های تخصصی تر بشوند و در نهایت به عنوان تعمیرکار حرفه ای وارد عرصه ی کار در همین زمینه شوند.

دوره های تخصصی تعمیر گوشی

کارآموز بعد از پشت سر گذاشتن دوره های عمومی به هدف آشنایی با ساختار کلی گوشی های تلفن همراه و با اخذ مدرک معتبر از این دوره ها، میتواند در دور های تخصصی تر شرکت کند و مراحل آموزش خود را به طور حرفه ای تر از قبل پیش ببرد. خوشبختانه این مرکز تخصصی با در اختیار داشتن کادر ویژه و متخصص در تمامی حوزه های حرفه ای تعمیر موبایل، موفق شده کارشناسان حرفه ای و با استعدادی را به جامعه معرفی کند. کادر آموزشی این مرکز با برخورداری از علم روز دنیا و بالاترین سطح تجهیزات، اقدام به برگزاری دوره های تخصصی میکنند. این دوره ها با جدید ترین متد های آموزشی شما عزیزان و علاقمندان را یاری میکند.

در این دوره ها به طور تخصصی به آموزش ساختار انواع گوشی های تلفن همراه پرداخته میشود و علت ها و راهکارهای موجود به طور جامع به کارآموز آموزش داده میشود. در طول این دوره کارآموز به طور عملی گوشی های خراب را عیب یابی و تعمیر میکند و در این زمینه به آمادگی بالایی میرسد. این  مرکز تعمیرات گوشی های تلفن همراه، مفتخر است که به یکی ازموفق ترین موسسه ها در امر آموزش تعمیرموبایل درسطح کشور بدل شده و جامعه ی آماری بالایی از ورود به بازار کار کارآموزان را با خود به همراه دارد.

سرفصل های آموزش تعمیرات موبایل

 • آموزش مقدماتی و پیشرفته تعمیر گوشی های اندروید و IOS
 • آموزش مبانی تعمیرات نرم افزاری گوشی هوشمند
 • آموزش تعمیرات سخت افزاری انواع موبایل در سطح تخصصی
 • آموزش کار با دستگاه ها و تجهیزات تعمیر موبایل همچون دستگاه لمینت و …
 • آشنایی با شماتیک و نقشه مدار گوشی های هوشمند
  آموزش تخصصی تعمیرات آیفون اپل
 • آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر انواع گوشی های سامسونگ، ال جی، هواوی، سونی و …

آموزش تعمیر موبایل اندروید

تمامی آموزش های سخت افزاری و نرم افزاری در دوره های مختلف آماتور و حرفه ای، عمومی و تخصصی، شامل آموزاش تعمیرات موبایل اندروید میشود و در طول این دوره ها کارآموز با تمامی مسائل مربوط به گوشی های اندروید آشنا میشود و با کسب اطلاعات و شناخت بالا وارد دوره های عملی تعمیرات موبایل اندروید میشود. از آن جا که  هدف این مجموعه آموزش حرفه ای تعمیرکاران موبایل میباشد، برای رسیدن به این هدف هیچ مرحله ای از آموزش نادیده گرفته نمیشود. در این مرکز آموزش ایراد یابی گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل های اندورید متناسب با ساختار آن ها انجام میشود.

این آموزش شامل تمامی برندهای تلفن همراه اندروید موجود در بازار میشود. در این دوره ها به علل خرابی های گوشی های با سیستم عامل اندروید، به صورت ریز و تخصصی پرداخته میشود. کارآموزان با ثبت نام و شرکت در این دوره های آموزشی میتوانند به بالا ترین درجه از تعمیرات موبایل اندروید برسند. چرا که متخصصان و مهندسان این مرکز آموزش خود را بر مبنای جامعیت و شیوه های نوین و روز دنیا قرار داده اند و این امر موجب میشود کارشناس با کسب اطلاعات به روز شده، قادر به عیب یابی و تشخیص صحیح، ترمیم و تعمیر خرابی به صورت دقیق در انواع گوشی های پشتیبان از سیستم عامل اندورید خواهد بود. طبق معمول و روند کار این مرکز، گذراندن این دوره برای تمامی کارآموزان، به صدور مدارک معتبر و گواهی های مورد نیاز برای ورود به بازار کار تعمیرات موبایل همراه میباشد.

آموزش تعمیر آیفون

یک تعمیر کار حرفه ای موبایل باید به تعمیر انواع گوشی تلفن همراه مسلط باشد. این مرکز با برگزاری دوره های آموزش تعمیران آیفون این امکان را برای کارآموز فراهم میکند که با سطح بالای شناخت از گوشی های آیفون، قادر به عیب یابی صحیح در تمام حیطه های سخت افزاری و نرم افزاری باشد و پس از آن اقدام به تعمیر صحیح کند و یا در سریع ترین زمان ممکن قطعات معیوب را از دستگاه خارج و قطعه ی جدید را جایگزین کند. آموزش تعمیرات آیفون هم در دو دوره ی تخصصی و عمومی توسط تیمی متشکل از زبده ترین اساتید این حوزه و در این مرکز انجام میشود.

برگزاری دوره های مذکور، با بالاترین کیفیت آموزش های نظری و عملی انجام میگیرد. در این دوره ها آموزش مباحث اصولی و پایه به آن دسته از متقاضیانی ارائه میشود که هیچ آشنایی با تعمیرات آیفون ندارند. در این دوره ها سرفصل های کلی مرتبط با گوشی های اپل مورد بررسی و آموزش قرارمیگیرد و بدیهی است پشت سر گذاشتن این دوره و کسب امتیاز از آن لازمه ی شرکت در دوره های تخصصی تر تعمیرات آیفون میباشد.

پس از برگزاری این دوره ها و ارائه ی آموزش های فنی و اساسی لازم، واحد آموزشی تعمیرات آیفون دوره های جامع تر و تخصصی تری را در اختیار کارآموزان خود قرار میدهد. در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات آیفون، سرفصل های تخصصی مرتبط با هریک از دستگاه های اپل به کارآموزان تدریس میشود. کارآموزان با گذراندن این دوره با تخصصی ترین مباحث تئوریک، فنی، متدها و ترفندهای تعمیر و کار با انواع دستگاه های آیفون آشنایی پیدا میکنند. در این دوره ها به معرفی جدید ترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، کار با جدید ترین نرم افزارهای مرتبط با آیفون، استفاده از به روز ترین شیوه های تعمیر پرداخته میشود. لازم به ذکر است  اساتید این دوره ها از بهترین و قابل ترین مهندسان در سطح کشور برگزیده شدند و قادر به آموزش شیوه های اساسی و نوین به شاگردان میباشند.

آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل

به طور قطع یک تعمیرکار حرفه ای موبایل، برای کار در این زمینه به طور حرفه ای، علاوه بر گذراندن دوره های سخت افزاری تعمیر موبایل، نیاز به آموزش و کسب شناخت بالا در زمینه ی تعمیرات نرم افزاری موبایل را نیز دارد. دوره های آموزش تعمیرات نرم افزاری تحت نظر بهترین و حرفه ای ترین اساتید و مهندسان نرم افزار در سطوح مختلف آماتور و حرفه ای برگزار میشود و در نهایت کارآموز با موفقیت در گذراندن این دوره میتواند به تعمیرکار موفقی تبدیل شود که به تمامی مسائل و مشکلات نرم افزاری انواع گوشی های تلفن همراه اشراف دارد.

آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل، شامل تمامی دوره های مبتدی و حرفه ای در این امر میشود. این دوره ها متشکل از معرفی سیستم عامل های تمامی گوشی های موجود در بازار، کار با انواع باکس ها به صورت حرفه ای، آموزش فلش کردن گوشی های مختلف تلفن همراه، آموزش بکاپ گیری و ترمیم سریال گرفتن در انواع گوشی ها، جلبریک کردن و روت کردن اندروید، آموزش آنلاک شبکه های نوکیا و سامسونگ، آموزش نکات و ترفندهای نرم افزاری مختلف، آموزش فارسی سازی انواع گوشی های موجود در بازار است.

دیگر  دوره ها شامل نصب رام ها و کاستوم رام سفارشی برای تمامی گوشی ها، کار با انواع نرم افزار، ست کردن اپل ای دی ها روی گوشی های آیفون، ترمیم بوت دستگاه، برطرف کردن مشکل اکانت گوگل در گوشی، انجام تمام ویروس کشی ها در سیستم عامل های مختلف، آموزش آنلاک فکتوری گوشی های وارد شده از خارج از کشور و… است که در این مرکز با بالاترین سطح کیفی ممکن به کارآموزان عزیز ارائه میشود.

آموزش سخت نرم افزاری گوشی

یکی از مهم ترین اهداف این مرکز آموزش کامل تعمیرات سخت افزاری به کارآموزان در حین گذراندن دوره های مختلف میباشد. چرا که تعمیرات سخت افزاری از تخصصی ترین دوره های مربوط به تعمیرات موبایل میباشد. این مرکز در دوره های تخصصی و عمومی سخت افزاری موبایل از قطعات و تجهیزات جدید استفاده میکند و این امر باعث شده، کارآموزان با سطح دانش نظری و عملی قوی و به روز در سطح جامعه به کارشناسان حرفه ی تعمیر موبایل تبدیل شوند.

دوره های تعمیرات سخت افزاری موبایل توسط برترین اساتید و مهندسان سخت افزار و با بالاترین کیفیت برگزار میشود و کارآموز پس از گذراندن این دوره موفق به کسب مدرک معتبری از سوی این مرکز میشود و میتواند در حیطه های مختلف تعمیر موبایل در زمینه های تخصصی و سخت افزاری مشغول به کار شود.

دوره های تعمیرات سخت افزاری موبایل شامل حوزه های مختلفی میشوند و با آموزش صحیح تئوری و عملی الکترونیک، قطعه شناسی و نحوه ی قرارگیری آن در مدار، آموزش عیب یابی قطعات خراب، آموزش شابلون زدن حین تعمیر موبایل، آموزش تعویض انواع آی سی های غیر چسبی و دو لایه، آموزش تعویض تضمینی آی سی های چسبی، آموزش کار با ابزاری چون مولتی متر و منبع تغذیه، روش های مختلف عیب یابی گوشی های تلفن همراه با تست های آمپر، نقشه خوانی های شماتیک، آموزش سیم کشی مدار های موبایل، پروگرام کردن آی سی های هارد خام انواع گوشی ها و … به انجام میرسد و در نهایت کارآموز میتواند به سطح بالایی از شناخت نظری و عملی دست یابد.

 • آموزش کار با هیتر.
 • آموزش کار با اسیلوسکوپ.
 • آموزش ساختن APPLE ID.
 • آموزش نصب برنامه کرک و اورجینال.
 • تدریس برداشتن رمز ورود (Reset Code ).
 • تدریس کار با اهم متر در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • تدریس کار با سیگنال ژنراتور در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • تدریس سیستم عامل مخصوص در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • تدریس حرفه ای کار با کلیه باکسها در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • تدریس جیلبریک کردن ( JailBreack )در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • آموزش نصب منوی فارسی بدون مشکلات بعدی از قبیل هنگ کردن و عدم آنتن دهی.
 • آموزش ویندوز موبایل،NOKIA,SAMSUNG،JAVA٬NOKIA,SONYERICSSON، SYMBIAN
 • تدریس ریبال کردن تمامیICها اعم از:چسبی و دو طبقه و معمولی و MICRO ICو … در مرکز آموزش تعمیرات موبایل
 • تدریس ریکاوری موبایل به وسیله روشهای نوین و علمی:جریان کشی٬ولتاژگیری٬مسیریابی،CUT LINE٬TEST POINو …
 • آموزش ترمیم متالیزه های کنده شده از روی برد حتی متالیزه های زیر ICهایXGOLD٬GAZOO٬RAPUYAMA٬AURA٬ AVILMو…
 • آموزش و عیب یابی و تعمیرات موبایل توسطSPECTRUM ANALYZER,OSCILLOSCOPE,SIGNAL GENERATOR,GSM TESTERو …
 • آموزش و تشریح کلیه ی سیستم عامل ها اعم از: MAC(IPHONE IPAD,IPOD)،HTC,SAMSUNG,MOTOROLA,SONY,HAWAII,ANDROID
 • تدریس حرفه ای، تحلیل قطعه به قطعه و تکنینکهای اصولی و علمی تعمیر گوشیهای نسل Qualcommگلکسی در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.

 

قبل از تکمیل ظرفیت ثبت نام کنید! 

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام با مشاورین نمایندگی تعمیر موبایل تماس حاصل کنید.

سوالات متداول کاربران مرکز آموزش تعمیر موبایل

هزینه ی شرکت در کلاس های مرکز آموزش تعمیرات موبایل بستگی به دوره ی انتخابی از طرف کارآموز دارد. دوره های تخصصی و عمومی کلاس های آموزشی تعمیر موبایل به تجهیزات و ابزارآلات متفاوتی نیاز دارند. این امر خود شکل دهنده ی تفاوت هزینه های ثبت نام است. جهت کسب اطلاعات دقیق تر در این زمینه می توانید با واحد پشتیبانی مرکز آموزش تعمیرات موبایل تماس حاصل فرمایید.

بله، کلیه ی دوره های عمومی و تخصصی مرکز آموزش تعمیرات موبایل به همراه مدرک عرضه می شوند. با گذراندن این دوره های کاربردی و دریافت مدرک معتبر مرکز آموزش تعمیرات موبایل می توانید حضور پررنگی در بازار پر رونق تعمیر گوشی های موبایل داشته باشید.

بله، کیفیت محتوای کلاس های مرکز آموزش تعمیرات موبایل تضمین شده هستند. اگر با یک بار شرکت در دوره های کاربردی این مجموعه قادر به دریافت صحیح مطالب آموزشی نبودید، می توانید مجددا به صورت رایگان در کلاس های مرکز آموزش تعمیرات موبایل حضور بیابید. ما در کنار شما هستیم تا در زمینه ی تعمیرات تلفن های همراه حرفه ای شوید.

به طور کلی تمامی سرفصل های تخصصی و سیستماتیک با نمونه های آزمایشی به صورت عملی تدریس داده می شوند. البته در ابتدای امر برخی از مباحث دوره های آموزش تعمیرات موبایل به صورت تئوری ارائه شده تا کارآموزان گرامی آمادگی لازم را برای حضور در کلاس های عملی به دست آورند.

بله، مرکز آموزش تعمیرات موبایل به فکر رفاه کارآموزان شهرستانی بوده و کلاس هایی را با ساعات فشرده برنامه ریزی کرده است. با حضور در دوره های فشرده می توانید به راحتی در مدت زمان کوتاهی کلیه ی مباحث دوره های عمومی و تخصصی را فرا بگیرید.

جای نگرانی نیست. از آنجا که دانش اساتید مجرب مرکز آموزش تعمیرات موبایل کاملا به روز می باشد، دوره های کاربردی این مرکز، بازیابی تمامی گوشی های جدید و قدیم برندهای مطرح دنیا را به طور جامع در بر می گیرد.

دانلود فیلم آموزش تعمیر موبایل

با توجه به اهمیت تلفن های هوشمند در زندگی بسیاری از شما، ممکن است هرگونه خرابی در این دستگاه برای شما دردسر ساز شود. بنابراین وجود مرکزی که بتواند خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات موبایل به شما ارائه دهد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. انتخاب این مرکز باید با آگاهی کاملی صورت گیرد. در صورتی که دستگاه معیوب را به یک مرکز غیر معتبر بسپارید ممکن است علاوه بر رفع نشدن مشکل مربوطه ، مشکل گوشی شما حادتر نیز شود. از این رو باید قادر باشید که مشکل دستگاه را به خوبی تشخیص دهید.

نمایندگی تعمیرات موبایل دارای مطالب بسیار مفیدی در زمینه انواع مشکلات موبایل می باشد. با مطالعه چنین مطالبی علاوه بر آگاهی با انواع مشکلات گوشی تلفن همراه می توانید تعمیر کار گوشی خود نیز باشید. در ادامه یک نمونه از ویدیوهای آموزشی نمایندگی موبایل برای شما قرار داده شده است. با مشاهده چنین آموزش هایی در نمایندگی موبایل علاوه بر آشنایی با انواع قطعات موبایل و نحوه تعمیرات آن، می توانید با جدیدترین تکنولوژی های به کاررفته در تلفن های هوشمند آشنا شوید.

آموزش تعمیر گوشی

توسعه و دگرگونی های وسیع در فناوری سبب شده، در تمامی حوزه های تکنولوژی شاهد پیشرفت روز افزون باشیم. یکی از مطرح ترین حوزه ها، بدون شک به گوشی های تلفن همراه اختصاص دارد. این گوشی ها در طرح های متفاوت و کاربردهای مختلف طراحی و تولید میشوند. گستردگی استفاده از گوشی های موبایل تا حدی ست که امروزه کمتر کسی را میبینیم که استفاده ای از آن نداشته باشد. طبیعتا هر چه به تعداد کاربران گوشی های موبایل اضافه میشود، نیاز به مراکز پشتیبانی از این گوشی ها نیز بیشتر احساس میشود.

پس میتوان همواره نیاز به وجود متخصصان تعمیر موبایل در سطح کشور وجود دارد و این نیاز به مراتب بیشتر هم شده. چرا که نوسانات قیمت ارز باعث افزایش چشمگیر قیمت اسمارت فون های امروزی شده و این افزایش قیمت کاربر را متقاعد میکند در مواقع خرابی و اختلال گوشی خود، به جای خرید گوشی جدید، اقدام به تعمیر استاندارد گوشی قبلی خود کند. از همین رو آموزش تعمیر موبایل به امری ضروری و مهم  بدل شده و ما نیاز داریم، با آموزش صحیح به کارآموزان راه را برای ورود آن ها به عرصه ی کار هموار کنیم. با همین هدف آموزش تعمیر موبایل از سوی این مرکز، سال هاست در دوره های مختلف، تحت نظر بهترین اساتید سطح کشور و متناسب با علم روز دنیا، به کارآموزان و علاقمندان عزیز ارائه میشود.

آموزش نکات مهم در تعمیر موبایل

مدرسین مرکز آموزش تعمیرات موبایل مهمترین نکات در تعمیر موبایل را به کارآموزان اموزش میدهند . تمامی افراد پس از به اتمام رساندن این دوره با زیر و بم و کلیه فنون ریکاوری گوشی آشنا میشوند .  از تمامی علاقه مندان به آموزش تعمیرات موبایل خواهشمندیم با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر شرکت ارائه دهنده آموزش  اقدام به ثبت نام مرکزی مورد اطمینان نمایند.  اساتید مرکز آموزش تعمیرات موبایل پس از پشت سر گذاشتن آزمونهای متعدد علمی استخدام شده اند .

کادر علمی ما درطول سال ملزم به گذراندن دوره های آموزشی بین المللی میباشند . به همین دلیل با شرکت در این کلاسهای اموزشی میتوانید با علم نوین آشنا شوید . مرکز آموزش تعمیرات موبایل شناخته شده ترین مرکز تخصصی آموزش،تعمیرات و وارد کننده تجهیزات و قطعات در سطح کشور میباشد .

نمایندگی موبایل و واحدهای تعمیرات موبایل

نمایندگی موبایل ، واحدهای تعمیرات موبایل را به صورت مجزا راه اندازی کرده است . مجزا بودن واحدهای تعمیر یکی از آپشنهای مهم این مرکز میباشد . تکنسینهای ما در هر واحد به ریکاوری یک محصول میپردازند . همین امر موجب افزایش راندمان کار پرسنل و مجموعه میگردد . لازم به ذکر است ، کاربران برای دریافت خدمات ریکاوری باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند .

تعمیرات فوق تخصصی انواع موبایل با ضمانت و کمترین قیمت در این مرکز انجام میشود . نمایندگی موبایل با تامین قطعات و مواد مصرفی اورجینال به رفع ایراد پیش آمده در دستگاه کاربران میپردازد .چنانچه هر سوالی در زمینه آموزش تعمیرات موبایل داشته باشید میتوانید با نمایندگی موبایل تماس بگیرید .

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *