• آموزش مقدماتی و پیشرفته تعمیر گوشی های اندروید و IOS
 • آموزش مبانی تعمیرات نرم افزاری گوشی هوشمند
 • آموزش تعمیرات سخت افزاری انواع موبایل در سطح تخصصی
 • آموزش کار با دستگاه ها و تجهیزات تعمیر موبایل همچون دستگاه لمینت و …
 • آشنایی با شماتیک و نقشه مدار گوشی های هوشمند
  آموزش تخصصی تعمیرات آیفون اپل
 • آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر انواع گوشی های سامسونگ، ال جی، هواوی، سونی و …

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل با راهکارهای نوین علمی در نمایندگی تعمیر موبایل انجام می شود. مدرسین ما به کارآموزان می آموزند چگونه با عیب یابی صحیح، موبایل را تعمیر کنند. دانشجویان پس از به اتمام رساندن دوره های علمی در مرکز آموزش تعمیرات موبایل، توانایی تعمیرات برندهای مختلف گوشی را به دست می آورند. اساتید ما به کارآموز یاد می دهند چگونه قطعات حساس مثل انواع ای سی مرکزی را بدون اسیب رساندن به مدار اصلی از آن جدا کنند. آموزش تعمیرات موبایل در این مرکز برای رفع ایراد انواع برندهای معروف مانند آموزش تعمیر موبایل سامسونگ ، آموزش تعمیر موبایل اپل، آموزش تعمیرات شیائومی ، اموزش تعمیر گوشی اچ تی سی و آموزش تعمیرات موبایل ایسوس ، سونی ، ال جی و…انجام میشود. لازم به ذکر است ، پروسه اموزش با  پیشرفته ترین ابزارها در مجهزترین کارگاه تعمیرات تلفن همراه صورت میگیرد. درنهایت باید به این نکته اشاره نماییم که کاراموزان پس از اتمام دوره موفق به دریافت مدرک علمی معتبر  از مرکز سخت افزار ایران میگردند.

آموزش تعمیر موبایل

آموزش تعمیرات موبایل اندروید

تمامی آموزش های سخت افزاری و نرم افزاری در دوره های مختلف آماتور و حرفه ای، عمومی و تخصصی، شامل آموزاش تعمیرات موبایل اندروید میشود و در طول این دوره ها کارآموز با تمامی مسائل مربوط به گوشی های اندروید آشنا میشود و با کسب اطلاعات و شناخت بالا وارد دوره های عملی تعمیرات موبایل اندروید میشود. از آن جا که  هدف این مجموعه آموزش حرفه ای تعمیرکاران موبایل میباشد، برای رسیدن به این هدف هیچ مرحله ای از آموزش نادیده گرفته نمیشود. در این مرکز آموزش ایراد یابی گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل های اندورید متناسب با ساختار آن ها انجام میشود.

این آموزش شامل تمامی برندهای تلفن همراه اندروید موجود در بازار میشود. در این دوره ها به علل خرابی های گوشی های با سیستم عامل اندروید، به صورت ریز و تخصصی پرداخته میشود. کارآموزان با ثبت نام و شرکت در این دوره های آموزشی میتوانند به بالا ترین درجه از تعمیرات موبایل اندروید برسند. چرا که متخصصان و مهندسان این مرکز آموزش خود را بر مبنای جامعیت و شیوه های نوین و روز دنیا قرار داده اند و این امر موجب میشود کارشناس با کسب اطلاعات به روز شده، قادر به عیب یابی و تشخیص صحیح، ترمیم و تعمیر خرابی به صورت دقیق در انواع گوشی های پشتیبان از سیستم عامل اندورید خواهد بود. طبق معمول و روند کار این مرکز، گذراندن این دوره برای تمامی کارآموزان، به صدور مدارک معتبر و گواهی های مورد نیاز برای ورود به بازار کار تعمیرات موبایل همراه میباشد.

آموزش تعمیرات آیفون

یک تعمیر کار حرفه ای موبایل باید به تعمیر انواع گوشی تلفن همراه مسلط باشد. این مرکز با برگزاری دوره های آموزش تعمیران آیفون این امکان را برای کارآموز فراهم میکند که با سطح بالای شناخت از گوشی های آیفون، قادر به عیب یابی صحیح در تمام حیطه های سخت افزاری و نرم افزاری باشد و پس از آن اقدام به تعمیر صحیح کند و یا در سریع ترین زمان ممکن قطعات معیوب را از دستگاه خارج و قطعه ی جدید را جایگزین کند. آموزش تعمیرات آیفون هم در دو دوره ی تخصصی و عمومی توسط تیمی متشکل از زبده ترین اساتید این حوزه و در این مرکز انجام میشود.

برگزاری دوره های مذکور، با بالاترین کیفیت آموزش های نظری و عملی انجام میگیرد. در این دوره ها آموزش مباحث اصولی و پایه به آن دسته از متقاضیانی ارائه میشود که هیچ آشنایی با تعمیرات آیفون ندارند. در این دوره ها سرفصل های کلی مرتبط با گوشی های اپل مورد بررسی و آموزش قرارمیگیرد و بدیهی است پشت سر گذاشتن این دوره و کسب امتیاز از آن لازمه ی شرکت در دوره های تخصصی تر تعمیرات آیفون میباشد.

پس از برگزاری این دوره ها و ارائه ی آموزش های فنی و اساسی لازم، واحد آموزشی تعمیرات آیفون دوره های جامع تر و تخصصی تری را در اختیار کارآموزان خود قرار میدهد. در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات آیفون، سرفصل های تخصصی مرتبط با هریک از دستگاه های اپل به کارآموزان تدریس میشود. کارآموزان با گذراندن این دوره با تخصصی ترین مباحث تئوریک، فنی، متدها و ترفندهای تعمیر و کار با انواع دستگاه های آیفون آشنایی پیدا میکنند. در این دوره ها به معرفی جدید ترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، کار با جدید ترین نرم افزارهای مرتبط با آیفون، استفاده از به روز ترین شیوه های تعمیر پرداخته میشود. لازم به ذکر است  اساتید این دوره ها از بهترین و قابل ترین مهندسان در سطح کشور برگزیده شدند و قادر به آموزش شیوه های اساسی و نوین به شاگردان میباشند.

دوره های آموزش تعمیر موبایل

همانطور که گفته شد، آموزش تعمیر موبایل در این موسسه از دوره های مختلفی تشکیل شده و کارآموز متناسب با علاقه و استعداد خود قادر به گذراندن تمامی آن ها میباشد. همچنین در پایان هر دوره کارآموز موفق به اخذ مدارک معتبر از سوی موسسه میشود و میتواند در حوزه های مختلف کاری، به فعالیت بپردازد. کادر متخصص این مجموعه با برنامه ریزی های صحیح و کارآمد خود اقدام به آموزش تمامی دوره ها و حوزه های تعمیر موبایل به کارآموزان میباشند. دوره های آموزش تعمیر موبایل شامل آموزش سخت افزار موبایل و آموزش نرم افزار موبایل به صورت کاملا مجزا و با بالاترین کیفیت ممکن تدریس میشود.

برخی دوره های آموزش تعمیر موبایل زیر نظر تعمیرکاران با تجربه و به صورت عملی میباشد و در طول برگزاری این دوره ها همواره از ابزار های تخصصی گوشی های مختلف استفاده میشود. هدف بر این است که در طول برگزاری این دوره ها به صورت جامع، تمامی اصول حرفه ای در تعمیر انواع برندهای گوشی به کارآموزان و علاقمندان آموزش داده میشود. سطح کارگاه های آموزشی تعمیر موبایل از پایه آغاز میشود و متناسب با علاقه ی کارآموز ادامه ی آن تا سطح تخصصی و حرفه ای امکان پذیر است.

 

قبل از تکمیل ظرفیت ثبت نام کنید! 

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام با مشاورین نمایندگی تعمیر موبایل تماس حاصل کنید.

آموزش تعمیر موبایل

توسعه و دگرگونی های وسیع در فناوری سبب شده، در تمامی حوزه های تکنولوژی شاهد پیشرفت روز افزون باشیم. یکی از مطرح ترین حوزه ها، بدون شک به گوشی های تلفن همراه اختصاص دارد. این گوشی ها در طرح های متفاوت و کاربردهای مختلف طراحی و تولید میشوند. گستردگی استفاده از گوشی های موبایل تا حدی ست که امروزه کمتر کسی را میبینیم که استفاده ای از آن نداشته باشد. طبیعتا هر چه به تعداد کاربران گوشی های موبایل اضافه میشود، نیاز به مراکز پشتیبانی از این گوشی ها نیز بیشتر احساس میشود.

پس میتوان همواره نیاز به وجود متخصصان تعمیر موبایل در سطح کشور وجود دارد و این نیاز به مراتب بیشتر هم شده. چرا که نوسانات قیمت ارز باعث افزایش چشمگیر قیمت اسمارت فون های امروزی شده و این افزایش قیمت کاربر را متقاعد میکند در مواقع خرابی و اختلال گوشی خود، به جای خرید گوشی جدید، اقدام به تعمیر استاندارد گوشی قبلی خود کند. از همین رو آموزش تعمیر موبایل به امری ضروری و مهم  بدل شده و ما نیاز داریم، با آموزش صحیح به کارآموزان راه را برای ورود آن ها به عرصه ی کار هموار کنیم. با همین هدف آموزش تعمیر موبایل از سوی این مرکز، سال هاست در دوره های مختلف، تحت نظر بهترین اساتید سطح کشور و متناسب با علم روز دنیا، به کارآموزان و علاقمندان عزیز ارائه میشود.

سوالات متداول کاربران مرکز آموزش تعمیر موبایل

هزینه ی شرکت در کلاس های مرکز آموزش تعمیرات موبایل بستگی به دوره ی انتخابی از طرف کارآموز دارد. دوره های تخصصی و عمومی کلاس های آموزشی تعمیر موبایل به تجهیزات و ابزارآلات متفاوتی نیاز دارند. این امر خود شکل دهنده ی تفاوت هزینه های ثبت نام است. جهت کسب اطلاعات دقیق تر در این زمینه می توانید با واحد پشتیبانی مرکز آموزش تعمیرات موبایل تماس حاصل فرمایید.

بله، کلیه ی دوره های عمومی و تخصصی مرکز آموزش تعمیرات موبایل به همراه مدرک عرضه می شوند. با گذراندن این دوره های کاربردی و دریافت مدرک معتبر مرکز آموزش تعمیرات موبایل می توانید حضور پررنگی در بازار پر رونق تعمیر گوشی های موبایل داشته باشید.

بله، کیفیت محتوای کلاس های مرکز آموزش تعمیرات موبایل تضمین شده هستند. اگر با یک بار شرکت در دوره های کاربردی این مجموعه قادر به دریافت صحیح مطالب آموزشی نبودید، می توانید مجددا به صورت رایگان در کلاس های مرکز آموزش تعمیرات موبایل حضور بیابید. ما در کنار شما هستیم تا در زمینه ی تعمیرات تلفن های همراه حرفه ای شوید.

به طور کلی تمامی سرفصل های تخصصی و سیستماتیک با نمونه های آزمایشی به صورت عملی تدریس داده می شوند. البته در ابتدای امر برخی از مباحث دوره های آموزش تعمیرات موبایل به صورت تئوری ارائه شده تا کارآموزان گرامی آمادگی لازم را برای حضور در کلاس های عملی به دست آورند.

بله، مرکز آموزش تعمیرات موبایل به فکر رفاه کارآموزان شهرستانی بوده و کلاس هایی را با ساعات فشرده برنامه ریزی کرده است. با حضور در دوره های فشرده می توانید به راحتی در مدت زمان کوتاهی کلیه ی مباحث دوره های عمومی و تخصصی را فرا بگیرید.

جای نگرانی نیست. از آنجا که دانش اساتید مجرب مرکز آموزش تعمیرات موبایل کاملا به روز می باشد، دوره های کاربردی این مرکز، بازیابی تمامی گوشی های جدید و قدیم برندهای مطرح دنیا را به طور جامع در بر می گیرد.

دانلود فیلم آموزش تعمیر موبایل

با توجه به اهمیت تلفن های هوشمند در زندگی بسیاری از شما، ممکن است هرگونه خرابی در این دستگاه برای شما دردسر ساز شود. بنابراین وجود مرکزی که بتواند خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات موبایل به شما ارائه دهد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. انتخاب این مرکز باید با آگاهی کاملی صورت گیرد. در صورتی که دستگاه معیوب را به یک مرکز غیر معتبر بسپارید ممکن است علاوه بر رفع نشدن مشکل مربوطه ، مشکل گوشی شما حادتر نیز شود. از این رو باید قادر باشید که مشکل دستگاه را به خوبی تشخیص دهید.

نمایندگی تعمیرات موبایل دارای مطالب بسیار مفیدی در زمینه انواع مشکلات موبایل می باشد. با مطالعه چنین مطالبی علاوه بر آگاهی با انواع مشکلات گوشی تلفن همراه می توانید تعمیر کار گوشی خود نیز باشید. در ادامه یک نمونه از ویدیوهای آموزشی نمایندگی موبایل برای شما قرار داده شده است. با مشاهده چنین آموزش هایی در نمایندگی موبایل علاوه بر آشنایی با انواع قطعات موبایل و نحوه تعمیرات آن، می توانید با جدیدترین تکنولوژی های به کاررفته در تلفن های هوشمند آشنا شوید.

سرفصل های آموزش تعمیرات موبایل

 • آموزش کار با هیتر.
 • آموزش کار با اسیلوسکوپ.
 • آموزش ساختن APPLE ID.
 • آموزش نصب برنامه کرک و اورجینال.
 • تدریس برداشتن رمز ورود (Reset Code ).
 • تدریس کار با اهم متر در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • تدریس کار با سیگنال ژنراتور در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • تدریس سیستم عامل مخصوص در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • تدریس حرفه ای کار با کلیه باکسها در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • تدریس جیلبریک کردن ( JailBreack )در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • آموزش نصب منوی فارسی بدون مشکلات بعدی از قبیل هنگ کردن و عدم آنتن دهی.
 • آموزش ویندوز موبایل،NOKIA,SAMSUNG،JAVA٬NOKIA,SONYERICSSON، SYMBIAN
 • تدریس ریبال کردن تمامیICها اعم از:چسبی و دو طبقه و معمولی و MICRO ICو … در مرکز آموزش تعمیرات موبایل
 • تدریس ریکاوری موبایل به وسیله روشهای نوین و علمی:جریان کشی٬ولتاژگیری٬مسیریابی،CUT LINE٬TEST POINو …
 • آموزش ترمیم متالیزه های کنده شده از روی برد حتی متالیزه های زیر ICهایXGOLD٬GAZOO٬RAPUYAMA٬AURA٬ AVILMو…
 • آموزش و عیب یابی و تعمیرات موبایل توسطSPECTRUM ANALYZER,OSCILLOSCOPE,SIGNAL GENERATOR,GSM TESTERو …
 • آموزش و تشریح کلیه ی سیستم عامل ها اعم از: MAC(IPHONE IPAD,IPOD)،HTC,SAMSUNG,MOTOROLA,SONY,HAWAII,ANDROID
 • تدریس حرفه ای، تحلیل قطعه به قطعه و تکنینکهای اصولی و علمی تعمیر گوشیهای نسل Qualcommگلکسی در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.

دوره ی تخصصی تعمیرات موبایل

مرکز آموزش تعمیرات موبایل برای تکنسینها و افراد متخصص اقدام به تشکیل دوره تخصصی کرده است . با پیشرفت تکنولوژی روشهای ریکاوری نیز تغییر میکند . این امر نشان دهنده اهمیت آموزش تعمیرکاران میباشد . مباحثی که در این دوره تدریس میگردد عبارت است از : آموزش قسمت های BASBAND. آموزش و نصب CUSTOM ROM. آموزش و نصب ORGINAL ROM. تدریس حرفه ای و کامل RESTORE کردن در مرکز آموزش تعمیرات موبایل .

تعمیرکاران پس از به اتمام رساندن این دوره به تکنسین نمونه شهر و منطقه خود تبدیل میشوند . ضمنا مدرسین ما پس از پایان دوره موظف به پاسخگویی سوالات شما عزیزان میباشند . امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات اموزشی درخور شما عزیزان رضایت هرچه بیشترتان را کسب نماییم .

دوره ی عمومی تعمیرات موبایل

مرکز آموزش تعمیرات موبایل دوره عمومی را برای کاربران عادی درنظر گرفته است . افراد با شرکت در این دوره میتوانند با ویژگیهای گوشی خود آشنا شوند . بدیهی است از این طریق میتوانید برطرف کننده ایرادات سطحی موبایلتان باشید . بخشی از مباحثی که در این دوره تدریس میگردد عبارت است از : تدریس رفع اتصالی و اتصال کوتاه. تدریس برطرف کردن مشکل عدم کارکرد دوربین. تدریس حل مشکل عدم کارکرد مموری کارت در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.

اموزش رفع عدم کارکرد ویبره. آموزش رفع عدم کارکرد تاچ. تدریس عدم کارکرد ال سی دی در مرکز آموزش تعمیرات موبایل. تدریس حل مشکل عدم کارکرد بلوتوث. اموزش رفع عدم کارکرد USB. مبرهن است پس از حضور در این دوره دیگر نیاز نیست برای رفع ایرادات سطحی دستگاه به تعمیرگاه گوشی مراجعه نمایید .

آموزش نکات مهم در تعمیر موبایل

مدرسین مرکز آموزش تعمیرات موبایل مهمترین نکات در تعمیر موبایل را به کارآموزان اموزش میدهند . تمامی افراد پس از به اتمام رساندن این دوره با زیر و بم و کلیه فنون ریکاوری گوشی آشنا میشوند .  از تمامی علاقه مندان به آموزش تعمیرات موبایل خواهشمندیم با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر شرکت ارائه دهنده آموزش  اقدام به ثبت نام مرکزی مورد اطمینان نمایند.  اساتید مرکز آموزش تعمیرات موبایل پس از پشت سر گذاشتن آزمونهای متعدد علمی استخدام شده اند .

کادر علمی ما درطول سال ملزم به گذراندن دوره های آموزشی بین المللی میباشند . به همین دلیل با شرکت در این کلاسهای اموزشی میتوانید با علم نوین آشنا شوید . مرکز آموزش تعمیرات موبایل شناخته شده ترین مرکز تخصصی آموزش،تعمیرات و وارد کننده تجهیزات و قطعات در سطح کشور میباشد .

نمایندگی موبایل و واحدهای تعمیرات موبایل

نمایندگی موبایل ، واحدهای تعمیرات موبایل را به صورت مجزا راه اندازی کرده است . مجزا بودن واحدهای تعمیر یکی از آپشنهای مهم این مرکز میباشد . تکنسینهای ما در هر واحد به ریکاوری یک محصول میپردازند . همین امر موجب افزایش راندمان کار پرسنل و مجموعه میگردد . لازم به ذکر است ، کاربران برای دریافت خدمات ریکاوری باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند .

تعمیرات فوق تخصصی انواع موبایل با ضمانت و کمترین قیمت در این مرکز انجام میشود . نمایندگی موبایل با تامین قطعات و مواد مصرفی اورجینال به رفع ایراد پیش آمده در دستگاه کاربران میپردازد .چنانچه هر سوالی در زمینه آموزش تعمیرات موبایل داشته باشید میتوانید با نمایندگی موبایل تماس بگیرید .

2 دیدگاه. Leave new

 • سلام وقتتون بخیر شما تاچ گوشی هم تعمیر میکنین؟ یه گوشی سامسونگ مدل اس 7 دارم که تاچش کار نمیکنه هرجا بردم گفتن باید ال سی دیش عوض بشه، این درسته؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   می 7, 2020 8:50 ق.ظ

   سلام بله. از خدمات نمایندگی تعمیر موبایل تعمیر تاچ موبایل است. با توجه به میزان خسارتی که به تاچ گوشی شما وارد شده در مورد این موضوع تصمیم گیری می شود. گوشی شما باید جهت بررسی تخصصی در اختیار کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل قرار بگیرد تا در خصوص تعویض ال سی دی تصمیم گیری شود.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+