تعمیرات گوشی شیائومی

نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی یک مرکز تخصصی تعمیرات می باشد که دارای واحدهای تخصصی تعمیر گوشی شیائومی می باشد. واحد های تعمیرات در نمایندگی گوشی شیائومی دارای پیشرفته ترین ابزار های تعمیر می باشد. از این رو کلیه استانداردهای لازم هنگام تعمیرات رعایت می شود. این مرکز قادر به حل کلیه مشکلات به وجود آمده در گوشی شیائومی می باشد. نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی کلیه فعالیت های تعمیرات گوشی Xiaomi را در نمایندگی موبایل شیائومی به همراه گارانتی معتبر ارائه می دهد.

در صورت بروز مشکل در گوشی خود از مراجعه به مراکز غیر معتبر خودداری کنید. این مراکز می توانند باعث تشدید مشکل گوشی شما شود. تمام تعمیرکاران نمایندگی تعمیر موبایل شیائومی خود متعهد می دانند که محصول کاربر را به بهترین شکل ترمیم نموده و تمام استاندارد های لازم را هنگام تعمیرات رعایت کنند تا دستگاه شما به طور کامل تعمیر شود.

تعمیرات گوشی شیائومی

هزینه تعمیرات موبایل شیائومی

هزینه تعمیر موبایل شیائومی و هر برند دیگری، بستگی به این دارد که کدام بخش های گوشی و به چه شکل و اندازه ای آسیب دیده باشند. مثلا اگر برد یا ال سی دی نیاز به تعویض داشته باشند، باید مبلغ بالایی بابت تعویض قطعه پرداخت کنید که بخش اصلی آن، هزینه قطعه جدید است. این درحالی است که تعمیرات نرم افزاری معمولا چندان هزینه بر نیست. مگر در مواردی مثل بازیابی اطلاعات یا وقتی نیاز به استفاده از برنامه یا روش خاصی باشد. در مجموع هزینه تعمیرات گوشی شیائومی در مقایسه با دیگر برندها پایین تر است. چون قطعات یدکی آن نایاب نیستند و راحت تر قابل تهیه می باشند. البته تا گوشی به طور کامل عیب یابی نشود، نمی توان اطلاعات دقیقی در مورد هزینه تعمیرات آن داد.

خدمات تخصصی تعمیرات گوشی شیائومی

تعمیر تاچ گوشی شیائومی

تعمیر تاچ یکی از خدمات تخصصی مرکز تعمیرات موبایل شیائومی است. اگر در حین استفاده از گوشی متوجه کار نکردن تاچ دستگاه و یا کند شدن آن شدید لازم است که برای تعمیر موبایل خود اقدام کنید. البته قبل از اقدام به تعمیر تاچ بهتر است بدانید که گاهی کند شدن و کار نکردن تاچ به دلیل اجرای برنامه های سنگین و پر شدن حافظه گوشی است. بنابراین ابتدا این موارد را چک کرده و در صورتی که مشکل برطرف نشد برای تعمیر گوشی خود اقدام کنید.

کارشناسان تعمیر موبایل با بررسی تاچ، اقدام به تعمیر یا تعویض آن می کنند. یکی از تعمیرات قابل توجه تاچ، پرس کردن مجدد آن به ال سی دی می باشد. در حالتی که تاچ از روی ال سی دی جدا شده باشد معمولاً به کندی عمل کرده و یا کار نمی کند.

تعمیر برد گوشی شیائومی

هرگونه ضربه، نفوذ رطوبت به داخل گوشی و یا نوسان الکتریکی می تواند به برد تلفن همراه شما آسیب برساند. برد در برگیرنده بسیاری از قطعات موبایل از جمله پردازنده و حافظه دستگاه است.

بنابراین خرابی در این بخش ممکن است باعث بروز اختلالاتی در گوشی شده و امکان استفاده از آن را منتفی کند. روشن نشدن موبایل، قطع شدن صدای دستگاه، هنگ کردن سیستم، کار نکردن دوربین، بالا نیامدن سیستم عامل موبایل و مواردی از این دست، از جمله مشکلاتی هستند که به دلیل خرابی برد مشاهده می شوند. برد گوشی از قطعاتی است که امکان تعمیر آن وجود داشته که معمولاً با تعویض قطعات آن همراه است.

آنتن ندادن موبایل شیائومی

آنتن ندادن موبایل به این معنی است که سیم کارت موجود در گوشی نمی تواند از پوشش شبکه ای استفاده کند. حتی گوشی های با کیفیت و تکنولوژی بالای شیائومی نیز گاه دچار مشکل عدم آنتن دهی می شوند. از شایع ترین دلایل عدم آنتن ندادن گوشی بهم خوردن تنظیمات شبکه گوشی، ایجاد اختلال به واسطه کیس و لوزام جانبی گوشی، وارد شدن فشار به سیم کارت، ضربه به گوشی، وجود مشکل آنتن دهی در نقطه جغرافیایی مورد نظر، مشکل سخت افزار مخصوص آنتن دهی موبایل، عدم شناسایی سیم کارت، فرسوده شدن سیم کارت و ایجاد اختلال در اثر قرار گرفتن در کنار اشیایی مختل کننده آنتن دهی هستند. بررسی هر یک از عوامل گفته شده می تواند به رفع مشکل آنتن دهی کمک کند. در صورتی که با بررسی این موارد مشکل موبایل گوشی شیائومی شما رفع نشد با مراجعه به نمایندگی تعمیر موبایل رفع این مشکل را متخصصین خبره این مرکز بسپارید.

تعمیر دوربین گوشی شیائومی

گوشی های شیائومی ممکن است از یک یا چند دوربین برخوردار باشند. دوربین گوشی یکی از ملاک های انتخاب کاربران در هنگام خرید گوشی است. بنابراین از کار افتادن و خرابی دوربین نیز می تواند یکی از مشکلات ناخوشایند برای آنان تلقی شود. اما کار نکردن دوربین همیشه ناشی از خرابی آن نیست.
گاهی ممکن است اختلالات نرم افزاری باعث بروز مشکل در دوربین گوشی شود. از این نظر، تکنسین های تعمیر موبایل شیائومی، در ابتدا از طریق نرم افزاری اقدام به رفع مشکل دوربین می کنند. چنانچه از این طریق مشکل برطرف نشود، آنگاه دوربین گوشی و متعلقات آن مورد تعمیر قرار می گیرد.

تعمیر سوکت شارژ موبایل شیائومی

سوکت شارژ امکان شارژ باتری گوشی را فراهم می کند. این سوکت به عنوان یک رابط بین کابل شارژ و باتری عمل می کند. سوکت شارژ علاوه بر شارژ گوشی، جهت اتصال تلفن به کامپیوتر و یا کابل otg مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر، با استفاده از این سوکت امکان شارژ دستگاه و متصل کردن گوشی به سیستم کامپیوتری یا دستگاه های دیگر فراهم می شود. وصل کردن و جدا کردن نامناسب کابل شارژ، آب خوردگی و ضربه خوردن دستگاه از مهمترین دلایل خرابی سوکت شارژ هستند.

زمانی که این سوکت خراب شود، امکان شارژ گوشی وجود نداشته و پس از خالی شدن باتری، گوشی خاموش می شود. معمولاً در صورت خرابی سوکت شارژ، این قطعه تعویض می شود اما در صورتی که تنها پایه های آن خراب شده باشد، احتمال تعمیر آن وجود دارد.

مشکل عدم شناسایی سیم‌کارت موبایل شیائومی

از مشکلاتی که ممکن بسیاری از دارندگان تلفن های همراه را درگیر کند، مشکل عدم شناسایی سیم‌کارت گوشی است. شناسایی نشدن سیم کارت خود را به صورت ارورهایی مانندInsert SIM، SIM not  ready، SIM error و … نشان دهد. همچنین یکی از علل عدم آنتن دهی موبایل می تواند مربوط به مشکل در سیم کارت موبایل شما باشد. در بعضی مواقع نیز پس از نصب رام کاستوم ممکن است با مشکل شناسایی نشدن سیم کارت موبایل مواجه شوید.

در چنین مواقع می توان با اعمال راه کارهایی ساده می توانید این مشکل را حل کنید. به عنوان مثال ری‌استارتکردن گوشی می تواند در چنین مواقعی چاره ساز باشد. جا انداختن دوباره ی سیم کارت و بازگرداندن تنظیمات گوشی به حالت کارخانه نیز از راه حل خای پیشنهادی در چنین مواقعی است. همجنین در این مواقع ممکن است با فعال کردن حالت هواپیما و بعد از آن برگرداندن گوشی به حالت اولیه ی خود مشکل حل شود. در صورتی با هیچ یک از موارد گفته شده مشکل عدم شناسایی سیم‌کارت موبایل شیائومی حل نشد، کار را باید به یک متخصص سپرد. نمایندگی تعمیر موبایل شیائومی با استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای تعمیر قادر به عیب یابی و رفع مشکل گوشی در کمترین زمان است.

داغ شدن گوشی شیائومی

داغ شدن گوشی به ویژه هنگام اجرای برنامه ها مشکل رایجی است که بسیاری از کاربران گوشی های شیائومی آن را تجربه کرده اند. اگر شما هم چنین ایرادی را تجربه کرده اید، اول برنامه های پر مصرف را ببندید و گوشی را از شارژ خارج کنید. همچنین مطمئن شوید که هنگام تماس تلفنی، دیتا و GPS گوشی خاموش است. برد، مدار شارژ و باتری، قطعاتی هستند که احتمال آسیب دیدگی آنها وجود دارد. بهترین کار مراجعه به مرکز تعمیرات گوشی شیائومی است تا کارشناسان ما دستگاه را به صورت تخصصی، عیب یابی و ترمیم کنند.

هنگ کردن مداوم گوشی های شیائومی

تیم تعمیرات موبایل شیائومی، زمان زیادی را صرف مواردی می کنند که گوشی مدام هنگ کرده و یا لگ می زند. پیش از هر کاری، اگر یک لانچر متفرقه نصب کرده اید، آن را حذف کنید. چرا که ممکن است آن لانچر با مشخصات فنی گوشی شما بهینه نشده باشد. گاهی نیاز به انجام فرایند هارد ریبوت است تا مشکل حل شود. در نهایت و به عنوان آخرین راهکار، باید گوشی را ریست فکتوری کنید. به تنظیمات گوشی رفته و سپس به مسیر Backup & Reset > Factory Reset بروید. مطمئن شوید که پیش از این بکاپ گرفته ‌اید چون تمامی تنظیمات و اطلاعات ذخیره شده در حافظه داخلی حذف می شوند.

تعمیر موبایل شیائومی
 • برطرف کردن داغ شدن گوشی در مرکز تعمیرات گوشی شیائومی
 • تعویض هارد گوشی در مرکز تعمیرات گوشی شیائومی
 • رفع مشکلات نرم افزاری و هنگ کردن گوشی Xiaomi
 • رفع مشکل خاموشی ناگهانی گوشی شیائومی
 • رفع مشکل تخلیه شارژ باطری گوشی شیائومی
 • تعمیر کلیه گوشی های ضربه خورده شیائومی
 • تعمیر کلیه گوشی های آبخورده شیائومی
 • رفع مشکل ریست شدن گوشی شیائومی
 • تعویض قاب گوشی شیائومی
 • رفع هنگ گوشی شیائومی
 • تعمیر هارد گوشی شیائومی
 • برطرف کردن قطع و وصلی سیگنال آنتن گوشی شیائومی
 • برطرف کردن مشکل در دسترس نبودن گوشی شیائومی
 • رفع مشکل افت سیگنال در نقاط کور گوشی شیائومی
 • تعویض تاچ گوشی در مرکز تعمیرات گوشی Xiaomi
 • تعمیرات تخصصی وای فای گوشی شیائومی
 • تعمیر مشکلات آنتن دهی گوشی شیائومی
 • عیب یابی مشکلات شارژر گوشی Xiaomi
 • تعمیر تخصصی مادربرد گوشی شیائومی
 • رفع مشکل هندزفری گوشی شیائومی
 • تعویض ال سی دی گوشی شیائومی
 • رفع مشکل اسپیکر گوشی شیائومی
 • تعمیر پرش آنتن گوشی شیائومی

تعمیر موبایل شیائومی در تهران

اگر از کاربران تهرانی موبایل شیائومی هستید، در هر کجای این کلان‌شهر که باشید می‌توانید از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی در تهران استفاده کنید. چراکه این مرکز نه تنها دارای شعبه‌های متعددی در سطح پایتخت می‌باشد بلکه سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل را به کاربران تهرانی ارائه می‌دهد.

شعبه‌های نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در مناطق تجریش و سعادت‌آباد در شمال تهران، فرجام و میرداماد در شمال شرق تهران، ستارخان در غرب تهران، پیروزی در شرق تهران و ولیعصر در مرکز تهران قرار دارند. جدا از اینکه می‌توانید به هر یک از این شعب مراجعه کنید، می‌توانید از خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محل نیز استفاده کنید. تنها کافیست درخواست خود را هم ‌اکنون در همین وب سایت ثبت کنید.

تعمیر موبایل شیائومی در کرج

تعمیر موبایل شیائومی در کرج برای انواع مدل های این موبایل و همچنین رفع تمامی مشکلات آن انجام می شود. لذا فرقی نمی‌کند از کدام یک از مدل‌های موبایل شیائومی استفاده می‌کنید، Redmi 10X Pro 5G یا Redmi Note 9، Redmi K30 Pro و … . فرقی نمی‌کند که مشکل موبایل شیائومی شما نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری؟ اگر ساکن استان البرز هستید، می‌توانید از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی موبایل شیائومی در کرج توسط نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی استفاده کنید.

شعبه این مرکز در منطقه شاهین ویلا کرج قرار دارد که با مراجعه حضوری به این مرکز می‌توانید از خدمات تعمیرات موبایل شیائومی بهره‌مند شوید. تعمیرکاران نمایندگی تعمیر موبایل شیائومی، با عیب‌یابی دقیق، مشکل اصلی این دستگاه را پیدا کرده و با تعمیرات تخصصی آن را برطرف می‌کنند.

ویژگی های نمایندگی تعمیر موبایل شیائومی

نمایندگی تعمیر موبایل شیائومی با داشتن کارشناسان خبره می تواند تمام مشکلات ایجاد شده در موبایل شما را حل کند. کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل از میان کارشناسان خبره تعمیر موبایل انتخاب شده اند. این کارشناسان دارای مدارک بین المللی در زمینه تعمیرات هستند. بخش پشتیبانی نمایندگی تعمیر موبایل شیائومی منعکس کننده نظرات شما عزیزان به تعمیرکاران این نمایندگی هستند. بنابراین کارشناسان نمایندگی موبایل شیائومی با استفاده از بازخوردی که از شما عزیزان می گیرند می تواند کیفیت خدمات را بهبود بخشیده و نظرات شما عزیزان را جلب نمایند.

از دیگر ویژگی های نمایندگی تعمیر موبایل ، وجود واحدهای مجزا به منظور تعمیر گوشی موبایل است. هر یک از این واحد ها مجهز به پیشرفته ترین ابزارهای تعمیر می باشند. از این رو نمایندگی تعمیر موبایل xiaomi قادر به حل تمام مشکلاتی در گوشی موبایل است که دیگر مراکز تعمیراتی قادر به حل آن نبوده اند. نمایندگی تعمیر موبایل طی سال ها انتخاب اول شما کاربران گرامی هنگام بروز مشکل در گوشی بوده است. از این رو مدیریت این نمایندگی همواره به افزایش سطح خدمات رسانی به شما کاربران گرامی می اندیشد.

تعمیرات گوشی شیائومی فقط در تعمیر موبایل

تعمیرات گوشی شیائومی یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات موبایل است که دارندگان این برند می توانند پس از حضور در این مرکز و مراجعه به پارت مربوطه، آن را دریافت نمایند. در بخش تعمیرات گوشی Xiaomi ، تخصصی ترین و بهترین سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری توسط تیمی از ماهرترین کارشناسان و با استفاده از تجهیزات به روز  ارائه می گردد.  همیانطور که می دانید به دلیل جدید بودن و ناشسناس بودن برند شیائومی برای عموم مردم ، تعمیرات و قطعات این برند توسط هیچ شرکتی انجام نمیپذیرد.

به جرات می توان گفت اولین و تخصصی ترین شرکت در زمینه تعمیرات گوشی شیائومی “تعمیر موبایل ” می باشد. تمامی تعمیرات گوشی شیائومی در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی شیائومی صورت می‌پذیرد. کارشناسان مرکز تعمیرات گوشی شیائومی با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال شیائومی و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری هریک از محصولات این برند ، توانایی آن را دارند تا هریک از موبایل‌های معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و ترمیم نمایند.

نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی

دیگر خدمات واحد تعمیرات گوشی شیائومی

 • تعویض صفحه نمایش گوشی شیائومی / تعویض صفحه نمایش تلفن همراه شیائومی
 • تعویض تمامی قطعات گوشی / تعویض تمامی قطعات تلفن همراه شیائومی
 • رفع ایراد مشکلات میکروفون گوشی در مرکز تعمیرات گوشی شیائومی
 •  رفع ایراد مشکلات اسپیکر گوشی در مرکز تعمیرات گوشی شیائومی
 • تعویض صفحه لمسی گوشی / تعویض صفحه لمسی تلفن همراه
 • تعویض بلندگو گوشی / تعویض بلندگو تلفن همراه شیائومی
 • رفع ایراد مشکلات LED و LCD گوشی شیائومی
 • رفع ایراد مشکل آنتن و پرش آنتن گوشی شیائومی
 • رفع ایراد مشکلات بازر (بلند گو) گوشی شیائومی
 • رفع ایراد مشکلات سیم کارت گوشی شیائومی
 • رفع ایراد مشکلات بلوتوث گوشی شیائومی
 • رفع ایراد مشکل شارژ گوشی شیائومی
 • رفع ایراد خاموش شدن گوشی Xiaomi
 • رفع ایراد مشکل هارد  Nand Flash
 • رفع ایراد مشکل باطری گوشی و غیره…
 • رفع ایراد مشکلات سیم کارت و برطرف کردن مشکل عدم خواندن سیم کارت در گوشی شیائومی
 • عیب یابی و تعمیر گوشی های شیائومی که قبلا تعمیر شده است
 • شوک دادن باطری گوشی در مرکز تعمیرات گوشی شیائومی
 • رفع ایراد مشکل پرش صفحه نمایش گوشی شیائومی
 • تعمیر و رفع ایراد مشکلات بلوتوث گوشی شیائومی
 • رفع ایراد مشکلات وارده به IC فلش گوشی Xiaomi
 • رفع ایراد مشکلات دوربین گوشی شیائومی
 • رسوب زدایی گوشی با اولتراسونیک Xiaomi
 • رسوب زدایی گوشی با تینر فوری شیائومی
 • رفع ایراد مشکل ویبره گوشی شیائومی
 • رفع ایراد مشکل باطری گوشی شیائومی
 • تست تغذیه قطعات گوشی شیائومی
 • تعویض قطعات معیوب گوشی Xiaomi
 • تست افت ولتاژ گوشی شیائومی
 • تست صدای اسپیکر گوشی شیائومی

مرکز تعمیرات گوشی شیائومی

تعمیرات گوشی شیائومی به دلیل حسایت بالا اگر در مراکز غیر رسمی و نا معتبر انجام بگیرد ، نه تنها عیوب ایجاد شده در دستگاه مرتفع نخواهد شد ، بلکه به مشکلات دستگاه افزوده می شود. ما به شما این اطمینان را می دهیم که با انجام  سرویس های عمومی ، تنظیمات تخصصی و عملیات ویژه در حین تعمیر، سبب بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و افزایش عمر مفید آن خواهد گشت.

از همین رو مدیر مرکز تعمیرات گوشی شیائومی تمامی تلاش و امکانات خویش را بکار بسته تا از طریق همکاری با برترین کارشناسان و افراد ماهر در این حوزه و بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات تخصصی ، بالاترین سطح کیفی تعمیر و خدمات را به کاربران این برند ارائه نماید و کیفیت اولیه محصول را به آنها بازگرداند.

مقالات گوشی شیائومی و دیگر مقالات موبایل

مقالات گوشی شیائومی و دیگر مقالات مرتبط را می توانید با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید. در مقالات مذکور جدیدترین ترفندهای تعمیرات موبایل شیائومی ، ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری سایر گوشی ها، آموزش بهترین شیوه های کار و نگهداری از موبایلها و مواردی از این دست ارائه می گردد.

مقالات مذکور توسط تیم تعمیرات شیائومی گردآوری و تدوین گشته و از طریق فضای زیر به اشتراک گذاشته می شود. مرکز تعمیرات موبایل یکی از مراکز تخصصی ارائه دهنده خدمات تعمیر به کاربران گوشی های تلفن همراه است که کلیه خدمات خویش را بر اساس ضوابط و استانداردهای مطرح شده از سوی کمپانی های سازنده به کاربران خویش ارائه می دارد.

انواع گوشی شیائومی و دیگر محصولات

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر با انواع گوشی شیائومی و دیگر محصولات مرتبط آشنا شوید. همانگونه که می دانید شرکت Xiaomi که بیشتر به ساخت باتری و گجت های هوشمند مشهور است، با پایه‌گذاری برند جدیدی به نام  Xiaomi کار خود را در حوزه‌ی ساخت گوشی‌های هوشمند آغاز کرد، این شرکت اوایل سال جاری میلادی از جدیدترین مدل گوشی‌ هوشمند خود با نام‌ Mi 6x رونمایی کرد. در صورتی که از کاربران گوشی های این شرکت هستید می توانید سرویس های تخصصی مرتبط با تعمیرات گوشی شیائومی را با مراجعه به پارت مرتبط با این دستگاه در نمایندگی تعمیر موبایل دریافت نمایید.

تعمیرات گوشی شیائومی و سوالات متداول

سوالات متداول تعمیرات گوشی شیائومی در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد. کارشناسان این مرکز با آنالیز پرسش های طرح شده از سوی کاربران، پرتکرارترین آنها را شناسایی کرده و از طریق فضای زیر پاسخ می دهند. مطالعه پرسش های طرح شده سبب می گردد تا شما کاربران گرامی با بروز اشکالات مشابه احتمالی، راهکار مقابله با آنها را بدانید و بکار بندید.

توصیه می شود در صورت بروز هر گونه اشکال و اختلال در دستگاه های خویش، جهت دریافت تخصصی ترین خدمات تعمیر و بازیابی به مرکز تعمیرات موبایل مراجعه نمایید. این مرکز متشکل از پارت های متعددی نظیر پارت تعمیرات گوشی شیائومی و سایر برندهای موجود در بازار است که در هر یک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با یک محصول به کاربران ارائه می گردد.

نمایندگی موبایل و واحد های تعمیرات موبایل

نمایندگی موبایل به دلیل ساختار مشتری‌ مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌های مصوب و هزینه‌های تضمین‌شده به هموطنان گرامی دارد. در مرکز تعمیرات موبایل قطعات و خدمات تخصصی با بهترین قیمت و گارانتی ارایه می‌گردد.

بعلاوه به شما این اطمینان داده می‌شود که کلیه محصولات ارائه شده در مرکز تعمیرات موبایل ‌نظیر تاچ و ال‌سی‌دی، سوکت شارژ، قاب و درب پشت با درجه کیفی عالی و اورجینال بوده و این مرکز از فروش کالاهای تقلبی و کارکرده به شدت خودداری می‌کند. این امر تضمین‌کننده‌ی کیفیت گوشی شما بعد از تعمیر خواهد بود. در صورت تمایل خدمات ما را در واحدهای تعمیرات موبایل پیگیری نمایید.

3.5/5 - (20 امتیاز)

56 دیدگاه. Leave new

 • عبدالرحمان سرداریان
  24/06/2020 18:28

  سلام وقت بخیر من گوشی mi9tpro که دیروز ال سی با تاچ رو برام تعویض کردن البته در شهرستان . و اینکه آپدیتشم کردم ولی حالا تاچش کار نمی کنه . بی زحمت راهنمایی بکنید

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   27/06/2020 12:17

   سلام وقت شما بخیر. ایراد از تاچ و ال سی دی است به مرکزی که مراجعه کردید مجددا مراجعه کنید

   پاسخ
 • نوید معماری آزاد
  04/07/2020 12:44

  سلام وقت بخیر. برد شارژ گوشیم خراب شده و پیدا نمیشه. مدل گوشیم mi 9 خالی هستش

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   05/07/2020 08:12

   سلام وقت شما بخیر. متاسفانه موجود نیست

   پاسخ
 • مرکز سخت افزار ایران
  02/08/2020 07:26

  سلام دوست عزیز. قطعش موجود نیست متاسفانه

  پاسخ
 • مهدی
  14/08/2020 15:05

  سلام وقت شما بخیر اون قسمتی که بایدسوزن بره توش تاسیمکارتا بیان بیرون خراب شده مدل گوشیمم شیامی ردمی نوت هسته

  پاسخ
 • علی نژاد
  26/09/2020 00:17

  سلام
  گدشی شارژ نمیشه. می نت۳ پرو
  گویا پورت شارژش معیوب شده
  مرسی

  پاسخ
 • رضائی
  16/04/2021 20:43

  سلام وقت بخیر ، دوربین گوشیم redmi note 8 pro تار و مات شده . مشکلش چیه ؟ قابل تعمیره توی یک روز ؟ چون شهرستان هستم باید یک روزه بیام نمایندگی و‌برگردم

  پاسخ
  • مدیر
   27/05/2021 08:45

   سلام دوست عزیز. یک روزه امکانش نیست می تونید دستگاه رو ارسال کنید تهران جهت بررسی و تعمیرات . قبل از ارسال تماس بگیرید با 02154114

   پاسخ
 • مهدی رستمزاده
  30/04/2021 01:00

  سلام وقتتون بخیر گوشی سیامی نت 9پرو دارم آب دیده دادیم تعمیر نتوستن درست کنند روشن نمیشه امیدی هست و هزینه اش چقدره

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   08/05/2021 06:27

   سلام دوست عزیز متاسفانه دستگاه شما قابل تعمیر نیست

   پاسخ
 • ایمان
  07/05/2021 13:08

  سلام گوشی من redmi note4x هست. چند جا بردم برا تعمیر گفتن از منبع تغذیشه. شما موجود دارین؟

  پاسخ
 • هادی حمزه
  11/05/2021 18:35

  سلام دوست عزیز من گوشی شیائومی می پلی ام هادرش سوخته و به من گفتن که برا تعمیر اساسی برد اش رو عوض کنم ، به نظرتون چیکار کنم و اینکه شما میتونید تعمیرش کنید

  پاسخ
 • امید جعفری
  17/05/2021 07:59

  سلام وقت یخیر تاچ ال سی دی گوشیم شکسته بود از روی اجبار به یکی از دوستان دادم تا درست کنه اما حالا سنسور اثر انگشت کار نمیکنه میتونین راهنماییم کنین خودش هم تاکید داره که ال سی دی اصلی استفاده کرده

  پاسخ
  • مدیر
   24/05/2021 08:33

   سلام وقت شما بخیر. جهت عیب یابی و تعمیرات گوشی به یکی از شعب که در صفحه ی تماس با ما ذکر شده مراجعه کنید

   پاسخ
 • سلام من گوشیم دیر شارژ میشه ولی یه روزم شارژ نگهمیدارع
  دیر شارژ شدنش از چیه؟؟۴ ساعت طول میکشه تا شارژ بشه کامل
  گوشیمم نت 8پرو

  پاسخ
  • مدیر
   24/05/2021 07:21

   سلام . مشکل می تونه از سوکت شارژ ، کابل یا آدابتور باشه . شارژر گوشی رو چک کنید اگر مشکلی نداشت. جهت عیب یابی گوشی تشریف بیارید

   پاسخ
 • صدرا رسولی
  23/05/2021 09:52

  سلام وقت شما بخیر گوشی من شیائومی ردمی a4است اسپیکر گوشی خراب شده لطفا شعبه آدرس تبریز را بگویید

  پاسخ
  • مدیر
   23/05/2021 12:48

   سلام دوست عزیز. خدمات رسانی در شهرستان ها از طریق ارسال کالا به نمایندگی تهران انجام می شود

   پاسخ
 • عرفان
  25/05/2021 19:37

  سلام گوشی من شیشه دوربین اش شکسته میشه درستش کرد
  میشه بدونه اینکه گوشی باز کرددرست شه یا نه باید گوشی باز بشه

  پاسخ
 • صدرا
  26/05/2021 20:45

  سلام
  گوشی من شیاومی نوت 8 خم شده یکم السیدیش هم سالمه میشه دوباره صافش کرد.راهنمایی کنین ممنون

  پاسخ
  • مدیر
   27/05/2021 08:48

   سلام دوست عزیز. تنهاراه تعویض ال سی دی گوشی هست

   پاسخ
 • زهرا
  27/05/2021 21:31

  سلام من گوشیم از دستم افتاده روشن نمیشه تعمیراتی گفت ic,عوض میکنم اگر روشن نشد برد اصلی عوض بشه خواستم بدونم چکار کنم و هزینه برد چقدره

  پاسخ
  • مدیر
   28/05/2021 08:10

   سلام دوست عزیز جهت براورد هزینه لطفا با شماره 02154114 تماس بگیرین دوستان راهنماییتون میکنن

   پاسخ
 • محمد
  07/07/2021 09:28

  سلام خسته نباشید من گوشیم note 9 pro هست حدود دو ماه زیر آب بوده الان داخل تعمیرگاه هست میگه بردش سالمه ولی روش نمیشه امکان داره درست بشه؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:47

   سلام دوست عزیز متاسفانه قابل تعمیر نیست

   پاسخ
 • یاسری
  12/07/2021 23:07

  سلام چطور جک هدفون شکسته‌ روخارج کنیم نوکش گیر کرده داخل گوشی شیائومی نوت پرو هستش،چکارکنم صدای گوشی قطع شده وعلامت هدفون وصل هست زده چطور میشه درستش کرد؟؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:45

   سلام دوست عزیز همون سوکت قبلی که شکسته رو مقدار بسار کمی چسب قطره ای بزنید وارد دستگاه کنید بعد از خشک شدن بیرون بکشید اگر نتیجه نداد به یکی از شعب مراجعه کنید توسط کارشناس بررسی بشه

   پاسخ
 • پرستو
  18/07/2021 22:49

  با تماس گرفتن و یا پلی کردن وویس صفحه خاموش میشود تا تمام شدن تماس…یک دور ابدیت و ریست شده و گلس گوشی تعویض شده اما هنوز مشکل دارع…این مشکل وندبار در روز رخ میده . اخیرا هی بیشتر میشه

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:41

   سلام دوست عزیز سنسور proximity
   خراب شده باید توسط کارشناس بررسی شود

   پاسخ
 • هنگامه
  21/07/2021 01:20

  سلام خسته نباشید گوشی من شیائومی نوت هشت پرو هستش و من دیروز آپدیت کردم اما بعد از آپدیت خودبه‌خود همش روشن و خاموش میشه من چیکار باید کنم؟(یه دفعه شمردم 15 بار خاموش و روشن شد )

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:40

   سلام دوست عزیز احتمال خرابی هارد هست جهت تعمیر دستگاه رو به یکی از شعب بیارید

   پاسخ
 • محمد
  21/07/2021 20:51

  سلام وقت بخیر در هنگام مکالمه صدا قطع میشه و صدای من نمیره فقطصدای اطراف میره گاهی هم کلا صدایی نمیره که حتما باید گوشیو خاموش یا روشن کنم

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:40

   سلام دوست عزیز لطفا مدل دقیق دستگاه رو بفرمایید

   پاسخ
 • سلام باطری شیائومی ضربه خورده و خراب شده ، ردمی نوت 6 پرو ،
  میشه تعویضش کرد؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:40

   سلام دوست عزیز بله جهت تعمیر به یکی از شعب مراجعه کنید

   پاسخ
 • ابوالفضل
  24/07/2021 01:52

  سلام من گوشیم رومی نوت ۹ پرو هستش.قاب پشتش شکسته.خواستم ببینم رنگ فابریکه خودش که آبی کمرنگه دارید بیارم برا تعویض؟؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:39

   سلام دوست عزیز بله موجود هست جهت اطلاع از قیمت ها با 02154114 تماس بگیرید

   پاسخ
 • هنگامه
  30/07/2021 17:12

  سلام خسته نباشید من گوشیم شیائومی نوت هشت پرو هستش بعد از اینکه به روز رسانی کردم خود به خود همش خاموش ، روشن میشه میشه لطفاً کمک کنید.

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:36

   سلام دوست عزیز احتمالا هارد دستگاه دچار مشکل شده جهت تعمیر به یکی از شعب مراجعه کنید

   پاسخ
 • حبیب
  02/08/2021 20:34

  با سلام
  من گوشی mi 5دارم……باتریش باد کردوقاب پشتیش را جدا شد …..من هم باتریش را دراوردم…..چند ماهی بدون باتری بود….تا چند روز پیش یه باتری براش خریدم نصب کردم…..حالاگاهی روشن نمیشه اصلا ….گاهی هم روشن میشود وصدای زنگش میاد…..یا به موقع صدای اذانش در میاد ولی صفحه اش روشن نمیشود……میشه بگید مشکلشش چیه…..تو شهرستان ما تعمیر کار شیائومی نیست

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:34

   سلام دوست عزیز احتمالا مشکل از ال سی دی هست جهت تعمیر به یکی از شعب مراجعه کنید

   پاسخ
 • اکبری
  04/08/2021 19:37

  گوشی من سیامی می۸ است در بارندگی در جیب کمی خیس شده و بعد از آن صدای گوشی ضعیف شده و مجبورم با اسپیکر صحبت کنم چطور مشکل حل میشود

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:34

   سلام دوست عزیز اسپیکر صدا باید تعویض بشه دستگاه رو جهت تعمیر به یکی از شعب بیارید

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر من گوشیم ردمی نوت 6پرو هستش افتاده آب روشن نمیشه بردم تعمیرگفتن بردش سوخته خواستم ببینم درس میشه هزینش چقدر میشه ممنون

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:34

   سلام دوست عزیز دستگاه باید توسط کارشناس بررسی و عیب یابی شود به یکی از شعب مراجعه بفرمایید

   پاسخ
 • توحید
  31/08/2021 11:58

  سلام ،وقت بخیر ، من گوشی ردمی نوت 9اسه، یه مدتی وقتی زنگ میزنم به کسی یا کسی زنگ میزنه نمیتونم صداشو‌بشنوم و باید اسپیکر و روشن کنم ، مشکل چی میتونه باشه ؟ و اگه نیاز به تعمیر باشه‌‌هزینه اش چند میشه؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   15/09/2021 16:31

   سلام دوست عزیز اگر ایراد از بازر زنگ باشه قابل تعمیر هست

   پاسخ
 • علیرضا واحدی
  16/09/2021 19:54

  سلام خسته نباشید من گوشیم ردمی نوت 9 پرو هست هارد گوشی سوخته، خواستم ببینم چقد طول میکشه تعمیر بشه و هزینش چقد هست

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   04/10/2021 16:23

   سلام دوست عزیز پروسه تعمیر یک هفته زمان میبره جهت اطلاع از هزینه با 02154114 تماس بگیرید

   پاسخ
 • علی اسفندیاری
  16/09/2021 21:58

  سلام
  من گوشیم note 10 pro هست
  یکی دو روزه وقتی رادیو استفاده می کنم موقع جابجایی بین هندزفری و بلندگو، صدا قطع میشه. حتما باید یکبار گوشی رو خاموش کنم و دوباره روشن کنم (ری استارت نه) تا مشکل حل بشه.
  دوباره اگه رادیو رو خاموش کنم یا هندزفری رو در بیارم، همون مشکل پیش میاد
  میشه لطفاً راهنمایی بفرمایید

  متشکرم

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   04/10/2021 16:23

   سلام دوست عزیز رادیو فقط با هدفون کار میکنه با aux کار نمیکند

   پاسخ
 • میلاد
  17/09/2021 00:04

  سلام خسته نباشید ، گوشی من redmi s2 هستش، گوشی در حالت روشن شدن بر روی آرم redmi قفل کرده و روشن نمیشه، تعمیر کار نرم افزار نشون دادم گفت با فلش کردن درست نشده و احتمالا مشکل هارد داشته
  قابل تعمیر هست ؟ و هزینه ان چقدر میشه؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   04/10/2021 16:24

   سلام دوست عزیز احتمالا هارد دچار مشکل شده جهت اطلاع از هزینه با 02154114 تماس بگیرید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست