تعمیر گوشی سامسونگ در نمایندگی موبایل سامسونگ

نمایندگی گوشی سامسونگ در جهت ارائه ی خدمات فروش و پس از فروش مربوط تعمیر موبایل سامسونگ و فروش احداث گردیده، این خدمات با هدف اثبات وفاداری این مرکز به مشتریان و کاربران عزیز خود و  کسب رضایت آن ها ارائه میشود. نمایندگی مجاز سامسونگ در حوزه ی فروش موبایل و تبلت های این کمپانی فعالیت شایانی دارد و این امر باعث شده مشتریان محصولات سامسونگ از اصالت کالای خریداری شده و ضمانت نامه های معتبر آن اطمینان حاصل کنند.

تعمیر موبایل سامسونگ با رعایت پارامترهای خاص در نمایندگی موبایل سامسونگ انجام می گردد. به این ترتیب از آسیب به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری کرده و بازیابی کیفیت اولیه آن را سبب می گردد. اکثر تعمیرکاران فعال در مراکز غیر مجاز ، بی‌هیچ دانش تخصصی و آکادمیک و صرفاً با تکیه بر تجربه‌های پیشین خود در تعمیرات گوشی، نسبت به تعمیر موبایل سامسونگ اقدام ‌می‌نمایند؛ از این‌رو اغلب قریب به اتفاق این تعمیرات، منجر به خرابی مجدد دستگاه و تحمیل هزینه های گزاف می شوند . از همین روست که کارشناسان تعمیر موبایل توصیه می‌کنند که در صورت بروز نقص در هرکدام از گوشی های سامسونگ، می‌بایست این محصولات را تنها به مراکز مجاز و استاندارد بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را ندارند، پرهیز نمایید.

تعمیر گوشی سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ

گوشی های موبایل سامسونگ یکی از پرفروش ترین محصولات این برند میباشند. این محصولات از کیفیت بالایی برخوردارند. اگر از کاربران گوشیهای تلفن همراه سامسونگ هستید و متوجه بروز اختلال در عملکرد گوشی عزیز خود شده اید، این شما هستید که لازم است با کسب اطلاعات دقیق در مورد جزییات تعمیری که قرار است روی دستگاه شما صورت بگیرد آماده ی انتخاب مرکز تعمیراتی معتبر شوید تا تضمین بخش سلامت دوباره ی گوشی خود باشید.

تعمیرات موبایل سامسونگ به دلیل ساختار ویژه و هوشمند تجهیزات آن، نیازمند حضور متخصصانی است که آشنایی جامعی با ساختار کلیه قطعات موجود در انواع گوشی های سامسونگ داشته باشند. خوشبختانه متخصصان حوزه تعمیر در نمایندگی موبایل سامسونگ ضمن آشنایی کامل در این زمینه آماده ی خدمت رسانی به شما کاربران گرامی در انواع زمینه های عیب یابی و تعمیر، ارائه ی تمامی سرویس های پس از فروش، ارائه ی لوازم جانبی با کیفیت و اورجینال سامسونگ و تعویض قطعات آسیب دیده با نمونه های اصلی این برند معتبر میباشند. لازم به ذکر است  مرکزنمایندگی سامسونگ با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از قطعات اورجینال سامسونگ شما را از خرید موارد مشابه و تقلبی موجود در بازار بی نیاز میکند.

تعمیرات موبایل سامسونگ

گوشی های تلفن همراه سامسونگ از نگاه بسیاری از کارشناسان، به تنوع و تعدد در طراحی و ساخت، زبانزد هستند. برخورداری از ویژگی های چنین، این محصولات را در زمره ی پرفروش ترین برند ها در کشورهای مختلف، بدل ساخته است. ظرافت قطعات به کار رفته در این گوشی ها، تعمیراتشان را به امری تخصصی تبدیل کرده. همچنین باید در نظر داشت که تعمیرات موبایل سامسونگ، نیازمند اشراف کامل به ساختار درونی انواع مدل ها و قطعات، میباشد و تجربه ی بسیار بالایی را طلب میکند.

گوشی های موبایل سامسونگ ممکن است به دلایل مشخص و یا حتی غیر مشخصی، با اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری متداول یا پیچیده ای روبرو شوند و موجبات نگرانی کاربران را فراهم آورند. چرا که امروزه افزایش قیمت ارز، کاربران کمتری را به فکر خرید گوشی جدید می اندازد. انجام صحیح مراحلی چون تشخیص نوع خرابی و برطرف ساختن به موقع  زمینه ی آن، میتواند ضمانت بخش بازگشت سلامتی دستگاه باشد. همچینن به کارگیری از قطعات اورجینال و با کیفیت نیز، تاثیر بسزایی بر کیفیت تعمیر ایفا میکند که نباید از آن غافل شد. پس در مواقع بروز اختلال و خرابی، توصیه ی مهم ما به شما، مراجعه به مرکزمعتبر و استاندارد تعمیرات موبایل سامسونگ میباشد.

فیلم آموزش تعمیر موبایل سامسونگ

موبایل های سامسونگ دارای ساختار با کیفیتی هستند و به ندرت دچار اختلال می گردند. اما این ساختار با کیفیت مصون از خرابی نبوده و همواره در معرض استهلاک قرار دارد. چند ساعت خرابی موبایل به دلیل نقش پر رنگی که این دستگاه در زندگی امروزی افراد دارد، دردسرساز است. برای تعمیر اختلالات سخت افزاری و تداخلات نرم افزاری گلکسی های سامسونگ، نمایندگی سامسونگ مناسب ترین گزینه ی انتخابی است.

این مرکز هر آنچه برای ترمیم و بازیابی کیفیت موبایل های برند محبوب سامسونگ نیاز باشد را در مدت زمان کوتاهی عرضه می نماید. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از روند تعمیر موبایل های سامسونگ و رفع ایرادات فنی آن ها از مطالب آموزشی نمایندگی رسمی سامسونگ نیز استفاده کنید. در ادامه نمونه ای از ویدیوهای آموزشی نمایندگی مجاز سامسونگ قرار گرفته است.

تعمیر موبایل سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ

توجه به پارامتر های استاندارد هنگام تعمیر موبایل سامسونگ از ویژگی های نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ در مرکز سخت افزار  ایران است. توجه به این پارامترها باعث بازگشت کیفیت اولیه دستگاه پس از تعمیر می شود. این پارامتر ها تنها در مراکز مجاز تعمیر موبایل سامسونگ رعایت می شوند بنابراین از مراجعه به مراکز غیر معتبر خودداری کنید.

همچنین کلیه تعمیر کاران نمایندگی سامسونگ دارای دانش تخصصی در زمینه تعمیرات هستند و قادرند با به کارگیری این پارامتر ها کیفیت گوشی شما را به طور کامل برگردانند. در ادامه خدمات نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ به شما معرفی می گردد. این نمایندگی قادر به تعمیر و حل کلیه مشکلات موبایل می باشد که دیگر مراکز قادر به حل آن نیستند. این مرکز با داشتن تخصصی ترین کارگاه های تعمیر پاسخگوی مشکلات ایجاد شده در موبایل شما عزیزان خواهد بود.

تعمیر تاچ موبایل سامسونگ

از خدمات تخصصی در نمایندگی سامسونگ تعمیر تاچ موبایل سامسونگ است. کاربران موبایل سامسونگ جهت رفع مشکل تاچ گوشی خود می توانند به واحد تعمیرات موبایل سامسونگ در نمایندگی سامسونگِ مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایند. عیب یابی و تعمیر تاچ گوشی شما با نهایت دقت صورت خواهد گرفت. در صورتی که طبق نظر کارشناسان تعمیر تاچ گوشی ممکن نبود، تعویض این قطعه صورت می گیرد.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ آرشیو کاملی از قطعات اصل گوشی موبایل دارد و در صورت مراجعه به این نمایندگی تعویض تاچ گوشی شما با قطعه اصل صورت خواهد گرفت. کارشناسان نمایندگی سامسونگ دارای مهارت زیاد در تعمیر انواع مدل های گوشی سامسونگ می باشند و در کمترین زمان و با نهایت دقت مشکل گوشی شما را رفع خواهند کرد. توجه داشته باشید که نمایندگی تعمیرات سامسونگ نهایت امانتداری را در قبال موبایل تحویل گرفته شده رعایت می کند. این موضوع سبب شده است که هنگام تحویل موبایل خود جهت تعمیر ، هیچ نگرانی در مورد سلامت گوشی و یا محتویات آن نداشته باشید.

تعویض باتری گوشی سامسونگ

یکی از چالش های مهم برای دارندگان گوشی های همراه محدودیت عمر باتری موبایل است. باتری موبایل در اثر استفاده مداوم در مرور زمان کارایی خود را از دست می دهد و ضعیف می شود. اما شاید خرابی باتری مربوط به استفاده مکرر باتری نباشد و عدم نگهداری صحیح از آن موجب بروز این مشکل شده باشد. در مواقعی نیز تنظیمات گوشی شما می تواند باعث عدم کارکرد صحیح باتری باشد.

بنابراین شما می توانید با انجام یکسری تنظیمات باتری گوشی خود را تعمیر نمایید. در صورتی که نتوانستید باتری گوشی خود را تعمیر کنید باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. نمایندگی موبایل سامسونگ دارای واحد های تعمیراتی می باشد که مجهز به پیشرفته ترین ابزارهای تعمیر می باشد. تعمیر باتری موبایل سامسونگ در این نمایندگی به دست خبره ترین کارشناسان صورت می گیرد. این کارشناسان دارای مدارک بین المللی بوده و دارای تجربه بسیار زیادی در زمینه تعمیر موبایل هستند.

تعمیر ال سی دی موبایل سامسونگ

تعمیرات ال سی دی موبایل Samsung از جمله خدمات تخصصی قابل ارائه در واحد تعمیر موبایل سامسونگ می باشد. ال سی دی قطعه ی مهم و اصلی هر موبایل می باشد که می تواند تحت تاثیر عوامل مخربی چون ضربه و نفوذ مایعات شیمیایی دچار آسیب جدی شود و سیستم کاری گوشی را مختل کند.

بازیابی کارکرد ال سی دی های معیوب انواع گوشی های سامسونگ در نمایندگی تعمیرات سامسونگ توسط دانش مهندسین و کارشناسان مجرب و با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیراتی شکل می گیرد. لازم به ذکر است که در صورتی که تعمیر ال سی دی موبایل سامسونگ مقدور نباشد، کارشناسان ما اقدام به تعویض قطعه با نمونه ی مشابه و اورجینال کرده و شما را در استفاده از دستگاهی بی نقص یاری می نمایند.

تعویض اسپیکر موبایل samsung

اسپیکر موبایل از قطعات مهم و حساسی است به مراقبت زیادی احتیاج دارد. علل مختلفی می توند موجب اختلال در عملکرد این قطعه شود. در نتیجه شما نیاز به تعمیر اسپیکر موبایل سامسونگ پیدا خواهید کرد. اختلال در اسپیکر گوشی می تواند بر اثر عوامل نرم افزاری و سخت افزاری رخ دهد. از علائم وجود اشکال در اسپیکر می توان به  خش خش در اسپیکر، قطع و وصلی صدا در اسپیکر و قطع شدن کامل صدا اشاره کرد.

اشکالات نرم افزاری بر اثر عوامل مختلفی مانند تغییر تنظیمات صدای گوشی رخ دهد. در این صورت با تغییر تنظیمات و در مواردی با تنظیمات مجدد و یا بازگشت به تنظیمات کارخانه می توان مشکل را بر طرف کرد و تعمیر اسپیکر موبایل سامسونگ صورت گیرد. نصب برنامه های نا مطمئن و یا بدافزارها نیز از عوامل اختلال در عملکرد گوشی است. از عوامل سخت افزاری نیز می توان به قرار گرفتن گوشی در معرض رطوبت، افتادن، ضربه، گرد و خاک، مایعات و … اشاره کرد. در صورت بروز به مشکل در اسپیکر موبایل سامسونگ با مراجعه به نمایندگی سامسونگ تعمیر اسپیکر موبایل سامسونگ خود را به متخصصان ماهر نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید.

تعمیر دوربین گوشی سامسونگ

دوربین موبایل از اجزای کاربردی این دستگاه هوشمند است که در صورت خراب شدن برای شما دردسرساز خواهد شد. از نکات اساسی در تعمیر دوربین گوشی سامسونگ عیب یابی دقیق این قطعه می باشد. عوامل مختلف نرم افزاری و سخت افزاری بر کارایی این قطعه تاثیر می گذارد. بعد از عیب یابی استفاده از دوربین و یا لنز اورجینال از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر دوربین گوشی شما در این مرکز غیر معتبر تعمیر شود و از نمونه ی تقلبی در گوشی شما استفاده شود، سطح لنز دوربین در کوتاه مدت دچار خط و خش می شود. بنابراین دوربین گوشی عکس های بی کیفیتی را ثبت می کند.

علاوه بر مشکلات سخت افزاری، اختلالات نرم افزاری نیز باعث ایجاد مشکل در گوشی می شود. بد افزار ها با اختلال در کارکرد دوربین باعث ثبت عکس های بی کیفیت می شوند. این بد افزارها با تاثیر مستقیم بر دوربین گوشی باعث اختلال در عملکرد دوربین می شوند. در برخی موارد حذف این نرم افزار ها کیفیت و کارایی اولیه ی دوربین را به آن باز می گرداند. نمایندگی سامسونگ با ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر موبایل سامسونگ قادر به بازگردانی کیفیت اولیه به دستگاه خواهد بود.

تعمیر هارد گلکسی های سامسونگ

هارد بخش مهمی از هر گوشی موبایل از جمله گلکسی های سامسونگ است. یک اختلال جزیی در ساختار تشکیل دهنده ی هارد گوشی های سامسونگ نه تنها منجر به از بین رفتن اطلاعات درون دستگاه خواهند شد، بلکه باعث خاموشی کامل موبایل می شود. زمانی که گوشی خود را به شارژ می زنید؛ به هیچ عنوان آن را ریست نکنید. این کار در پیدایش اختلالات هارد دستگاه نقش پر رنگی دارد. آبخوردگی، نوسانات برق و اصابت ضربه نیز از دیگر دلایل خرابی هارد گوشی سامسونگ هستند. اگر موبایل روشن نمی شود و یا روی لوگو گیر می کند، برای بررسی وضعیت هارد به شعب نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید.

تعمیر آی سی شارژ موبایل های سامسونگ

گوشی های موبایل در برد اصلی خود دارای آی سی های کوچک و مهم بسیاری هستند. یکی از اصلی ترین آی سی های موجود بر روی برد گوشی سامسونگ و یا سایر برندهای موجود در بازار، آی سی شارژ است. خرابی IC شارژ گوشی می تواند به راحتی کارایی موبایل را مختل سازد. اصلی ترین نشانه ی خرابی آی سی شارژ، دیر شارژ شدن گوشی و یا به طور کلی شارژ نشدن آن است. اغلب اوقات کاربران عادی چنین مشکلاتی را به باتری گوشی ارتباط می دهند. اما جالب است بدانید که اختلالات موجود در پروسه ی شارژ شدن گوشی تنها 65 درصد به خرابی باتری مرتبط می شود. کارشناسان نمایندگی سامسونگ با اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه کلیه ی اختلالات آی سی شارژ را برطرف می نمایند.

رفع مشکلات نرم افزاری گلکسی های سامسونگ

اختلالات نرم افزاری می تواند آن قدر شدت داشته باشد که به باتری و سی پی یو گوشی نیز فشار زیادی وارد سازد. معمولا اثرات مخرب نصب بدافزارهای گوناگون تنها با پاک کردن آن ها از بین نمی رود. از طرفی ممکن است یک تنظیم اشتباه در ساختار فنی اندروید گوشی های سامسونگ باعث اختلالاتی در بخش های مختلف سیستم چون دوربین، وای فای، بلوتوث و … شود. نمایندگی سامسونگ تمامی ایرادات نرم افزاری گلکسی های سامسونگ را طی مدت زمان کوتاهی تعمیر می کند.

باز کردن قفل اف آر پی گوشی سامسونگ

قفل اف آر پی یک سیستم کاربردی است که برای افزایش امنیت گوشی های اندرویدی اجرا می شود. هنگامی که قفل FRP سامسونگ فعال باشد، دسترسی به موبایل محدود می شود. اگر کسی گوشی را فرمت یا فلش کند؛ در حین پروسه ی فلش کردن نیازمند وارد کردن جیمیل و رمز عبوری است که در حالت کلی تنها مخصوص صاحب گوشی است. در صورتی پروسه ی ریست کردن موبایل ضرورت یابد و صاحب دستگاه رمز آن را فراموش کرده باشد، باید با اعمال تکنیک های تخصصی ویژه ای قفل اف آر پی را باز کرد. کارشناسان نمایندگی سامسونگ این فرآیند را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

رفع ایرادات وای فای موبایل سامسونگ

وای فای یکی از قابلیت های مهم و اصلی گوشی های هوشمند امروزی به شمار می رود. زمانی که امکان اتصال به وای فای موبایل وجود نداشته باشد، استفاده از ابعاد دیجیتال گوشی موبایل به چرخیدن میان اطلاعات درون هارد و ثبت و ضبط عکس و ویدئوی جدید ختم می شود. خوشبختانه ایرادات وای فای گوشی معمولا یک تداخل نرم افزاری جزیی است که حتی با یک ری استارت کردن ساده ی دستگاه نیز برطرف می شود.

اما در این بین ممکن است کش اندروید نیز سد راه روشن شدن وای فای باشد. اگر پس از پاک کردن کش اندروید و ری استارت کردن موبایل همچنان با ایراداتی در وای فای دستگاه رو به رو هستید؛ به نمایندگی سامسونگ مراجعه نمایید. اتصالی مدارهای گوشی و خرابی مودم داخلی آن دو دلیل فنی خرابی وای فای گوشی های سامسونگ هستند. برای رفع این دو مشکل، اعمال تعمیرات تخصصی الزامی است.

4.7/5 (3 امتیاز)