تعویض ال سی دی گلکسی J7 سامسونگ

آیا ال‌سی‌دی گلکسی J7 شما در اثر ضربه، نفوذ مایعات شیمیایی، آبخوردگی و … آسیب دیده است؟ نگران نباشید، پیش از هر اقدامی با ما در بررسی علل آسیب دیدن ال‌سی‌دیJ7  و نحوه ی تعویض ال سی دی گلکسی J7 سامسونگ هم گام شوید.

اگر شما هم از طرفداران گوشی‌های سامسونگ هستید؛ بی‌شک فناوری ساخت فوق العاده ی صفحه ‌نمایش آن‌ها را می‌شناسید. گوشی‌های گلکسی J7 نیز با بهره‌مندی از پنل Super EMOLED از این قائده مستثنی نیستند و در بخش ال‌سی‌دی مانند دیگر اعضای خانواده سامسونگ حرفی برای گفتن دارند. اما این کیفیت و طراحی مدرن، پدیدآورنده ی حساسیت ساختاری بالایی می باشد. 

به طور کلی ال سی دی قطعه ی مهم و اصلی هر موبایل می باشد که می تواند تحت تاثیر عوامل مخربی چون ضربه و نفوذ مایعات شیمیایی دچار آسیب جدی شود و سیستم کاری گوشی را مختل کند. بازیابی کارکرد ال سی دی های معیوب انواع گوشی های سامسونگ یکی از سرویس های ویزه ی نمایندگی رسمی سامسونگ است. چنانچه نیاز به تعمیر و تعویض تعویض ال سی دی Galaxy J7 خود داشتید با ما تماس حاصل فرمایید.

تعویض ال سی دی گلکسی J7 سامسونگ

چه زمانی نیاز به تعویض ال سی دی گلکسی J7 سامسونگ داریم؟

نمایشگر تمامی گوشی‌های هوشمند را سه بخش گلس، تاچ و ال‌سی‌دی تشکیل می‌دهد و هرگونه آسیب به این بخش‌ها با علائم ویژه‌ای نمایان می گردد که روش تعمیر یا تعویض را متفاوت می سازد. تاچ و ال‌سی‌دی گلکسی J7‌‌ با وجود اینکه 2 بخش جدا با عملکردهای متفاوت در صفحه نمایش هستند؛ اما به یکدیگر متصل و وابسته می باشند و هرگونه آسیب به هر یک از این بخش ها سبب تعویض هر دو قطعه می‌شود.

به طور کلی از آنجایی که تعمیر ال سی دی J7 در اکثر مواقع امکان پذیر نبوده و موجب بازیابی صحیح کارکرد کلی نمایشگر نمی گردد چنانچه ال سی دی براثر ضربه و یا فشار بشکند و هر یک از این قسمت‌ها عملکرد مطلوب را نداشته باشند؛ نیاز به تعویض ال سی دی گلکسی J7 سامسونگ شکل می گیرد.

علائم خرابی ال سی دی گلکسی J7 سامسونگ

عوامل متعددی سبب آسیب‌ رسیدن به نمایشگر گلکسی J7 می‌شود. این عوامل می توانند بخش‌های متفاوت نمایشگر را تحت تاثیر قرار ‌دهند که در هر قسمت این آسیب به‌طور متفاوتی خود را نشان‌می‌دهد. یکی از شایع ترین آثار آسیب دیدگی ال‌سی‌دی جی 7 مشاهده ی لکه‌های رنگی پس از ضربه یا فشار وارد شده به گوشی می باشد که در این حالت راهی جز تعویض ال سی دی گلکسی J7 سامسونگ نیست. 

از طرفی چنانچه پس از ضربه و فشار وارد شده به گوشی، صفحه نمایش به طور کامل سیاه شود؛ متاسفانه نمایشگر شما سوخته و نیاز به تعویض ال سی دی Galaxy J7 در راستای بازیابی کارکرد موبایل به وجود آمده است. البته گاهی سیاه شدن صفحه نمایش به دلیل اختلالات مرتبط با برد شکل می گیرد که لازم است، دستگاه مورد بررسی دقیق جهت تشخیص منشا اختلال قرار گیرد.

از دیگر عوامل خرابی ال سی دی جی 7 رطوبت است، چراکه گلکسی J7 از استاندارد IP68 بهره نبرده و در برابر نفوذ رطوبت مقاوم نیست. بنابراین خطر آب خوردگی موبایل نیز می تواند مسبب تعویض ال سی دی گلکسی J7 سامسونگ باشد.

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیرات موبایل سامسونگ، یکی از تخصصی ترین خدماتیست که نمایندگی مجاز سامسونگ به مشتریان و کاربران خود ارائه می دهد. در شعب مختلف این نمایندگی، تمرکز بر حوزه ی خدمات مرتبط با ترمیم و تعمیر با جدیت دنبال می شود. چنین خدماتی نیازمند دانش به روز متخصصین و کارشناسان این حوزه دارد. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، جهت افزایش اطمینان کاربران خود با ارائه ی ضمانت نامه های معتبر کتبی خدمت رسانی می نماید. 

این نمایندگی شعب و واحدهای فعال متعددی دارد و این امر به تخصصی تر شدن امور پشتیبانی می انجامد. شما عزیزان نیز در صورت بروز مشکل در گوشی تلفن همراه سامسونگ خود، می توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی سامسونگ از بالاترین سطح کیفی خدمات عیب یابی و تعمیرات، توسط تعمیرکاران مجرب ما بهره مند شوید.