اخبار مرکز موبایل ایران

نمایندگی موبایل در اقدامی دیگر و در راستای کسب رضایت مشتریان گرامی اقدام به راه اندازی واحد اخبار مرکز موبایل ایران نموده است. کارشناسان تولید خبر در این واحد مشغول به فعالیت هستند و شما را از آخرین رویدادهای در دنیای موبایل آگاه خواهند ساخت . لذا علاقه مندان به اخبار موبایل دیگر نیازی  به سرچ های متعدد جهت یافتن اخبار نخواهند داشت. خبرهای مرکز موبایل ایران شامل تمامی برندهای تلفن همراه می شود.

لذا در صورتی که کاربر هر یک از برندهای تلفن همراه هستید می توانید اخبار مورد نظر خود را در سایت رسمی  مرکز تعمیرات موبایل پیگیری نمایید. لازم به ذکر است کارشناسان پس از بررسی اخبار دنیای موبایل ، معتبرترین خبرها را در اختیار کاربران گرامی قرار خواهند داد. سعی در این است که اخبار از سایت اصلی کمپانی مورد نظر استخراج گردد. به عنوان مثال جهت نگارش اخبار گوشی های اپل از سایت اصلی کمپانی اپل بهره گرفته ایم.

جهت مطالعه ی هر خبر روی لینک مورد نظر خود کلیک نمایید. اخبار موبایل اپل ، اخبار موبایل سامسونگ ، اخبار موبایل هوآوی ، اخبار موبایل ال جی ، اچ تی سی و…. در این بخش به شما کاربران گرامی ارائه خواهد شد.

اخبار مرکز موبایل ایران

شرح اخبار مرکز موبایل ایران