تعمیر موبایل سامسونگ در نمایندگی گوشی سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ در تهران، کرج و سراسر کشور با برترین تعمیرکاران گوشی سامسونگ با بالاترین کیفیت. تعمیرات موبایل سامسونگ 1 الی 24 ساعته با رعایت پارامترهای خاص در نمایندگی موبایل سامسونگ انجام می گردد. تعمیر گوشی سامسونگ در تهران در تمامی مدل ها با سرویس جدید پذیرش در محل به همراه گارانتی جهت اطمینان خاطر شما کاربر گرامی.

تعمیر گوشی سامسونگ در نمایندگی موبایل سامسونگ

نمایندگی گوشی سامسونگ در جهت ارائه ی خدمات فروش و پس از فروش مربوط تعمیر موبایل سامسونگ و فروش گوشی سامسونگ احداث گردیده، این خدمات با هدف اثبات وفاداری این مرکز به مشتریان و کاربران عزیز خود و  کسب رضایت آن ها ارائه میشود. نمایندگی مجاز سامسونگ در حوزه ی فروش موبایل و تبلت های این کمپانی فعالیت شایانی دارد و این امر باعث شده مشتریان محصولات سامسونگ از اصالت کالای خریداری شده و ضمانت نامه های معتبر آن اطمینان حاصل کنند.

تعمیر موبایل سامسونگ با رعایت پارامترهای خاص در نمایندگی موبایل سامسونگ انجام می گردد. به این ترتیب از آسیب به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری کرده و بازیابی کیفیت اولیه آن را سبب می گردد. اکثر تعمیرکاران فعال در مراکز غیر مجاز ، بی‌هیچ دانش تخصصی و آکادمیک و صرفاً با تکیه بر تجربه‌های پیشین خود در تعمیرات گوشی، نسبت به تعمیر موبایل سامسونگ اقدام ‌می‌نمایند؛ از این‌رو اغلب قریب به اتفاق این تعمیرات، منجر به خرابی مجدد دستگاه و تحمیل هزینه های گزاف می شوند .

از همین روست که کارشناسان تعمیر موبایل توصیه می‌کنند که در صورت بروز نقص در هرکدام از گوشی های سامسونگ، می‌بایست این محصولات را تنها به مراکز مجاز و استاندارد بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را ندارند، پرهیز نمایید.

تعمیر موبایل سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ

گوشی های موبایل سامسونگ یکی از پرفروش ترین محصولات این برند میباشند. این محصولات از کیفیت بالایی برخوردارند. اگر از کاربران گوشیهای تلفن همراه سامسونگ هستید و متوجه بروز اختلال در عملکرد گوشی عزیز خود شده اید، این شما هستید که لازم است با کسب اطلاعات دقیق در مورد جزییات تعمیری که قرار است روی دستگاه شما صورت بگیرد آماده ی انتخاب مرکز تعمیراتی معتبر شوید تا تضمین بخش سلامت دوباره ی گوشی خود باشید.

تعمیرات موبایل سامسونگ به دلیل ساختار ویژه و هوشمند تجهیزات آن، نیازمند حضور متخصصانی است که آشنایی جامعی با ساختار کلیه قطعات موجود در انواع گوشی های سامسونگ داشته باشند. خوشبختانه متخصصان حوزه تعمیر در نمایندگی موبایل سامسونگ ضمن آشنایی کامل در این زمینه آماده ی خدمت رسانی به شما کاربران گرامی در انواع زمینه های عیب یابی و تعمیر، ارائه ی تمامی سرویس های پس از فروش، ارائه ی لوازم جانبی با کیفیت و اورجینال سامسونگ و تعویض قطعات آسیب دیده با نمونه های اصلی این برند معتبر میباشند. لازم به ذکر است  مرکزنمایندگی سامسونگ با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از قطعات اورجینال سامسونگ شما را از خرید موارد مشابه و تقلبی موجود در بازار بی نیاز میکند.

نمایندگی موبایل سامسونگ

تعمیرات موبایل سامسونگ

گوشی های تلفن همراه سامسونگ از نگاه بسیاری از کارشناسان، به تنوع و تعدد در طراحی و ساخت، زبانزد هستند. برخورداری از ویژگی های چنین، این محصولات را در زمره ی پرفروش ترین برند ها در کشورهای مختلف، بدل ساخته است. ظرافت قطعات به کار رفته در این گوشی ها، تعمیراتشان را به امری تخصصی تبدیل کرده. همچنین باید در نظر داشت که تعمیرات موبایل سامسونگ، نیازمند اشراف کامل به ساختار درونی انواع مدل ها و قطعات، میباشد و تجربه ی بسیار بالایی را طلب میکند.

گوشی های موبایل سامسونگ ممکن است به دلایل مشخص و یا حتی غیر مشخصی، با اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری متداول یا پیچیده ای روبرو شوند و موجبات نگرانی کاربران را فراهم آورند. چرا که امروزه افزایش قیمت ارز، کاربران کمتری را به فکر خرید گوشی جدید می اندازد. انجام صحیح مراحلی چون تشخیص نوع خرابی و برطرف ساختن به موقع  زمینه ی آن، میتواند ضمانت بخش بازگشت سلامتی دستگاه باشد. همچینن به کارگیری از قطعات اورجینال و با کیفیت نیز، تاثیر بسزایی بر کیفیت تعمیر ایفا میکند که نباید از آن غافل شد. پس در مواقع بروز اختلال و خرابی، توصیه ی مهم ما به شما، مراجعه به مرکزمعتبر و استاندارد تعمیرات موبایل سامسونگ میباشد.

تعمیر گوشی سامسونگ

فیلم آموزش تعمیر موبایل سامسونگ

موبایل های سامسونگ دارای ساختار با کیفیتی هستند و به ندرت دچار اختلال می گردند. اما این ساختار با کیفیت مصون از خرابی نبوده و همواره در معرض استهلاک قرار دارد. چند ساعت خرابی موبایل به دلیل نقش پر رنگی که این دستگاه در زندگی امروزی افراد دارد، دردسرساز است. برای تعمیر اختلالات سخت افزاری و تداخلات نرم افزاری گلکسی های سامسونگ، نمایندگی سامسونگ مناسب ترین گزینه ی انتخابی است.

این مرکز هر آنچه برای ترمیم و بازیابی کیفیت موبایل های برند محبوب سامسونگ نیاز باشد را در مدت زمان کوتاهی عرضه می نماید. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از روند تعمیر موبایل های سامسونگ و رفع ایرادات فنی آن ها از مطالب آموزشی نمایندگی رسمی سامسونگ نیز استفاده کنید. در ادامه نمونه ای از ویدیوهای آموزشی نمایندگی مجاز سامسونگ قرار گرفته است.

خدمات نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ

توجه به پارامتر های استاندارد هنگام تعمیر موبایل سامسونگ از ویژگی های نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ در مرکز سخت افزار  ایران است. توجه به این پارامترها باعث بازگشت کیفیت اولیه دستگاه پس از تعمیر می شود. این پارامتر ها تنها در مراکز مجاز تعمیر موبایل سامسونگ رعایت می شوند بنابراین از مراجعه به مراکز غیر معتبر خودداری کنید.

همچنین کلیه تعمیر کاران نمایندگی سامسونگ دارای دانش تخصصی در زمینه تعمیرات هستند و قادرند با به کارگیری این پارامتر ها کیفیت گوشی شما را به طور کامل برگردانند. در ادامه خدمات نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ به شما معرفی می گردد. این نمایندگی قادر به تعمیر و حل کلیه مشکلات موبایل می باشد که دیگر مراکز قادر به حل آن نیستند. این مرکز با داشتن تخصصی ترین کارگاه های تعمیر پاسخگوی مشکلات ایجاد شده در موبایل شما عزیزان خواهد بود.

تعمیر تاچ موبایل سامسونگ
تعمیر باتری موبایل سامسونگ
تعمیر ال سی دی موبایل سامسونگ
تعمیر اسپیکر موبایل سامسونگ
تعمیر دوربین موبایل سامسونگ

تعمیر تاچ موبایل سامسونگ

از خدمات تخصصی در نمایندگی سامسونگ تعمیر تاچ موبایل سامسونگ است. کاربران موبایل سامسونگ جهت رفع مشکل تاچ گوشی خود می توانند به واحد تعمیرات موبایل سامسونگ در نمایندگی سامسونگِ مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایند. عیب یابی و تعمیر تاچ گوشی شما با نهایت دقت صورت خواهد گرفت. در صورتی که طبق نظر کارشناسان تعمیر تاچ گوشی ممکن نبود، تعویض این قطعه صورت می گیرد.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ آرشیو کاملی از قطعات اصل گوشی موبایل دارد و در صورت مراجعه به این نمایندگی تعویض تاچ گوشی شما با قطعه اصل صورت خواهد گرفت. کارشناسان نمایندگی سامسونگ دارای مهارت زیاد در تعمیر انواع مدل های گوشی سامسونگ می باشند و در کمترین زمان و با نهایت دقت مشکل گوشی شما را رفع خواهند کرد. توجه داشته باشید که نمایندگی تعمیرات سامسونگ نهایت امانتداری را در قبال موبایل تحویل گرفته شده رعایت می کند. این موضوع سبب شده است که هنگام تحویل موبایل خود جهت تعمیر ، هیچ نگرانی در مورد سلامت گوشی و یا محتویات آن نداشته باشید.

تعمیر باتری موبایل سامسونگ

یکی از چالش های مهم برای دارندگان گوشی های همراه محدودیت عمر باتری موبایل است. باتری موبایل در اثر استفاده مداوم در مرور زمان کارایی خود را از دست می دهد و ضعیف می شود. اما شاید خرابی باتری مربوط به استفاده مکرر باتری نباشد و عدم نگهداری صحیح از آن موجب بروز این مشکل شده باشد. در مواقعی نیز تنظیمات گوشی شما می تواند باعث عدم کارکرد صحیح باتری باشد.

بنابراین شما می توانید با انجام یکسری تنظیمات باتری گوشی خود را تعمیر نمایید. در صورتی که نتوانستید باتری گوشی خود را تعمیر کنید باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. نمایندگی موبایل سامسونگ دارای واحد های تعمیراتی می باشد که مجهز به پیشرفته ترین ابزارهای تعمیر می باشد. تعمیر باتری موبایل سامسونگ در این نمایندگی به دست خبره ترین کارشناسان صورت می گیرد. این کارشناسان دارای مدارک بین المللی بوده و دارای تجربه بسیار زیادی در زمینه تعمیر موبایل هستند.

تعمیر ال سی دی موبایل سامسونگ

تعمیرات ال سی دی موبایل Samsung از جمله خدمات تخصصی قابل ارائه در واحد تعمیر موبایل سامسونگ می باشد. ال سی دی قطعه ی مهم و اصلی هر موبایل می باشد که می تواند تحت تاثیر عوامل مخربی چون ضربه و نفوذ مایعات شیمیایی دچار آسیب جدی شود و سیستم کاری گوشی را مختل کند.

بازیابی کارکرد ال سی دی های معیوب انواع گوشی های سامسونگ در نمایندگی تعمیرات سامسونگ توسط دانش مهندسین و کارشناسان مجرب و با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیراتی شکل می گیرد. لازم به ذکر است که در صورتی که تعمیر ال سی دی موبایل سامسونگ مقدور نباشد، کارشناسان ما اقدام به تعویض قطعه با نمونه ی مشابه و اورجینال کرده و شما را در استفاده از دستگاهی بی نقص یاری می نمایند.

تعمیر اسپیکر موبایل سامسونگ

اسپیکر موبایل از قطعات مهم و حساسی است به مراقبت زیادی احتیاج دارد. علل مختلفی می توند موجب اختلال در عملکرد این قطعه شود. در نتیجه شما نیاز به تعمیر اسپیکر موبایل سامسونگ پیدا خواهید کرد. اختلال در اسپیکر گوشی می تواند بر اثر عوامل نرم افزاری و سخت افزاری رخ دهد. از علائم وجود اشکال در اسپیکر می توان به  خش خش در اسپیکر، قطع و وصلی صدا در اسپیکر و قطع شدن کامل صدا اشاره کرد.

اشکالات نرم افزاری بر اثر عوامل مختلفی مانند تغییر تنظیمات صدای گوشی رخ دهد. در این صورت با تغییر تنظیمات و در مواردی با تنظیمات مجدد و یا بازگشت به تنظیمات کارخانه می توان مشکل را بر طرف کرد و تعمیر اسپیکر موبایل سامسونگ صورت گیرد. نصب برنامه های نا مطمئن و یا بدافزارها نیز از عوامل اختلال در عملکرد گوشی است. از عوامل سخت افزاری نیز می توان به قرار گرفتن گوشی در معرض رطوبت، افتادن، ضربه، گرد و خاک، مایعات و … اشاره کرد. در صورت بروز به مشکل در اسپیکر موبایل سامسونگ با مراجعه به نمایندگی سامسونگ تعمیر اسپیکر موبایل سامسونگ خود را به متخصصان ماهر نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید.

تعمیر دوربین موبایل سامسونگ

دوربین موبایل از اجزای کاربردی این دستگاه هوشمند است که در صورت خراب شدن برای شما دردسرساز خواهد شد. از نکات اساسی در تعمیر دوربین گوشی سامسونگ عیب یابی دقیق این قطعه می باشد. عوامل مختلف نرم افزاری و سخت افزاری بر کارایی این قطعه تاثیر می گذارد. بعد از عیب یابی استفاده از دوربین و یا لنز اورجینال از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر دوربین گوشی شما در این مرکز غیر معتبر تعمیر شود و از نمونه ی تقلبی در گوشی شما استفاده شود، سطح لنز دوربین در کوتاه مدت دچار خط و خش می شود. بنابراین دوربین گوشی عکس های بی کیفیتی را ثبت می کند.

علاوه بر مشکلات سخت افزاری، اختلالات نرم افزاری نیز باعث ایجاد مشکل در گوشی می شود. بد افزار ها با اختلال در کارکرد دوربین باعث ثبت عکس های بی کیفیت می شوند. این بد افزارها با تاثیر مستقیم بر دوربین گوشی باعث اختلال در عملکرد دوربین می شوند. در برخی موارد حذف این نرم افزار ها کیفیت و کارایی اولیه ی دوربین را به آن باز می گرداند. نمایندگی سامسونگ با ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر موبایل سامسونگ قادر به بازگردانی کیفیت اولیه به دستگاه خواهد بود.

تعمیر هارد گلکسی های سامسونگ

هارد بخش مهمی از هر گوشی موبایل از جمله گلکسی های سامسونگ است. یک اختلال جزیی در ساختار تشکیل دهنده ی هارد گوشی های سامسونگ نه تنها منجر به از بین رفتن اطلاعات درون دستگاه خواهند شد، بلکه باعث خاموشی کامل موبایل می شود. زمانی که گوشی خود را به شارژ می زنید؛ به هیچ عنوان آن را ریست نکنید. این کار در پیدایش اختلالات هارد دستگاه نقش پر رنگی دارد. آبخوردگی، نوسانات برق و اصابت ضربه نیز از دیگر دلایل خرابی هارد گوشی سامسونگ هستند. اگر موبایل روشن نمی شود و یا روی لوگو گیر می کند، برای بررسی وضعیت هارد به شعب نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید.

تعمیر آی سی شارژ موبایل های سامسونگ

گوشی های موبایل در برد اصلی خود دارای آی سی های کوچک و مهم بسیاری هستند. یکی از اصلی ترین آی سی های موجود بر روی برد گوشی سامسونگ و یا سایر برندهای موجود در بازار، آی سی شارژ است. خرابی IC شارژ گوشی می تواند به راحتی کارایی موبایل را مختل سازد. اصلی ترین نشانه ی خرابی آی سی شارژ، دیر شارژ شدن گوشی و یا به طور کلی شارژ نشدن آن است. اغلب اوقات کاربران عادی چنین مشکلاتی را به باتری گوشی ارتباط می دهند. اما جالب است بدانید که اختلالات موجود در پروسه ی شارژ شدن گوشی تنها 65 درصد به خرابی باتری مرتبط می شود. کارشناسان نمایندگی سامسونگ با اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه کلیه ی اختلالات آی سی شارژ را برطرف می نمایند.

رفع مشکلات نرم افزاری گلکسی های سامسونگ

اختلالات نرم افزاری می تواند آن قدر شدت داشته باشد که به باتری و سی پی یو گوشی نیز فشار زیادی وارد سازد. معمولا اثرات مخرب نصب بدافزارهای گوناگون تنها با پاک کردن آن ها از بین نمی رود. از طرفی ممکن است یک تنظیم اشتباه در ساختار فنی اندروید گوشی های سامسونگ باعث اختلالاتی در بخش های مختلف سیستم چون دوربین، وای فای، بلوتوث و … شود. نمایندگی سامسونگ تمامی ایرادات نرم افزاری گلکسی های سامسونگ را طی مدت زمان کوتاهی تعمیر می کند.

باز کردن قفل اف آر پی گوشی سامسونگ

قفل اف آر پی یک سیستم کاربردی است که برای افزایش امنیت گوشی های اندرویدی اجرا می شود. هنگامی که قفل FRP سامسونگ فعال باشد، دسترسی به موبایل محدود می شود. اگر کسی گوشی را فرمت یا فلش کند؛ در حین پروسه ی فلش کردن نیازمند وارد کردن جیمیل و رمز عبوری است که در حالت کلی تنها مخصوص صاحب گوشی است. در صورتی پروسه ی ریست کردن موبایل ضرورت یابد و صاحب دستگاه رمز آن را فراموش کرده باشد، باید با اعمال تکنیک های تخصصی ویژه ای قفل اف آر پی را باز کرد. کارشناسان نمایندگی سامسونگ این فرآیند را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

رفع ایرادات وای فای موبایل سامسونگ

وای فای یکی از قابلیت های مهم و اصلی گوشی های هوشمند امروزی به شمار می رود. زمانی که امکان اتصال به وای فای موبایل وجود نداشته باشد، استفاده از ابعاد دیجیتال گوشی موبایل به چرخیدن میان اطلاعات درون هارد و ثبت و ضبط عکس و ویدئوی جدید ختم می شود. خوشبختانه ایرادات وای فای گوشی معمولا یک تداخل نرم افزاری جزیی است که حتی با یک ری استارت کردن ساده ی دستگاه نیز برطرف می شود. اما در این بین ممکن است کش اندروید نیز سد راه روشن شدن وای فای باشد. اگر پس از پاک کردن کش اندروید و ری استارت کردن موبایل همچنان با ایراداتی در وای فای دستگاه رو به رو هستید؛ به نمایندگی سامسونگ مراجعه نمایید. اتصالی مدارهای گوشی و خرابی مودم داخلی آن دو دلیل فنی خرابی وای فای گوشی های سامسونگ هستند. برای رفع این دو مشکل، اعمال تعمیرات تخصصی الزامی است.

خدمات نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ

از واحدهای محبوب نمایندگی سامسونگ، واحد تعمیرات تبلت سامسونگ است. نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ با تجهیزات به روز و منحصر به فرد خود قادر است تعمیر تبلت شما را در کمترین زمان انجام دهد. کلیه خدمات نمایندگی تعمیر تبلت سامسونگ با گارانتی صورت می گیرد. بنابراین درصورت سپردن دستگاه خود به نمایندگی تبلت سامسونگ از بازگشت سلامت دستگاه خود مطمئن خواهید بود.

در صورتی که هر یک از مشکلات اختلات در شارژ دستگاه، عدم آنتن دهی تبلت، افت کیفیت اسپیکر تبلت، مشکلات مربوط به صفحه نمایش تبلت، تغییر شکل باتری و دیگر مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری برای تبلت شما رخ داده است به نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ مراجعه کنید. کارشناسان مرکز تعمیر تبلت سامسونگ کلیه اطلاعات لازم در مورد چگونگی روند تعمیرات تبلت در اختیار شما قرار خواهند داد.

تعویض گلس تبلت سامسونگ
تعویض اسپیکر تبلت سامسونگ
تعمیر دوربین تبلت سامسونگ

تعویض گلس تبلت سامسونگ

با توجه به حساسیت بالا و اهمیت رعایت دقت هنگام تعویض گلس این کار باید به دست کارشناسان خبره و با استفاده از ابزارهای خاص صورت گیرد. هرگونه خطا هنگام تعویض گلس تبلت می تواند منجر به آسیب تاچ یا ال سی دی موبایل شود. گلس در واقع شیشه ای است که روی ال سی دی و تاچ دستگاه قرار گرفته است. در واقع گلس محافظ نمایشگر محسوب می شود. این قطعه از صفحه نمایش در مقابل شستگی و ترک خوردگی محافظت کرده و مانع از آسیب دیدن تاج می گردد.

گلس هنگام آسیب اولین قسمتی است که دچار شکستگی می شود. عوامل متفاوتی می تواند باعث شکستگی یا ترک خوردن این قطعه شود. اگر گلس آسیب دیده به موقع تعویض نشود ایجاد فشار در محل آسیب دیده به تاچ یا ال سی دی تبلت سامسونگ فشار می آورد و این فشار می تواند باعث بروز صدمات و هزینه های بیشتر به تبلت شود. بنابراین با مراجعه به نمایندگی سامسونگ و واحد تعمیرات تبلت سامسونگ این کار بسیار دقیق را به کارشناسان ما بسپارید. تمام هزینه های تعمیر در نمایندگی سامسونگ مناسب می باشد و دیگر شما نیاز به مرکزی جهت تعمیر تبلت خود نخواهید داشت.

تعویض اسپیکر تبلت سامسونگ

اسپیکر تبدیل کننده سیگنال های الکتریکی به امواج صوتی است. با خرابی اسپیکر تبلت تقریبا نیمی از کارایی های آن کاسته می شود. خرابی  اسپیکر به دلایل مختلفی مانند مشکلات نرم افزاری، وجود گرد و خاک و کثیفی، رطوبت و آب خوردگی، ضربه خوردن تبلت و… اتفاق می افتد. تعویض اسپیکر نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد. بنابراین در صورتی که قصد تعویض این قطعه را دارید با مراجعه به نمایندگی سامسونگ تعویض اسپیکر تبلت را به کارشناسان با تجربه بسپارید.

با مراجعه به نمایندگی سامسونگ و واحد تعمیر تبلت سامسونگ دستگاه مورد بررسی قرار می گیرد. پس از عیب یابی در صورتی که این قطعه قابل تعمیر نباشد، تعویض قطعه صورت خواهد گرفت. نمایندگی تبلت سامسونگ مجهز به پیشرفته ترین کارگاه های تعمیر می باشد. این کارگاه ها دارای ابزارهای استاندارد و به روز تعمیرات می باشند. کلیه قطعاتی که نیاز به تعویض دارند، از قطعات اصل می باشند. بنابراین پس از تعویض اسپیکر تبلت سامسونگ شاهد بازگشت کامل کیفیت اولیه صدا خواهید بود.

تعمیر دوربین تبلت سامسونگ

دوربین گوشی و تبلت ها نقش مهمی را در این ابزار های الکترونیکی ایفا می کنند. بنابراین شرکت های تولید کننده تبلت در صدد تغییرات شگفت آور در این قطعه از محصولات خود می باشند. اما این قطعه ارزشمند می تواند به دلایل گوناگون دچار مشکل شود. این اختلالات می توانند به دلایل مختلف سخت افزاری و یا نرم افزاری رخ دهد. عیب یابی و تعمیر دوربین تبلت سامسونگ باید با استفاده از ابزار پیشرفته و توسط کارشناسان خبره صورت پذیرد. سپردن تبلت به یک مرکز غیر معتبر موجب اختلال در روند تعمیرات و تشدید خرابی ایجاد شده در این قطعه شود.

نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران یک مرکز پیشرفته در زمینه تعمیر تبلت می باشد. نمایندگی تعمیر تبلت پس از بررسی اولیه دستگاه شما در صورت نیاز به تعمیر، فرآیند تعمیرات تبلت سامسونگ را آغاز می کند. در صورتی که این قطعه قابل تعمیر نباشد گزینه تعویض پیش رو شماست. توجه داشته باشید که اگر می خواهید کارایی اولیه دوربین تبلت خود را مشاهده کنید نیاز به تعویض قطعه معیوب با قطعه اورجینال است. نمایندگی سامسونگ جامع ترین آرشیو از قطعات داخلی و جانبی انواع تبلت های کمپانی سامسونگ را داراست. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر تبلت خود را به نمایندگی Samsung بسپارید.

تعمیر گوشی های گلکسی سامسونگ

گوشی های هوشمند و مدرن گلکسی جایگاه بسیار عظیمی در دنیای اسمارت فون های امروزی یافته اند. سامسونگ با ارائه ی کالکشن های متفاوت از سری گلکسی توانسته طرفداران زیادی را برای خود داشته باشد. تنوع در ساخت انواع این گوشی های مدرن و امروزی موجب رضایت سلیقه های متفاوت است، اما مسلما این تلفن های همراه پیشرفته از پیدایش اختلالات سیستمی مصون نبوده و نیازمند سرویس و تعمیرات ویژه ی تخصصی خواهند بود، البته لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ مسئولیت تعمیر انواع گلکسی ها را برعهده می گیرد.

در حقیقت این مرکز درگاهی امن و معتبر است که تمامی موبایل های گلکسی را تعمیر می نماید، فرقی نمی کند که گوشی شما یک گوشی قدیمی یا جدید از سری گلکسی باشد. گرند2، گرند پریم، گرند پریم پرو، گرند نئو پلاس، گوشی های سریj، سریa و یا حتی سری s  در این مرکز تعمیر و سرویس می شوند.

 واحد تعمیرات موبایل سامسونگ تحت نظر کارشناسان و تکنسین های زبده و مجرب تعمیر گوشی های گلکسی Samsung را کاملا اوصولی و مطابق استانداردهای جهانی انجام می دهد، همچنین از آنجایی که در پروسه ی تخصصی تعمیر گوشی های گلکسی استفاده از قطعات اصلی از اهمیت بالایی برخوردار است، نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ با ارائه ی ضمانت نامه های معتبر به شما اطمینان استفاده از قطعات اورجینال و مشابه گوشی مورد نظر را خواهد داد.

تعمیر گوشی های گلکسی سامسونگ

سوالات متداول کاربران نمایندگی Samsung

چرا موبایل سامسونگ شارژ نمی شود؟
چرا تاچ موبایل سامسونگ کار نمی کند؟
چرا برنامه ی دوربین تبلت سامسونگ دچار اختلال شده است؟
برای رفع مشکل خالی شدن سریع شارژ باتری تبلت سامسونگ چه باید کرد؟

چرا موبایل سامسونگ شارژ نمی شود؟

شارژ نشدن موبایل سامسونگ و یا هر برند دیگری مشکل متداولی است که می تواند بسیار دردسرساز شود. این معضل دارای دلایل جزیی و تخصصی فراوانی است. گاهی امکان دارد تنها با یک تعویض کابل ساده بتوانید مجددا گوشی خود را شارژ کنید. اگر چند سالی می شود که از یک آداپتور و کابل شارژ استفاده می کنید، امکان فرسودگی شارژر گوشی و در نتیجه پیدایش مشکل شارژ نشدن موبایل سامسونگ بالا خواهد بود.

اختلالات ساختاری باتری، خرابی سوکت شارژ و ناکارآمدی مدارهای شارژ گوشی نیز از دیگر دلایلی هستند که به شارژ نشدن گلکسی های سامسونگ می انجامند. کارشناسان نمایندگی سامسونگ با اعمال مراحل ریزبینانه ی عیب یابی هر یک از این اختلالات نام برده را در سطح کیفی بی نظیری برطرف می سازند. لازم به ذکر است که کلیه ی سرویس ها و خدمات تخصصی نمایندگی رسمی سامسونگ به همراه گارانتی های مدت دار معتبر عرضه می گردند.

چرا تاچ موبایل سامسونگ کار نمی کند؟

کار نکردن تاچ موبایل سامسونگ می تواند علل بسیاری داشته باشد. اگر پس از اصابت ضربه ی شدیدی به بدنه ی گوشی تاچ دستگاه از عملکرد اصلی خود دور شده است، بازیابی و ترمیم به احتمال قوی با تعمیر و یا تعویض ساختار اصلی تاچ ممکن می گردد. در غیر این صورت تداخلات نرم افزاری گوشی باید مورد توجه قرار گیرد. نصب یک نرم افزار جدید نامناسب و یا بالا بودن حجم برنامه های مورد استفاده باعث از کار افتادگی تاچ گوشی سامسونگ می شود. البته در این میان باید تاثیر برخی از بدافزارها کاملا تخصصی برطرف شود. زیرا ممکن است تنها با شناسایی و حذف بدافزار موجود در گوشی مشکل تاچ از بین نرود. به هر حال مشکل هر چه که باشد در نمایندگی سامسونگ قابل حل است. خاطرنشان می نماییم که فرآیند تعویض تاچ در نمایندگی مجاز سامسونگ با استفاده از نمونه ی اورجینال مشابه شکل می گیرد.

چرا برنامه ی دوربین تبلت سامسونگ دچار اختلال شده است؟

سیاه شدن برنامه ی دوربین تبلت، نمایش ارور پر بودن بی دلیل حافظه، وجود هاله های نور در تصویر، بسته شدن خود به خودی برنامه ی دوربین، بی کیفیتی و تار بودن تصویر ثبت شده، اختلالات رایجی هستند که موجب ناکارآمدی دوربین تبلت می شوند. چنین مشکلاتی می توانند دارای منشا سخت افزاری و یا نرم افزاری گوناگونی باشند. فراموش نکنید که حذف برنامه های مشکوک به بدافزار و آپدیت سیستم عامل تبلت سامسونگ دو راهکار اصلی برای رفع اختلالات نرم افزاری دوربین این تجهیزات است. در بین اگر شکستگی خاصی نیز بر روی لنز وجود داشته باشد، فرآیند تعویض قطعه ضروری است. کارشناسان نمایندگی سامسونگ این مرحله از بازیابی دوربین تبلت را با صرف مدت زمان کمی انجام می دهند.

برای رفع مشکل خالی شدن سریع شارژ باتری تبلت سامسونگ چه باید کرد؟

یکی دیگر از مشکلاتی که کاربران بسیاری از آن شکایت دارند، خالی شدن سریع شارژ باتری تبلت سامسونگ است. برای تشخیص اینکه چه برنامه‌هایی بالاترین میزان مصرف انرژی را به خود اختصاص داده است؛ به منوی مصرف باتری بروید و مقدار مصرف هر برنامه ی مصرفی را بررسی کنید. بهتر است سعی کنید برنامه های سنگین را از روی تبلت سامسونگ حذف نمایید. از طرفی روشنایی صفحه ی نمایشگر را هم در حد متناسبی قرار دهید. نور بیش از اندازه ی صفحه ی نمایش تبلت، باتری دستگاه را به سرعت خالی می کند. اگر مشکل خالی شدن سریع شارژ باتری تبلت تداوم داشت؛ به نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید تا سلامت باتری سیستم مورد بررسی قرار گیرد.

سوالات متداول کاربران نمایندگی Samsung

روند تعمیر محصولات سامسونگ در نمایندگی تعمیرات سامسونگ

با مراجعه به نمایندگی سامسونگ از راهنمایی و مشاوره کارشناسان خبره نمایندگی سامسونگ بهره خواهید برد. کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ قبل از هر گونه اقدامی اطلاعات مورد نیاز در مورد اشکالات دستگاه و روند تعمیرات را در اختیار شما عزیزان قرا می دهند. این اطلاعات شامل چگونگی یا روش تعمیر دستگاه، مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر، روند تعمیرات، برآورد هزینه تعمیر، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات می‌باشد.

اگر مشتری ابهامی در مورد روند تعمیرات نداشته باشد، تعمیر یا ترمیم دستگاه صورت خواهد گرفت. تلاش کارشناسان نمایندگی سامسونگ تعمیر قطعه اورجینیال دستگاه است. اگر قطعه معیوب در دستگاه قابل تعمیر نباشد اطمینان داشته باشید که تمامی قطعات تعویضی اورجینال و اصل ‌هستند. پس از تمام شدن فرآیند تعمیرات ، دستگاه برای بررسی‌های نهایی به کارشناس فنی نمایندگی تعمیرات سامسونگ تحویل داده می‌شود. با انجام تست های گوناگون توسط این کارشناسان عملکرد دستگاه مورد ارزیابی قرار می گیرد. اگر در عملکرد دستگاه مشکلی وجود نداشت، دستگاه به مشتری تحویل داده می شود. در غیر اینصورت دستگاه مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

واحدهای تخصصی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ خدمات خود را در دو بخش تعمیرات موبایل و تبلت سامسونگ به کاربران گرامی ارائه می دهد. جهت بهره مندی از خدمات هر یک از واحدها ی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیرات تبلت سامسونگ به بخش مربوط به آن مراجعه نمایید. در هر صفحه خدمات مختلف مربوط به محصول مورد نظر شرح داده شده است.

انواع موبایل و تبلت سامسونگ

در بخش معرفی محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ ، انواع مختلف موبایل ها و تبلت ها ی سامسونگ از گذشته تا کنون معرفی خواهند شد. همچنین در جریان جدیدترین محصولات این کمپانی قرار خواهید گرفت. مطالعه ی ویژگی ها و مشخصات هر محصول را قبل از خرید به کاربران توصیه می نماییم. انتخاب درست محصول و باتوجه به نیاز تان به شما کمک خواهد کرد تا استفاده ی بهتر و بهینه تر از محصولتان داشته باشید.

اخبار، سوالات متداول و مقالات نمایندگی سامسونگ

اخبار این بخش از بین صدها خبر ارائه شده در سایتای مختلف برگزیده شده و در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهد گرفت. کاربران گرامی دیگر نگرانی در خصوص یافتن اخبار نخواهند داشت و به راحتی در جریان آخرین اخبار مرکز تخصصی سامسونگ قرار خواهند گرفت. همچنین شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر برخی از مقالات تدوین گشته به دست کارشناسان مرکز تعمیرات سامسونگ را دریافت نمایید. مقالات تعمیرگاه تخصصی سامسونگ را در این قسمت مطالعه نمایید.

مشتریان عزیز می توانند سوالات خود را در رابطه با تعمیرات موبایل و تبلت سامسونگ با کادر حرفه ای این مجموعه درمیان بگذارند . کارشناسان این مجموعه در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشند. شما کاربر گرامی با مراجعه به لینک سوالات متداول تعمیرات تخصصی سامسونگ می توانید پاسخ سوالات خود را دریافت کنید .

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران ، در راستای احترام به حقوق مشتری به ارائه ی مطلوب خدمات می پردازد . این مرکز  فعالیت در زمینه ی فروش و تعویض دستگاه های الکترونیکی و ارتباطی را سرلوحه ی خدمات خود قرار داده است . از جمله این دستگاه ها می توان به موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، ال سی دی ، ال ای دی ، کولرگازی ، تلویزیون و ماشین های اداری .. اشاره کرد .

مدیریت این مرکز بر نحوه ی فعالیت پرسنل خود نظارت کامل و دقیق دارد. لازم به ذکر است کادر حرفه ای این مجموعه با استفاده از دانش خود به ارائه خدمات می پردازند . این مرکز با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته توانسته به بهترین شکل به تعمیر دستگاه معیوب کاربران بپردازد . کیفیت خدمات ارائه شده از سوی پرسنل این مرکز، موجب قرار گیری مرکز سخت افزار ایران در جایگاهی رفیع و چشمگیر شده است . در نهایت باید به این نکته بپردازیم که این نمایندگی در حال گسترش فعالیت های خود به مرزهای فرامنطقه ای است . در واقع همین امر نشان دهنده ی موفقیت مرکز سخت افزار ایران است .

فهرست