آموزش تعمیر موبایل سامسونگ

آموزشگاه تعمیرات موبایل، با گسترش دامنه ی فعالیت های آموزشی خود، برای دوره های جدید آموزش تعمیر موبایل سامسونگ، ثبث نام به عمل می آورد. گسترش کاربرد گوشی های موبایل سامسونگ و سایر برندهای مشابه، حوزه ی تعمیر این تجهیزات را به یکی از مشاغل حساس و پر اهمیت بدل ساخته است. به سبب استقبال و نیاز کاربران، دوره های آموزش تعمیر موبایل سامسونگ ، به یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی در صنعت تعمیرات محصولات عرصه ی تکنولوژی، نیز بدل شده است.

آموزشگاه تعمیر موبایل، با برگزاری دوره های عمومی و تخصصی آموزش تعمیر موبایل سامسونگ ، نقش بسیارموثری را در این حوزه ایفا میکند. به طور کلی این کلاس ها شامل دوره های تعمیر انواع مدل و نسخه های گوشی موبایل سامسونگ، میشود. از مهم ترین امتیازات این دوره ها، برگزاری شان زیر نظر اساتید فوق حرفه ای است. گذراندن این دوره ها سبب میشود، کارآموزانی که موفق به اخذ مدرک از این آموزشگاه شده اند، به بازار کار معرفی شوند.

روند آموزش تعمیر موبایل سامسونگ ، به این صورت است که پس از ارائه ی جامع آموزش های کلی در جهت آشنایی کارآموزان با ابزار و قطعات، روش های عیب یابی و تعویض این قطعات به صورت کامل شرح وآموزش داده می شود. اگر از متقاضیان شرکت در هر یک از دوره های آموزش تعمیر موبایل سامسونگ هستید، میتوانید به ادامه ی مطالب توجه بفرمایید.

تعمیر موبایل

دوره های آموزش تعمیر موبایل سامسونگ شامل چه کلاس هایی میشود؟

تعمیر موبایل

آموزش تعمیر موبایل سامسونگ در تهران

اگر به دنبال یک مرکز معتبر در استان تهران جهت فراگیری نحوه تعمیرات موبایل هستید پیشنهاد ما به شما مرکز رسمی آموزش تعمیر موبایل است. مرکز آموزش تعمیر موبایل سامسونگ در تهران به آموزش دوره های مختلف تعمیر موبایل می پردازد. پس از پایان این دوره های شما به یک تعمیرکار حرفه های موبایل تبدیل خواهید شد. مرکز آموزش تعمیر موبایل سامسونگ مجهز به پیشرفته ترین و به روز ترین کارگاه های تعمیرات است. بهترین کارشناسان تعمیر موبایل در کشور در این مرکز مشغول به فعالیت هستند.

دوره های آموزش تعمیر موبایل سامسونگ در تهران به دو دوره عمومی و تخصصی تقسیم بندی شده است. در پایان هر دوره به کارآموزان مدارک معتبری ارائه خواهد شد. این کارآموزان قادرند پس از پایان این دوره ها در بازار کار شروع به فعالیت کنند. اگر خواستار کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان، نحوه برگزاری و شهریه کلاس های آموزش تعمیر موبایل هستید از طریق راه های ذکر شده در پایین همین صفحه و یا صفحه تماس با ما اطلاعات تکمیلی را از کارشناسان ما کسب کنید.

آموزش تعمیرات موبایل سامسونگ در کرج

با توجه به استقبال گسترده در خصوص حضور در کلاس های آموزش تعمیر موبایل، این دوره ها در کرج نیز برگزار میشود. آموزش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع موبایل به طور کامل در این مرکز صورت می گیرد. علاقمندان به فراگیری نحوه تعمیر موبایل می توانند با هر سطحی از دانش در این دوره ها شرکت کنند. دوره ی عمومی در مرکز آموزش تعمیرات موبایل سامسونگ در کرج جهت آشنایی کلی کارآموز با این حرفه برگزار میشود. در این کلاس تمام آموزش های ابتدایی و در سطح مبتدی به فرد ارائه خواهد شد. کارآموز بعد از پشت سر گذاشتن این دوره میتواند در دوره های تخصصی تر شرکت کند و مراحل آموزش خود را به طور حرفه ای تر از قبل پیش ببرد.

دوره های تعمیرات سخت افزاری موبایل در مرکز آموزش تعمیرات موبایل سامسونگ در کرج شامل دوره های الکترونیک، قطعه شناسی و نحوه ی قرارگیری آن در مدار، آموزش عیب یابی قطعات خراب، آموزش شابلون زدن حین تعمیر موبایل، آموزش تعویض انواع آی سی های غیر چسبی و دو لایه، آموزش تعویض آی سی های چسبی و … می شود. آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل نیز شامل تمامی دوره های فلش کردن گوشی، آموزش بکاپ گیری و ترمیم سریال گرفتن در انواع گوشی ها، جلبریک کردن و روت کردن اندروید، آموزش فارسی سازی موبایل و … است.

شهریه ی دوره های آموزش تعمیر موبایل سامسونگ

همانطور که گفته شد، کلاس های آموزش تعمیر موبایل سامسونگ شامل دوره های مختلف عمومی و تخصصی میشود. بنا به افزایش چند برابری قیمت لوازم الکترونیکی و ابزار مورد نیاز، بسیاری از کارآموزان از قیمت برگزاری کلاس های تعمیر موبایل، ابراز نگرانی میکنند. اما ما این مژده را برای شما داریم که با نهایت تلاش برای ثابت نگه داشتن قیمت های این دوره ها، اقدام به برگزاری کلاس هایی با قیمت معقول کرده ایم. برای رفاه حال این عزیزان، هزینه ی دوره های نظری و آموزش های ارائه شده توسط اساتید، همچنان ثابت مانده است. متقاضیان شرکت در این دوره ها میتوانند برای اطلاع از قیمت دقیق کلاس های آموزش تعمیر موبایل سامسونگ ، با مشاوران و پاسخگویان این مجموعه تماس حاصل کنند.

سرفصل های دوره های آموزش تعمیر موبایل سامسونگ

دوره های آموزش تعمیر موبایل سامسونگ به طور کلی از سرفصل های تعمیرات نرم افزار و سخت افزار تشکیل شده است. این کلاس ها خود متشکل از دوره های عمومی و تخصصی ای هستند که با دقت هر چه تمام توسط این آموزشگاه سرفصل بندی شده اند. دوره های نرم افزاری این کلاس ها، شامل تمامی سرفصل های آموزش عیب یابی مشکلات، آشنایی با باکس های کاربردی در این زمینه و رفع تمام مشکلات نرم افزاری و سیستم عامل در این گوشی ها خواهد شد. در ارتباط با دوره های سخت افزاری میتوان به آشنایی کامل با تجهیزات و لوازم کار، آشنایی با ساختار و سخت افزار این گوشی ها، آموزش عیب یابی، تعمیر و وتعویض انواع آی سی ها، برد های قرار گرفته در دستگاه و … اشاره داشت. شما عزیزان میتوانید برای آشنایی بیشتر با این سرفصل ها از مشاوران و پاسخگویان این مجموعه کمک بگیرید.

 • پايه سازی
 • مسيريابی مدارات
 • روش برداشتن IC چسبی
 • آموزش رفع عيب قطعی صدا
 • شناسايی و تست قطعات SMD
 • آموزش رفع عيب صدا همراه با نويز
 • آموزش رفع عيب عکسبرداری مات
 • آموزش رفع عيب عدم باز شدن دوربين
 • آموزش رفع عيب کارکرد سنسور دوربين
 • آشنايی با پارامترها و نقاط ضعف و قوت دوربين موبایل سامسونگ
 • شابلون زدن
 • شناسايی قطعات
 • آموزش کار عملی با منبع تغذيه
 • آموزش نقشه خوانی و شماتيک موبایل سامسونگ
 • آموزش کار عملی با مولتی مترهای رنج دستی و اتوماتيک
 • آموزش الکترونیک عمومی برای درک بهتر سر فصل های دوره آموزش تعمیر
 • توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم قطعات موبایل برای یادگیری بهتر سر فصل های دوره آموزش تعمیرات موبایل
 • توانايي تشخيص و بررسی مكانيزم ابزار و تجهیزات کارگاه الکترونیک برای راحتی در دوره آموزش تعمیر موبایل سامسونگ
 • توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم مدار های موبایل برای یادگیری بهتر سر فصل های دوره آموزش تعمیر موبایل سامسونگ

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل

آموزشگاه تعمیرات موبایل به عنوان یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین مرکز آموزشی تعمیرات موبایل و تبلت، در دوره های مختلف اقدام به ثبت نام کارآموزان و علاقمندان محترم مینماید. این کلاس ها زیر نظر زبده ترین اساتید این حوزه، در دوره های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری ، اجرا میشوند. کارآموزان گرامی با گذراندن این دوره ها میتوانند از بالاترین سطح آموزشی نظری و عملی، بهره مند شوند و در نهایت جذب بازار کار شوند.

تماس با نمایندگی سامسونگ »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست