تعمیر برد موبایل اچ تی سی

تعمیر برد موبایل اچ تی سی

برد قطعه ی مهمی در هر دستگاه دیجیتال از جمله گوشی های هوشمند اچ تی سی است. این بخش از گوشی در جایگاه رهبر و فرمانروای کلی دستگاه قرار می گیرد و یک نظارت کلی به تمامی پردازش های سیستم دارد. یک اختلال جزیی در ساختار تشکیل دهنده ی برد موبایل اچ تی سی به خاموشی کامل آن منجر می شود. در این مقاله قصد داریم کلیه ی ابعاد مرتبط با تعمیر برد گوشی اچ تی سی را شرح دهیم. اگر از دارندگان یکی از گوشی های این برند هستید، مقاله ی پیش رو برای شماست.

چگونه از خرابی برد موبایل اچ تی سی مطلع شویم؟

اصلی ترین نشانه ی خرابی برد موبایل اچ تی سی و یا سایر برندهای موجود در بازار، روشن نشدن کلی گوشی است. این اتفاق می تواند در حین اجرای یک برنامه ی به نسبت سنگین به صورت ناگهانی رخ دهد. معمولا در چنین شرایطی بسیاری از کاربران عادی به خرابی باتری مشکوک می شوند. اما باید بدانید که برد، پردازش هر آنچه در نمایشگر موبایل دیده می شود را برعهده دارد. در نتیجه خرابی برد گوشی htc مساوی است با روشن نشدن کلی دستگاه و عدم شکل گیری پردازش های مختلف.

چه عواملی باعث از کار افتادگی برد گوشی htc می شود؟

معمولا خرابی برد موبایل اچ تی سی در اثر بی احتیاطی های کاربر و استفاده ی نادرست از گوشی اتفاق می افتد. طریقه ی مصرف کاربر از گوشی موضوع بسیار مهمی است که باید به آن دقت داشته باشید. اتفاقاتی نظیر آب خوردگی گوشی، شوک الکترونیکی، نوسانات ناهنجار برق، اصابت ضربه در خرابی برد نقش دارند. فراموش نکنید که اصابت ضربه به بدنه ی گوشی هنگامی که دستگاه روشن نمی شود، منجر به شدت خرابی برد خواهد شد. از این کار بپرهیزید و به نمایندگی رسمی اچ تی سی مراجعه نمایید.

برد گوشی اچ تی سی را تعمیر کنیم یا تعویض؟

تشخیص میزان خرابی برد موبایل اچ تی سی باید زیر نظر کارشناسان مجرب صورت پذیرد. تکنسین های ما در نمایندگی رسمی htc پس از اعمال مراحل ریزبینانه ی دقیق به تعمیر یا تعویض برد گوشی اچ تی سی می پردازند. هر برد از قطعات الکترونیکی کوچک متعددی چون ترانزیستور و آی سی تشکیل می شود. گاهی اوقات برای بازیابی کارایی برد گوشی htc کافی است آی سی سوخته شده با نمونه ی مشابه تعویض شود. به هر حال مشکل هر چه باشد در بالاترین سطح کیفی امکان پذیر در نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل اچ تی سی برطرف می شود. لازم به ذکر است که کلیه ی خدمات و سرویس های این دپارتمان تخصصی دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی هستند.

هشدار: در انتخاب مراکز تعمیراتی دقت کنید.

نحوه ی تعمیر یا تعویض برد موبایل اچ تی سی می تواند سرنوشت گوشی شما را مشخص سازد. استفاده ی صحیح از ابزارآلات تعمیراتی مسئله ی بسیار مهمی در نحوه ی ترمیم برد می باشد. باز کردن کانکتور دوربین های گوشی تاچ و ال سی دی و نیز جداسازی درب پشتی گوشی و فریم میانی مدارها یک پروسه ی حساس است که باید با ظرافت کاری بالایی شکل گیرد. در صورت بروز خطای کاری در هر یک از مراحل ذکر شده، ممکن است تلفن همراه به طور کامل غیر قابل تعمیر گردد. بنابراین در انتخاب مراکز تعمیراتی معتبر دقت کنید. با حضور در نمایندگی رسمی اچ تی سی استفاده ی دوباره از گوشی معیوب دور از تصور نیست.

امتیاز شما به این نوشته