آموزش فعال کردن سیری آیفون

فعال کردن سیری در آیفون، قابلیت های جذابی را در اختیار کاربران گوشی های اپل قرار می دهد که نمی توان به سادگی از آنها گذشت. این دستیار هوشمند، در انحصار شرکت اپل بوده و تنها در دیوایس های این شرکت کار می کند. کاربران می توانند از دستیار شخصی خود در گوشی یا تبلت شان سوال بپرسند و از او راهنمایی دریافت کنند. سیری حتی به دستورات کاربر عمل کرده و برخی از اقدامات را در گوشی انجام می دهد.

در ادامه نحوه فعال کردن سیری در آیفون و استفاده از این دستیار جذاب را به شما آموزش می دهیم. کار کردن با Siri بسیار ساده و دلچسب است؛ با این حال اگر مشکلی در این زمینه داشتید، می توانید به صورت 24 ساعته با تیم تعمیر موبایل اپل در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

آموزش فعال کردن سیری آیفون

مراحل فعال کردن سیری در آیفون

فعال سازی دستیار شخصی اپل، از طریق تنظیمات و با مراحلی بسیار ساده انجام می شود. بعد از باز کردن Settings گزینه General را در این منو باز کنید. در مرحله بعدی، گزینه Siri را انتخاب کنید تا دو گزینه نمایش داده شود. گزینه اول مربوط به فعال سازی سیری است؛ با فعال کردن گزینه بعدی، وقتی عبارت Hey siri را بگویید، دستیار هوشمند اپل آماده اجرا کردن فرمان های شماست. بعد از فعال کردن سیری در آیفون، از طریق بخش های Voice Feedback و Language می توانید تنظیمات بیشتری را برای آن فعال کنید. حتی این امکان را دارید که زبان مورد نظرتان را انتخاب کرده و با همان زبان با سیری صحبت کنید.

مراحل فعالسازی سیری در آیفون

فعال سازی Siri در آیفون های جدید

مراحل فعال کردن سیری در آیفون 10 و مدل های بعد از آن کمی تغییر کرده و البته ساده تر شده است. در آیفون های جدید، کافی است دکمه کناری (دکمه سمت راست دستگاه) را برای مدت دو یا سه ثانیه به سمت پایین بکشید تا سیری فعال شود. همچنین برای خروج از آن نیز لازم است صفحه را از پایین به سمت بالا بکشید یا اینکه یک بار دیگر همین دکمه کناری (Side) را فشار دهید.

نحوه استفاده از دستیار هوشمند آیفون

بعد از فعال کردن سیری در آیفون، نوبت به استفاده از آن می رسد. وقتی سیری را فعال می کنید، در حالی که صفحه گوشی قفل است دکمه هوم را چند ثانیه نگه دارید تا عبارت ?What can I help you with برایتان نشان داده شود. اما یک کار جذاب دیگر هم می توانید انجام دهید؛ جمله Hey siri را که بگویید، سیری فراخوانده شده و آماده اجرا کردن دستورات شما خواهد بود. با نمایش عبارت ?What can I help you with سیری از شما می پرسد که چگونه می تواند به شما کمک کند. درخواستتان را بگویید تا سیری جذاب و دوست داشتنی آن را اجرا کند.

نحوه استفاده از دستیار هوشمند آیفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =