تعمیر تخصصی گوشی

تعمیر تخصصی گوشی از جمله خدمات مرکز تعمیرات موبایل به شمار می رود . دراین مرکز به منظور ارائه ی خدمات با کیفیت بیشتر ، واحدهای مجزا برای هر محصول راه اندازی شده است . در این واحدها کارشناسان خبره ای فعالیت دارند که کار تعمیر تخصصی گوشی های موبایل را انجام می دهند . تجهیز واحدهای تعمیرات تخصصی به پیشرفته ترین امکانات را می توان از مزیت های مرکز تعمیرات موبایل بر شمرد .

نکات مهم در تعمیر موبایل

برای تعمیر هرچه بهتر گوشی های موبایل ، موارد بسیاری باید در کنار یکدیگر فراهم شوند . اجرای تمامی این موارد ، تنها از عهده ی تعمیرکاران دارای تخصص و تجربه کاری بالا امکان پذیر است . در ادامه به ذکر نکاتی مهمی در مورد تعمیرات موبایل خواهیم پرداخت . لازم به ذکر است که کلیه ی این موارد در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل ، به دقت رعایت می شوند .

عیب یابی صحیح

اجرای نادرست و یا ناقص فرایند عیب یابی ، می تواند گوشی موبایل شما را دچار معایب بیشتری کند ؛ چرا که اگر عیب یابی درست نباشد ، تعمیر نیز به درستی انجام نمی شود . متخصصین ارشد ما در مجموعه ی تعمیر تخصصی گوشی ، از دستگاه ها و روش  های نوین دنیا عیب یابی گوشی شما بهره می برند . پس از بررسی دقیق کلیه ی قطعات و بخش ها ، عیب یابی صورت گرفته و تعمیر تخصصی موبایل شما شروع می شود .

تعویض قطعات

در مرکز تعمیر تخصصی گوشی ، تعویض قطعات از کار افتاده نیز انجام می شود . ذکر این نکته بسیار مهم است که در صورت نیاز به یکی از قطعات گوشی شما ، قطعه ی مورد نظر حتما از میان آرشیو کاملی از ثطعات اورجینال انتخاب و جایگزین می گردد . کارشناسان ما به خوبی می دانند که استفاده از قطعات نامرغوب و غیر اصل ، چه صدمات جبران ناپذیری را برای گوش های موبایل به دنبال دارد .

تعمیر تخصصی گوشی

امروزه آمار کاربران تلفن های همراه و به ویژه موبایل های هوشمند، روز به روز در حال افزایش است. به همان اندازه که تلفن های همراه با امکانات و تکنولوژی های جدید وارد بازار می شوند، آمار خراب شدن و از کار افتادن موبایل ها هم زیاد است. کاربران تلفن های همراه همواره به دلیل هزینه ای که بابت خرید موبایل ها می کنند و نیز اطلاعاتی که در آن ها نگهداری می کنند، نگران خراب شدن و مرگ دستگاه موبایل خود هستند.

در واقع تعمیر تخصصی گوشی های آسیب دیده و برگرداندن آن به روزهای قبل از آسیب دیدگی، یکی از چالش های پیش روی هر کاربری است. تعمیر تخصصی گوشی نیازمند تخصص و تجربه افراد ماهر در زمینه تعمیرات موبایل های مختلف است. از این رو نباید موبایل خود را برای تعمیر به هر شخصی بسپارید. تلفن های همراه همانطور که از نام آن ها پیداست، دستگاه هایی هستند که در اغلب اوقات همراه فرد هستند. به همین دلیل بیشتر از سایر دستگاه های الکترونیکی در معرض آسیب قرار می گیرند.

شکستگی بدنه، ترک خوردن، خراش و یا شکستگی در صفحه تاچ موبایل، داغ شدن موبایل، از کار افتادن بلوتوث یا وای فای، شکستن گلس و بسیاری مسائل دیگر منجر به از کار افتادن و یا افت کیفیت کارکرد گوشی های موبایل شود. برای رفع این مشکلات و پیشگیری از خسارات بیشتر باید از مراکز تخصصی تعمیرات موبایل کمک بگیرید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام برقراری ارتباط تلفنی و نزدیک کردن موبایل به گوش، صفحه آن خاموش نشود. خاموش نشدن صفحه موبایل ممکن است باعث لمس کردن نقاط مختلف صفحه تاچ و شماره گیری و یا قطع ناگهانی مکالمه شود. اگر به این مشکل برخوردید، باید آن را متوجه خرابی سنسور بدانید. از دیگر علائمی که نشان از خراب شدن تاچ دارند، کار نکردن چرخش گوشی، از کار افتادن gps  موبایل و از کار افتادن سنسور اثر انگشت است.

رفع چنین مشکلاتی تنها از افراد ماهر و با تجربه ساخته است. بنابراین درصورت بروز چنین مشکلاتی در گوشی موبایل خود با همکاران ما در مرکز سخت افزار ایران جهت تعمیر تخصصی گوشی خود تماس بگیرید.

خرابی و از کار افتادگی مدار شارژ موبایل از معمول ترین اشکالات پیش آمده در موبایل ها است. این درگاه ورودی ممکن است در اثر ورود اشیاء خارجی و یا رطوبت و گرد و خاک آسیب ببیند، در این صورت به مرور مدار شارژ از کار می افتد و اینجاست که باید در جستجوی یک تعمیرکار حرفه ای باشیم!

برای اطمینان از اینکه مدار شارژ موبایل آسیب دیده است و مشکل از قسمت دیگری نیست، ابتدا گوشی موبایل را با یک شارژر دیگر امتحان کنید. اگر مسئله حل نشد، با همکاران ما در نمایندگی تعمیر تخصصی گوشی ارتباط برقرار کنید. متخصصان فعال در این نمایندگی ها با بررسی های دقیق، مشکل اصلی را پیدا می کنند و اقدام به تعمیر تخصصی آن خواهند کرد.

کی از مشکلات اساسی که در موبایل ها پیش می آید، خرابی هارد موبایل است. مشکلی که اغلب افرادی که با این مشکل روبرو می شوند، به دلیل نبود تخصص و تجربه کافی در زمینه تعمیر هارد موبایل، ترجیح می دهند از خیر موبایل خود بگذرند و موبایل دیگری خریداری کنند. تشخیص خرابی هارد توسط افراد ماهر و با تجربه تعمیراتی ممکن است. با این حال اگر با مشکلاتی همچون خاموش شدن های ناگهانی، روشن شدن و گیر کردن بر روی صفحه لوگو، و هنگ کردن های پیاپی است. البته راه دیگری که بتوانید تشخیص دهید که هارد معیوب است، اتصال آن به کامپیوتر است. در این حالت اگر نتوانید روی آن اطلاعات ذخیره کنید، می توان نتیجه گرفت که هارد معیوب است.

 مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز معتبر در زمینه تعمیرات تخصصی تلفن های همراه است. شعب مختلف این مرکز قادر به انجام کلیه خدمات مربوط به تلفن های همراه از جمله تعمیر و تعویض قطعات مختلف آن است. تفاوتی ندارد چه مدل موبایلی در دست دارید، اگر نیازمند یک تعمیرکار مطمئن هستید، مرکز سخت افزار ایران را به خاطر بسپارید. همکاران ما در بخش تعمیرات با بررسی های دقیق اقدام به تعمیر تخصصی گوشی شما می کنند. در صورتی که مشکل از هارد باشد و امکان تعمیر وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض آن خواهند کرد.

کارکردن مداوم و روشن ماندن طولانی مدت صفحه نمایشگر موبایل ها باعث داغ شدن سیستم سخت افزاری موبایل می شود و این یک امر کاملا عادی است. اما اگر در حالت های عادی موبایل شما داغ می کند، باید دلیل آن را پیدا کنید. داغ شدن موبایل ممکن است به دلیل خراب بودن باتری باشد.

عمر باتری های موبایل معمولا پس از مدتی تمام می شود. داغ شدن های مداوم باتری منجر به آسیب رسیدن به سایر قطعات موبایل شده و از عمر باتری ها می کاهد. بنابراین در صورت تشخیص تعمیرکار مبنی بر خرابی باتری، اقدام به تعویض آن کنید تا از آسیب دیدگی های بعدی پیشگیری کرده باشید. اما اگر باتری موبایل سالم است و همچنان مشکل داغ شدن موبایل را دارید، ممکن یک عیب سخت افزاری و یا نرم افزاری منجر به داغ شدن موبایل شده باشد.

در این مواقع در اولین فرصت اقدام به مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی های مرکز سخت افزار ایران نمایید تا ضمن تعمیر تخصصی گوشی شما مشکلات آن را برطرف نمایند.

روند عیب یابی و تعمیر موبایل در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل

تعمیر و ترمیم تخصصی موبایل در این مرکز ، دارای مراحلی است که در زیر به آن ها اشاره می شود :

 • عیب یابی سریع و رایگان

در ابتدا ، فرایند عیب یابی به شکلی که در بالا توضیح دادیم ، انجام می شود . کلیه ی مراحل عیب یابی در مرکز تعمیرات موبایل رایگان است . به منظور احترام به وقت مشتری ، عیب یابی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود .

 • اعلام هزینه ی تعمیرات

پس از تشخیص مشکل گوشی ، هزینه های تعمیرات برآورد شده و به اطلاع مشتری می رسد . در صورت رضایت مشتری ، تعمیر تخصصی گوشی توسط متخصصان شروع می شود .

 • انجام تعمیرات موبایل

مر حله بعدی ، انجام فرایند تعمیر موبایل است . در مرکز تعمیر گوشی ، برای این منظور از پیشرفته ترین ابزار تعمیر استفاده می شود . کارشناسان ما با تکیه بر تخصص و تجربه ی خود ، اقدام تعمیر و یا در صورت لزوم ، تعویض قطعات معیوب گوشی موبایل شما می نمایند .

 • تحویل به مشتری

پس از انجام کامل تعمیرات ، گوشی مورد نظر به مشتری تحویل داده می شود . معمولا روند تعمیرات تخصصی موبایل ، ۴۸ ساعت زمان می برد . با مشتری تماس گرفته شده و تعمیر گوشی به اطلاعش می رسد . در واحد تعمیرات تخصصی موبایل ، امکان ارسال محصول تعمیر شده به آدرس مشتری نیز وجود دارد .

خدمات مرکز تعمیر تخصصی گوشی

در مرکز تعمیر تخصصی موبایل ، خدمات زیر ارائه می گردد :

 • نصب برنامه های کاربردی بر روی گوشی
 • انجام مشاوره های تخصصی پیش از تعمیر موبایل
 • انجام تعمیرات سخت افزای انواع گوشی موبایل
 • تمیز کردن گوشی در صورت نفوذ گرد و غبار به داخل آن
 • ارائه ی گارانتی برای خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی گوشی

 • انجام تعمیرات تخصصی موبایل
 • تعویض قطعات معیوب در صورت لزوم
 • انجام امور نرم افزاری گوشی موبایل
 • بررسی و عیب یابی انواع گوشی موبایل
 • آموزش تعمیرات تخصصی در مرکز تعمیر تخصصی موبایل

نمایندگی گوشی و واحدهای تعمیرات گوشی

نمایندگی گوشی به منظور انجام هرچه بهتر تعمیرات ، اقدام به پارت بندی این مرکز نموده است و در هرکدام از این پارت های مجزا ، خدمات تعمیرات تخصصی یک محصول موبایل انجام می شود . بدیهی است که ارائه ی خدمات در واحد های مجزا ، تمرکز تکنسین ها را بالا تر برده و در نتیجه سطح کیفی تعمیرات گوشی نیز ارتقا خواهد یافت . گفتنی است هزینه ها ی اخد شده جهت تعمیر تخصصی گوشی کاملا منصفانه و به صرفه می باشد.

لینک های مفید

تعمیر موبایل / تعمیر گوشی / تعمیرات گوشی / تعمیرات موبایل / تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ایسوس / تعمیرات موبایل ایسر / تعمیرات موبایل فوجیتسو / تعمیرات موبایل لنوو / تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل سامسونگ / تعمیرات موبایل پاناسونیک / تعمیرات موبایل شارپ / تعمیرات موبایل ال جی / تعمیر موبایل ایسوس / تعمیر موبایل ایسر / تعمیر موبایل اپل / تعمیر موبایل فوجیتسوتعمیر موبایل لنوو / تعمیر موبایل ال جی / تعمیر موبایل سامسونگ / تعمیر موبایل شارپ / تعمیر موبایل سونی / تعمیر موبایل پاناسونیک / تعمیر موبایل کیوسرا /

نمایندگی تعمیر گوشی / تعمیر گوشی ایسوس / تعمیر گوشی اپل / تعمیر گوشی اچ تی سی / تعمیر گوشی ال جی / تعمیر گوشی سامسونگ / تعمیر گوشی سونی / تعمیر گوشی هواوی /

 تعمیرات تخصصی موبایل شارپ / تعمیرات تخصصی موبایل ال جی / نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتورمرکز سخت افزار ایران / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ / نمایندگی اصلی ماشین های اداری /  نمایندگی اصلی تعمیرات موبایل / نمایندگی اصلی تعمیرات تبلت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =