تعمیر تخصصی گوشی

تعمیر تخصصی گوشی از جمله خدمات مرکز تعمیرات موبایل به شمار می رود . دراین مرکز به منظور ارائه ی خدمات با کیفیت بیشتر ، واحدهای مجزا برای هر محصول راه اندازی شده است . در این واحدها کارشناسان خبره ای فعالیت دارند که کار تعمیر تخصصی گوشی های موبایل را انجام می دهند . تجهیز واحدهای تعمیرات تخصصی به پیشرفته ترین امکانات را می توان از مزیت های مرکز تعمیرات موبایل بر شمرد .

تعمیر تخصصی گوشی

نکات مهم در تعمیر موبایل

برای تعمیر هرچه بهتر گوشی های موبایل ، موارد بسیاری باید در کنار یکدیگر فراهم شوند . اجرای تمامی این موارد ، تنها از عهده ی تعمیرکاران دارای تخصص و تجربه کاری بالا امکان پذیر است . در ادامه به ذکر نکاتی مهمی در مورد تعمیرات موبایل خواهیم پرداخت . لازم به ذکر است که کلیه ی این موارد در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل ، به دقت رعایت می شوند .

عیب یابی صحیح

اجرای نادرست و یا ناقص فرایند عیب یابی ، می تواند گوشی موبایل شما را دچار معایب بیشتری کند ؛ چرا که اگر عیب یابی درست نباشد ، تعمیر نیز به درستی انجام نمی شود . متخصصین ارشد ما در مجموعه ی تعمیر تخصصی گوشی ، از دستگاه ها و روش  های نوین دنیا عیب یابی گوشی شما بهره می برند . پس از بررسی دقیق کلیه ی قطعات و بخش ها ، عیب یابی صورت گرفته و تعمیر تخصصی موبایل شما شروع می شود .

تعویض قطعات

در مرکز تعمیر تخصصی گوشی ، تعویض قطعات از کار افتاده نیز انجام می شود . ذکر این نکته بسیار مهم است که در صورت نیاز به یکی از قطعات گوشی شما ، قطعه ی مورد نظر حتما از میان آرشیو کاملی از ثطعات اورجینال انتخاب و جایگزین می گردد . کارشناسان ما به خوبی می دانند که استفاده از قطعات نامرغوب و غیر اصل ، چه صدمات جبران ناپذیری را برای گوش های موبایل به دنبال دارد .

تعمیر تخصصی گوشی

امروزه آمار کاربران تلفن های همراه و به ویژه موبایل های هوشمند، روز به روز در حال افزایش است. به همان اندازه که تلفن های همراه با امکانات و تکنولوژی های جدید وارد بازار می شوند، آمار خراب شدن و از کار افتادن موبایل ها هم زیاد است. کاربران تلفن های همراه همواره به دلیل هزینه ای که بابت خرید موبایل ها می کنند و نیز اطلاعاتی که در آن ها نگهداری می کنند، نگران خراب شدن و مرگ دستگاه موبایل خود هستند.

در واقع تعمیر تخصصی گوشی های آسیب دیده و برگرداندن آن به روزهای قبل از آسیب دیدگی، یکی از چالش های پیش روی هر کاربری است. تعمیر تخصصی گوشی نیازمند تخصص و تجربه افراد ماهر در زمینه تعمیرات موبایل های مختلف است. از این رو نباید موبایل خود را برای تعمیر به هر شخصی بسپارید. تلفن های همراه همانطور که از نام آن ها پیداست، دستگاه هایی هستند که در اغلب اوقات همراه فرد هستند. به همین دلیل بیشتر از سایر دستگاه های الکترونیکی در معرض آسیب قرار می گیرند.

شکستگی بدنه، ترک خوردن، خراش و یا شکستگی در صفحه تاچ موبایل، داغ شدن موبایل، از کار افتادن بلوتوث یا وای فای، شکستن گلس و بسیاری مسائل دیگر منجر به از کار افتادن و یا افت کیفیت کارکرد گوشی های موبایل شود. برای رفع این مشکلات و پیشگیری از خسارات بیشتر باید از مراکز تخصصی تعمیرات موبایل کمک بگیرید.

روند عیب یابی و تعمیر موبایل در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل

تعمیر و ترمیم تخصصی موبایل در این مرکز ، دارای مراحلی است که در زیر به آن ها اشاره می شود :

 

 • عیب یابی سریع و رایگان

در ابتدا ، فرایند عیب یابی به شکلی که در بالا توضیح دادیم ، انجام می شود . کلیه ی مراحل عیب یابی در مرکز تعمیرات موبایل رایگان است . به منظور احترام به وقت مشتری ، عیب یابی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود .

 

 • اعلام هزینه ی تعمیرات

پس از تشخیص مشکل گوشی ، هزینه های تعمیرات برآورد شده و به اطلاع مشتری می رسد . در صورت رضایت مشتری ، تعمیر تخصصی گوشی توسط متخصصان شروع می شود .

 

 • انجام تعمیرات موبایل

مر حله بعدی ، انجام فرایند تعمیر موبایل است . در مرکز تعمیر گوشی ، برای این منظور از پیشرفته ترین ابزار تعمیر استفاده می شود . کارشناسان ما با تکیه بر تخصص و تجربه ی خود ، اقدام تعمیر و یا در صورت لزوم ، تعویض قطعات معیوب گوشی موبایل شما می نمایند .

 

 • تحویل به مشتری

پس از انجام کامل تعمیرات ، گوشی مورد نظر به مشتری تحویل داده می شود . معمولا روند تعمیرات تخصصی موبایل ، ۴۸ ساعت زمان می برد . با مشتری تماس گرفته شده و تعمیر گوشی به اطلاعش می رسد . در واحد تعمیرات تخصصی موبایل ، امکان ارسال محصول تعمیر شده به آدرس مشتری نیز وجود دارد .

خدمات مرکز تعمیر تخصصی گوشی

در مرکز تعمیر تخصصی موبایل ، خدمات زیر ارائه می گردد :

 • نصب برنامه های کاربردی بر روی گوشی
 • انجام مشاوره های تخصصی پیش از تعمیر موبایل
 • انجام تعمیرات سخت افزای انواع گوشی موبایل
 • تمیز کردن گوشی در صورت نفوذ گرد و غبار به داخل آن
 • ارائه ی گارانتی برای خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی گوشی
 • انجام تعمیرات تخصصی موبایل
 • تعویض قطعات معیوب در صورت لزوم
 • انجام امور نرم افزاری گوشی موبایل
 • بررسی و عیب یابی انواع گوشی موبایل
 • آموزش تعمیرات تخصصی در مرکز تعمیر تخصصی موبایل

نمایندگی گوشی و واحدهای تعمیرات گوشی

نمایندگی گوشی به منظور انجام هرچه بهتر تعمیرات ، اقدام به پارت بندی این مرکز نموده است و در هرکدام از این پارت های مجزا ، خدمات تعمیرات تخصصی یک محصول موبایل انجام می شود . بدیهی است که ارائه ی خدمات در واحد های مجزا ، تمرکز تکنسین ها را بالا تر برده و در نتیجه سطح کیفی تعمیرات گوشی نیز ارتقا خواهد یافت . گفتنی است هزینه ها ی اخد شده جهت تعمیر تخصصی گوشی کاملا منصفانه و به صرفه می باشد.

لینک های مفید

تعمیر موبایل / تعمیر گوشی / تعمیرات گوشی / تعمیرات موبایل / تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ایسوس / تعمیرات موبایل ایسر / تعمیرات موبایل فوجیتسو / تعمیرات موبایل لنوو / تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل سامسونگ / تعمیرات موبایل پاناسونیک / تعمیرات موبایل شارپ / تعمیرات موبایل ال جی / تعمیر موبایل ایسوس / تعمیر موبایل ایسر / تعمیر موبایل اپل / تعمیر موبایل فوجیتسو / تعمیر موبایل هواوی / تعمیر موبایل لنوو / تعمیر موبایل ال جی / تعمیر موبایل سامسونگ / تعمیر موبایل شارپ / تعمیر موبایل سونی / تعمیر موبایل پاناسونیک / تعمیر موبایل کیوسرا /

نمایندگی تعمیر گوشی / تعمیر گوشی ایسوس / تعمیر گوشی اپل / تعمیر گوشی اچ تی سی / تعمیر گوشی ال جی / تعمیر گوشی سامسونگ / تعمیر گوشی سونی / تعمیر گوشی هواوی / تعمیرات تخصصی موبایل اپل / تعمیرات تخصصی موبایل ایسوس / تعمیرات تخصصی موبایل ایسر / تعمیرات تخصصی موبایل فوجیتسو / تعمیرات تخصصی موبایل لنوو / تعمیرات تخصصی موبایل سونی / تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ /

تعمیرات تخصصی موبایل هواوی / تعمیرات تخصصی موبایل شارپ / تعمیرات تخصصی موبایل ال جی / نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور / نمایندگی اصلی کولر گازی / مرکز سخت افزار ایران / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ / نمایندگی اصلی ماشین های اداری /  نمایندگی اصلی تعمیرات موبایل / نمایندگی اصلی تعمیرات تبلت

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست