تعمیر برد موبایل سامسونگ

برد مهم ترین بخش گوشی است که قطعات گوناگون تلفن همراه روی آن نصب می گردد. این قطعه مغز دستگاه می باشد که در صورت خرابی عملکرد کلی موبایل تحت تاثیر قرار گرفته و ممکن است شاهد روشن نشدن گوشی باشید. برد موبایل های سامسونگ دارای 7 لایه می باشند که در هر لایه مدارهای متعددی وجود دارد. این مدارها در قسمت هایی از برد به یکدیگر متصل می شوند. به طور کلی برد در برگیرنده اجزایی است که هر کدام تاثیر ویژه ای در عملکرد گوشی دارند. قطعاتی همچون مقاومت، خازن و … بر روی این قطعه مهم نصب شده اند. هر یک از این مدارها و قطعات به عوامل مخربی چون ضربه، نوسانات برق در هنگام شارژ، نفوذ مایعات شیمیایی و آبخوردگی گوشی بسیار حساس هستند و به سرعت دچار خرابی می شوند. در چنین شرایطی تعمیر برد موبایل سامسونگ امر مهمی در بازیابی کارکرد گوشی می باشد.

تعمیر برد موبایل نیازمند مهارت بالای تعمیرکاران مجرب است. در این راستا نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با استفاده از دانش به روز کارشناسان خود، بردهای معیوب گوشی های با کیفیت Samsung را در بالاترین سطح کیفی ممکن تعمیر می نماید.

تعمیر برد موبایل سامسونگ

تعویض یا تعمیر برد موبایل سامسونگ ؟

همان طور که اشاره شد برد قطعه ی بسیار حساسی است که می تواند به سرعت دچار اختلال گردد. اما آیا بهتر است برد معیوب گوشی های سامسونگ را تعمیر کنیم یا تعویض؟ پاسخ به این سوال بستگی به تشخیص کارشناسان تعمیرات گوشی سامسونگ دارد. چرا که گاهی آسیب وارده بر گوشی چنان شدید می باشد که راهی جز تعویض برای بازیابی عملکرد اولیه ی گوشی وجود ندارد. البته به طور کلی از آنجایی که برد موبایل سامسونگ ساختار پیچیده ای دارد در اکثر مواقع برای بازیابی کامل و عدم افت کیفیت کارایی سیستم تلفن همراه، تعویض بر تعمیر اولویت می یابد.

تعویض نیز مانند تعمیرات باید در محیطی استاندارد و باکیفیت شکل گیرد. از طرفی استفاده از نمونه ی اورجینال مشابه هم بسیار با اهمیت است. خاطرنشان می نماییم که کارشناسان ما کلیه ی امور مرتبط با تعمیر و تعویض بردهای از کارافتاده ی گوشی های سامسونگ را در کوتاه ترین زمان براساس پارامترهای استاندارد انجام می دهند.

نقش ابزارآلات فنی در فرآیند تعمیر برد موبایل سامسونگ

استفاده ی صحیح از ابزارآلات تعمیراتی نقش کلیدی در چگونگی انجام تعمیر یا تعویض برد موبایل سامسونگ ایفا می کند. نحوه ی  باز کردن کانکتور دوربین های گوشی، تاچ و ال سی دی و نیز جداسازی درب پشتی گوشی و فریم میانی مدارها  امر بسیار حساس و آسیب پذیریست. برای تعویض قاب پشتی گوشی سامسونگ خود با ما تماس بگیرید.

در صورت بروز خطای کاری در هر یک از بخش های ذکر شده، ممکن است تلفن همراه به طور کامل غیر قابل بازیابی گردد. بنابراین در انتخاب مراکز تعمیراتی معتبر دقت نمایید. کارشناسان ماهر نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با سال ها تجربه آماده ی خدمت رسانی و یاری شما در جهت تعمیر برد گوشی Samsung به بهترین شیوه ی کاری امکان پذیر می باشند.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ با در اختیار داشتن جامع ترین آرشیو از قطعات داخلی و جانبی انواع تلفن های هوشمند سامسونگ و بهره مندی از سطح بالای دانش کارشناسان با تجربه ی خود فعالیت دارد. در کارگاه های مجهز نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی Samsung، پس از عیب یابی دقیق دستگاه معیوب، مراحل تعمیر طبق پارامترهای استاندارد در بالاترین سطح کیفی ممکن انجام می شود. ترفند ها و روش های نوین تکنسین های این مرکز باعث شکل گیری فرآیند تعمیرات در حداقل زمان و با کمترین خطای احتمالی شده و تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را به بار می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − چهار =