تعویض قاب پشت گوشی سامسونگ

تعویض قاب پشت گوشی سامسونگ معمولا در شرایطی انجام می شود که در روی درب پشتی شاهد خطوط و خش های زیادی باشیم. البته گاهی نیز ممکن است در اثر ضربه، قاب پشتی دچار اختلال و ناکارآمدی گردد و راهی جز تعویض درب پشت موبایل سامسونگ باقی نماند. به طور کلی توصیه می شود جهت انجام صحیح این امر از مراکز تعمیراتی معتبر موبایل کمک بگیرید و در صورت عدم آشنایی با سخت افزار گوشی های سامسونگ از دستکاری و تعویض ناشیانه خودداری نمایید.

تعویض قاب پشت گوشی سامسونگ

در چه شرایطی نیاز به تعویض درب پشتی موبایل است؟

معمولا تعویض قاب پشتی گوشی سامسونگ و دیگر برندها زمانی انجام می شود که این بخش شکسته باشد و به هیچ عنوان قابل تعمیر نباشد. البته کاربران زیادی هم هستند که حتی با افتادن چند خط و خش جزئی، قاب پشتی گوشی خود را تعویض می کنند. در مجموع این کار هزینه چندان بالایی ندارد و به همین دلیل تنها هنگام شکستن قاب انجام نمی شود؛ می توانید این کار را برای زیباتر شدن گوشی خود انجام دهید.

آموزش تعویض قاب پشت گوشی سامسونگ

جهت تعویض قاب پشت گوشی سامسونگ مراحل زیر را طی نمایید:

  • سشوار را با حرارت کم تنها روی لبه های قسمت پشتی گوشی بگیرید تا چسب قاب نرم شود. با انجام این کار گرما تنها روی یک بخش متمرکز شده و می توان قاب معیوب را جدا کرد.
  • از یک چسبونک پلاستیکی و یا ساکشن کوچک که احتمالا داخل جعبه ی قاب جدید خریداری شده موجود است، برای جداسازی قاب تخریب شده استفاده کنید. توجه کنید که این کار باید به آرامی انجام شود.
  • گرم کردن و جداسازی لبه ها توسط چسبونک را تا جایی ادامه دهید که به طور کامل قاب معیوب جدا شود. در این بین می توانید به آرامی از پیک های پلاستیکی موجود در بسته ی قاب نو نیز استفاده کرده و با فرو کردن آن در شیار میان قاب و بدنه ی دستگاه به بالابردن هرچه بهتر قاب معیوب کمک کنید.
  • پس از جداسازی قاب از گوشی تمامی چسب ها و رنگ های باقی مانده بر روی سخت افزار داخلی موبایل را با دقت و ظرافت کاری بالا پاک کنید.
  • سطح داخلی قاب جدید را نیز به خوبی تمیز نموده و تمامی ذرات و اثرات انگشت ها را از روی آن پاک سازید.
  • پلاستیک و یا روکش روی چسب لبه ها را به آرامی جدا سازید.
  • قاب جدید را به دقت روی قسمت پشتی گوشی خود تنظیم کرده و سپس جهت نصب، کمی آن را فشار دهید.
  • سطح خارجی قاب نصب شده را از چسب های احتمالی پاک کنید.
آموزش تعویض قاب پشت موبایل سامسونگ

آیا تعویض درب پشت گوشی در منزل ممکن است؟

تعویض قاب پشتی گوشی Samsung و سایر برندها نیاز به تجهیزات و ابزار مخصوص دارد. البته این کار در گوشی هایی که درب جداشونده دارند، بسیار راحت انجام شده و ابزار خاصی هم لازم ندارد و می توانید قاب آنها را در منزل تعویض کنید. اما برای تعویض درب پشتی گوشی در مدل های دیگر، حتما باید از کارشناسان تعمیر موبایل سامسونگ کمک بگیرید. بدین منظور می توانید با نمایندگی سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید و از کارشناسان تعمیرات موبایل، راهنمایی و مشاوره رایگان دریافت کنید.

تعویض قاب پشت موبایل در نمایندگی سامسونگ

می توان گفت: خرید قاب پشتی جدید برای گوشی سامسونگ شما چندان هزینه بر نخواهد بود. دقت کنید که در این خرید قاب متناسب با نوع گوشی را تهیه کنید. نکته ی حائز اهمیت برای تجربه ی یک خرید موفقیت آمیز در این راستا توجه به داشتن چسب در لبه های قابی می باشد که شما می خرید. قاب های بدون چسب ممکن است، شما را با دردسرهای مختلفی در روند چسب کاری مواجه سازند و حتی باعث آسیب به قطعات داخلی گردند. در صورتی که تخصصی برای تعویض قاب گوشی سامسونگ ندارید حتما به نمایندگی گوشی سامسونگ مراجعه کرده و این امر را به کارشناسان بسپارید. زیرا در مدل های جدید گوشی سامسونگ تعویض قاب نیازمند مهارت و ابزار تخصصی است.

پس از تعویض درب پست گوشی سامسونگ گوشی شما ظاهر نو و دست اولی نسبت به گذشته ی خود می یابد. نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ ارائه دهنده ی تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بازیابی انواع گوناگون گوشی های Samsung در بالاترین سطح کیفی می باشد. این مرکز با به کارگیری دانش کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیراتی به یاری کاربران موبایل های معیوب کمپانی سامسونگ می شتابد. خاطرنشان می نماییم که خدمات تخصصی این مرکز مطابق پارامترهای استاندارد ارائه شده و تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − پنج =