تشخیص شارژر اصلی آیفون از تقلبی

گوشی های آیفون با توجه به ظرافت هایی که در طراحی آنها به کار رفته بسیار حساس و گران قیمت می باشند. کاربران آیفون باید در حفظ و مراقب دستگاه خودشان کوشا باشند تا بعدا دچار هزینه های بالای تعمیر دستگاه خود نشوند. یکی از قطعات مهم گوشی های آیفون باتری آن است که در صورت درست استفاده نکردن از آن دچار مشکل میشود. برای حفظ و نگهداری از باتری گوشی های آیفون شما باید در اولین قدم از کابل شارژ و شارژر اصلی آیفون استفاده کنید تا دستگاه شما دچار مشکل نشود. برای تعمیر باتری موبایل خود با ما تماس بگیرید.

گاهی پیش آمده که شما به هر دلیلی شارژر اصلی خود را گم کردید یا شارژر دچار ایراد شده و به هر ترتیب مجبور به خریداری یک شارژر دیگر شده اید. همانطور که در بالا اشاره شده اگر از شارژر اورجینال موبایل اپل استفاده نکنید ، به مرور زمان به باتری گوشی شما خسارات جبران ناپذیری زده خواهد شد. در این مقاله سعی داریم به نحوه تشخیص شارژر اصلی آیفون از تقلبی آن بپردازیم. برای تعمیر موبایل اپل خود کلیک کنید.

تشخیص شارژر اصلی آیفون از تقلبی

چگونه شارژر اصلی آیفون را از تقلبی آن تشخیص دهیم؟

در هنگام خرید شارژر اپل حتما به نوشته های روی شارژر دقت کنید. یکی از راههای تشخیص شارژر اصلی آیفون از فیک آن وجود همین است که به نوشته ها دقت کنید.

Designed by Apple in California. Assembled in China اگر این جمله را ندیدید مطمئن باشید شارژر تقلبی است چرا که در شارژر های اصلی از این جمله استفاده می شود. کلمه Foxlink نیز در شارژرهای تقلبی اپل حذف شده.

یا مثلا در بعضی از کلمات عمدا غلط املایی ایجاد کردند. مثلا apple را  applg می نویسند تا مخاطب دچار اشتباه بشود. علت اینکه نوشته ها را تغییر میدهند برای این است که شرکت اپل نتواند از اینگونه شرکت هایی که لوازم جانبی تولید می کنند شکایت بکند.

نکات مهم در تشخیص شارژر اصلی اپل

یکی دیگر از اجزای مهم در شارژرهای آیفون کابل شارژ آن است که باید در خرید آن دقت کنیم. نحوه تشخیص کابل شارژ اصلی آیفون از تقلبی آن به این صورت است که به کلگی قسمت usb آن توجه کنید. اگر در آنجا داخل دو قسمت سوراخ شده سیمی به رنگ طلایی دیدید شارژر اصلی است. اگر قسمت usb آن یک دست صاف و صیقلی بود نیز آن شارژر اصلی است. راه دیگر تشخیص شارژر اصلی از تقلبی در آیفون و آیپد نوشته های روی کابل شارژ است که اگر نوشته ها به صورت محو باشد شارژر تقلبی است.

امیدوارم با توجه به نکات بالا بتوانید شارژر اصلی را تهیه کنید و این باعث شود تا آسیب کمتری به گوشی خودتان بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + بیست =