مراقبت تلفن همراه

تلفن های همراه، ابزارهایی با اهمیت در برقراری ارتباطات منظم با دیگران محسوب می شوند. بنابراین خرید یکی از آنها می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری با ارزش تلقی شود. اما از آنجایی که تهیه یکی از این گوشی ها می تواند هزینه زیادی روی دست شما بگذارد بهتر است تا جایی که می توانید درنگهداری و محافظت آنها تلاش کنید. چرا که با مراقبت تلفن همراه می توانید تا مدت های بسیار زیادی از آن بهره مند بوده و از مزایای زیاد آنها استفاده کنید.

پیش از خرید یکی از این دستگاه های هوشمند بهتر است به طور گسترده ای در ارتباط با ویژگی آنها تحقیق کنید.

به هنگام خرید حتما به نام تجاری، مدل، شیوه طراحی و قابلیت های متفاوت آن توجه داشته باشید. بدون شک اگر شما دستگاهی را انتخاب کنید که همه جوره مطابق سلیقه تان باشد به گونه ای متفاوت تر از آن محافظت می کنید.

و برعکس آن، اگر گوشی همراهی را که دوست ندارید برای خود تهیه کنید در مراقبت تلفن همراه جدیدتان هیچ تلاشی نکرده و بدین ترتیب، پول و زمان خود را هدر داده اید.

شیوه های مراقبت از تلفن همراه

محافظ صفحه نمایش و بدنه

تهیه محافظ به منظور مراقبت تلفن همراه امری بسیار ضروری می باشد چرا که بدین سان گوشی شما در مقابل ضربه یا خش در امان مانده و حتی اگر گوشی بر اثر اتفاقی از دست شما سقوط کند، امکان آسیب کمتری را متحمل خواهد شد.

این نکته را همواره درنظر داشته باشید که نه تنها یک محافظ می تواند ظاهر گوشی شما را درمدت زمان بسیار طولانی تری به مانند شکل اولیه خود حفظ کند، بلکه می تواند مراقب خوبی نسبت به برخی عناصر داخلی گوشی نیز باشد.

اهمیت شارژرهای اورجینال و لوازم جانبی اصل

برای بهره مندی بهینه وطولانی مدت، همواره تلاش کنید تا از شارژرها و لوازم جانبی مخصوص گوشی تان استفاده کنید. بنابراین، در مقابل وسوسه خرید شارژرهای ارزان قیمت مقاوت کرده و در صورت نیاز به آنها از همان برند تجاری سازگار با گوشی تان بهره بگیرید چراکه در غیر این صورت ممکن است آسیبی جدی به دستگاه وارد کرده و مانع عملکرد طولانی مدت آنها شوید. به هر حال، مراقبت تلفن همراه با چنین دستور العمل های ساده ای می تواند بازدهی آن را برایتان دوچندان کند.

تمیز نگه داشتن گوشی همراه

گاهی اوقات رعایت نکات بسیار ریز و دور از ذهن نیز میتواند در مراقبت تلفن همراه بسیار موثر باشد. به عنوان مثال بهتر است همیشه سعی کنید سطوح خارجی تلفن همراه خود را پاکیزه کنید. این کار می تواند به راحتی با یک دستمال کاغذی خشک یا آغشته به الکل انجام شود.

لازم به ذکراست، استفاده از آب، دستمال مرطوب بچه یا پاک کننده های این چنینی کاملأ اشتباه بوده و می تواند به دستگاه شما آسیب بزند.

ترک نکردن گوشی همراه

گوشی تان را همیشه همراه داشته باشید و تا آنجایی که ممکن است آن را ترک نکنید ( مگر آنکه در خانه باشید).

همچنین از دادن گوشی خود به افراد دیگر اجتناب کنید حتی اگر درحضور و تحت نظارت شما باشد. چراکه، بعضی از اتفاقات پیش بینی نمی شوند.

اهمیت شارژرهای اورجینال و لوازم جانبی اصل

برای بهره مندی بهینه وطولانی مدت، همواره تلاش کنید تا از شارژرها و لوازم جانبی مخصوص گوشی تان استفاده کنید. بنابراین، در مقابل وسوسه خرید شارژرهای ارزان قیمت مقاوت کرده و در صورت نیاز به آنها از همان برند تجاری سازگار با گوشی تان بهره بگیرید چراکه در غیر این صورت ممکن است آسیبی جدی به دستگاه وارد کرده و مانع عملکرد طولانی مدت آنها شوید. به هر حال، مراقبت تلفن همراه با چنین دستور العمل های ساده ای می تواند بازدهی آن را برایتان دوچندان کند.

خشک نگه داشتن گوشی

به هنگام بارش باران، خوردن یا آشامیدن به هیچ عنوان از تلفن همراه خود استفاده نکرده و دستگاه خود را نزدیک آب به مانند حوضچه یا ساحل دریا نبرید. دوری از رطوبت و آب یکی از راه های مراقبت تلفن همراه می باشد

نقطه امن

بهتر است برای مراقبت تلفن همراه خود مخصوصا به هنگامی که از آن استفاده نمی کنید، نقطه امن تری را پیدا کنید. از قراردادن گوشی همراه خود در مسیر رفت و آمد یا جایی که گوشی شما احتمال سقوط دارد، جدأ خودداری کنید.

از جمله مکان های مناسب و امن برای آنها می توان به روی میز، قفسه کتاب یا پیشخوان اشاره کرد. البته ایده بهتر آن است که نقطه ثابت و مشخصی برای گوشی انتخاب کنید تا در هنگام ضرورت با سرعت بیشتر و راحت تری به آن دسترسی داشته باشید.

هرگز گوشی تان را در کیف پول، چمدان یا وسایل اینچنینی نگذارید مگر آنکه دستگاه تان خاموش باشد. از سویی دیگر به هنگام شارژ کردن گوشی همراه تان هیچ گاه آن را داخل محفظه ای قرار ندهید چرا که  خطر بالقوه آتش سوزی وجود داشته و اگر هم انفجاری در کار نباشد، طول عمر باتری گوشی به شدت کاهش می یابد. به هر حال، شاید برای مراقبت تلفن همراه، دستور العمل ها بسیار ساده و بی ارزش به نظر برسند اما همان طور که مشاهده می کنید از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. بنابراین، رعایت این نکات ساده بسیار منطقی تر می باشد.

نمایندگی تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیر موبایل به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌های مصوب و هزینه‌های تضمین‌شده به هموطنان گرامی دارد. در مرکز تعمیرات موبایل قطعات و خدمات تخصصی با بهترین قیمت و گارانتی ارایه می‌گردد. بعلاوه به شما این اطمینان داده می‌شود که کلیه محصولات ارائه شده در مرکز تعمیرات موبایل ‌نظیر تاچ و ال‌سی‌دی، سوکت شارژ، قاب و درب پشت با درجه کیفی عالی و اورجینال بوده و این مرکز از فروش کالاهای تقلبی و کارکرده به شدت خودداری می‌کند.

این امر تضمین‌کننده‌ی کیفیت گوشی شما بعد از تعمیر خواهد بود. مرکز تعمیرات موبایل  ، در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای هموطنان گرامی، واحد تعمیرات تخصصی موبایل را با تیمی از باتجربه ترین , مهندسین و متخصصین تعمیرات تبلت و موبایل راه اندازی نموده است.

لینک های مرتبط