تعمیر موبایل بلک بری

بلک بری لیمیتد به طراحی و ساخت گوشی های هوشمند موبایل بلک بری معروف است. سیستم عامل بلک بری یکی از سیستم عامل های قدرتمند در زمینه ی امنیت اطلاعات و مقاوم در برابر هک به شمار میرود. در واقع گوشی های بلک بری از سیستم عامل بلک بری استفاده می کنند که این سیستم عامل نیز از امنیت و رمز گذاری برای ارتباطات خود استفاده می کند تا اطلاعات کاربرانش به خطر نیافتند. سیستم عامل بلک بری او اس از رابطه کاربری بهتری استفاده می کند و شما می توانید با استفاده از سیستم عامل بلک بری برنامه را با طراحی و قابلیت های جذاب ، اجرا کنید. گوشی های بلک بری ارتباط بهتری با سخت افزار گوشی ایجاد می کند و بدون مشکل و خطا برنامه ها را اجرا می کنند. این گوشی ها به دلیل تفاوت قابل توجهشان با سایر گوشی های موجود در بازار ممکن است، کارایی پیچیده تری داشته باشند. نکته ای که لازم است از قلم نیندازیم، تخصصی بودن تعمیر موبایل بلک بری است.

تعمیر موبایل بلک بری از دشواری های به خصوصی برخوردار است و میتوان گفت هر تعمیرکاری از عهده ی آن بر نخواهد آمد. متخصصان نمایندگی تعمیر موبایل بلک بری با گذراندن دوره های مختلف عمومی و تخصصی، توانسته اند به تخصص و تجربه ی قابل توجهی در زمینه ی تعمیر این گوشی ها دست یابند. در ادامه به برخی از رایج ترین خدمات این نمایندگی در خصوص تعمیر گوشی های بلک بری خواهیم پرداخت.

تعمیر موبایل بلک بری

اهمیت دوربین در گوشی های هوشمند بسیار بالا است. به همین دلیل برای بسیاری از کاربران کیفیت دوربین مهمترین پارامتر برای انتخاب موبایل است. بنابراین ایجاد مشکل در این قطعه برای شما ناخوشایند خواهد بود. عمده ایرادات به وجود آمده در این قطعه نرم افزاری است. در این هنگام عملکرد این قطعه باید توسط متخصصین نرم افزاری مورد بررسی قرار گیرد. اما گاها دلایل دیگری نیز عملکرد این قطعه را با تحت تاثیر قرار می دهند.این قطعه می تواند به دلایل متفاوت مانند ورود مایعات، کثیفی لنز، آسیب ها و ایرادات لنز و … کیفیت مطلوبی را هنگام عکس برداری ارائه ندهد.

با توجه به حساسیت بالای دوربین، نهایت دقت را به کار ببرید تا از نیاز این قطعه به تعمیر پیشگیری شود. توصیه می کنیم دستگاه را در مجاورت با انواع مایعات قرار ندهید. همچنین از کاورهایی برای پوشش دستگاه استفاده کنید که از دوربین نیز محافظت کند. همچنین هنگام نصب برنامه هایی که عملکرد دوربین را تحت تاثیر قرار می دهند دقت زیادی کنید تا باعث بروز مشکل در این قطعه نشوند. شما می توانید هرگونه پرسش در خصوص نحوه تعمیر دوربین موبایل بلک بری خود را با کارشناسان مرکز تعمیر موبایل در میان بگذارید.

شاید از نظر بسیاری از شما شارژ کردن گوشی کاری بسیار ساده و پیش پا افتاده باشد اما نحوه استفاده از شارژر و سوکت شارژ از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. اتصال نادرست کابل به سوکت شارژ، قطع و وصل کردن های مداوم شارژر، نفوذ گرد و غبار، استفاده از کابل شارژر تقلبی از مواردی هستند که سبب خرابی سوکت شارژ می شود. با توجه به اهمیت این قطعه، آسیب به آن استفاده از گوشی را غیر ممکن می سازد. بنابراین باید سریعا برای رفع این مشکل اقدام کرد.

با توجه به ظرافت بالای این قطعه تعمیرات سوکت شارژ موبایل بلک بری را نمی توان به هر تعمیرکار و هر مرکزی سپرد. نمایندگی تعمیر موبایل بلک بری با استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای تعمیر قادر به رفع مشکل سوکت شارژ گوشی شما می باشد. تعمیر سوکت شارژ موبایل از تخصصی ترین خدمات این مرکز است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام می پذیرد. نمایندگی تعمیر موبایل با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان خبره و مجموعه ای از تجهیزات پیشرفته، عمری دوباره به تمامی دستگاه‌های معیوب خواهد بخشید.

از دیگر مشکلات متداول که کارشناسان تعمیر موبایل بلک بری به دفعات بالا با آن مواجه میشوند، کندی عملکرد گوشی موبایل است. این مشکل را میتوان از اختلالات متداول دستگاه به شمار آورد. معمولا کارشناسان برای حل این مشکل گزینه هایی نظیر، پاک کردن دیتاهای اضافه از کش، استفاده از آنتی ویروس های معتبر و قوی و بستن برنامه هایی که به صورت همزمان فعال هستند را پیشنهاد میکنند. اگر مشکل ادامه دار بود و با راهکارهای ارائه شده رفع نشد، لازم است جدی تر مورد بررسی قرار بگیرد که این اقدامات در نمایندگی تعمیر موبایل بلک بری به انجام میرسد.

گاهی ممکن است کاربران گوشی های موبایل بلک بری با مشکلاتی در برقراری ارتباط مواجه شوند. این مشکل ممکن است در زمینه هایی نظیر، بلوتوث، وای‌فای و شبکه ی سیم کارت، باشد. کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل بلک بری ، معمولا قبل از اقدامات تخصصی تر، گوشی موبایل را به مدت 30 ثانیه در حالت هواپیما قرار میدهند. اگر مشکل در برقراری ارتباط همچنان باقی ماند، ممکن است اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری جدی تری دلیل آن باشد که لازم است به صورت تخصصی تر مورد بررسی قرار گیرد.

مشکل افت آنتن دهی گوشی موبیل بلک بری از جمله اختلالات نسبتا رایج در بین این گوشی ها به شمار میرود. اگر شما به تازگی با مشکل افت آنتن مواجه شده اید ، ممکن است به دلیل قرار گیری در مکان هایی که از پوشش آنتن برخوردار نمی باشند، باشد. در این صورت جای خود را تغییر دهید و در نقطه بهتری بایستید.

اما اگر مشکل از آنتن منطقه نباشد، میتوان این احتمال را در نظر گرفت که گوشی شما، با مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری روبرو شده است. در چنین مواقعی پیشنهاد میشود، قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیر موبایل بلک بری ، تنظیمات مربوط به آنتن و شبکه ی دستگاه خود را به حالت کارخانه برگردانید و در صورت ادامه دار بودن مشکل آن را به تعمیرکار زبده بسپارید.

برخی کاربران هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیر موبایل بلک بری ، از خالی شدن سریع باتری گوشی شان ابراز ناراحتی میکنند. البته راه های مختلفی برای بالا بردن طول عمر باتری موبایل وجود دارد. یکی از راحت‌ترین راه‌ها  تغییر تنظیمات روشنایی صفحه نمایش و محل‌یابی (GPS) موبایل بلک بری است. به منوی تنظیمات بروید، بر روی Location تپ کنید و حالت Battery Saving را انتخاب کنید.

در بخش روشنایی صفحه نمایش باید از انتخاب حالت خودکار (Auto) بپرهیزید  و به جای آن مقدار روشنایی صفحه را جایی کمتر از نصف قرار دهید که چشمان شما بتواند راحت محتوای صفحه را مشاهده کند. اگر مشکل همچنان به قوت خود پا بر جا ماند، احتمالا عمر باتری موبایل به انتها رسیده و لازم است توسط کارشناس تعویض گردد.

تعمیر موبایل بلک بری در تهران

هریک از کاربران موبایل بلک بری ممکن است با مشکلاتی از قبیل شکستگی صفحه نمایش، شارژ نشدن گوشی، صدا نداشتن اسپیکر، شناسایی نشدن سیم کارت، کار نکردن دوربین گوشی و مشکلاتی مشابه مواجه شوند. در این صورت می توانند با مراجعه به واحد تعمیرات موبایل بلک بری در تهران برای رفع مشکل دستگاه خود اقدام مناسب را انجام دهند.

در این مرکز با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و سازگار با گوشی های بلک بری اقدام به عیب یابی و تعمیر گوشی می شود. کارشناسان فنی ممکن است برای رفع مشکل دستگاه، تعمیرات نرم افزاری و یا سخت افزاری را روی دستگاه اعمال کنند. این موضوع بستگی به نوع اشکال به وجود آمده در دستگاه دارد. در هر صورت، این مرکز با چند شعبه فعال در مناطق چندگانه شهر تهران همواره آماده پذیرش دستگاه شما می باشد.

تعمیر موبایل بلک بری در کرج

گوشی بلک بری Priv STV100-4، گوشی Motion BBD100-2، گوشی بلک بری DTEK60 BBA100-2، گوشی Aurora دو سیم کارت، گوشی بلک بری Z3، گوشی موبایل بلک‌بری مدل Motion BBD100-6 و چندین مدل دیگر از گوشی های بلک بری نمونه هایی از دستگاه های تعمیر شده در مرکز تعمیرات موبایل کرج می باشند.

کاربران گوشی های بلک بری می توانند با مراجعه به این مرکز، خدماتی تخصصی و حرفه ای در زمینه رفع مشکل و تعمیر دستگاه خود دریافت کنند. تعمیر گوشی های بلک بری نیازمند دانش کافی تعمیرکاران از ساختار و قطعات گوشی های این برند می باشد. تکنسین های این مجموعه با گذراندن دوره های آموزشی تخصصی مطابق با استانداردهای کمپانی بلک بری قادرند تمامی ایرادات موبایل را شناسایی و به نحو احسن برطرف نمایند.

تعمیرات موبایل بلک بری در شهرستان ها

شاید گوشی های بلک بری نسبت به سایر برندها کمتر شناخته شده باشند اما باید گفت دارندگان این نوع گوشی، یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار را در اختیار دارند. این شرکت کانادایی توانسته طی سال ها فعالیت، گوشی های متنوعی تولید و روانه بازار کند. ایران نیز یکی از بازارهای هدف این گوشی بوده است به طوری که امروزه از کاربران متعددی در سطح کشور برخوردار است. اما باکیفیت بودن این محصولات به معنی عدم خرابی و مشکل در آنها نیست بلکه همانند سایر محصولات این گوشی ها نیز دچار مشکلات متعددی خواهند شد و نیاز به تعمیر پیدا می کنند.

تعمیر برد، تعمیر ال سی دی، تعویض قاب، تعمیر هارد و رم، عیب یابی سیستم پردازنده، تعمیر تاچ، تعویض اسلات سیم کارت و مواردی از این دست، بخشی از تعمیرات احتمالی گوشی های بلک بری می باشند. عزیزان ساکن در شهرستان های کشور از جمله شهرهای شیراز، مشهد، تبریز، اصفهان، کرمانشاه، رشت و غیره می توانند پس از بروز مشکل در دستگاه خود، آن را به نمایندگی تعمیرات موبایل بلک بری ارسال کنند و از تخصصی ترین خدمات این مرکز بهره مند گردند.

تعمیر گوشی بلک بری

تعمیر گوشی بلک بری در واحدهای تخصصی و مجزا صورت می گیرد. تعمیرات این گوشی در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری صورت می گیرد. هر دو نوع تعمیرات گوشی های بلک بری، مستلزم دانش و شناخت کافی تعمیرکاران از سیستم عامل و ساختار سخت افزاری دستگاه است. تکنسین های نمایندگی تعمیر موبایل بلک بری با گذراندن دوره های تخصصی تعمیر گوشی بلک بری، قادر به رفع تمامی اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری این نوع گوشی ها هستند. تعمیر تاچ گوشی بلک بری، تعمیر دوربین، تعویض کلید پاور، تعمیر برد گوشی بلک بری، تعمیر اسپیکر، به روزرسانی سیستم عامل، رفع مشکل اجرا نشدن اپلیکیشن ها در گوشی بلک بری و تعمیر گوشی خاموش شده از جمله خدمات قابل توجه این مرکز می باشند.

نمایندگی موبایل بلک بری

خدمات نمایندگی تعمیر موبایل بلک بری

 • برطرف کردن مشکل هنگ و ریست در گوشی
 • تعمیر معایب میکروفن تعمیرات موبایل
 • تعمیر عدم کارکرد دوربین موبایل
 • تعمیر مموری کارت تعمیرات موبایل
 • تعمیر عدم کارکرد ویبره تعمیرات موبایل
 • تعمیر موبایل در صورت عدم کارکرد تاچ
 • تعمیر عدم کارکرد ال سی دی موبایل
 • تعمیر عدم کارکرد بلوتوث موبایل
 • تعمیر موبایل در صورت عدم کارکرد USB
 • تعمیر مشکلات آنتن دهی و شناسایی نشدن شبکه موبایل
 • مشکل عدم خواندن سیم کارت در گوشی
 • تعمیر و رفع ایراد مشکلات بلوتوث موبایل
 • رفع ایراد مشکلات سیم کارت
 • رفع ایراد مشکل ویبره تعمیرات موبایل
 • رفع ایراد مشکل پرش صفحه نمایش موبایل
 • رفع ایراد مشکل باطری تعمیرات موبایل
 • رسوب زدایی موبایل با تینر فوری
 • رسوب زدایی موبایل با اولتراسونیک
 • شوک دادن باطری تعمیر موبایل
 • تست تغذیه قطعات تعمیر موبایل
 • تست افت ولتاژ تعمیر موبایل
 • تست صدای اسپیکر تعمیر موبایل
3/5 (1 امتیاز)

2 پاسخ

 1. سلام من دنبال برد شارژ بکبری پریو میگردم
  ایا شما سراغ دارید.؟

  1. سلام دوست عزیز جهت استعلام موجودی قطعات لطفا با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان راهنمایی های لازم رو خدمتتون ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *