آنتن ندادن گوشی

آنتن ندادن گوشی  مشکلی است که گاهاً صرف‌نظر از مدل و نوع گوشی در این دستگاه اتفاق می افتد. این اتفاق به این معنی است که سیم کارت موجود در گوشی نمی تواند از پوشش شبکه ای استفاده کند. حتی گوشی هایی که  کیفیت و تکنولوژی بالایی دارند، گاه دچار مشکل عدم آنتن دهی می گردند. مشکلی که در برخی موقعیت های خاص، بسیار آزاردهنده و مشکل ساز خواهد بود. در این مقاله برآنیم تا ضمن بررسی علل عدم آنتن دهی گوشی هوآوی راهکارهای موجود جهت رفع این مشکل را بررسی نماییم. در بخش نخست علل آنتن ندادن گوشی هوآوی فهرست‌وار ارائه شده و در ادامه راهکارهای موجود جهت رف عاین مشکل به اشتراک گذاشته می شود.

آنتن ندادن گوشی

دلایل آنتن ندادن گوشی

آنتن ندادن گوشی ممکن است به علل مختلفی روی دهد. کارشناسان ما در مرکز  تعمیرات گوشی شایع ترین علل آنتن ندادن گوشی هوآوی را شناسایی کرده و راهکارهای موجود جهت رفع آنها را با شما به اشتراک می گذارند. برخی از رایج ترین علل آنتن ندادن گوشی  عبارتند از:

  • تنظیمات دستگاه و سویچ بین شبکه های ۲G ، ۳G و ۴G
  • بهم خوردن تنظیمات شبکه گوشی
  • آنتن ندادن گوشی هوآوی به علت کیس و لوزام جانبی گوشی
  • فشار وارد شدن به سیم کارت و ضربه خوردن گوشی
  • قرار گفتن در نقظه جغرافیایی که از نظر آنتن دهی دچار مشکل است
  • مشکل سخت افزار مخصوص آنتن دهی گوشی و عدم شناسایی سیم کارت
  • فرسوده شدن سیم کارت، تمیز کردن یا تعویض آن
  • قرار گرفتن در کنار اشیایی که آنتن دهی را مختل میکنند

تعمیر آنتن ندادن گوشی

با توجه به اینکه علل مختلفی برای آنتن ندادن گوشی هوآوی وجود دارد، راهکارهای موجود جهت رفع این مشکل نیز متعدد است. جهت تعمیر آنتن ندادن گوشی متخصصین تعمیر گوشی ابتدا مشکل را بررسی می کنند. پس از عیب یابی اولیه روند تعمیر گوشی آغاز خواهد شد. پس از عیب یابی صحیح دستگاه ، راهکار مناسب جهت تعمیر موبایل روی دستگاه پیاده خواهد شد. مهندسین و متخصصین نمایندگی موبایل در اسرع وقت و با دقت به تعمیر آنتن ندادن گوشی می پردازند . لذا در صورت بروز مشکل در گوشی های خود بدون هیچ گونه نگرانی دستگاه را به متخصصین نمایندگی گوشی بسپارید.

دلایل آنتن ندادن گوشی

نمایندگی موبایل و واحدهای تعمیرات موبایل

نمایندگی موبایل ارائه دهنده تمامی خدماتی است که ممکن است هر یک از کاربران موبایل به آن نیاز داشته باشند. کاربران انواع برندهای تلفن همراه  می توانند با مراجعه به نمایندگیموبایل و حضور در پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مرتبط را دریافت نمایید. کارشناسان حاضر در نمایندگی موبایل تسلط کافی بر تعمیر انواع مشکلات تفلن همراه از جمله تعمیر آنتن ندادان گوشی دارند. . کلیۀ خدمات تعمیر در نمایندگی موبایل  نظیر تعمیر مشکل انتن ندادن گوشی  و سایر مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل به دست کارشناسان ارشد تعمیرات موبایل انجام می پذیرد . جهت آشنایی با خدمات ما در واحدهای تخصصی تعمیرات موبایل ، روی لینک مورد نظر خود کلیک نمایید.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *