شارژ نشدن گوشی شیائومی

در این مقاله یکی از مشکلات نسبتا رایج گوشی های شیائومی یعنی شارژ نشدن را بررسی می کنیم. البته شارژ نشدن موبایل محدود به یک برند خاص نیست و هر مدل گوشی ممکن است به دلایل مختلفی، به درستی شارژ نشود. با این حال کاربران زیادی از شارژ نشدن گوشی شیائومی شکایت دارند. آیا می دانید چرا چنین اتفاقی می افتد؟ بدون این که گوشی ضربه خورده باشد یا دچار آبخوردگی شده باشد، ناگهان روند شارژ مختل شده و باتری دیگر شارژ نمی شود.

نمی توان یک یا دو دلیل را مطرح کرد. عوامل بی شماری ممکن است در بروز این مشکل تاثیرگذار باشند که باید به صورت کامل بررسی شده و برطرف گردند. به یاد داشته باشید که مشکلات شارژ موبایل به مرور سلامت باتری و دیگر قطعات را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. در ادامه این مطلب، مهم ترین دلایل شارژ نشدن موبایل شیائومی را مطرح کرده و به بررسی راهکارهای عملی برای رفع این مشکل می پردازیم.

شارژ نشدن گوشی شیائومی

علت شارژ نشدن موبایل شیائومی

به طور کلی عوامل بسیار زیادی هستند که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، روند شارژ شدن گوشی و باتری را مختل می کنند. ممکن است باتری آسیب دیده باشد یا به درستی در جایگاهش قرار نگرفته باشد. خرابی سوکت ها و اتصالات باتری مسئله دیگری است که بر کیفیت شارژ شدن آن تاثیر می گذارد. ایرادات نرم افزاری همچون ویروسی شدن، قدیمی بودن سیستم عامل و حتی گاهی پر بودن حافظه هم دلایل دیگر شارژ نشدن گوشی شیائومی به شمار می روند. از خرابی برد، سوکت شارژ، مدار شارژ، آی سی شارژ و پارگی کابل شارژ یا خرابی آداپتور هم نباید غافل شد. در نهایت، متهم اصلی هنگام شارژ نشدن موبایل شیائومی یا هر برند دیگری، باتری است و اول باید از سالم بودن این بخش مطمئن شد.

 1. بررسی پورت شارژر گوشی
 2. آپدیت نشدن سیستم عامل
 3. خرابی باتری دستگاه 
 • بررسی پورت شارژر گوشی

تنها زمانی عملیات شارژ شدن باتری انجام می شود که کانکتورهای پورت شارژ گوشی یا نرینه انتقال دهنده شارژ موجود، با پورت شارژ اتصال مستقیم داشته باشد. لق بودن و جمع شدن گرد وغبار در پورت شارژ مانع از عملکرد صحیح دستگاه می شود. اگر شاهد گرد وغبار در پورت شارژ بود، با دقت اقدام به رفع آن نماید. در غیر این صورت بهتر است دستگاه خود را برای تعمیر به نمایندگی شیائومی بسپارید.

 • آپدیت یا دانگرید سیستم عامل

ممکن است، شارژ نشدن گوشی ناشی از یک باگ نرم افزاری باشد. اگر زمان طولانی سیستم عامل گوشی خود را به  آپدیت نکرده اید، حتما جهت اپدیت کردن آن اقدام کنید. زیرا یکی ازعوامل مهم که منجربه شارژ نشدن گوشی شیائومی می شود آپدیت یا دانگرید سیستم عامل است. اگر به تازگی سیستم عامل گوشی خود را اپدیت کرده اید، نیاز به انجام اپدیت مجدد نیست.

 • باتری دستگاه

بد شارژ شدن و عدم شارژ کافی دستگاه ممکن به دلیل عملکرد ضعیف باتری باشد. علت خرابی باتری موبایل شیائومی معمولاً پایان عمر مفید این باتری هاست. چنانچه تمام عوامل موثر در شارژ نشدن موبایل شیائومی را بررسی کردید و مطمئن شدید مشکل از باتری موبایل است اقدام به تعویض آن نمایید. اغلب باتری های موبایل شیائومی  به دستگاه متصل است و قابل جدا شدن نیست به همین منظور برای تعویض باتری موبایل شیائومی خود بهتر است به نمایندگی تعمیر موبایل شیائومی مراجعه نمایید.

علت فست شارژ نشدن گوشی شیائومی

فست شارژ گوشی شیائومی ممکن است به دلیل تنظیمات نادرست، نرم افزارهای مصرف کننده باتری، باتری ضعیف یا مشکلات سخت افزاری کار نکند . برای رفع این مشکل، می توانید چند راه حل را امتحان کنید:

 • تنظیمات فست شارژ گوشی را بررسی کنید و مطمئن شوید که فعال باشد.
 • نرم افزارهایی که در پس زمینه اجرا می شوند و باتری زیادی مصرف می کنند را ببندید یا حذف کنید .
 • سوکت شارژ، کابل شارژ و آداپتور را با دستگاه های دیگر مقایسه کنید و در صورت خراب بودن، تعویض کنید .
 • گوشی را به حالت ریکاوری ببرید و wipe cache partition را انجام دهید.
 • اگر مشکل حل نشد لازم است سخت افزار گوشی توسط تعمیرکار متخصص گوشی شیائومی عیب یابی شود.

علت شارژ نشدن گوشی آبخورده شیائومی

شارژ نشدن گوشی آبخورده شیائومی ممکن است به دلیل آسیب دیدگی سخت افزاری گوشی یا خرابی باتری باشد. آب می تواند باعث ایجاد مشکل در مدار، خوردگی یا اختلال در قطعات الکترونیکی گوشی شود و باعث کاهش عمر باتری و عملکرد نادرست شارژر شود. برای رفع این مشکل، باید ابتدا گوشی را خاموش کنید و به نمایندگی مجاز شیائومی مراجعه کنید. در صورتی که به نمایندگی دسترسی ندارید، پس از خاموش کردن گوشی؛ آن را به مدت حداقل 24 ساعت در مکان خشک و گرم قرار دهید تا آب از آن خارج شود. در صورت امکان، باتری را از گوشی خارج کنید و آن را خشک کنید. پس از این مدت، گوشی را به شارژر وصل کنید و ببینید آیا شارژ می شود یا خیر. اگر هنوز شارژ نمی شود، گوشی شیائومی نیاز به تعمیرات تخصصی دارد.

علت شارژ نشدن گوشی آبخورده شیائومی

دلیل شارژ نشدن موبایل شیائومی در حالت خاموش

دلیل شارژ نشدن موبایل شیائومی در حالت خاموش هم شبیه دلایل کلی شارژ نشدن گوشی شیائومی است. عواملی مانند : خرابی باتری، سوکت شارژ، کابل شارژ یا آداپتور، آسیب دیدگی یا نصب نادرست باتری ، گرد و غبار در پورت شارژ گوشی ، باگ یا ویروس نرم افزاری، قدیمی بودن یا عدم به روز رسانی سیستم عامل و… در آن دخیل هستند.

برای رفع مشکل شارژ نشدن موبایل شیائومی در حالت خاموش، می توانید راهکارهای زیر را امتحان کنید : گوشی را با شارژر و پریز دیگری شارژ کنید، پورت شارژ را تمیز کنید، سیستم عامل گوشی را به روز کنید. اگر خوردگی یا خم شدگی در کانکتورها وجوددارد باید تعمیر شود. در نهایت اگر مشکل حل نشد، ممکن است نیاز به تعمیرات سخت افزاری و تعویض باتری داشته باشید.

چند راه حل ساده برای حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی

با وجود وابستگی های زیاد کاربران به  گوشی های هوشمند، هرگونه نقصی در این دستگاه ها باعث ایجاد نگرانی در کاربران می گردد. یکی از مشکلاتی که گاهاً برای کاربران شیائومی به وجود می آید، شارژ نشدن موبایل شیائومی می باشد. طبق نظر کارشناسان چند راه حل ساده برای حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی وجود دارد که ما در این متن بطور خلاصه به شرح آنها می پردازیم.

 • گوشی خود را خاموش کنید

یکی دیگر از راه حل های موثر در رفع مشکل شارژ نشدن موبایل شیائومی، خاموش کردن گوشی و شارژ کردن آن در حال خاموش است. در این حالت یک دقیقه منتظر بمانید و مجددا گوشی را روشن کنید. این روش بیشتر در گوشی های که علامت شارژ دارد اما شارژ نمی شود، اثر گذار است.

 • دستگاه را فورس ریستارت کنید

Force Restart از اقداماتی است که به راحتی توسط کاربر قابل اجراء می باشد و به حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی کمک زیادی می کند. برای انجام این عملیات فورس ریستارت عموما از دکمه‌های تنظیم صدا (Volume ) و پاور( Power ) استفاده می شود. این روش در دستگاه های مختلف  متفاوت است.

حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی
 • برنامه های اضافه را حذف کنید

از دلایل خالی شدن باتری موبایل شیائومی، اتصالات اضافی و برنامه های پرمصرف است برای حل این مشکل، برنامه های اضافه را شناسایی و حذف کنید. همچنین بلوتوث، وای فای، اینترنت سیمکارت را در مواقع غیر ضروری خاموش کنید.

تعمیر و تعویض باتری گوشی شیائومی

در نهایت اگر مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی با راهکارهای بالا برطرف نشد و تکنسین مطمئن شد که باتری آسیب دیده است، باید این قطعه را ترمیم یا تعویض کرد. اولویت بر تعمیر باتری است اما در صورت نیاز به تعویض، دقت کنید که باتری جدید اورجینال باشد و با مشخصات فنی گوشی، تطابق کامل داشته باشد.

سوالات کاربران در مورد شارژ نشدن گوشی

چرا گوشی شیائومی بیشتر از ۸۵ درصد شارژ نمیشه ؟

گزینه شارژ 85 درصد در تنظیمات گوشی بوده و جهت حفاظت از باتری گوشی است. اگر می خواهید گوشی شما صددر صد شارژ شود می توانید این گزینه را غیر فعال کنید

نمایندگی شیائومی

نمایندگی شیائومی از معتبرترین مرکز جهت خرید و دریافت خدمات پس از فروش محصولات شیائومی می باشد. این مجموعه از کادر مجرب بهره مند است. متخصصین تعمیر موبایل شیائومی با بکارگیری علم و تجربه ی خود، خدمات با کیفیت را جهت ارتقاء سطح رضایتمندی طرفداران این برند ارائه می دهند. نمایندگی شیائومی در مرکز سخت افزار ایران، از پیشرفته ترین تجهیزات بهره مند است.

بخش فروش این مجموعه از تیم کارشناسانی تشکیل شده که با جدیدترین مدل محصولات شیائومی موجود در بازار اشنا هستند و به شما مراجعه کنندگان کمک می کنند تا با توجه به بودجه و نیاز خود محصول شیائومی مورد نیاز را انتخاب کنید. در بخش تعمیرات نیز کلیه مختصصان و مهندسان دوره های بین المللی تعمیرات را گذرانده و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. روش کار تعمیرکاران نمایندگی شیائومی طبق اصول بین المللی است و کمترین نقصی در انجام پروسه ی تعمیر دیده نمی شود.

224 پاسخ

 1. سید محسن طباطبایی بادی گفت:

  سلام گوشی من note 10s هسش موقع شارژ کردن وقتی میره رو حالت توربو شارژ خودش هی قطع و وصل میشه علتش چیه؟

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز ای سی فست شارژ دچار مشکل شده جهت تعمیر مراجعه کنید

   1. سلام گوشیم شیمونوت 8از دستم افتاد میزنم شارژ شارژ نمیکنه فقط اعلامت شارژشدن میاد . بلندگوشم کارنمیکنه

    1. سلام دوست عزیز ، طبیعتا به دلیل ضربه ای که وارد شده دستگاه آسب دیدهف نیاز هست که توسط تکنسین بررسی بشه تا میزان آسیب وارد شده بررسی بشه، لطفا با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان راهنماییتون میکنن

   2. گوشی من 11t pro عه وقتی تا ۸۰ درصد نرمال شارژ میشه وقتی میرسه به ۹۴ درصد دیگه شارژ نمیشه مشکلش چیه

  2. سلام خسته نباشید ببخشید من وقتی گوشی رو به شارژ میزنم روی حالت فست شارژ نمیره چیکار کنم ؟!چند روزه این مشکل رو دارم

  3. سلام ، گوشی من شیائومی می ۱۰لایت هست ، باطریش تازه عوض شده اولین شارژ صد درصد شد ولی برای شارژ دوم تاد۳۴درصد بیشتر شارژ نمیشه شارژرم عوض کردم و رو همون ۳۴درصد دیگه شارژ نمیشه .

   1. سلام دوست عزیز.دستگاه شما نیاز به بررسی تخصصی داره.ممکنه از باتری باشه و یا مدار گوشی و ….برای بررسی تخصصی میتوانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید و یا در خواست خود را در سایت زود کمک ثبت کنید تا همکارانم در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  4. سلام من گوشیم شیاومی ۱۱ تی پرو است میزنم تو شارژ تا ۸۸ می‌ره دیگه نمیره دوباره میاد ۸۸

 2. سلام وقت بخیر. 2 ماهه پوکو X3 خریدم و راضی بودم متاسفانه امروز اومدم گوشی رو بزنم شارژ – شارژ نشد . سیم شارژ رو که از محل اتصال اداپتور درآوردم ی موادی زده بود یکم چرب بود . با اینکه شارژرش رو اصلا از خونه خارج نکردم و همیشه رو میز کارم بوده و اصلا هم نذاشتم تو برق بمونه . خیلی مراقبت کردم با اینکه برای شارژر گوشی های قبلیم اصلا انجام ندادم .چون گفتن ولتاژ بالاست و خیلی سریع شارژ میکنه . توصیه کردن تو برق نمونه- علتش رو نمیدونم . کارت گارانتیشو برم ببینم شاید شارژر شامل گارانتی باشه که فکر نمیکنم

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز جهت تعمیر دستگاه به یکی از شعب مراجعه کنید

 3. سلام وقت بخیر. 2 ماهه پوکو X3 خریدم و راضی بودم متاسفانه امروز اومدم گوشی رو بزنم شارژ – شارژ نشد . سیم شارژ رو که از محل اتصال اداپتور درآوردم ی موادی زده بود یکم چرب بود . با اینکه شارژرش رو اصلا از خونه خارج نکردم و همیشه رو میز کارم بوده و اصلا هم نذاشتم تو برق بمونه . خیلی مراقبت کردم با اینکه برای شارژر گوشی های قبلیم اصلا انجام ندادم .چون گفتن ولتاژ بالاست و خیلی سریع شارژ میکنه . توصیه کردن تو برق نمونه- علتش رو نمیدونم . کارت گارانتیشو برم ببینم شاید شارژر شامل گارانتی باشه که فکر نمیکنم

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز جهت تعمیر دستگاه به یکی از شعب مراجعه کنید

 4. سلام.من گوشیم شیائومی نوت ۸پرویه،وقتی شارژش صفر میشه و خاموش میشه،شارژر و که وصل میکنم حتی اگه 1 ساعت هم به شارژ باشه،اصلا شارژ نمیشه.
  باید ده ها بار کلید پاور و بلند و کم صدا رو بگیرم تا شروع کنه به شارژ شدن.
  میشه لطف کنید مشکلش رو بگید؟!!
  ممنون?

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز احتمال خرابی آی سی شارژ و سوکت هست دستگاه باید توسط کارشناس بررسی شود

  2. اکبر کاظمی گفت:

   سلام خسته نباشید من تازه گوشی نوت 12پرو گرفتم وقتی که به شارژ وصل میکنم از 99بیشتر شارژ نمیشه آیا طبیعی است یا مشکلی دارد لطفاً راهنمایی بفرمایید

   1. سلام دوست عزیز ، ایراد پیش امده برای دستگاه شما نرم افزاری میباشد در این رابطه در صورت تمایل میتوانید همراه با دستگاه به شعبه ی ستارخان مرکز ما جهت دریافت خدمات مراجعه نمایید .

 5. گوشی من خاموش شده و هروقت میزنیم تو شارژ شارژ نمیشه چه کار کنم

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز لطفا مدل دقیق دستگاه رو بفرمایید

 6. سلام من گوشی شیاومی ردمی 8a دارم براش شارژر 20 وات گرفتم از 20 درصد تا 100 درصد 2 ساعت 45 دقیقه گوشی شارژ میشه یعنی اول سرعت شارژ عالی و موقعی که به 80 درصد میرسه شارژ کند میشه که این فاصله تا 100 درصد خیلی طولانی میشه و وقتی 99 بخواد 100 درصد بشه بیش از حد طول می‌کشه تا گوشی شارژ بشه البته خود گوشی از 18 وات پشتیبانی می‌کنه چون داخل جعبه شارژر فیک بود 20 وات گرفتم و کابل تایپ سی هم داره و موقعی که گوشی رو خریدم بروز رسانی کردم آیا مشکل از بروز رسانیmiU گوشی یا مشکل شارژر

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز دستگاه های شیائومی توربو شارژ داره که احتمالا خراب شده برای بررسی توسط کارشناس به یکی از شعب مراجعه کنید

 7. سلام گوشی من نوت 9 پرو
  گوشی را به شارژ که وصل میکنم علامت توربو شارژ نمیاد
  با یه شارژر دیگه فابریکی تست کردم اما علامتش نمیاد
  شارژر خودم را ب گوشی شیائومی دیگه زدم علامت توربو شارژ میاد
  لطفا راهنمایی کنید
  رو حالت safe mode توربو شارژ فعال میشه

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز توربو شارژ خراب شده
   احتمال خرابی آی سی شارژ و سوکت هم هست جهت تعمیر دستگاه به یکی از شعب مراجعه کنید

  2. سلام من تازه گوشی شیائومی پوکو m3تری گرفتم خاموش کردم زدم شارژ بعد دیگه روشن نمیشه!

  3. سلام من گوشی م 11tpro هست وقتی میزنم به شارژ از 91درصد بیشتر شارژ نمیشه لطفاً راهنمایی کنید

 8. سلام من گوشیم جدیداًهر یک ساعت هفت درصد شارژ میشه نوت هشت پرو مدلشه

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز توربو شارژ خراب شده
   احتمال خرابی ای سی شارژ و سوکت هم هست باید توسط کارشناس بررسی شود

   1. سلام
    من گوشیم درحالت روشن شارژ میشه و کلا خوبه شارژش ولی وقتی گوشی خاموش میکنم درحالت خاموش اصلا شارژ نمیکنه
    (ردمی9)
    لطفاً راهنمایی کنید ممنون

 9. سلام وقت بخیر .من تعمیر کار هستم درست میکنم مشکل شارژ راخولستید تماس بگیرید ۰

 10. سلام وقت بخیر .من تعمیر کار هستم درست میکنم مشکل شارژ راخولستید تماس بگیرید ۰۹۱۲۵۱۳۰۶۲۱

 11. سلام گوشی من افتاد ازدستم زمین بعد وقتی برداشتم دیگ شارژ نشد چیکار کنم

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز دستگاه رو جهت تعمیر به یکی از شعب بیارید

  2. سلام مشکلتون چی بود برا منم همین طوری شده

 12. سلام من گوشیم رو حدود هفت ماهه خریدم شیایومی نه سی هستش کابل شارژر سالمه باطری سالمه تا دیروز هم شارژ میکرد الان با دو تا شارژر امتحان کردم اصلا نمیاره که داره برق میاد چیکار کنم ری استارت هم کردم

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز احتمالا مشکل از خرابی توربو شارژ یا آی سی شارژ و سوک هست جهت تعمیر به یکی از شعب مراجعه کنید

  2. سلام پوکوایکس تری گوشیمه

   باطری توشارژ پرنمیشه همون سیوسه میونه حتی کمم میشه الان تایپ میکنم شد سیودو قبلا صدم درصد نشون میداد الان نمیده
   درضمن برنامه زیاددارم

 13. سلام
  من گوشیم poco x3 pro هست وقتی میزنمش شارژ فقط درصدو نشون میده قبلا صدم درصدم نشون میداد که سریع تر شارژ میشد
  مشکلی هست نگران بشم؟

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز مشکل دستگاه نرم افزاری هست

   1. احد شاکرنهر گفت:

    بنده کارم گرد و خاک زیاد هست امروز با باد پاش برای تمیز کردن گرد و خاک روی گوشیم که نوت ۹ پرو هست ، باد گرفتم . ولی متاسفانه ‌‌بعداز آن فست شارژ گوشیم کار نمی کنه و فقط معمولی شاژ می‌کنه و ۴ ساعت بیشتر طول کشیده تا ۴۰ درصد شارژ بشه . لطفا بفرمایید مشکل چیه و چیکار کنم ؟

 14. سلام من گوشی نوت ۹s دارم سیستم عاملش را آپدیت کردم حالا دیگه شارژ سریع نمی شود و خیلی هم دیر شارژ می شو

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز توربو شارژ خراب هست جهت تعمیر به یکی از شعب مراجعه کنید

   1. سلام من گوشیم ب شارژ میزدم اول نوشته میشد روی صفحه شارژ فوق سریع الان میزنم قد شارژ مینویسه در حال شارژ کند شده مشکل چیه گوشیم نوت ۹ اس هست

  2. سلام گوشی من پوکو ایکس تری پرو هستش
   وقتی به شارژ زدم خود به خود خاموش شد و
   صفهه نمایش شارژ رو نشون نمیده شارژ نمیخوره
   وبالای گوشی چشمک میزنه

 15. سلام من گوشیم خیلی دیر شارژ میشه بعد روی 28 درصد می مونه بعضی وقتا تا 31 هم می ره ولی ازون جا به بعد کم میشه مدل گوشی نوت ناین اس شیائمی

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز توربو شارژ خراب هست جهت تعمیر به یکی از شعب مراجعه کنید

   1. سلام
    گوشی من مدل poco x3 معمولی هستش
    وقتی خواستم بزنم تو شارژ دیدم کلا سیم وارد نمیشه

  2. مهرشاد رنجبر گفت:

   با سلام و خسته نباشید … من تازه یک گوشی نوت ۸ پرو شیائومی گرفتم ولی فست شارژش عمل نمیکنه یعنی قطع و وصل میشه هر چند دقیقه یک بار و بصورت یک نواخت شارژ نمیکنه ولی با شارژر دیگه تایپ سی شارژ صورت میگیره بصورت یکنواخت می‌خوام بدونم مشکل چیه !؟ و چطوری میتونم از فست شارژ خودش استفاده کنم

   1. سلام دوست عزیز. وقتی گوشی شارژ نمی شود، باید علت را در باتری، شارژر، کابل شارژ، درگاه شارژ و حتی تنظیمات موبایل جستجو کرد. ممکن است باتری آسیب دیده باشد یا به درستی در جایگاهش قرار نگرفته باشد. خرابی سوکت ها و اتصالات باتری هم متهم ردیف دوم محسوب می شود. ایرادات نرم افزاری همچون ویروسی شدن، قدیمی بودن سیستم عامل و حتی گاهی پر بودن حافظه هم دلایل دیگر شارژ نشدن گوشی هستند. از خرابی برد، سوکت شارژ، مدار شارژ، آی سی شارژ و پارگی کابل شارژ یا خرابی آداپتور هم نباید غافل شد. البته همچنان نشانگر اصلی به سمت باتری است.

 16. سلام.گوشی من شیائومی ردمی نوت ۳ هست.باتری گوشی رو عوض کردیم ولی میزنی به شارژ یک دهم درصد شارژ میکنه.سوکت شارژ عوض کردم.آی سی شارژ عوض شده.مشکل چیه؟ممنون

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز دستگاه باید توسط کارشناس بررسی شود به یکی از شعب مراجعه کنید

 17. سلام دستگاه من poco x3 nfc بعد یک هفته از خرید فست شارژ نمیشه و دمای گوشی هم بالاتر از حالت عادیه مثلاً دمای باتری روی 40
  استفاده کاملا عادی از. گوشی داشتم و هیچ بازی یا نرم افزار سنگین یا کار در حالت شارژ هم نداشتم

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز توربو شارژ خراب هست جهت تعمیر به یکی از شعب مراجعه کنید

   1. سلام خوب هستید ببخشید من امروز گوشیم تقریبا پنج درصد شارژ داشت که زدمش شارژ ساعت چهارنیم زدم و ساعت نه و نیم شب و فقط ۸۲ درصد شارژ شده مشکل چی بار اول اینجوری میشه
    گوشیم ردمی نوت نه پرو

    1. سلام گوشی منم همینطوره حل شد مشکلتون ؟؟
     از منم نوت نه پرو هست گاهی یساعت شصت درصد پر می‌کنه گاهی تو یساعت شش هفت درصد فقط شارژ کرده
     گوشی من قبلا یساعته ۹۰ درصد اینا شارژ میکرد واقعا آزار دهنده س

     1. ایراد پیش امده میتونه مربوط به باری ، ای سی شارژ یا حتی سوکت شارژ دستگاه باشه در این رابطه جهت کسب خدمات میتوانید به شعب مرکز ما تشریف بیاورید .

  2. سلام
   ردمی نوت ۹
   میزنم شارژ علامت شارژ میاد ولی درصد بالانمیره،باتری شارژ نمیشه

   1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

    سلام دوست عزیز جهت تعمیر دستگاه به یکی از شعب مراجعه کنید

  3. سلام من گوشیم Poco f3 هست وقتی میزنم به شارژ تا ۹۹ می‌ره بعد دیگه ۱۰۰ نمیشه اگر میشه کمک کنید

   1. سلام دوست عزیز نیاز هست که دستگاه شما توسط تکنسین بررسی بشه، با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید کارشناسان راهنمایی های لازم رو خدمتتون ارائه میدن

 18. سلام وقتتون بخیر
  من گوشیمو آپدیت کردم . شارژر بهش وصله ولی قطع میشه و بعد از چند درصد دیگه شارژ نمیشه
  ردمی نوت ۸ پرو

  1. سلام وقت بخیر. کابل و آدابتور رو چک کنید. اگر درست نشد به یکی از شعب تعمیر موبایل ما مراجعه کنید. 02154114

   1. سلام گوشی من poco x4 هست تازه خریدم از موقعی miuiرو از 14.0.1به 14.0.2تغیر کرده موقع شارژ بعضی وقت ها قطع و وصل میشه بعضی وقت ها توربو کار نمی کنه فقط فست کار می‌کنه بعضی مواقع هم تا دو روز اصلا هیچ مشکلی نداره و صد بار هم شارژ رو قطع و وصل کنید توربو فعاله .با شارژ دیگر فابریکی امتحان کردم هیچ تغییری نکرد.اصلا هیچ ضربه ای هم وارد نشده.

 19. محمد مهدی گفت:

  سلام گوشی من مدلش شیائومی نوت ۸ هست وقتی گوشی رو میزنم شارژ بعد از چند ثانیه خاموش میشه.شارژ میشه ولی نمیدونم چرا به شارژ میزنم خاموش میشه.لطفا زود جواب بدید

  1. سلام دوست عزیز. سوکت شارژ ، کابل و آدابپتور رو چک کنید. اگر مشکل حل نشد جهت عیب یابی و تعمیرات موبایل در خدمت هستیم

 20. گوشی من یه بار خراب شد
  تعمیرکار کل برد شارژ رو تعویض کرد
  هندزفری کار میکرد ویبره هم کار میکرد اما شارژ نمیشد
  الان دوباره همون طوری شده ۴ ماه بعد تعمیر کار کرد
  باتری گوشی با شوکر ها یه لحظه علامت شارژ رو میاره
  خود باتری هم سالمه بیرون گوشی من شارژش میکنم
  این چه بلاییه باید چیکار کنم

  1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

   سلام دوست عزیز لطفا مدل دقیق دستگاه رو بفرمایید

   1. سلام ببخشید من نوت ١٢ پرو رو دو روزە گرفتم وقتی شارژ هست اگر باهاش کار کنم شارژ نمیشه و رو همون درصد میمونه حتی اگر که کارم در حد تماس تلفنی هم شارژش ثابت میمونه

  2. امیر حسین گفت:

   سلام گوشی من نوت 9sهستش و گوشی رو 22بهمن ماه 1399خریداری کردم و امروز که 30ام آبان 1400هستش گوشی خیلی دیر شارژ میشه خیلی دیر
   برای مثال در تنظیمات نوشته که گوشی تا 1ساعت دیگر به طور کامل شارژ می‌شود ولی بعد از گذشت 1ساعت نوشته است که 36دقیقه دیگر آیا راه‌حلی برای این مشکل بنده داریم
   ممنون میشم اگه پاسخ بدید❣️

   1. مرکز سخت افزار ایران گفت:

    سلام دوست عزیز شارژ دستگاه دچار مشکل شده

    1. سلام خسته نباشید.
     من گوشیم به علت نداشتن شارژ کافی خاموش شد و هر چقدر به شارژ زدم روشن نشد و همینطور با شارژر دیگری هم امتحان کردم باز هم جواب نداد.
     مدل گوشی هم پوکو ام 3 هست.
     لطف کنید کمک کنید.

     1. با سلام و وقت بخیر.
      گوشیم mi9 هست وقتی به شارژ میزنمش پنج ساعت طول می‌کشه فول بشه و باتری هم زود خالی نمیشه شارژرش و سوکت شارژ و باطریش هم عوض کردم بازم همون شکل هست لطفا راهنمایی بفرمایید چکار کنم

     2. سلام فاکتورهای زیادی برای طولانی شدن زمان شارژ یک گوشی وجود دارد، اما اگر شارژ شدن گوشی شما بسیار طولانی می شود، می توان گفت تا حدی به نحوه استفاده از موبایل شما بستگی دارد و عادت شارژ اشتباه در طول سال ها، باعث کم شدن عمر باتری و یا حتی خرابی آن می شود. برنامه هایی که روی گوشی نصب کرده اید، سفارشی سازی های شما و اعلان های بیشتر و بیشتری که دریافت می کنید، تمامی این ها فشار زیادی به باتری وارد می کنند.کاربر گرامی، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره های سایت تماس گرفته. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

     3. سلام داداش گوشی من هم ایم مدل دقیق همین مشکل برام پیش امدچکارکردین درست. شدنه مشکلش چی درامد

    2. جل الخالق،عجب راه حلی ، مختصر و مفید،

     1. سلام خسته نباشی دیروز شیاعومی10c خریداری کردم زمانی که میزنم به شارژ حدودا تا نصف شارژ میشه فقط
      حتما باید صفحه روشن باشه تا شارژ کنه
      دلیلش چیه؟

     2. امکان داره باگ نرم افزاری داشته باشه، در صورتی که گوشی خریداری شده شامل گارانتی می باشد، بهتر هست با شرکتی که گوشی شمارو گارانتی نموده تماس بگیرید. اگر گوشی شیائومی شما شامل گارانتی نمی باشد. جهت مشاوره رایگان با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید.

    3. با سلام من گوشیم پوکو ایکس تری‌پرو هست از دست افتاد رو زمین با قاب هیچیش نشد فقط دیگه شارژ نمیشه چیکار کنم مشکل از کجاست هیچ اتصالی برقرار نمیشه به باتری لطفا کمکم کنید

     1. سلام دوست عزیز نیاز هست که توسط تکنسین بررسی بشه لطفا با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان راهنمایی های لازم رو خدمتتون ارائه دهند.

   2. سلام گوشی من ردمی نوت ۱۱s هستش
    به شارژ که میزنم شارژ فوق سریع میاد ولی درصد پر سدنش رو نشون نمیده باید هر بار کلی بزارم حالت هواپیما در بیارم تا درست شه یه مشکل دیگم هست مخاطبینم تو پیام ها از هر کدوم دو تا هست میشه بگین مشکل از چیه ؟

  3. سلام .
   گوشی من نوت۱۰پرو هس ، دوماهه گرفتم . الان میخام شارژ کنم اون درصدهای ی ریز که مینویسه موقع شارژ کردن توربو شارژ نمیاره . باید ریستارت کنم تا شارژ بشه . علتش چی می‌تونه باشه؟ راهی هس که بدون ریستارت خودش شارژ کنه

  4. باسلام گوشی من پوکو ایکس ترس آن آف سی هست و هنوز ۶ماه از مدت گارانتی مونده است وگوشی بدون هیچ دلیل واب خوردگی وضربه شارژ نمیشود وفقط درحالت خاموش بودن گوشی شارژ می‌شود یعنی وقتی دستگاه روشن هست وشارژر وصل میشود نه علامت شارژ نمایش داده میشود و نه دستگاه شارژ می‌شود فقط میبایست شارژر را وصل کنیم وگوشی را خاموش کنیم ویا ریاستارت کنیم تا شروع به شارژ کردن کند البته زمانی که گوشی را خاموش میکنین وشارژر را وصل و سپس روشن میکنیم دستگاه شارژ می‌شود لطفا راهنمایی کنید

   1. سلام خسته نباشین
    من داشتم با گوشی استفاده میکردم هیچ مشکلی نداشت خوابیدم بلند شدم گوشی و بزنم تو شارژر شارژ نمیشه
    شارژرش هم سالمه

    1. سلام . این مورد سخت افزاری می باشد

  5. محمد روحی گفت:

   سلام گوشی من (می 11 تی پرو) امروز این اتفاق افتاده میزنم شارژ. شارژ می‌کنه ولی به ۹۵ که میرسه علامت شارژ هس ولی تو ۹۵ میمونه ۹۶ نمیشه .

   لطفاً کمک کنید و راهنمایی کنید واینکه من گوشیمو تازه خریدم 🙏🙏

   1. سلام گوشیتون درست شده؟؟ مشکلش چی بوده؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =