آموزش انتقال موزیک و فیلم به آیفون

یکی از اصلی ترین مشکلات کاربران گوشی های آیفون ، انتقال موزیک و فیلم به آیفون است که معمولا برای انجام آن، با دردسرهایی مواجه میشدند. از آن جا که چگونگی انتقال این دیتاها، برای بسیاری از کاربران مورد سوال بود، تصمیم گرفتیم این بخش را به آموزش انتقال موزیک و فیلم به آیفون اختصاص دهیم.

نرم افزاری که انتقال این دیتاها را بسیار ساده و روان کرده است، آیتیونز نام دارد. این نرم افزار توسط کمپانی اپل طراحی و قابل دسترس شده است. دقت داشته باشید که قبل از انجام مراحلی که در ادامه به آن پرداخته میشود، باید ویدئو ها و سایر دیتاهای خود را به آیتونز انتقال دهید. برای این کار کافی است ویدیو های خود را کشیده و در محیط آیتونز رها کنید. یا به منو Files رفته و Add to Library را انتخاب کنید. فایل های خود را انتخاب و Open را بفشارید.

در این بخش قصد داریم تا نحوه ی استفاده از این نرم افزار را برای انتقال موزیک و فیلم به آیفون یا آیپد شرح دهیم. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید. لازم به ذکر است که کارشناسان و متخصصان ما در نمایندگی موبایل اپل ، آماده اند تا هر گونه راهنمایی لازم در این خصوص را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

آموزش انتقال موزیک و فیلم به آیفون

نحوه انتقال موزیک و فیلم به آیفون

انتقال موزیک و فیلم به آیفون به راحتی انجام میگیرد و تنها با پیروی از چند نکته ی ساده به انجام خواهد رسید. در مرحله اول فایل‌های موزیک خود را به لایبرری آیتیونز منتقل کنید. برای این کار ابتدا بر روی آیکون موزیک از نوار بالا کلیک کنید تا وارد لایبرری موزیک شوید. سپس با کلیک بر گزینه ی Drag And Drop فایل مورد نظر را به لایبرری بیافزایید. همچنین میتوانید از طریق نگه داشتن کلید ALT در ویندوز، گزینه File را باز کرده و با  انتخاب گزینه  Add folder to Library و Add file to Library موزیک‌های سیستم را به لایبرری آیتیونز بیفزایید.

پس از آن که فایل مورد نظر خود را به درستی به لایبرری اصلی آیتیونز افزودید، فایل ها، آماده ی انتقال به دستگاه خواهند بود. برای انتقال دیتاها، لازم است دستگاه را به کامپیوتر وصل کنید. پس از شناسایی دستگاه توسط آیتیونز، از نوار بالای نرم‌افزار، آیکون جدیدی پدید خواهد آمد که متعلق به دستگاه است. در صورت ظاهر شدن این آیکون، بر روی آیکون آیفون یا آیپد خود کلیک می‌کنیم و مشاهده می‌کنید که یک منوی جدید در سمت چپ صفحه باز خواهد شد. حالا از این منوی سمت راست، وارد بخش موزیک‌ شوید. با ورود به این بخش، با چند گزینه روبرو هستید.

در صورتی که تمایل به انتقال کل موزیک های لایبرری را داشته باشید، لازم است گزینه ی اول را انتخاب نمایید. با این کار هر موزیکی که در لایبرری افزوده باشید به دستگاه منتقل خواهد شد. گزینه ی دوم، برای اینکه موزیک‌های قبلی از روی دستگاه حذف نگردند، مورد استفاده قرار میگیرد. در این بخش تنها فایل هایی که انتخاب میکنید، منتقل می شوند.

نمایندگی تعمیر موبایل اپل

نمایندگی تعمیر موبایل اپل ، با ورود این گوشی های جدید جذاب به بازارهای کشورمان، احداث گردید و از همان سال در پی گسترش دامنه ی فعالیت های خود در زمینه های گوناگون است. نمایندگی تعمیرات اپل در تهران، با جذب مهندسین و متخصصین زبده و دوره دیده، کادری مجرب و آماده را فراهم ساخته است. این کادر، ضمن در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات ویژه، قادر است ، بالاترین سطح از خدمات و سرویس های پشتیبانی را در اختیار کاربران انواع گوشی های موبایل اپل ، قرار دهد. این سرویس ها با نظر به نبودن نمایندگی رسمی کمپانی اپل در کشورمان ، نگرانی بسیاری از کاربران را در این خصوص مرتفع ساخته است.

نمایندگی تعمیر موبایل اپل ، برای خدمات عیب یابی، تعمیر، تعویض و ترمیم خود، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر کتبی نیز در نظر گرفته است. شما عزیزان نیز میتوانید در صورت نیاز به دریافت این خدمات، به نزدیک ترین شعبه ی نمایندگی تعمیر موبایل اپل به محل سکونت خود مراجعه نمایید.