تعویض گلس گوشی سامسونگ

امروزه با توجه به هزینه های سرسام آور محصولات الکترونیکی و به ویژه گوشی های موبایل، باید مراقب داشته هایمان باشیم! گوشی های موبایل جزو ابزاری هستند که تقریبا اغلب اوقات و در انواع مکان های مختلف همراه فرد است. این امر احتمال زمین خوردن یا هر نوع ضربه ای که منجر به آسیب دیدن آن شود را دارد. هر نوع ضربه، خش خوردگی و شوک حرارتی که به صفحه نمایش گوشی های موبایل وارد شود، منجر به افت کارایی آن و در نهایت کاهش عمر گوشی موبایل می شود.

از این رو سازندگان این ماسماسک های جادویی را به ساخت ابزاری محافظ در برابر ضربات مختلف وادار نمود. صفحاتی که بتوانند فشار، ضربه یا اتفاقات آسیب زننده به گوشی های موبایل را با فدا کردن خود برطرف کنند. این صفحات فداکار را گلس می نامند. گلس های گوشی موبایل در اصطلاح عامیانه همان ورق های نازک و شفافی هستند که به راحتی به صفحه نمایش موبایل می­چسبند و با یک اشاره ناخون برداشته میشوند. اگر واژه صحیح تری بخواهیم برای این صفحات انتخاب کنیم، آن گلس محافظ گوشی همراه است. اما مسئله تعویض گلس گوشی سامسونگ بحث دیگری است و گلس مورد بحث گلس ال سی دی نامیده می شود. برای توضیحات بیشتر ادامه این متن را با ما همراه باشید.

تعویض گلس گوشی سامسونگ

ترکیب گلس گوشی موبایل

گلس گوشی سامسونگ در واقع یک لایه شیشه ای بسیار نازک و شفاف است که از شیشه حرارت دیده یا همان شیشه تمپر شده ساخته شده است. این نوع شیشه ها به دلیل چند مرحله عملیات حرارتی که تحمل می­کنند، از عیوب و تنش ها عاری هستند و در نتیجه در مقابل ضربات و خش خوردگی ها مقاومت بالایی از خود نشان می دهند.

در مقابل گلس های محافظ که با قیمت های کمتری در بازار موجودند، ساخته شده از پلی اتیلن ترفتالات  polyethylene terephthalate ) PET ) و یا ترموپلاستیک پلی یورتان  thermoplastic polyurethane ) TPU ) هستند. ضخامت این صفحات پلاستیکی به چیزی کمتر از حدود 0.1 میلی متر و حتی کمتر نیز می رسد. اما در مقابل گلس های شیشه ای تمپر شده دارای ضخامتی در حدود 0.3 تا 0.5 میلی متر هستند.

چگونگی تعویض گلس گوشی سامسونگ

در واقع می توان گفت یکی از تفاوت ههای فاحشی که می توان بین این دو نوع گلس دید، مقاومت در برابر آسیب های محیطی مختلف است. گلس های پلاستیکی که به راحتی و با صرف هزینه اندکی قابل تعویض هستند، تنها در برابر خش خوردگی و ضربات کوچک مقاومت می کند. اما گلس های شیشه ای حرفها برای گفتن دارند. این گلس ها مقاومت بالایی در برابر خش خوردگی، ضربات سنگین و پر شتاب دارند و همچنین مقاوم در برابر شوک های متفاوت حرارتی هستند. گلس های شیشه ای که تا کنون از آن صحبت کردیم، به راحتی توسط کاربر قابل تعویض نیستند و نیاز به تجهیزات تعمیراتی که در مراکز تعمیراتی موبایل در دسترس هستند، دارند.

این گلس های شیشه ای در صورت آسیب دیدن توسط متخصصان تعمیر لوازم الکترونیکی و با صرف دقت و حوصله بالایی تعویض می شوند. دقت داشته باشیدکه وجود همزمان این دو گلس در کنار هم هیچ تضادی نخواهد داشت. چرا که گلس شیشه ای در حین ساخت توسط کارخانه سازنده بر روی صفحه نمایش پرس شده است و کاربر می تواند برای حفاظت بیشتر از گوشی موبایل خود یک لایه گلس پلاستیکی نیز استفاده کند. تعویض گلس گوشی سامسونگ توسط متخصص تعمیر موبایل انجام می شود. اما گلس محافظ پلاسیکی به راحتی توسط خود کاربر قابل برداشتن و حتی نصب گلس محافظ جدید است.

خدمات نمایندگی تعمیر موبایل

تعمیر موبایل کار بسیار حساسی است که نیاز به ابزار و تخصص متخصص و دانش روز دارد. از سوی دیگر گوشی موبایل یک وسیله شخصی محسوب می شود که حاوی اطلاعات شخصی فرد است. از این رو طبیعی است افراد برای تعمیر گوشی موبایل خود به هر مرکزی مراجعه نکنند.

مرکز تعمیر موبایل با سابقه چندین ساله در این حرفه دارای جدید ترین تجهیزات تعمیر موبایل و برخورداری از حرفه و تخصص مهندسین مختلف است که در این راستا ما را همراهی می کنند. یکی از جزئی ترین خدماتی که در این مرکز ارائه می شود، تعویض گلس گوشی سامسونگ است. این مرکز در طی سالیان به پشتوانه اعتماد مشتری موفق به کسب افتخار اعتماد از سوی شما مشتریان عزیز شده است.

تماس با نمایندگی تعمیر موبایل »

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

15 − هشت =

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+