تعمیرات گوشی اپل

تعمیر موبایل اپل 1 الی 24 ساعته در نمایندگی تعمیر گوشی اپل به همراه گارانتی از نمایندگی اپل. تعمیر موبایل اپل در محل توسط سفیران نمایندگی گوشی اپل. نمایندگی تعمیر آیفون اپل یک مرکز مجاز که با داشتن سال ها سابقه توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان خود را جلب کند. نمایندگی تعمیر گوشی اپل با گارانتی خدمات خود، این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که قادر است کلیه اشکالات ایجاد شده در گوشی آیفون شما را حل کند.

تعمیرات موبایل اپل

تعمیرات گوشی اپل با تمرکز بر ساختار ویژه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این محصولات و با بهره‌مندی از نوین‌ترین شیوه‌های تعمیر و ترمیم گوشی‌های اپل در این مرکز انجام می‌پذیرد. با گسترش حضور گوشی‌های هوشمندِ اپل، بازار تعمیرات گوشی اپل نیز افزایش پیدا کرده است. مشکلاتی همچون شکستگی صفحه نمایش یا همان شکستگی Touch، مواجه شدن با قطعی صدا و یا ضعف آنتن وایرلس و یا بسیاری از مشکلات دیگر نیاز شما کاربران را به نمایندگی تعمیرات اپل بیشتر ساخته است.

مرکز تعمیرات گوشی اپل با علم به پرچمداری و سردمداری نمایندگی اپل در دنیای فناوری، فعالیت‌های خود را در زمینه تعمیر و خدمات پس از فروش گوشی‌های هوشمند اپل راه‌اندازی کرده است. در این مرکز تمامی تجهیزات روز دنیا در اختیار متخصصان حوزه‌ی تعمیر گذاشته شده‌ است تا بتوانند به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان گوشی‌های اپل را تعمیر و بازسازی کنند.

کارشناسان حاضر در این مرکز با استفاده از بروزترین و پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، توانایی آن را یافته‌اند تا دشوارترین و پیچیده‌ترین اختلالات و اشکالات ایجاد شده در این دستگاه‌ها را رفع و حل نمایند. تعمیرات گوشی اپل -اعم از تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گوشی اپل- در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل طی دوره‌های تخصصی و بین‌المللی، مهارت آن ‌را یافته‌اند تا تعمیرات گوشی اپل را با بهترین کیفیت و به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

دوره‌های تخصصی مذکور با حضور اساتید بین‌المللی، در سیکل‌های شش ماهه و در راستای به‌روز رسانی دانش فنی و تخصصی کارشناسان تعمیر برگزار می‌گردند. دوره‌های برگزار شده در دو حوزه «تعمیرات سخت‌افزاری گوشی‌های اپل» و «تعمیرات نرم‌افزاری گوشی‌های اپل» برگزار می‌گردند و تنها ویژۀ کارمندان و کارشناسان همین مرکز می‌باشند. وجود چنین ویژگی‌هایی سبب گشته تا به اذعان بسیاری از همکاران، این مرکز یکی از پیشروترین و بهترین مراکزی باشد که در زمینه خدمات تعمیر گوشی اپل مشغول به‌کار و فعالیت است.

تعمیر موبایل اپل

تعمیر موبایل اپل با گارانتی

مراجعه به یک مرکز معتبر هنگام بروز مشکل در گوشی شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مراکز بسیاری در زمینه تعمیر گوشی اپل وجود دارد اما تنها یک مرکز معتبر است که کلیه خدمات خود را با ضمانت ارائه می دهد. نمایندگی تعمیر آیفون مرکز سخت افزار ایران نیز چنین مرکزی است. نمایندگی تعمیر موبایل اپل یک مرکز مجاز در زمینه تعمیر موبایل است که با داشتن سال ها سابقه در زمینه تعمیرات توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان خود را جلب کند. نمایندگی تعمیر موبایل اپل با گارانتی خدمات خود، این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که قادر است کلیه اشکالات ایجاد شده در گوشی شما را حل کند.

این نمایندگی حساسیت بالای کاربران موبایل های اپل را به دلیل قیمت بالای گوشی های آیفون در نظر گرفته است و با تخصیص واحد های تخصصی و مجهز به ابزارهای استاندارد توانسته است این گوشی ها را با کیفیت بالا تعمیر کند. ما در این مجموعه برای اطمینان از کیفیت خدمات و اصل بودن قطعات بکار رفته در گوشی شما، آن را با ارائه ضمانت نامه کتبی به شما تحویل می دهیم.

نمایندگی تعمیر گوشی اپل

نمایندگی تعمیر گوشی اپل آماده ارائه انواع خدمات تعمیر موبایل اپل به مشتریان محترم می باشد. تمام خدمات در نمایندگی تعمیر گوشی Apple با نهایت دقت و رعایت استانداردهای بین المللی صورت می گیرد. وجود نظارت دقیق وسط مدیریت نمایندگی تعمیر گوشی اپل بر فرآیند تعمیرات باعث آسودگی خاطر مشتریان نمایندگی اپل بابت سلامت کالای تحویل داده شده می شود.

در ادامه با انواع مشکلات موبایل آیفون اپل آشنا خواهید شد. تعمیرات موبایل اپل در کارگاه های پیشرفته و به دست تعمیرکاران ماهر صورت می گیرد. این تعمیرکاران دارای تخصصی بسیار بالایی می باشند و قادرند مشکلات گوشی شما را در کمترین زمان ممکن و با نهایت دقت حل کنند.

عوامل تاثیر گذار در تعمیرات آیفون

تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای تعمیر آیفون اپل

 برای انجام تعمیرات آیفون و سایر گوشی های مدرن نمی توان به تجهیزات قدیمی متکی بود و لزوما باید از تجهیزات مدرن مطابق با استانداردهای اپل استفاده کرد ، توصیه می شود گوشی خود را به تعمیرگاه های فاقد تجهیزات مدرن جهت تعمیر واگذار نکنید.


قطعات اصلی و اورجینال گوشی اپل

متاسفانه امروزه به دلیل سودجویی برخی از تعمیر کنندگان ، استفاده از قطعات غیر اصلی در فرآیند تعمیر گوشی ها بسیار افزایش یافته ، اگر قصد تعمیر آیفون خود را دارید مطمئن شوید که از قطعات اصلی در این فرآیند استفاده می شود، بدین منظور سعی کنید از مراکز معتبر درخواست انجام تعمیرات را داشته باشید.


دانش و تجربه تعمیرکار آیفون اپل

متاسفانه امروزه وضعیت در بازار آزاد انجام خدمات تعمیرات به گونه ای شده که هر شخص با شرکت در یک دوره آموزشی سطح پایین می تواند مجوز انجام فعالیت تعمیراتی را دریافت نماید، همین موضوع باعث شده تا تعداد تعمیر کاران کم تجربه و تازه کار در بازار آزاد زیاد شود که مطمئنا مراجعه به این سطح تعمیر کاران نتایج مطلوبی به همراه نخواهد داشت.

هزینه تعمیرات موبایل اپل

به نکته توجه داشته باشید که همیشه پرداخت قیمت بیشتر به منزله دریافت خدمات تعمیری بهتر نخواهد بود و همچنین قیمت های بیش از حد پایین نیز می تواند علامت هشداری مبنی بر استفاده از قطعات غیر اصل و… باشد به همین جهت توصیه می شود به جای در نظر گرفتن معیار قیمت ، میزان اعتبار نمایندگی تعمیر موبایل اپل را مد نظر قرار دهید.

خدمات نمایندگی تعمیر موبایل اپل

تعمیرات گوشی اپل

تعمیر سوکت شارژ موبایل اپل

عدم واکنش آیفون های اپل به اتصالات مرتبط با کابل، نشانه ای برای خرابی سوکت شارژ آن می باشد. به عبارتی اگر آیفون در ارتباط با کابل شارژر چه در پروسه ی شارژ شدن و چه در فرآیند تبادل اطلاعات با رایانه واکنشی از خود نشان نمی دهد، احتمال خرابی سوکت وجود دارد. البته در این میان ممکن است کابل مورد استفاده نیز کارایی خود را از دست داده باشد. اما چنانچه از سلامت کابل اتصالی اطمینان دارید، باید برای تعمیر سوکت شارژ اقدام کنید. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات گوشی اپل ابتدا سوکت مورد بحث را تمیز می کنند تا اختلالات موجود برطرف گردد. سپس دندانه های معیوب مورد بررسی قرار گرفته و کارایی سوکت ترمیم می شود.

تعمیر دوربین آیفون اپل

دوربین های جذاب و با کیفیت یکی از قابلیت های اصلی آیفون های اپل می باشد. گوشی های جدید اپل به دوربین های چندگانه با حسگرهای فنی پیچیده مجهز شده است. در هر صورت دوربین موبایل از هر نوعی که باشد، دارای ساختار ظریف و آسیب پذیری است. خرابی های دوربین موبایل های اپل به دو دسته ی نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می شود. شکستگی های لنز دوربین، سیاهی برنامه ی دوربین، بسته شدن خودکار برنامه ی دوربین، تاری عکس های گرفته شده، از کار افتادگی بخش تشخیص چهره و … برخی از مشکلاتی می باشد که ممکن است در اثر آب خوردگی، اصابت ضربه و یا نصب و راه اندازی یک بد افزار مخرب درون گوشی های اپل دیده شود. نمایندگی تعمیرات گوشی اپل پس از اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه کارایی دوربین را در بالاترین سطح کیفی ممکن تعمیر می کند.

نمایندگی تعمیر آیفون

از سرویس های بسیار تخصصی در نمایندگی اپل ، تعمیرات موبایل آیفون اپل است. موبایل آیفون به دلیل کیفیت بالا و ساختار خاص خود در ایران طرفداران زیادی دارد. از این رو اگر برای موبایل اپل مشکلی پیش آید نیاز به یک مرکز مطمئن برای تعمیرات موبایل آیفون ضروری است. به دلیل وجود بسیاری از مراکز نامعتبر ، یافتن مکانی که تعمیرات اپل را به صورت تخصصی انجام دهد بسیار ضروری است. از این رو نمایندگی تعمیر آیفون با ارائه خدمات منحصر به فرد به شما عزیزان خیال شما را در مورد تعمیر موبایل آیفون و دیگر محصولات اپل راحت کرده است.

تعمیر سخت افزاری آیفون اپل

تعمیر سخت افزاری آیفون اپل شامل تعمیر و ترمیم قطعات مختلف این دستگاه می باشد. ایفون متشکل از برد، ال سی دی، اسپیکر، دوربین، پردازنده، رم، باتری، مدار شارژ و چندین قطعه الکترونیکی می باشد. در صورتی که هر یک از این قطعات دچار مشکل و نقص فنی شوند، تعمیر سخت افزاری آیفون انجام می شود. در این زمینه تعمیر برد، تعویض Touch و  LCD  شکسته، تعمیر سوکت شارژ ، تعمیر آی سی تغذیه، تعویض اسپیکر، تعمیر پردازنده، تعویض باتری، رفع مشکل شارژ نشدن آیفون و تعمیر کلید هوم قابل ذکر می باشند. تعمیر سخت افزاری مستلزم باز کردن قاب گوشی و جدا کردن قطعات مختلف دستگاه می باشد.

تعمیر نرم افزاری آیفون اپل

برخی از مشکلات آیفون مربوطه به بخش نرم افزاری دستگاه می باشد که تنها از طریق اقدامات نرم افزاری انجام می شود. رفع مشکلات وای فای، رفع مشکل کند شدن سیستم، آپدیت نرم افزارهای آیفون، بازیابی اطلاعات، نصب برنامه های کاربردی، ویروس کشی، فلش کردن آیفون، قفل شبکه، بوت کردن سیستم و ری استور کردن آیفون از مهمترین تعمیرات نرم افزاری گوشی آیفون اپل می باشند. برخی از اقدامات نرم افزاری که برای رفع مشکل آیفون به کار گرفته می شود، تخصصی بوده و کاربر نمی تواند شخصاً اقدام به این کار کند. بدین منظور تعمیرات نرم افزاری نیز توسط کارشناسان خبره انجام می شود.

سوالات متداول کاربران نمایندگی تعمیر موبایل اپل

تعمیر آیفون اپل

دیگر خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات گوشی اپل

 • تعمیر آسیب‌های ناشی از ضربه و افتادن گوشی اپل
 • تعویض باطری و AC Adapter
 • تعویض Touch و  LCD  شکسته
 • تعمیرات تخصصی برد گوشی اپل
 • تعمیر Wi-fi
 • تعمیر مشکلات مربوط به عدم آنتن‌دهی گوشی اپل
 • تعمیر سوکت شارژ گوشی اپل
 • تعمیر مشکلات مربوط به افت عملکرد یا خرابی کامل دکمه Home
 • تعمیر سوکت هدفون گوشی اپل
 • تمام خدمات سخت افزاری قابل ارائه برای گوشی اپل
 • آپدیت نرم افزار گوشی اپل به نسخه‌های بالاتر
 • آنلاک نرم افزاری و سخت افزاری
 • نصب برنامه‌های کاربردی بر روی گوشی
 • فعال و اکتیو کردن گوشی اپل
 • تعمیرات سخت افزاری آیفون
 • ری استور کردن گوشی اپل
 • تعویض قطعات گوشی اپل
 • تعمیر آسیب‌های وارده ناشی از آب خوردگی

نمایندگی تعمیرات اپل و واحدهای تخصصی تعمیرات اپل

با توجه به هوشمند بودن گوشی‌های اپل و ساختار ظریف و ویژۀ آن‌ها، اجرای عمیات تعمیر بر آن‌ها نیازمند حضور کارشناسانی مجرب، شکیبا، متخصص و البته کاردان است تا تعمیر قطعات معیوب را بدون آسیب‌رسانی به دیگر بخش‌های دستگاه انجام دهند. مدیریت مرکز تعمیرات اپل به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود، تمامی عملیات اجرا شده در این سازمان را گارانتی نموده است.

خدماتِ ارائه شده در مرکز تعمیرات گوشی اپل دربردارنده‌ی شرایط و ویژگی‌هایی است که آن را از دیگر سرویس‌دهنده‌های هم‌رده‌ی خود متمایز ساخته است.

برخی از ویژگی‌های مرکز تعمیرات گوشی اپل عبارتند از:

 •  بهره‌مندی مرکز تعمیرات اپل از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم
 • به‌کارگیری کارشناسان دارندۀ مدارکِ بین‌المللی در مرکز تعمیرات گوشی اپل
 • استفاده از تجهیزاتی که بالاترین میزان سازگاری و انعطاف با محصولات اپل را دارند
 • تست گوشی اپل ‌تعمیر شده در حضور صاحب دستگاه به منظور اطمینان از صحت عملکرد آن
 • تعهد مرکز تعمیرات گوشی اپل نسبت به ارائه‌ی سرویس‌های تعمیر مطابق با استانداردهای جهانی
 • کسب اجازه پیش از اقدام به تعویض قطعات معیوبِ از کار افتاده و …. .

اخبار، مقالات و سوالات متداول نمایندگی تعمیرات گوشی اپل

بخش اخبار مرکز تخصصی اپل در اطلاع شما از جدیدتربن رویدادهای این کمپانی کمک شایانی خواهد کرد. با مراجعه به این قسمت آگاهی خود از امکانات و تکنولوژی های جدید نمایندگی تعمیرات اپل را نیز افزایش دهید.

در بخش مقالات تعمیرگاه تخصصی اپل میتوانید تمامی تجارب تعمیرکاران مرکز تعمیرات اپل را مطالعه کرده و از راهکارهای تجربی آنها استفاده کنید. این بخش به تعمیرکاران اپل کمک بسیاری در رفع ایرادات و مشکلات در راه تعمیرات تخصصی محصولات اپل خواهد کرد. همچنین در بخش سوالات متداول تعمیرات تخصصی اپل ، کارشناسان مرکز تعمیرات اپل پاسخگوی شما کاربران می باشند. در این بخش می توانید پرسش های تعمیراتی خود را از کارشناسان ماهر ما بپرسید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران اصولی چون سرعت، دقت، کیفیت، مشتری مداری و دریافت هزینه مصوب (بر اساس نرخنامه ارائه شده از سوی اتحادیه) را سرلوحه واحد خدمات خود قرارداده و ارزیابی مستمر سطح کیفی خدمات را جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان وظیفه خود می‌داند.

این شرکت با مجهزترین دستگاه های عیب یابی و بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و تکنولوژی روز دنیا و تأسی از تجربیات گرانبهای خود در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه های مختلف فعال است و آمادگی ارائه هر گونه خدمات اعم از تعمیر، نگهداری و بازدیدهای دوره ای و متناوب را به کاربران دستگاه های گوناگون داراست. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی این مرکز به آدرس http://hardwarecenter.ir/ مراجعه نمایید.

 تعمیرات تخصصی موبایل هواوی / نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور /نمایندگی اصلی کولر گازی / مرکز سخت افزار ایران / / تعمیر موبایل کیوسرا / تعمیرات موبایل اپلتعمیر موبایل ایسوس / تعمیر موبایل ایسر / تعمیر موبایل اپل / تعمیر موبایل فوجیتسو / تعمیر موبایل هواوی / تعمیر موبایل لنوو / تعمیر موبایل ال جی / تعمیر موبایل سامسونگ / تعمیر موبایل شارپ / تعمیر موبایل سونی / تعمیر موبایل پاناسونیک / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ

نمایندگی تعمیر گوشی / تعمیر گوشی ایسوس / تعمیر گوشی اچ تی سی / تعمیر گوشی ال جی / تعمیر گوشی سامسونگ / تعمیر گوشی سونی / تعمیر گوشی هواوی / نمایندگی تعمیرات گوشی / تعمیرات گوشی ایسوس / تعمیرات گوشی اپل / تعمیرات گوشی ال جی / تعمیرات گوشی سامسونگ / تعمیرات گوشی سونی / تعمیرات گوشی هواوی / تعمیرات گوشی اپل/ تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل سامسونگتعمیرات موبایل کیوسرا  / تعمیرات موبایل / تعمیرات موبایل ایسوس  / تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل سامسونگ 

4 دیدگاه. Leave new

 • غزاله
  07/05/2020 12:07

  سلام من آیفون 6 دارم جدیداً وقتی کسی باهام تماس میگیره نمیتونم صدای طرف مقابلو بشنوم درحالیکه طرف مقابل صدای منو میشنوه چند بار هم گوشیمو ریستارت کردم ولی درست نشد میشه راهنمایی کنید؟ ممنون

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   07/05/2020 13:33

   سلام. حتما دقت کنید که در هنگام تماس ولوم صدایی که هنگام برقراری تماس فعال می شود تنظیم باشد. برای تست وجود اشکال در گوشی از هندزفری هم استفاده کنید. با گوشی خودتان صدا ضبط کنید که بدانید این اشکال همیشه وجود دارد یا هنگام تماس. ریست کردن گوشی نیز از راه حل های این مشکل است. شما می توانید جهت بررسی دقیق تر گوشی خود به نمایندگی تعمیر موبایل اپل مراجعه کنید.

   پاسخ
 • مسعود رضا
  30/06/2021 22:43

  سلام.من گوشی آیفون ۱۲پرو مکس دارم.دیشب که خاموشش کردم و زدم به شارژ دیگه روشن نشد.حتی شارژر و سیم هم عوض کردم ولی فرقی نکرد

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   22/08/2021 14:49

   سلام دوست عزیز ولوم بالا و پایین رو بزنید بعد پاور رو ده ثانیه نگه دارید اگه نتیجه نداد به یکی از شعب مراجعه کنید توسط کارشناس بررسی شود

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست