تعمیر بیس باند آیفون

در صورت نیاز به تعمیر بیس باند آیفون، باید اول خازن های موجود در این قطعه تعویض شوند. خرابی بیس باند در بیشتر موارد ناشی از سوختن خازنهاست و با تعویض این بخش ها، مشکل آنتی دهی گوشی هم برطرف می شود. البته اقدامات دیگری همچون ترمیم کریستال بیس باند، تعمیر یا تعویض آی سی تغذیه، تعمیر و تعویض سی پی یو و ترمیم RF هم به تعمیر بیس باند کمک می کنند.

معمولا پس از تعمیر بیس باند گوشی اپل و تعویض اجزای آسیب دیده آن، مشکل این قطعه برطرف شده و پیغام no service هم از بین می رود. در غیر این صورت، تعمیرکار بیس باند را با نمونه جدید و البته اورجینال جایگزین می کند تا مشکل به صورت ریشه ای برطرف شود.

تعمیر بیس باند آیفون

آموزش تعمیر بیس باند آیفون اپل

پس از آشنایی با دلایل بروز مشکل بیس باند آیفون ، لازم است با آموزش تعمیر بیس باند آیفون آشنا باشید. مشکل بیس باند آیفون 7 در برخی اوقات قابل حل بوده و کاربران می‌توانند با مراجعه به نمایندگی اپل آن را تعمیر کنند. پیش از مراجع به نمایندگی تعمیر لازم است با پیروی از دستور  Settings → General → About → Model Name  مدل نامبر آیفون خود را مشاهده کنید. پس از به دست آوردن این کد لازم است به سایت Check Coverage وارد شوید و زمان گارانتی بین المللی دستگاه خود را بررسی کنید.

در صورتی که همچنان از مدت این گارانتی مانده باشد، میتوانید به رفع مشکل پیش آمده امیدوار باشید. کارشناسان نمایندگی تعمیر آیفون اپل آماده اند تا خدمات و سرویس های ویژه در خصوص رفع ناکارآمدی های بیس باند دستگاه شما را پس از به اجرا در آوردن مراحل تخصصی عیب یابی، در حداقل زمان به انجام برسانند.

آموزش تعمیر بیس باند موبایل اپل

دلیل رخ دادن مشکل بیس باند آیفون چیست ؟

مشکل در بیس باند و رام غیر صحیح آیفون در نهایت به بروز مشکل در ارتباط گوشی با شبکه ی سرویس دهنده منجر می شود و باعث می شود کاربران امکان دسترسی به شبکه ی مخابرات را نداشته باشند و این موضوع باعث عدم آنتن دهی و یا اختلال در شبکه گوشی نیز می شود. در بیشتر مواقع مشکل بیس باند فاقد دلیل یا دلایل مشخص است و ممکن است خود به خودی ایجاد گردد. اما برخی از مشکلات از جمله وارد شدن ضربه، نفوذ آب و سایر مایعات و مواردی از این دست، میتوانند مشکل سرچینگ یا بیس باند را برای انواع گوشی های آیفون به همراه داشته باشند.

البته در موارد معدودی هم مشاهده شده است که نقص در ساخت دستگاه در کارخانه نیز به بروز این مشکل منجر شده است. در مواردی که مشکل در بیس باند به دلیل نقص فنی توسط کارخانه باشد، هیچ راهی به جز تعویض گوشی موبایل وجود ندارد.

نمایندگی آیفون اپل

نمایندگی آیفون اپل مرکز سخت افزار جایگزین مطمئن و قابل قبولی برای نمایندگی رسمی اپل است که متاسفانه به در کشور ما وجود ندارد. این مجموعه ی بزرگ و جامع در شعب مختلفی انواع خدمات فروش و پس از فروش را در ارتباط با تمامی گوشی های جذاب اپل ارائه میدهد. نمایندگی اپل در ایران با برخورداری از بالاترین سطح از امکانات و تخصص، کلیه ی مراحل عیب یابی و تعمیر را با کمترین خطا و بالاترین دقت، به انجام میرساند.

دارندگان انواع این گوشی های موبایل، میتوانند در صورت مشاهده ی هر گونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری در آیفون خود، تخصصی ترین خدمات عیب یابی و تعمیر را از سوی نمایندگی Apple دریافت نمایند. لازم به ذکر است که تمامی این خدمات از ضمانت نامه ی کتبی مدت دار برخوردار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 2 =