تعمیر آیفون 13

تعمیر آیفون 13 در بالاترین سطح کیفی و تخصصی، در نمایندگی تعمیرات موبایل مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. برای تعمیر یا تعویض هریک از قطعات این گوشی و همچنین تعمیرات نرم افزاری، کافی است با این مرکز تماس گرفته و یا به شعب مختلف آن در تهران و کرج مراجعه کنید.

همکاران ما برای تعمیرات آیفون 13 از جدیدترین فناوری های روز دنیا استفاده می کنند و مراحل عیب یابی و تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری را با دقت و تعهد بالا انجام می دهند. به این ترتیب انواع مشکلات عملکردی iphone 13 در نمایندگی تعمیر موبایل اپل، به بهترین شکل برطرف می شوند. در ادامه شما را با جزئیات بیشتری درمورد تعمیر آیفون 13 آشنا می کنیم.

تعمیر آیفون 13

هزینه تعمیر آیفون 13

تعیین قیمت تعمیرات موبایل اپل و هر برند دیگری، به میزان و نوع آسیب دیدگی قطعات آن بستگی دارد. برای تعیین هزینه تعمیرات آیفون 13 اپل هم نیاز به عیب یابی دقیق این دستگاه، شناسایی اجزای آسیب دیده و میزان خرابی آنهاست. پس از آن می توان هزینه تعمیر آیفون 13 را به صورت تقریبی برآورد کرد. اگر در حین اجرای مراحل تعمیر، نیاز به تعویض قطعه ای باشد، قیمت نمونه جدید هم محاسبه شده و به این ترتیب، هزینه اولیه افزایش پیدا می کند. با توجه به قیمت بالای قطعات یدکی اورجینال، ممکن است تعویض برخی از قطعات، مثل ال سی دی و …، هزینه بالایی داشته باشد.

تعمیر تخصصی گوشی آیفون مدل 13

خدمات تعمیر گوشی آیفون 13

اقداماتی همچون مشاوره های تخصصی، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر برد موبایل، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر آی سی تغذیه، تعمیر ویبره، رفع مشکلات آنتن دهی، تعمیر قاب، تعمیر و تعویض میکروفن و اسپیکر، تعمیرات تاچ، تعویض گلس موبایل، رفع مشکلات نرم افزاری، بروز رسانی برنامه ها، فلش نرم افزاری، ویروس کشی، تعمیر و تعویض سوک شارژ و … بخشی ازمهم ترین خدمات تعمیر آیفون 13 هستند. مرکز سخت افزار ایران تمامی این خدمات را با گارانتی معتبر همراه می کند تا از اصالت قطعات و صحت اقدامات انجام شده، اطمینان کامل داشته باشید.

تعمیر و تعویض پورت شارژ آیفون 13

گاهی باید برای تعمیر آیفون 13، پورت شارژ این گوشی را تعمیر یا تعویض کرد. البته پیش از تعمیر یا تعویض این قطعه، باید اول آن را کاملا تمیز و گردگیری کرد. این بخش، حتما باید با استفاده از ابزار مخصوص تمیز شود تا آسیب نبیند. اگر پین ها کوتاه شده باشند، تکنسین آنها را با استفاده از انبردست بالا کشیده و به حالت اولیه باز می گرداند.

ترمیم و اصلاح وضعیت کابل های میکرو usb کانکتور هم به رفع مشکل کمک می کند. چنانچه سوکت با این اقدامات تعمیر نشود، همکاران ما اقدام به تعویض پورت شارژ آیفون 13 می کنند. پورت جدید هم باید حتما اورجینال باشد تا کیفیت کافی را ارائه دهد؛ در غیر این صورت ممکن است حتی به باتری و شارژر هم آسیب برساند.

تعویض باتری گوشی آیفون 13

اگر باتری گوشی آیفون 13 شما بسیار زودتر از حد معمول خالی می شود و یا روند شارژ شدن آن با مشکل مواجه شده است، احتمالا باتری ایراد دارد. در چنین شرایطی، کارشناسان تعمیر آیفون 13 برای تعمیر باتری  تلاش می کنند. با این حال ممکن است باتری قابل تعمیر نبوده و یا تعمیر آن صرفه اقتصادی نداشته باشد. در این صورت نیاز به تعویض باتری گوشی آیفون 13 است. به ویژه اگر بادکردگی باتری محسوس باشد، باید در اولین فرصت این قطعه را تعویض کرد.

تعمیر برد آیفون 13 اپل   

اگر برد آیفون 13 آسیب ببیند، مشکلات متعددی در گوشی ایجاد می شود. به عنوان مثال ممکن است موبایل شما خاموش شده و دیگر روشن نشود! یا ممکن است ایراداتی در صدا ایجاد شود. برای تعمیر برد موبایل اپل آیفون 13، اجزای آن شامل مقاومت، خازن، سیم پیچ، دیود و ترانزیستور تعویض می شوند.

اگر آب وارد گوشی شده و یا به هر دلیل دیگری برد سوخته باشد، تعویض این بخش ها بی فایده بوده و هیچ راهی جز تعویض برد آیفون 13 وجود ندارد. برای تعمیر آیفون 13 در چنین شرایطی، باید حتما از برد اورجینال اسفتاده کرد؛ در غیر این صورت ممکن است قطعات دیگر هم از کار بیفتند.

تعویض صفحه نمایش iphone 13

یکی دیگر از خدمات تعمیر آیفون 13 در نمایندگی تخصصی تعمیرات موبایل، تعویض صفحه نمایش است. مشکلاتی مثل سایه زدن، از کار افتادن تاچ، ایجاد هاله های رنگی روی نمایشگر، سو سو زدن نمایشگر و … معمولا نشان دهنده خرابی نمایشگر هستند. تیم تعمیرات گوشی اپل، تعمیر نمایشگر را در اولویت قرار می دهند؛ با این حال در صورت شکستن این قطعه و یا آسیب دیدگی شدید آن، امکان تعمیر ال سی دی وجود ندارد. تعویض صفحه نمایش iphone 13 حتما باید با نمونه اورجینال انجام شود و با توجه به قیمت این قطعه، این کار هزینه بالایی دارد.

5/5 (1 امتیاز)