تعمیر باتری موبایل اپل

ایفون یکی از مدل های گوشی هوشمند است که از نظر مشخصات فنی با بقیه برندهای گوشی تفاوت بسیاری دارد. این برند در سال 2007 توسط استیو جابز مدیرعامل وقت شرکت اپل معرف شد. کمپانی اپل یک کمپانی چند ملیتی امریکایی است و برند اپل یکی از پرطرفدار ترین برنده های بازار است. یکی از دلایل محبوبیت گوشی های ایفون، طراحی ویژه و نرم افزارهای نوین آن است. این گوشی ها دارای صفحه ی حسگر لمسی است و صفحه کلید ندارد. سیستم عامل گوشی های اپل،  IOS است. باتری لیتیوم یونی موجود در این گوشی ها یکی از بهترین باتری های شارژی است که نقاط ضعف وقوت زیادی دارد. نقطه ضعف این باتری ها کاهش تدریجی کیفیت عملکرد آن است و این امر اجتناب ناپذیر است. در صورت بروز مشکل در باتری آیفون می توانید ابتدا گزینه ی تعمیر باتری موبایل اپل را انتخاب کنید.

روش تعمیر باتری موبایل اپل

از مشکلات آزار دهند خرابی باتری و شارژ نشدن موبایل اپل است. زمانی که باتری گوشی اپل به سرعت خالی  می شود باید برای تعویض و یا تعمیر باتری موبایل اپل اقدام کنیم. تعمیر باتری موبایل اپل به صرفه است و روش های مختلفی برای تعمیر وجود دارد. روش شارژ و دشارژ شدن با استفاده از دستگاه برای باتری های لیتیوم یونی مناسب است. بعد از تعمیر باتری موبایل اپل بهتر است اجاه دهید باتری کاملا تخلیه شود و پس از آن حداقل 48 ساعت باتری را شارژ کنید. توصیه می شود هریک ماه از این روش، برای بهبود کار کرد باتری گوشی اپل استفاده نمایید.

مشکلات خالی شدن باتری ایفون

یکی از مشکلات گوشی اپل که توسط کاربران گزارش شده است ، خالی شدن باتری آیفون است. در صورت بروز این مشکل ناگزیر هستیم از کارشناسان تعمیر موبایل اپل راهنمایی بگیریم. ابتدا باید علت خالی شدن باطری گوشی را شناسایی کنیم. خالی شدن سریع باتری ممکن است علل مختلفی داشته باشد یکی از دلایلی که باعث خالی شدن شارژ باتری می شود نصب برخی از برنامه ها است.

اگر بررسی کردید و هیچ برنامه ی که در کاهش شارژ باتری اثر بگذارد وجود نداشت باید چند روش دیگر را امتحان کنید یکی از این روش ها باز راه اندازی یا ریستارت کردن است. برای  انجام این روش می توانید دکمه ی خاموش/روشن، دکمه زیاد کردن و دکمه کم کردن صدا استفاده کنیم و گوشی تلفن خود را باز راه اندازی کنید. اگر مشکل خالی شدن باتری گوشی ایفون شما حل نشد سلامت باتری موبایل اپل خود را بررسی کنید. این عملیات  از طریق  Settings/ Battery/ Battery Health انجام می شود.

امروزه با توجه به صنعتی شدن جوامع همه افراد به نوعی با تکنولوژی سر و کار دارند و یکی از مهمترین ابزارهای ایجاد ارتباط در زندگی های روزمره افراد گوشی های هوشمند است که کار را برای کاربران آسان کرده است. یکی از مشکلات گوشی های همراه هوشمند ایجاد وابستگی در کاربران است و کوچکترین اختلال در کارکرد تلفن همراه ممکن است برای افراد زیان بار می باشد.

به همین علت تعمیر گوشی بسیار مهم است و نیاز به تخصص دارد. تعمیرات موبایل آیفون به علت پیچده گی و ظرافت امری کاملاً فنی است. تعمیر ایفون در سه بخش سخت افزار، نرم افزار و تاچ و ال سی دی انجام می شود. تعمیرات باتری موبایل اپل یکی از بخش های مهم تعمیرات اپل است ، زیرا باطری در حقیقت قلب گوشی شماست و بدون آن عملکرد گوشی شما به طور کامل متوقف خواهد شد.

5/5 (2 امتیاز)