تعمیر باتری موبایل اپل

تعمیر باتری موبایل اپل، در نمایندگی تعمیرات موبایل مرکز سخت افزار ایران، توسط ماهرترین تکنسین ها و در بالاترین سطح فنی و تخصصی انجام می شود. همکاران ما در این مرکز، پس از عیب یابی گوشی و باتری آن، اقدامات لازم برای برطرف کردن مشکلات و ایرادات این قطعه را انجام می دهند. در صورتی که مشکلات باتری ناشی از ناهماهنگی های نرم افزاری باشند، تکنسین های تعمیر آیفون با استفاده از برنامه های جدید و پیشرفته، مشکل را حل می کنند.

اما اگر باتری آسیب دیده باشد، معمولا امکان تعمیر باتری موبایل apple وجود نداشته و نیاز به تعویض این قطعه است. در ادامه نکات بیشتری را در مورد تعمیر باتری موبایل اپل و جزئیات آن بررسی می کنیم. باتری گوشی شما دچار مشکل شده و نیاز به خدمات تخصصی تر دارید، با نمایندگی تعمیر موبایل در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

تعمیر باتری موبایل اپل با گارانتی

روش های تعمیر باتری موبایل اپل

شوک دادن به باتری

یکی از رایج ترین روش ها برای تعمیر باتری موبایل اپل که امکان استفاده مجدد از این قطعه را فراهم می کند، شوک دادن به باتری است. البته این روش همیشه کاربردی نیست و تنها تعمیرکاران حرفه ای می توانند مفید بودن یا نبودن آن را تشخیص دهند. همچنین برای شوک دادن به باتری، نیاز به ابزار خاصی است و باید این کار را با توجه به مشخصات و ظرفیت باتری انجام داد.

لحیم کاری

گاهی باید برای تعمیر باتری گوشی اپل یا دیگر برندها از روش لحیم کاری استفاده کرد. این کار نیاز به هویه، سیم لحیم و ابزار مخصوص دارد و تعمیرکار باید مهارت کافی برای انجام دادن آن داشته باشد.

تعویض باتری موبایل اپل

تعویض باتری موبایل اپل

در نهایت وقتی هیچ کدام از روش های تعمیر باتری موبایل اپل مشکلات این قطعه را برطرف نکنند، راهی جز تعویض باتری وجود نخواهد داشت. البته اولویت همکاران ما در نمایندگی تعمیر موبایل اپل، تعمیر باتری است. اما در صورتی که باتری ورم کرده و یا مدارهای آن آسیب دیده باشند، باید آن را تعویض کرد تا سلامت گوشی به خطر نیفتد. معمولا باتری هایی که چند سال کار کرده اند، باتری هایی که خیس شده اند و یا باتری هایی که باد کرده اند، قابل تعمیر نیستند و حتما باید تعویض شوند. در این صورت مطمئن شوید که باتری جدید اورجینال بوده و از کیفیت لازم برخوردار است.

مشکلات خالی شدن باتری آیفون

یکی از مشکلات گوشی اپل که توسط کاربران گزارش شده است ، خالی شدن باتری آیفون است. در صورت بروز این مشکل ناگزیر هستیم از کارشناسان تعمیر موبایل اپل راهنمایی بگیریم. ابتدا باید علت خالی شدن باطری گوشی را شناسایی کنیم. خالی شدن سریع باتری ممکن است علل مختلفی داشته باشد یکی از دلایلی که باعث خالی شدن شارژ باتری می شود نصب برخی از برنامه ها است.

اگر بررسی کردید و هیچ برنامه ی که در کاهش شارژ باتری اثر بگذارد وجود نداشت باید چند روش دیگر را امتحان کنید یکی از این روش ها باز راه اندازی یا ریستارت کردن است. برای  انجام این روش می توانید دکمه ی خاموش/روشن، دکمه زیاد کردن و دکمه کم کردن صدا استفاده کنیم و گوشی تلفن خود را باز راه اندازی کنید. اگر مشکل خالی شدن باتری گوشی ایفون شما حل نشد سلامت باتری موبایل اپل خود را بررسی کنید. این عملیات  از طریق  Settings/ Battery/ Battery Health انجام می شود.

امروزه با توجه به صنعتی شدن جوامع همه افراد به نوعی با تکنولوژی سر و کار دارند و یکی از مهمترین ابزارهای ایجاد ارتباط در زندگی های روزمره افراد گوشی های هوشمند است که کار را برای کاربران آسان کرده است. یکی از مشکلات گوشی های همراه هوشمند ایجاد وابستگی در کاربران است و کوچکترین اختلال در کارکرد تلفن همراه ممکن است برای افراد زیان بار می باشد.

به همین علت تعمیر گوشی بسیار مهم است و نیاز به تخصص دارد. تعمیرات موبایل آیفون به علت پیچده گی و ظرافت امری کاملاً فنی است. تعمیر ایفون در سه بخش سخت افزار، نرم افزار و تاچ و ال سی دی انجام می شود. تعمیرات باتری موبایل اپل یکی از بخش های مهم تعمیرات اپل است ، زیرا باطری در حقیقت قلب گوشی شماست و بدون آن عملکرد گوشی شما به طور کامل متوقف خواهد شد.

روش تعمیر باتری موبایل اپل

از مشکلات آزار دهند خرابی باتری و شارژ نشدن موبایل اپل است. زمانی که باتری گوشی اپل به سرعت خالی  می شود باید برای تعویض و یا تعمیر باتری موبایل اپل اقدام کنیم. تعمیر باتری موبایل اپل به صرفه است و روش های مختلفی برای تعمیر وجود دارد. روش شارژ و دشارژ شدن با استفاده از دستگاه برای باتری های لیتیوم یونی مناسب است. بعد از تعمیر باتری موبایل اپل بهتر است اجاه دهید باتری کاملا تخلیه شود و پس از آن حداقل 48 ساعت باتری را شارژ کنید. توصیه می شود هریک ماه از این روش، برای بهبود کار کرد باتری گوشی اپل استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 4 =