چطور دو واتساپ در یک گوشی داشته باشیم؟

نصب دو واتساپ با روی یک گوشی، به روش های مختلفی امکان پذیر است. بسته به برند گوشی می توانید با دو خط متفاوت دو اکانت واتساپ در موبایل خود داشته باشید. برخی از کاربران با نصب کردن نسخه دوم این پیام رسان، اکانت تجاری می سازند. اما بعضی برندها قابلیت های ویژه ای را ارائه داده اند تا افراد بتوانند به صورت هم زمان از دو واتساپ در موبایل خود استفاده کنند.  در ادامه این مطلب، روش های مختلف نصب دو واتساپ در یک گوشی را به شما آموزش می دهیم. کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل هم برای ارائه راهنمایی و مشاوره رایگان در این زمینه در خدمت شما هستند.

چطور دو واتساپ در یک گوشی داشته باشیم؟

نصب دو واتساپ در یک گوشی برند سامسونگ

گوشی های سامسونگ این امکان را برای کاربران فراهم کرده اند تا بدون نیاز به نصب برنامه یا اپلیکیشن خاصی، از دو واتساپ در موبایل خود استفاده کنند. کافی است گزینه dual messenger را فعال کنید تا بدون دردسر، بتوانید یک واتساپ دیگر در گوشی داشته باشید. برای نصب دو واتساپ در یک گوشی، وارد تنظیمات شده و سپس گزینه امکانات پیشرفته (advanced features) را انتخاب کنید.

در گام بعدی روی پیام رسان دوگانه (dual messenger) ضربه بزنید و سویچ کنار واتساپ را بکشید تا فعال شود. حالا روی نصب (install) کلیک کنید تا اپ دوم واتساپ نصب شود. پس از طی کردن این مراحل، یک آیکون دیگرِ واتساپ در لیست برنامه های گوشی نمایش داده می شود و واتساپ دوم، یک علامت نارنجی دارد.

نصب دو واتساپ در یک گوشی برند سامسونگ

نصب دو واتساپ در یک موبایل برند هواوی و هانر

برای نصب دو واتساپ در یک گوشی، هواوی و هانر هم قابلیت کاربردی را ارائه داده اند. بدین منظور باید پس از وارد شدن به منوی تنظیمات، وارد برنامه ها یا Apps  شوید. گزینه App twin را انتخاب کرده و واتساپ دوم را بزنید. پس از چند ثانیه، آیکون واتس اپ دوم را در لیست برنامه های گوشی تان مشاهده می کنید.

نصب دو واتساپ با دو شماره در گوشی شیائومی

در برند شیائومی هم می توانید اقدام به نصب دو واتساپ در یک گوشی کنید. این برند قابلیت Dual Apps را ارائه داده تا کاربران بتوانند از دو واتساپ به صورت هم زمان استفاده کنند. برای فعال سازی این آپشن، وارد settings شوید و روی گزینه Dual Apps ضربه بزنید. سپس در میان لیست برنامه ها، واتساپ را انتخاب و فعال کنید. حالا واتساپ دوم را پیدا کرده و با شماره جدیدتان وارد آن شوید.

نصب دو واتساپ در موبایل ال جی

در برخی از مدل های گوشی ال جی، گزینه ای با عنوان Dual  Apps و Clone App وجود دارد. اگر موبایل شما هم این گزینه را دارد، می توانید برای نصب دو واتساپ در یک گوشی از آن استفاده کنید. در غیر این صورت، باید از واتساپ بیزنس برای شماره های خود استفاده کنید. در بخش های بعدی نحوه استفاده از واتساپ تجاری را نیز به شما آموزش می دهیم.

نصب دو واتساپ در گوشی های ایسوس

برای نصب دو واتساپ در یک گوشی برند ایسوس، باید از قابلیت کلون کردن یک برنامه استفاده کنید. به این ترتیب می توانید واتساپ دوم را با شماره متفاوت در گوشی تان نصب کنید. بدین منظور، وارد تنظیمات شده و روی گزینه Twin apps ضربه بزنید. در میان لیست برنامه ها، واتساپ را انتخاب و فعال کنید. حالا کافی است واتساپ دوم را در لیست برنامه های جدید پیدا کرده و شماره خود را وارد نمایید.

استفاده از دو واتساپ در یک گوشی با نصب واتساپ بیزنس

برخی از برندهای موبایل، قابلیت خاصی برای نصب دو واتساپ در یک گوشی ارائه نداده اند. در این صورت کاربران باید از واتساپ بیزنس استفاده کنند. WhatsApp Business  را دانلود و نصب کرده و برای تایید قوانین و نصب برنامه روی (Agree and continue) بزنید. سپس شماره دوم خود را وارد کرده و نام و نوع تجارتتان را انتخاب کنید. پس از زدن ادامه (Next) و صدور مجوزهای لازم توسط شما، به مرحله بعد وارد می شوید. به این ترتیب یک واتساپ دوم با شماره ای دیگر در گوشی خود دارید.

استفاده از دو واتساپ در یک گوشی با نصب واتساپ بیزن

ساخت دو اکانت واتساپ در یک گوشی با اپلیکیشن های ثانویه

برای نصب دو واتساپ در یک گوشی، می توانید از اپ هایی که به همین منظور طراحی شده اند هم استفاده کنید. Parallel Space، Double Apps ، Dual messenger for whatsapp و Social Duplicator بخشی از این برنامه ها هستند. کافی است این برنامه ها را از گوگل پلی دانلود کرده و مطابق با دستورالعمل هایی که ارائه می دهند، مراحل را طی کنید. پس از آن می توانید به سادگی یک اکانت دوم واتساپ در گوشی خود داشته باشید.

ساخت دو اکانت واتساپ در یک گوشی با اپلیکیشن های ثانویه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =