تعمیرات موبایل اچ تی سی

تعمیرات موبایل اچ تی سی توسط کارشناسان متبحر و کارآزموده و خلاق نمایندگی اچ تی سی ، با بکارگیری روش های نوین علمی انجام می شود . لازم به ذکر است ، کادر فنی این مرکز با شرکت در کلاس های آموزشی معتبر و بین المللی صاحب دانشی به روز گشته اند . از این رو کاربران می توانند دستگاه معیوب خود را با ارامش خیال به دست تکنسین های این مرکز بسپارند . مهارت و دانش این افراد با حضور در آزمون های متعدد علمی مورد ارزیابی قرار گرفته است .

کیفیت منحصر به فرد کادر فنی نمایندگی اچ تی سی موجب گشته ، نمایندگی اچ تی سی در جایگاه رفیع و قابل قبولی قرار گیرد ؛ به نحوی که سایر مراکز تعمیر توان رقابت با این نمایندگی را ندارند . کیفیت بی نظیر و سرعت ارائه ی رفع ایراد در مرکز تعمیرات موبایل اچ تی سی دلیلی است بر افزایش تمایل کارربران برای دریافت خدمات از این مرکز . با بیشتر شدن مصرف کنندگان و پیشرفت صنعت تولید موبایل نیاز به تعمیر آن نیز امری غیرقابل چشم پوشی است .

در این راستا این مرکز با بهره گیری از اساتید مجرب و بکارگیری تجهیزات مدرن در کارگاه های مجهز خدمات تعمیرات موبایل اچ تی سی را به کاربران ارائه می دهد . واضح است عیب یابی و رفع ایراد پیش آمده در دستگاه باید توسط متخصصین آشنا به علم الکترونیک ، سخت افزار و نرم افزار انجام شود . در غیر این صورت اگر پروسه ی ترمیم و بازیابی به دست افرادی که تخصصی در این حوزه ندارند صورت پذیرد موجب بروز اشکالات اساسی و غیر قابل حل در دستگاه می گردد .

نمایندگی موبایل اچ تی سی

گوشی های موبایل اچ تی سی، جز اولین سری از گوشی های هوشمندی بودند که توسط  شرکت تایوانی آن رونمایی شد. اگر چه این گوشی ها مسیر پر فراز و نشیبی را در تمام این سال ها پیموده اند اما نمیتوان کیفیت و ظاهر و نوآوری در امکانات آن ها را انکار کرد. از همین رو، این گوشی ها در اغلب اوقات به محض ورود به بازار، مشتریان بسیاری را به خرید وا میداشتند. لازم به ذکر است که گوشی های اچ تی سی هم از قاعده ی خرابی و اختلال مستثنی نیستند. این گوشی های محبوب ممکن است با آسیب های بسیاری مواجه شوند که کاربر را دچار نگرانی کند.

به عنوان مثال ساختار نرم افزاری شان با اختلال روبرو شود و یا به دلیل عدم استحکام لازم، با شکستگی بدنه روبرو شود. اشکالات بسیاری ممکن است کارایی گوشی های اچ تی سی را با افت روبرو کند که ذکر تمام آن ها در حوصله ی این مقاله نمیگنجد، اما آن چه قابل توجه است، افزایش قیمت چشمگیر گوشی و سایر تجهیزات الکترونیکی درکشورمان میباشد و با نظر به این امر، حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های اچ تی سی، با هدف جلوگیری از خرید گوشی جدید و پرداخت هزینه ی بیشتر، با اولویت جدی تری توسط نمایندگی موبایل اچ تی سی ، پیگیری میشود.

خدمات نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی

نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی با هدف کسب رضایت کاربران خود، خدمات گوناگونی را در حوزه های مختلف فروش و پس از فروش، ارائه میدهد. این خدمات با بالا ترین کیفیت ممکن ارائه میشوند. ممکن است برایتان سوال شود این خدمات شامل چه سرویس هایی میشوند. در ابتدا لازم است بدانید که سرویس های پشتیبانی وتعمیر، تمامی مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری احتمالی در گوشی های موبایل اچ تی سی را در بر میگیرد. اسمارت فون های اچ تی سی هم ممکن به دلایل مختلفی با برخی اختلالات روبرو شوند.

آن چه تضمین بازگشت سلامتی گوشی موبایل اچ تی سی میباشد، مراجعه به مرکز نمایندگی معتبر و استاندارد جهت انجام مراحل تعمیر آن میباشد. نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی با برخورداری از مجرب ترین تیم متخصص و کارشناس تعمیر قادر است تمامی مشکلات گوشی های اچ تی سی را در زمانی کوتاه و به صورت تضمینی شناسایی و مرتفع سازد. در ادامه به برخی از خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی خواهیم پرداخت.

 خرابی هارد میتواند بدترین اتفاق برای دارندگان اسمارت فون های اچ تی سی محسوب شود. این خرابی ممکن است منجر به سوختگی هارد نیز بشود، همانطور که میدانید در  صورت خرابی هارد اطلاعات شما در معرض آسیب قرار دارد .

تعمیرات هارد گوشی اچ تی سی و بازیابی اطلاعات آن کاری بسیار تخصصی و حرفه ای می باشد زیرا برای تعمیر هارد گوشی،  باید هارد را خارج کرده و آن را مجددا داخل دستگاه قرار دهند که این کار احتیاج به تخصص و مهارت ویژه ای دارد به گونه ای که اکثر تعمیرکاران از انجام آن سربازمی زنند و به شما پیشنهاد می کنند که هارد را تعمیر نکنید که این پیشنهاد کاملا نادرست است .

متخصصین مجرب مرکز نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی با کسب سال ها تجربه در خصوص تعمیرات هارد گوشی، مهارت و توانایی لازم را در این زمینه دارند و تعمیرات هارد گوشی اچ تی سی شما را به بهترین شکل ممکن انجام و اطلاعات شما را بازیابی  خواهند کرد.

یکی از اتفاقاتی که بسیاری از دارندگان اسمارت فون های اچ تی سی با آن مواجه میشوند و به خاطر آن به نمایندگی تعمیرات موبایل اچ تی سی ، مراجعه میکنند، ضربه های احتمالی و شکستن صفحه ی نمایش گوشی آن هاست که در برخی موارد منجربه تعویض گلس موبایل آن ها میشود. گلس در واقع شیشه ی جلویی و محافظ ال سی دی است که وظیفه ی محافظت از آن را به عهده دارد.

اگر فقط گلس گوشی آسیب دیده باشد، به جز نقاط شکسته و ترک برداشته شده، بر عملکرد کلی تاچ و صفحه ی نمایش آسیبی وارد نمیشود و کاربر را از هزینه های اضافی تعویض ال سی دی که هزینه ی به مراتب بالاتری نسبت به تعویض گلس دارد، بی نیاز میکند. در هر صورت کارشناسان تعمیر موبایل اچ تی سی میتوانند در زمانی کوتاه تشخیص دهند که خرابی تا چه حد میباشد و نسبت به تعویض گلس موبایل اقدام کنند.

یکی از مشکلاتی که ممکن است گریبان گوشی های اچ تی سی و سایر اسمارت فون ها، را بگیرد، مشکلات ناشی از سیم کارت میباشد. این مشکل ممکن است خود را به صورت نخواندن سیم کارت و یا عدم سرویس دهی خط تلفن در انواع گوشی های اچ تی سی نشان دهد و گاهی دلیل اصلی آن، اختلالات نرم افزاری و گاهی هم مشکلات سخت افزاری مشخص و یا حتی نامشخص اتفاق بیفتد.

همچنین این اختلالات در شکل های مختلفی ممکن است بروز کنند و کاربر را با مشکل و نگرانی روبرو کنند. به همین دلیل میتوان مشکلات سیم کارت را در گوشی های تلفن همراه، جزو اساسی ترین مشکلات برای کاربران به حساب آورد. متخصصان فعال در نمایندگی تعمیر گوشی های اچ تی سی، قادرند تمامی مشکلات شناسایی نشدن سیم کارت موبایل اچ تی سی را به صورت تضمینی حل و مرتفع سازند.

خدمات واحد تعمیرات موبایل اچ تی سی

خدمات واحد تعمیرات موبایل اچ تی سی به این شرح می باشد :

 • تعمیرات عدم کار کردن بلندگوی گوشی
 • ترمیم عدم کار کردن تاچ
 • بازیابی عدم کار کردن کیبورد
 • تعمیر عدم کار کردن پورت ها
 • رفع ایراد عدم شناسایی سیمکارت
 • رفع ایراد عدم شناسایی کارت حافظه ی گوشی

 • تعمیر برای عدم شناسایی سیم کارت
 • رفع ایراد عدم دریافت سیگنال
 • ترمیم قطع ناگهانی آنتن
 • تعمیرات مربوط به سفید شدن صفحه ی موبایل
 • ترمیم اتصالات کوتاه در مدار گوشی
 • بازیابی روت کردن و رام زدن گوشی
 • تعمیر قطع شدن مدار گوشی

دیگر خدمات واحد تعمیر موبایل اچ تی سی

 • برطرف کردن مشکل هنگ و ریست در گوشی
 • تعمیرات معایب میکروفن تعمیرات موبایل
 • تعمیرات عدم کارکرد دوربین موبایل
 • تعمیرات مموری کارت تعمیرات موبایل
 • تعمیرات عدم کارکرد ویبره تعمیرات موبایل
 • تعمیرات موبایل در صورت عدم کارکرد تاچ
 • تعمیرات عدم کارکرد ال سی دی موبایل
 • رفع ایراد مشکل پرش صفحه نمایش موبایل
 • تعمیرات عدم کارکرد بلوتوث موبایل
 • تعمیرات موبایل در صورت عدم کارکرد USB
 • تعمیرات مشکلات آنتن دهی و شناسایی نشدن شبکه موبایل

 • رفع ایراد مشکل باطری تعمیرات موبایل
 • رسوب زدایی موبایل با تینر فوری
 • رسوب زدایی موبایل با اولتراسونیک
 • شوک دادن باطری تعمیرات موبایل
 • تست تغذیه قطعات تعمیرات موبایل
 • تست افت ولتاژ تعمیرات موبایل
 • تست صدای اسپیکر تعمیرات موبایل
 • مشکل عدم خواندن سیم کارت در گوشی
 • تعمیر و رفع ایراد مشکلات بلوتوث موبایل
 • رفع ایراد مشکلات سیم کارت
 • رفع ایراد مشکل ویبره تعمیرات موبایل

تاریخچه ی شرکت  HTC / اچ تی سی

Htc مخفف عبارت  High Tech Computer Corporation  یک شرکت تایوانی است که در سال ۱۹۹۷ توسط چروانگ و پیتر چو پایه گذاری شد . فعالیت های اولیه ی این شرکت در زمینه ی ساخت نوت بوک ها بود . اما از سال ۱۹۹۸ وارد بازار تلفن همراه شد و به ساخت گوشی ها ی هوشمند و لمسی پرداخت .  در سال  ۲۰۰۰ ،  اولین تلفن هوشمند اچ تی سی عرضه شد .  این گوشی یکی از اولین موبایل های لمسی دنیا محسوب می شود.

در سالهای ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ نیز به ترتیب نخستین گوشی Smart Music مبتنی بر سیستم عامل موبایل مایکروسافت و نخستین دستگاه با سیستم عامل مایکروسافت و پشتیبانی از نسل سوم مخابرات توسط شرکت اچ تی سی ساخته و روانه بازار شد . در سال ۲۰۰۵، اولین تلفن همراه ۳G برپایه ویندوز موبایل توسط این شرکت تولید شد.

این تلفن ، یک انقلاب در زمینه تولید گوشیهای هوشمند بحساب می آمد و تمامی کمپانی های ساخت گوشیهای همراه نیز در این زمینه سرمایه گذاری کردند . از سال ۲۰۰۸،   HTC Dream  به عنوان اولین تلفن همراه مجهز به سیستم عامل اندروید ، به بازار عرضه شد. در سال ۲۰۱۱، کنگره ی جهانی موبایل اچ تی سی را به عنوان تولید کننده ی برتر سال معرفی کرد .

در آوریل ۲۰۱۱ این شرکت از نظر سهم بازار تلفن‌های همراه (هوشمند و غیرهوشمند) بعد از اپل و سامسونگ در رده ی  سوم قرار گرفت. از سال ۲۰۱۰ منازعات حقوقی برسرحق اختراع برخی فن آوری ها بین دو شرکت اچ تی سی و اپل در گرفت . این منازعات در سال ۲۰۱۲ پس از امضای یک توافق ده ساله بین دو شرکت پایان یافت .

محصولات شرکت اچ تی سی

 شرکت اچ تی سی در جهان به عنوان  تولید کننده ی موبایل، شناخته شده است و معمولا از این شرکت را به عنوان تولید کننده ی موبایل یاد می شود . این در حالی است که این شرکت تبلت نیز تولید می کند . علاوه بر موبایل و تبلت  شرکت اچ تی سی  به سفارش شرکت های دیکر محصولاتی با برند آن ها نیز تولید می کند .

از معروف ترین موبایل های تولید شده توسط این شرکت می توان به ، سری موبایل های HTC one  اشاره کرد . از میان تبلت های این برند ، تبلت HTC Nexus را می توان به عنوان پرطرف دارترین محصول در بین تبلت های این شرکت معرفی کرد . ONE X و ONE S اولین گوشیهای سری ONE اچ تی سی هستند . از دیگر محصولات  اچ تی سی می توان به  HTC One m  ، HTC One max  ، HTC One mini و…. اشاره کرد .

این دو مدل ، در مقایسه با  HTC ONE از کیفیت پایین تری برخوردارند و  محصولاتی بین تبلت و موبایل هستند که با عنوان فبلت از آن ها یاد می شود . فبلت های (اچ تی سی)  توانستند نظر بسیاری از علاقمندان به گوشی های هوشمند بزرگ را به خود جلب نمایند . زیرا علاوه بر نمایشگر بزرگ  و طول عمر باتری ، برای گوش دادن به موسیقی و دیدن فیلم بسیار مناسب هستند .

سری دیزایر اچ تی سی ، عموما فبلت های میان رده محسوب می شوند. صفحه نمایش بزرگ ، اسپیکرهای با کیفیت ، ساختار محکم، دوربین ضعیف از مشخصاتی است که شامل اغلب گوشی های سری دیزایر اچ تی سی می شود.

 محصولی  دیگراز سری گوشی های اچ تی سی است که  تفاوت چشمگیری با مدل های قبلی ندارد.از ویژگی های آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • پروفایل باریک و بدنه یک تکه پلی کربناتی
 • یک پردازنده چهار هسته ای ۱٫۵ گیگاهرتزی
 • حافظه ی ذخیره سازی ۳۲ گیگابایت .
 • از لحاظ دیگر امکانات تفاوت چندانی با ONE S ندارد.

گوشی های  HTC ONE X و HTC ONE S  بازار چندان موفقت آمیزی نداشتند . به همین دلیل شرکت اچ تی سی تمامی توان خود را برروی ساخت یک گوشی جدید متمرکز کرد و با تولید گوشی  HTC ONE  توانست تاحدودی انتظارات را برآورده کند . ویژگی های این موبایل در ذیل ذکر می شوند :

 • استفاده از بدنه ی فلزی که دوام و زیبایی محصول را دوچندان کرده است .
 • استفاده از پردازنده ۴ هسته ای ، با چهار هسته ۱٫۷ گیگاهرتزی .
 • گرافیک ۳۲۰ Adreno .
 • صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی با تراکم و رزولوشن بالا .
 • طول عمر باتری مناسب به واسطه ی باتری ۲۳۰۰ میلی آمپری .

این گوشی  در بین موبایل های شرکت اچ تی سی ،  در میان محصولات  میان رده به حساب می آید . از مشخصات این گوشی  می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • استفاده از دو پردازنده پیشرفته .
 • دوربین ۸ مگاپیکسلی با فلش LED.
 • ضخامت  ۸ میلیمتر :  همین باریکی   HTC ONE S آن را به عنوان محصولی متمایز مطرح نموده است .
 • گیرنده GPS .
 • دوربین دوم به همراه امکان تماس تصویری و ۱۶ گیگابایت حافظه ذخیره سازی .

تعمیرات موبایل اچ تی سی و دیگر واحدهای تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل اچ تی سی در کارگاه های مجهز به ابزارآلات درجه یک و تجهیزات پیشرفته انجام می شود . کارگاه های فنی نمایندگی مجاز اچ تی سی به صورت پارت های تفکیک شده طراحی شده اند . به همین دلیل کاربران برای دریافت خدمات تعمیر باید به واحد مرتبط با دستگاه خود مراجعه نمایند .

ضمنا تمامی تجهیزات این کارگاه های فنی توسط تکنسین ها و مهندسین خلاق و متبحر خریداری و فراهم شده اند . کادر حرفه ای مرکز تعمیرات موبایل اچ تی سی با بکارگیری این ابزارآلات قادر به رفع تمامی ایرادات پیش آمده در دستگاه شما عزیزان می باشند .

لازم به ذکر است ، کارشناسان حرفه ای ما پس از انجام تعمیر و بازیابی دستگاه به ارائه ی گارانتی نیز مبادرت می ورزند . شما عزیزان می توانید با مراجعه به این مرکز تخصصی ترین خدمات تعمیر را دریافت نمایید . چنانچه کاربران محترم مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی واحدهای تعمیرات موبایل هستید ، می توانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه ی مرتبط با محصول موردنظر گردید .

مقالات، سوالات متداول و اخبار موبایل اچ تی سی

جمعی از کارشناسان آگاه به علم روز مرکز تعمیرات موبایل اچ تی سی ، مقالات موبایل  اچ تی سی را گردآوری و ارائه کرده اند . شما عزیزان می توانید با مراجعه به این بخش درسایت مقالاتی در حیطه ی موبایل همچنین تعمیرات موبایل اچ تی سی مطالعه نمایید . واضح است از این طریق سعی داریم به افزایش سطح علمی شما عزیزان نیز بپردازیم. شما عزیزان می توانید با کلیک روی لینک مقالات موبایل  اچ تی سی و دیگر مقالات موبایل ، مقاله ی مورد نظر خود را نتخاب کرده و مطالعه نمایید .

سوالات متداول تعمیرات موبایل اچ تی سی توسط کارشناسان نمایندگی مجاز اچ تی سی از قبل پاسخ داده شده است . کاربران همواره پرسش های بیشماری در زمینه ی روش های تعمیر و چگونگی رفع ایرادات برخی از اختلالات دستگاه های تولید شده توسط شرکت اچ تی سی دارند . به همین دلیل کارشناسان مشتری مدار این مرکز با طراحی بخشی درسایت شرایطی را برای کاربران مهیا کرده اند تا سوالات خود را به صورت آنلاین با کادر حرفه ای مجموعه در میان بگذارند .

کارشناسان زبده و چیره دست نمایندگی رسمی اچ تی سی ملزم به ارائه و تهیه ی اخبار موبایل اچ تی سی همچنین دیگر خبرها شده اند . این افراد جهت تحقق کسب رضایت مشتریان به ارائه ی این خدمت مبادرت می ورزند .

انواع موبایل اچ تی سی و دیگر محصولات

پرسنل کارآزموده ی نماینمدگی اچ تی سی علاوه بر تعمیر به معرفی انواع موبایل اچ تی سی ، همچنین دیگر محصولات این کمپانی نیز می پردازند . اشکالات پیچیده ای که در دستگاه بروز می کند باید توسط تکنسین ها و کارشناسان ماهر با بکارگیری تجهیزات درجه یک انجام شود . پرسنل متخصص نمایندگی رسمی اچ تی سی قادر به ارائه ی تمامی خدمات در سطوح ساده و پیچیده می باشند . لازم به ذکر است ، هزینه ی تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات موبایل اچ تی سی براساس نرخنامه ی مصوب اتحادیه دریافت می گردد .

شکیبایی و صبر تکنسین های این مجموعه حین پروسه ی تعمیر یکی از دلایل موفقیت این مرکز می باشد .خاطرنشان می سازیم ، کارشناسان ما در صورت لزوم ، به راهنمایی کاربران در حیطه ی دستگاه تعمیر شده اقدام می نمایند . ضمنا خدمات رسانی به مشتریان توسط مدیریت مرکز تعمیرات موبایل اچ تی سی به شدت مورد نظارت و کنترل قرار می گیرد . با کلیک روی لینک انواع موبایل اچ تی سی و دیگر محصولات ، می توانید اطلاعات بیشتری در این زرمینه به دست آورید .

نمایندگی موبایل

نمایندگی  موبایل با به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و کارشناسان متخصص ، سعی در تعمیر دستگاه معیوب شما عزیزان دارد . شایان ذکر است ، این نمایندگی همواره با در نظر گرفتن رضایت و احترام به حقوق مشتری به کاربران خود خدمت رسانی می نماید .

 مدیریت این مجموعه کسب رضایت مشتری را به عنوان اصلی ترین هدف خود و پرسنل تعیین کرده است .  نمایندگی موبایل تیمی از زبده ترین کارشناسان را پس از چندین مرحله آزمون علمی و عملی به خدمت گرفته است . در این نمایندگی تمامی خدمات مربوط به تعمیر و بازیابی ، به همراه ارائه ی گارانتی صورت می گیرد . نمایندگی موبایل به وارد کردن قطعات اورجینال نیز می پردازد  . از این رو درصورت نیاز به تعویض قطعه ، می توانید از اصل بودن قطعه ی جدید مطمئن باشید .

نمایندگی موبایل تمامی تلاش خود را برای ارائه هرچه بهتر خدمات به کار بسته است . به همین دلیل این نمایندگی توانسته به موفقیت چشمگیری در بین رقیبان دست پیدا کند. در آخر می توان گفت تخصص و مهارت  کارشناسان این مجموعه ، شما را از مراجعه به مراکز غیر مجاز بی نیاز خواهد ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =