آموزش ترفندهای مخفی گوشی اندروید

محیط اندروید گوشی های هوشمند امروزی مملو از قابلیت ها و امکانات کاربردی است. آشنایی با ترفندهای مخفی گوشی اندروید می تواند شما را در استفاده ی صحیح از امکانات دستگاه یاری کند. چراکه این روزها نقش تلفن همراه فراتر از برقراری تماس با مخاطبین شماست. ادامه ی مقاله را از دست ندهید تا شما را با یک سری از ترفندهای کاربردی در محیط اندروید موبایل آشنا سازیم. این ترفند برای موبایل اچ تی سی و سایر موبایل های اندرویدی مفید است.

ترفندهای مخفی گوشی اندروید

مهم ترین ترفندهای مخفی گوشی اندروید

تعامل گوشی با موس و کیبورد

تا حالا سعی کرده اید، گوشی هوشمند خود را به موس یا کیبورد وصل کنید؟ احتمالا با خواندن این پرسش متعجب می شوید. اما یکی از اصلی ترین ترفندهای مخفی گوشی اندروید، تعامل با موس و کیبورد است. برای این کار کافی است گوشی اندرویدی شما از قابلیت OTG پشتیبانی کند. در این شرایط یک کابل OTG می‌تواند ضمن اتصال به گوشی هوشمندتان، تعامل بین آن و موس یا کیبورد فیزیکی را تشکیل دهد.

ضمیمه کردن اطلاعات تماس روی لاک اسکرین گوشی

اگر گوشی خود را گم کنید مسلما هنگام لاک بودن آن، فرد یابنده قدرتی در برقراری تماس با شما نخواهد داشت. اما خوشبختانه یکی از ترفندهای مخفی گوشی اندروید ضمیمه کردن اطلاعات تماس روی لاک اسکرین است. این اطلاعات می تواند متنی هم باشد. کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  • به بخش Settings دستگاه مراجعه کنید.
  • گزینه Security را انتخاب کنید.
  • گزینه Owner info را فعال کنید.

در مرحله ی آخر در قسمتی که به ‌منظور تایپ متن ارائه شده است، مشخصات تماس خود را وارد کنید

تغییر شدت صدای گوشی با کشیدن انگشت بر روی لبه نمایشگر

یکی دیگر از ترفندهای مخفی گوشی اندروید کم و زیاد کردن صدای موبایل با استفاده از لمس لبه ی نمایشگر است. این کار را با نصب اپلیکیشنی به ‌نام VolumeSlider انجام دهید. پس از نصب این اپ در بخش سمت راست صفحه ‌نمایش دستگاه یک نوار رنگی ظهور می کند که پس از مدتی مخفی می شود. این نوار همان نواری است که از این پس می توانید با لمس محل تقریبی آن صدای گوشی را کم و زیاد کنید. جهت کسب راهنمایی های بیشتر درخصوص راه اندازی اپ مذکور در گوشی های اچ تی سی با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ تی سی تماس حاصل فرمایید.

5/5 (1 امتیاز)