• خانه
  • آموزش
  • بازی کریپتویی همستر کامبت؛ چطور سکه‌ های بیشتری جمع کنیم؟

بازی کریپتویی همستر کامبت؛ چطور سکه‌ های بیشتری جمع کنیم؟

بازی های کریپتویی، رمزارزها، ارز دیجیتال، توکن و اسم ها و عباراتی از این دست، بحث داغ چند سال اخیرند و به عنوان یک روند نوظهور در دنیا، راهی تازه برای کسب درآمد است. یکی از بازی های کریپتویی پرطرفدار این روزها که حتما اسم آن را شنیده اید، بازی کریپتویی همستر کامبت است. این بازی کریپتویی در تلگرام در دسترس است و کاربران با جمع آوری سکه های بیشتر بازی کریپتویی همستر کامبت می توانند روی کسب درآمدی در آینده، سرمایه گذاری کنند. اساس این بازی برای جمع آوری سکه، ضربه زدن روی آیکون همستر بازی است که با زدن روی آن، کاربران می توانند سکه های مجازی بیشتری را به دست آورند و ذخیره کنند. 

پیش از این بازی های دیگری در تلگرام وجود داشت که کاربران توانستند با فعالیت در آنها و جمع آوری سکه های بیشتر، به درآمد خوبی دست یابند. حالا با توجه به تجربیات قبلی، کاربران به دنبال راه هایی هستند که بتوانند از طریق این بازی، سکه های بیشتر و در نتیجه درآمد بالاتری داشته باشند. اما آیا این کار ممکن است؟ در این مقاله شما را با ترفندهایی برای جمع آوری سکه های بیشتر در بازی کریپتویی همستر کامبت آشنا می کنیم.

بازی کریپتویی همستر کامبت

بازی همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت یک بازی کریپتویی در تلگرام است که کار با آن بسیار ساده و راحت است. بدون هیچ پیچیدگی خاصی، تنها با ضربه زدن روی آیکون همستر در این بازی می توان سکه جمع کرد. سازندگان این بازی به کاربران وعده داده اند که در آینده ای نزدیک آنها می توانند این سکه های مجازی که رایگان به دست آمده اند را در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال به سود تبدیل کنند. آنها به کاربران، دستیابی به ایردراپ های احتمالی در آینده را وعده داده اند که در نهایت می توان آنها را به پول واقعی تبدیل کرد. البته شرط آن، ثبت و ورود آن به صرافی هاست. سازندگان بازی کریپتویی همستر کامبت گفته اند که توکن این بازی بر بستر بلاک چین TON است.

آیا همستر کامبت واقعی و قانونی است؟

در مورد این که تا چه حد ادعاها در مورد این بازی صحت دارد و چقدر ممکن است که کاربران بتوانند سکه های مجازی به دست آمده در این بازی را به پول واقعی تبدیل کنند، هنوز نمی توان با قاطعیت چیزی گفت. برای تحقق این وعده ابتدا باید رایزنی های سازندگان بازی با صرافی ها نتیجه دهد و توکن همستر کامبت در صرافی ها ثبت شود. بعد از ثبت و تعیین قیمت اولیه، در صورتی که همه چیز همانطور که باید و قرار است پیش برود، می توان سکه های مجازی را به پول واقعی تبدیل کرد. 

کل باید گفت که هنوز نمی توان با قطعیت در مورد واقعی بودن، قانونی بودن یا حتی سودآور بودن این بازی چیزی گفت یا قضاوتی داشت، چرا که هنوز هیچ چیزی به صورت کامل مشخص نیست. با این حال از نظر بسیاری از کاربران، با توجه به عملکرد بازی های قبلی، خصوصا نات کوین، ممکن است بازی کریپتویی همستر کامبت هم بتواند سود بسیار خوبی به کاربران خود بدهد.

چه زمانی همستر کامبت لیست می شود؟

در حال حاضر که تمامی کاربران به سرعت و به شدت در حال فعالیت در این پلتفرم هستند، همه منتظرند ببینند که چه زمانی قرار است توکن بازی همستر کامبت منتشر شده و این بازی لیست شود. بر اساس چیزی که خود سازندگان و توسعه دهندگان بازی کریپتویی همستر کامبت گفته اند، تقریبا حوالی ماه جولای یعنی تیر و مرداد ماه همین امسال احتمالا بازی وارد صرافی ها شده و می توان سکه های به دست آمده در آن را به پول واقعی یا سایر رمز ارزها تبدیل کرد. کاربران می توانند در آن زمان سکه های به دست آمده را نگه دارند تا مانند سایر رمز ارزها ارزششان بیشتر شود یا این که آنها را بفروشند و از درآمد و ارزش همان موقع این سکه ها استفاده کنند.

نحوه افزایش سکه ها در بازی همستر کامبت

برای این که بتوانید در این بازی سکه های بیشتری جمع کنید چندین گزینه وجود دارد. با این حال همه آنها نمی تواند برای شما گزینه خوبی باشد. در ادامه به بررسی چندین راه حل که کاربران از آن کمک می گیرند می پردازیم.

گزینه دعوت از دوستان

اولین و ساده ترین راه برای جمع آوری سکه های بیشتر از بازی کریپتویی همستر کامبت، استفاده از گزینه دعوت از دوستان است. کاربران می توانند در صفحه اصلی بازی خود با زدن روی گزینه دوستان یا Friends، از طریق گزینه دعوت از دوستان، لینک عضویت در بازی را برای سایرین بفرستند. با ایجاد لینک دعوت اختصاصی برای دوستان تان می توانید از این بازی سکه های بیشتری به دست آورید. 

به همان میزان که کاربران بیشتری از طریق لینک ارسالی شما وارد بازی شوند و بازی کنند، به ازای سکه هایی که آنها جمع می کنند، شما نیز سکه به دست می آورید. بنابراین هر چقدر افراد بیشتری از طریق شما عضو شوند و بازی کنند، تعداد سکه های به دست آمده توسط شما افزایش می یابد.

استفاده از گزینه های داخل بازی برای جمع آوری سکه های بیشتر

شما در خود بازی کریپتویی همستر کامبت هم می توانید سکه های بیشتری به دست آورید. در صفحه بازی، گزینه ای به عنوان mine وجود دارد که شما می توانید در این بخش یک سری کارت را خریداری کنید. این کارت ها مانند کارت های شانس اند و در صورت خرید بهترین کارت ها در ساعات مختلفی از روز، تعداد مشخصی سکه به شما جایزه داده می شود. 

یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید، استفاده از گزینه های boost است که با دادن مقداری سکه، می توانید سرعت انجام بازی را بیشتر کرده و سکه های بیشتری به دست آورید. علاوه بر این اگر در شبکه های اجتماعی مربوط به این بازی عضو شوید، می توانید با استفاده از قسمت Earn در این پلتفرم ها، پاداش های اضافی را بگیرید و سکه های بیشتری داشته باشید.

استفاده از کد مورس برای گرفتن سکه های بیشتر

یکی دیگر از راه حل ها برای جمع آوری سکه های بیشتر از بازی کریپتویی همستر کامبت، استفاده از کدهای مورس است. این کدها توسط خود سازندگان به بازی اضافه شده و یک ویژگی جذاب برای جمع آوری سکه های بیشتر است. در صورتی که به درستی روزانه از این کدهای مورس در بازی استفاده کنید، می توانید روزانه یک میلیون سکه بیشتر دریافت کنید. 

برای استفاده از این کدها یا فعال سازی آنها باید در صفحه اصلی بازی، روی گزینه Earn per tap در سمت راست صفحه بزنید تا آیکون همستر به رنگ قرمز در آید. سپس در زیر نشانگر، یک کادر Daily Cipher ظاهر می شود که باید در آن کد مورس را وارد کنید. برای وارد کردن کد مورس باید خط تیره را با لمس طولانی آیکون و نقطه را با ضربه معمولی وارد کنید. در حال حاضر کد مورس قابل اجرا در بازی کلمه TON است که به ترتیب معادل یک خط، سه خط و یک خط و یک نقطه است.

خرید کارت های مخصوص بازی برای جمع آوری سکه های بیشتر

گزینه بعدی برای این که بتوانید از این بازی سکه های بیشتری جمع آوری کنید، خرید یک سری کارت های مخصوص در بخش مارکت است. این کارت ها در واقع سه کارت شانس مخصوص اند که باید آنها را از بین چندین گزینه مختلف پیدا و خریداری کنید. در صورت خرید کارت های درست، روزانه تا 5 میلیون سکه دریافت خواهید کرد. با این حال شما برای خرید کارت ها باید سکه خرج کنید و کارت های درست را انتخاب کنید تا بتوانید این سکه ها را به دست آورید. کانال ها یا سایت های مختلف نحوه پیدا کردن درست این کارت ها را در بازی کریپتویی همستر کامبت توضیح می دهند یا کارت ها را مستقیما معرفی می کنند. این کارت ها هر 24 ساعت یک بار تغییر کرده و آپدیت می شود.

استفاده از ربات برای جمع آوری سکه های بیشتر

یک سری کاربران با استفاده از ابزارهای مجازی از جمله یک سری ربات ها، می خواهند سریع تر و بیشتر در بازی های کریپتویی مانند همستر کامبت سکه جمع کنند و به مراحل بالاتر برسند. اما در خصوص استفاده از این ربات ها شبهه های زیادی وجود دارد و ریسک استفاده از آنها بالاست. احتمال این که برخی از این کانال ها یا ربات هایی که به اسم جمع آوری سکه های بیشتر به شما معرفی می کنند بدافزار باشند یا گوشی و اطلاعات شما را هک کنند بالاست و ممکن درگیر هکرها شوید. بنابراین بهتر است برای جمع آوری سکه های بیشتر در بازی کریپتویی همستر کامبت یا بازی های مشابه، به سراغ لینک ها یا ربات های متفرقه نباشید.