گلکسی اف 62 سامسونگ روانه ی بازار خواهد شد.

گلکسی اف 62 سامسونگ

به تازگی در وب سایت های مختلف خبر عرضه ی گلکسی اف 62 سامسونگ دیده می شود. سری جدید Galaxy F قرار است در سه ماه اول سال 2021 به بازار راه بیابد. در ادامه به بررسی کلیه ی اطلاعات منتشر شده در این خصوص می پردازیم.

پیشرفت گلکسی اف 62 سامسونگ نسبت به نسخه ی قبلی

اکتبر گذشته گلکسی Galaxy F41 در جایگاه اولین نسخه از گلکسی های سری اف رونمایی شد. در حالی که همچنان این گوشی توجه بسیاری از کاربران را جلب کرده، خبر عرضه ی گلکسی اف 62 سامسونگ منتشر شده است. در حال حاضر تصاویری از گلکسی اف 62 در گیک بنچ قابل مشاهده است که حکایت از جایگزینی این گوشی با سری قبلی دارد. البته سامسونگ هنوز به صورت رسمی تولید و عرضه ی موبایل Galaxy F62 Samsung را تایید نکرده است. اما طبق گزارش های فاش شده در فضای مجازی این گوشی در تاسیسات سامسونگ واقع در شهر نویدای هند به مرحله ی تولید رسیده است.

ظرافت ساختاری موبایل Galaxy F62 Samsung 

طبق شایعاتی که در راستای خصوصیات ظاهری Galaxy F62 عنوان شده است، این گوشی یکی از باریک ترین گلکسی های کمپانی سامسونگ خواهد بود. بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که F62 به راحتی توجه بسیاری را به خود جلب می کند و کاملا خبرساز خواهد شد. کارشناسان دنیای تکنولوژی پیش بینی می کنند که سال 2021 سال رکوردشکنی فروش گلکسی های متنوع سامسونگ باشد. باید دید F62 تا چه حد در رکوردشکنی سامسونگ سهم خواهد داشت.

ویژگی های فنی موبایل Galaxy F62 Samsung 

از آنجا که هنوز سامسونگ در خصوص تولید و طراحی F62 بیانیه ای منتشر نکرده است، نمی توان از خصوصیات فنی این گوشی باخبر شد. هنوز اطلاعات زیادی از ویژگی های گلکسی اف 62 سامسونگ در دست نیست. بهتر است برای آشنایی با ابعاد سخت افزاری و نرم افزاری F62 صبور باشیم تا سامسونگ به صورت رسمی تبلیغ های خود را آغاز کند. اما به لطف اطلاعاتی که در گیک بنچ نمایان شده است، پیش بینی می کنیم که موبایل Galaxy F62 Samsung به پردازنده ی اگزینوس 9825 مجهز شده و دارای 6 گیگابایت رم باشد. از طرفی احتمالا Galaxy F62 نخستین گوشی هوشمند مجهز به One UI 3.0 مبتنی بر اندروید 11 خواهد بود.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *