• خانه
  • اخبار
  • انتشار نسخه بتا اندروید 11 بار دیگر به تعویق افتاد

انتشار نسخه بتا اندروید 11 بار دیگر به تعویق افتاد

نقشه راه انتشار اندروید 11 گوگل این اواخر دستخوش تغییراتی شده است و مراحل یکی پس از دیگری به بعد موکول می‌شوند. رویداد اصلی کنفرانس توسعه دهندگان گوگل (Google I/O) که قرار بود در تاریخ 12 تا 14 ماه مه برگزار شود، در پی شیوع ویروس کرونا به طور کامل لغو شد. حالا ظاهراً انتشار نسخه بتا اندروید 11 نیز با تأخیر مواجه خواهد شد.

نسخه بتا اندروید 11

گوگل رسماً اعلام کرده بود که قصد دارد سوم ژوئن، نسخه Android 11 Beta را منتشر کند. اما اکنون برای دومین بار عرضه این نسخه به تعویق افتاده و شاید حتی نتوانیم در سال 2020 شاهد انتشار نسخه جدید اندروید باشیم! گوگل قرار بود این نسخه را در رویدادی به صورت آنلاین معرفی کند و همزمان آن را در دسترس عموم کاربران با گوشی‌های سازگار قرار دهد. Android 11 گوگل دارای امکانات فراوانی در مقایسه با نسخه‌ی قبلی است و اکنون امکانات پیشرفته‌تری را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

انتشار نسخه Android 11 Beta به زمان دیگری موکول شد

هنوز مشخص نیست گوگل چه زمانی را برای انتشار نسخه بتا اندروید 11 در نظر گرفته باشد، اما آنچه که هست گوگل می‌تواند از این فرصت به وجود آمده استفاده کند و امکانات تازه‌تری، از جمله امکانات مربوط به مقابله با ویروس کرونا را به پلتفرم موبایلی خودش اضافه کند. این شرکت می‌گوید که به زودی تاریخ جدید انتشار نسخه بتا Android 11 را از طریق توییتر و سایت خود اعلام خواهد کرد. این دومین باری است که رویداد آنلاین معرفی نسخه جدید اندروید به تعویق می‌افتد. تعداد گوشی‌ها و تبلت‌هایی که این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند زیاد است. در بین این اسامی سازگار، حتی نام برخی محصولات مربوط به سه سال پیش، یعنی سال 2017 را هم می‌توانیم ببینیم. این می‌تواند بزرگ‌ترین عرضه‌ی اندروید از سوی کمپانی گوگل محسوب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هفت =