آموزش فارسی سازی آیفون

فارسی سازی آیفون یکی از موضوعاتیست که ممکن است برای کاربران اپل در کشور ما دردرسرساز گردد. آیفون ها دارای سیستم عامل های پیشرفته و حساسی هستند که درک نحوه ی کار  با آن ها به میزان آشنایی با زبان انگلیسی بستگی دارد. ار آنجایی که برخی از لغات انگلیسی برای بسیاری از فارسی زبانان کاملا نامفهموم می باشد، نیاز به فرآیند فارسی سازی آیفون پدید می آید. متاسفانه در بعضی موارد گوشی های آیفون از زبان فارسی  در کیبورد نیز پشتیبانی نکرده و به همین دلیل بسیاری از طرفداران فارسی زبان خود را از دست می دهند، اما می توان با یکسری اقدامات نرم افزاری فارسی سازی آیفون را شکل داد.

متخصصان واحد تعمیرات آیفون در بخش ارائه ی خدمات نرم افزاری می توانند شما را در فارسی سازی آیفون چه در بخش کیبورد و چه در بخش منوی گوشی یاری نمایند. توجه داشته باشید چنانچه برای انجام این کار به خصوص در بخش منو از کارشناسان اپل کمک نگیرید، ممکن است موجب بروز انواع مشکلات جدی در آیفون خود شوید.

آموزش فارسی سازی آیفون

فارسی کردن آیفون اپل چه مزایایی دارد؟

فارسی کردن گوشی اپل چه فایده ای دارد؟ اگر به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، این کار اهمیت زیادی برای شما ندارد. می توانید از منوی غیر فارسی استفاده کرده و به راحتی با گوشی کار کنید. اما بسیاری از کاربران زیاد با این زبان آشنا نیستند و ممکن است در استفاده از گوشی دچار مشکل شوند. مثلا ممکن است یک گزینه را اشتباه انتخاب کنند و کلا تنظیمات دستگاه را به هم بریزند. تعمیرکاران واحد تعمیرات اپل مرکز سخت افزار ایران، موارد زیادی را تجربه کرده اند که به دلیل اشتباه کاربر در انتخاب یک گزینه یا تنظیمات خاص، گوشی دچار مشکل شده است. از طرفی گاهی لازم است که فارسی تایپ کنید و اگر زبان کیبورد فارسی نباشد، با مشکل مواجه می شوید. بنابراین فارسی کردن آیفون می تواند کار کردن با این دستگاه را برای شما راحت تر کند.

فارسی سازی آیفون با استفاده از جیلبریک

فارسی سازی آیفون در حال حاضر تنها از طریق جیلبریک دستگاه امکان‌پذیر است و در حالت عادی، تنظیمات آیفون در بخش زبان، گزینه ی زبان فارسی را ندارد. این در حالیست که جیلبریک آیفون، کاملا از سوی کمپانی اپل نهی می‌شود، زیرا امنیت سیستم شما را کاهش خواهد داد. با این وجود اگر همچنان اصرار به فارسی کردن آیفون دارید، می‌توانید جهت جیلبریک دستگاه اقدام کرده و زبان آیفون خود را فارسی کنید. البته بهتر است این امر تحت نظر کارشناسان تعمیرات انجام شود.

انتشار جیلبریک معمولا توسط هکرها انجام می شود. برای هر نسخه از سیستم عامل آیفون باید از نسخه ی متفاوتی از جیلبریک استفاده کرد. با تمام این اوصاف اگر قصد فارسی سازی آیفون خود را دارید، وارد بخش Cydia جیلبریک شوید. سپس در قسمت Search  عبارت Persian Language for iOS8 را جستجو کنید و آیفون خود را فارسی نمایید.

فارسی سازی آیفون با استفاده از جیلبریک

فارسی سازی آیفون در بخش کیبورد

اگر چه امکان فارسی سازی آیفون در بخش منوی آن از سوی اپل وجود ندارد، اما از نسخه ios8 به بعد کمپانی محبوب اپل، امکان استفاده از زبان فارسی را در کیبورد این دستگاه ممکن ساخت. برای اضافه کردن زبان فارسی به کیبورد آیفون، کافیست تا به بخش تنظیمات setting دستگاه بروید و در بخش زبان، گزینه زبان فارسی را انتخاب کنید. در زیر به آموزش مراحل این فارسی سازی آیفون در بخش کیبورد می پردازیم:

  • به منظور هر گونه تغییر در رابط کاربری باید به قسمت تنظیمات مراجعه کرد.
  • سپس با ورود به تنظیمات، قسمت General را انتخاب کنید.
  • وارد قسمت Keyboard شوید.
  • روی گزینه Add New Keyboard ضربه بزنید.
  • زبان فارسی را انتخاب کنید و کیبورد خود را فارسی کنید.
فارسی سازی آیفون در بخش کیبورد

فیلم آموزش فارسی کردن گوشی آیفون

با استفاده از ویدئوی آموزشی که با شما به اشتراک گذاشته ایم، می توانید فرایند فارسی سازی آیفون را راحت تر انجام دهید. در این فیلم مشاهده می کنید که چطور ضمن ورود به منوی تنظیمات، مراحل فارسی کردن گوشی را طی کنید. فیلم آموزش فارسی کردن آیفون اپل، مراحل فارسی کردن کیبورد را به نمایش می گذارد. با دیدن این فیلم مشکلی برای فارسی کردن زبان تایپ گوشی اپل خود نخواهید داشت و می توانید این کار را بدون مشکل انجام دهید.

تعمیر سیستم های هوشمند کمپانی محبوب اپل به دلیل وجود ساختار داخلی حساس و منحصر به فرد خود، نیازمند دانش کارشناسان تعمیر این حوزه می باشد. بدین منظور واحد تعمیرات اپل با فراخوان تعمیرکاران مجرب و  استفاده از تجهیزات تعمیراتی به روز به یاری کاربران اپل شتافته و پروسه ی بازیابی عملکرد گوشی های آیفون و دیگر دستگاه های مدرن اپل را در بالاترین سطح کیفی ارائه می دهد. مفتخریم که اعلام کنیم کاربران و متقاضیان اپل در کشور می توانند با خیالی آسوده، مراکز فاقد اعتبار تعمیر و فروش محصولات apple را فراموش کرده و جهت دست یابی به انواع خدمات تخصصی مرتبط با فروش، ترمیم، تعمیر و پشتیبانی گجت های اپل به نمایندگی مجاز اپل مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − دو =