آموزش فارسی سازی آیفون

فارسی سازی آیفون یکی از موضوعاتیست که ممکن است برای کاربران اپل در کشور ما دردرسرساز گردد. آیفون ها دارای سیستم عامل های پیشرفته ای می باشند که درک نحوه ی کار با آن ها به میزان آشنایی با زبان انگلیسی بستگی دارد. ار آنجایی که برخی از لغات انگلیسی برای بسیاری از فارسی زبانان کاملا نامفهموم می باشد، نیاز به فرآیند فارسی سازی آیفون پدید می آید. متاسفانه در بعضی موارد گوشی های آیفون از زبان فارسی در کیبورد نیز پشتیبانی نکرده و به همین دلیل بسیاری از طرفداران فارسی زبان خود را از دست می دهند، اما می توان با یکسری اقدامات نرم افزاری فارسی سازی آیفون را شکل داد.

متخصصان واحد تعمیرات آیفون در بخش ارائه ی خدمات نرم افزاری می توانند شما را در فارسی سازی آیفون چه در بخش کیبورد و چه در بخش منوی گوشی یاری نمایند. توجه داشته باشید چنانچه برای انجام این کار به خصوص در بخش منو از کارشناسان اپل کمک نگیرید، ممکن است موجب بروز انواع مشکلات جدی در آیفون خود شوید.

عکس با کیفیت فوق العاده در نور مناسب با آیفون ۸ پلاس

فارسی سازی آیفون با استفاده از جیلبریک

فارسی سازی آیفون در حال حاضر تنها از طریق جیلبریک دستگاه امکان‌پذیر است و در حالت عادی، تنظیمات آیفون در بخش زبان، گزینه ی زبان فارسی را ندارد. این در حالیست که جیلبریک آیفون، کاملا از سوی کمپانی اپل نهی می‌شود، زیرا امنیت سیستم شما را کاهش خواهد داد. با این وجود اگر همچنان اصرار به فارسی کردن آیفون دارید، می‌توانید جهت جیلبریک دستگاه اقدام کرده و زبان آیفون خود را فارسی کنید. البته بهتر است این امر تحت نظر کارشناسان تعمیرات اپل انجام شود.

انتشار جیلبریک معمولا توسط هکرها انجام می شود. برای هر نسخه از سیستم عامل آیفون باید از نسخه ی متفاوتی از جیلبریک استفاده کرد. با تمام این اوصاف اگر قصد فارسی سازی آیفون خود را دارید، وارد بخش Cydia جیلبریک شوید. سپس در قسمت Search عبارت Persian Language for iOS8 را جستجو کنید و آیفون خود را فارسی نمایید.

فارسی سازی آیفون در بخش کیبورد

اگر چه امکان فارسی سازی آیفون در بخش منوی آن از سوی اپل وجود ندارد، اما از نسخه ios8 به بعد کمپانی محبوب اپل، امکان استفاده از زبان فارسی را در کیبورد این دستگاه ممکن ساخت. برای اضافه کردن زبان فارسی به کیبورد آیفون، کافیست تا به بخش تنظیمات setting دستگاه بروید و در بخش زبان، گزینه زبان فارسی را انتخاب کنید. در زیر به آموزش مراحل این فارسی سازی آیفون در بخش کیبورد می پردازیم:

  • به منظور هر گونه تغییر در رابط کاربری باید به قسمت تنظیمات مراجعه کرد.
  • سپس با ورود به تنظیمات، قسمت General را انتخاب کنید.
  • وارد قسمت Keyboard شوید.
  • روی گزینه Add New Keyboard ضربه بزنید.
  • زبان فارسی را انتخاب کنید و کیبورد خود را فارسی کنید.

نمایندگی تعمیر آیفون اپل، مرکزی معتبر در راستای ارائه ی سرویس های مرتبط با بازیابی عملکرد اصلی آیفون های منحصر به فرد اپل در سطح کشور است. تعمیر تخصصی و بدون خطای این گوشی های هوشمند مستلزم به کارگیری تجهیزات و ابزارآلات خاصی بوده که تمامی آن ها در نمایندگی تعمیر آیفون اپل فراهم شده است. علاوه بر این، خاطرنشان می نماییم که تعمیر آیفون در این مرکز تحت نظر دانش به روز کارشناسان مجرب انجام می گیرد. در تکمیل این ویژگی ها باید گفت، در نمایندگی رسمی apple جهت حفظ کیفیت اصلی دستگاه های معیوب، تنها قطعات اورجینال در فرآیند تعویض استفاده می شوند.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *