تعمیر و تعویض باتری گوشی گلکسی S9 سامسونگ

گوشی گلکسی S9 یکی از موبایل های محبوب و پر فروش کمپانی سامسونگ است. کیفیت در تک تک ابعاد سازنده ی این گوشی قابل رویت است. اما به هر حال باتری هر موبایل دارای عمر تعیین شده ای است که گاهی در اثر استفاده ی نادرست کاربر با اختلالات ساختاری رو به رو می شود. در ادامه به بررسی کلیه ی جوانب تعمیر و تعویض باتری گوشی گلکسی S9 سامسونگ می پردازیم.

تعمیر و تعویض باتری گوشی گلکسی S9 سامسونگ

علائم فرا رسیدن زمان تعمیر باتری گوشی گلکسی S9 سامسونگ

نشانه های خرابی باتری گوشی گلکسی S9 سامسونگ و یا هر گوشی دیگری بسیار ساده هستند. تشخیص کاهش کیفیت شارژدهی گوشی برای کاربران مختلف آسان است. معمولا زمانی که با کاهش کیفیت باتری گوشی رو به رو هستید، بدون استفاده ی زیاد از قابلیت های گوناگون گوشی، شاهد خاموشی آن خواهید بود. البته عدم توجه به پروسه ی آپدیت سیستم عامل موبایل نیز می تواند منجر به کاهش زمان شارژدهی دستگاه شود، اما معمولا خرابی باتری باعث می شود نتوانید مدت زیادی از گوشی استفاده کنید. این موضوع ممکن است در حدی شدت بیابد که گوشی تنها در حالت شارژ روشن بماند. این مقاله را مطالعه کنید کاهش مصرف باتری موبایل.

جلوگیری از خرابی باتری موبایل galaxy s9 سامسونگ

حرارت عامل اصلی خرابی باتری گوشی گلکسی S9 سامسونگ و یا سایر موبایل های هوشمند است. این حرارت می تواند به دلیل عدم توجه به برنامه های پس زمینه ی گوشی اتفاق بیفتد. اگر برنامه های سنگین بسیاری را در حال اجرا به پس زمینه ی موبایل انتقال دهید، حرارت نسبتا زیادی برای پردازش های همزمان تشکیل شده و باتری در مسیر تهیه ی انرژی لازم کارایی صحیح خود را از دست می دهد. از طرفی اختلالات باتری می تواند ریشه در نرم افزار گوشی داشته باشد. نصب و راه اندازی بد افزارهای مخرب باعث خاموش و روشن شدن پشت سرهم گوشی و کاهش عمر باتری خواهند شد.

نحوه ی تعویض باتری موبایل galaxy s9 سامسونگ

اگر اعمال مراحل تعمیر باتری گوشی گلکسی S9 سامسونگ نظیر شوک باتری و رفع اختلالات نرم افزاری گوشی کارساز نباشند، تعویض ضرورت می یابد. مرکز سخت افزار ایران، نمایندگی تعمیرات موبایل پروسه ی تعویض باتری موبایل galaxy s9 سامسونگ را به طور حتم با نمونه ی اورجینال مشابه انجام می دهد. لازم به ذکر است که ویژگی ضد آب بودن اطراف بدنه موبایل galaxy s9 سامسونگ پس از تعویض باتری و باز شدن گوشی ترمیم می شود تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال دستگاه نگردد.

هزینه ی تعمیر و تعویض باتری موبایل galaxy s9 سامسونگ

مسلما هزینه ی تعمیر با تعویض باتری موبایل galaxy s9 سامسونگ یکسان نخواهد بود. در این بین اگر پروسه ی ویروس کشی نیز انجام شود، هزینه ی ترمیم و بازیابی گوشی تغییر می کند. اما جای نگرانی نیست. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ به شما این اطمینان را می دهد که بالاترین سطح از خدمات تخصصی در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی ممکن ارائه شود. کلیه ی خدمات نمایندگی تعمیر موبایل دارای گارانتی هستند. با خیالی آسوده گوشی خود را به کارشناسان ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =