کدهای مخفی درگوشی اندروید

کدهای مخفی درگوشی اندروید....

گوشی های اندروید یکی از پرطرافدار ترین و پرکاربرد ترین گوشی های هوشمند موجود است. اما به دلیل وجود بازار رقابتی این گوشی ها در انواع تقلبی و قاچاق وارد بازار شده است. اما نگران نباشید. گوشی های اندرویدی از قابلیت های ویژه ای برخوردار است که اکثر کاربران از آن بی اطلاع هستند. یکی از این قابلیت ها کد مخفی است وهر کمپانی سازنده گوشی کد مخصوص خود را دارد. اطلاع از کدهای مخفی در گوشی اندروید ضروری است. این کد ها به ما کمک می کند تا از نظر سخت افزار و نرم افزار گوشی خود را چک کنیم.

ما دراین مقاله قصد داریم این کد ها را به شما معرفی کنیم. (لازم به ذکر است که این کدها روی گوشی های اندورید اعمال می شود اما  ممکن است برخی از این کد ها توسط اپرتورا ها مسدود شده باشد و جواب مورد نظر را از کد دستوری دریافت نکنیم.)

کدهای مخفی درگوشی اندروید....

شرح کدهای مخفی در گوشی اندروید

نمایش کد IMEI

#06#*

تست GPS

*#*#1472365#*#*

سرویس Google Talk

*#*#1472365#*#*

بازگشت تاریخ گوشی به تنظیم کارخانه

*#*#8255#*#*

تست سنسور مجاورت

*#*#0588#*#*

فعالسازی وضعیت تست برای تعمیرات

*#*#197328640#*#*

 تست وای فای

*#*#232339#*#*

تست روشنایی و لرزش

*#*#0842#*#*

نمایش فرمور نصب شده بر روی گوشی

*#*#7780#*#*

صفحه اصلی سرویس ها

*#*#197328640#*#*

مشخصات دوربین گوشی

*#*#34971539#*#*

منوی عیب یابی گوشی

#9090#*

تست تاچ‌ اسکرین

*#*#2664#*#*

تست کامل GP

*#*#1575#*#*

 تست نمایشگر LCD

 *#*#0*#*#*

تست صدا

*#*#0289#*#*

بکاپ گیری سریع از گوشی اندورید:

*#*273283#*255*663282*#*#*

کدهای مخفی سیستمی در اندروید

روش وارد کردن این کد ها بسیار ساده است و نیازی به اینترنت ندارد. این رمز ها معمولاً با # یا * شروع می شوند. برای استفاده از این کد ها باید وارد بخش شماره گیری شوید و کد ها مورد نظر به  ترتیت وارد کنید و دکمه تایید را لمس کنید. این کدها مختص سیستم عامل اندروید دستگاه شما است و با ورد سیستم عامل های جدید به بازار، کدهای مخفی در گوشی اندروید تغییر می کند. به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است برخی ازکدهای مخفی در گوشی اندروید پاسخ ندهد و یا پیغام خطا دریافت کنید. دلیل این خطاها شاید از اپراتورهای مختلف باشد و این اپراتورها کد های دیگری را برای سیستم در نظر گرفته باشند بنابراین بهتراست کد های دیگری را امتحان کنیم.

کدهای USSD

Ussd مخفف Unstructured Supplementary Service Data است. این کد های جزء کد های مخفی در گوشی اندروید نیست. اما کارایی ویژه و مناسبی دارد و با شماره گیری مستقیماً به شبکه گوشی وصل می شود. استفاده از این کد ها می تواند به ما کمک کند که اعتبار باقی‌مانده در موبایل اعتباری و یا مصرف اینترنت در اخرین ماه را استعلام کنیم. این کد ها ثابت نیستند و در اپراتورهای مختلف، دستور متفاوتی دارد.

استعلام میزان مصرف اینترنت و پیامک (AT&T)

۳۲۸۲#*

استعلام مانده ی و اندازه ی اینترنت و پیامک (Verizon)

#۳۲۸۲

استعلام مصرف اینترنت و شارژ (T-Mobile)

#۹۳۲#

استعلام میزان مکالمه، پیامک و سایر موارد مصرفی

4#*

نمایندگی موبایل

تعمیرات موبایل امر فوق تخصصی و کاملا حرفه ای است. امروز افراد زیادی در زمینه تعمیرات موبایل فعالیت می کند. اما سوال که ذهن کاربران را درگیر می کند این است که کدام مرکز قابل اعتماد است؟ عیب یابی و رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در تعمیرات گوشی موبایل، تجربه و مهارت زیادی را می طلبد. بنابراین بهتر است تعمیر گوشی موبایل خود را به دست کارشناسان و مهندسین با تجربه و خوش نام نمایندگی تعمیرات موبایل بسپارید. یکی از بزرگترین اهداف ما جلب رضایت شما کاربران گرامی است در همین راستا، با بکارگیری تیم تخصصی بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم.

5/5 (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *