مشکلات باتری آیفون

اخیرا گزارشات بسیاری مبنی بر مشکلات باتری آیفون ۶ اس اپل (Apple iPhone 6s) توسط کاربران منتشر شده است.  به همین دلیل شرکت اپل تصمیم به تعویض نسخه ‌های خاص از گوشی آیفون ۶ اس به دلیل مشکلات باتری به صورت رایگان گرفته است. این دسته از نسخه ‌های تعویضی، مربوط به مدلهایی از آیفون ۶ اس میباشند که در بازه زمانی ماه‌ سپتامبر تا اکتبر سال ۲۰۱۵ تولید شده اند.  کمپانی اپل به مشتریان خود در چین اعلام کرده است که مشکلات باتری آیفون ۶ اس فراتر از آن چیزی بود که فکرش را میکرد.

درواقع علاوه بر تعداد محدودی از نسخه‌ های آیفون ۶ اس که از این مشکل رنج میبرند، مدلهای دیگری از این گوشی نیز هستند که مشکل باتری در آنها دیده میشود. همانطور که متوجه شدید مشکلات باتری آیفون مربوط به یک مدل خاص نمیشود.

بررسی مشکلات باتری آیفون

در این بخش سعی داریم پاسخ این پرسش را برای شما روشن کنیم که ، چطور بفهمیم مشکل باتری گریبانگیر آیفون ۶ اس ما نیز شده است؟ برای این منظور باید به لینک مشکل باتری آیفون ۶ اس در بخش پشتیبانی وب سایت اپل مراجعه کنید . سپس  شماره سریال گوشی خود را در فیلد مشخص شده وارد نمایید. با قرار دادن آن و فشردن کلید آبی رنگ، مشخص میگردد که آیا گوشی آیفون ۶ اس شما از مشکلات باتری آیفون رنج میبرد یا نه.

شرح مشکلات باتری آیفون

 اغلب کاربرانی که به مشکلات باتری آیفون اعتراض میکنند، صاحبان آیفون ۶ اس هستند . در این اختلال ، زمانی که میزان شارژ باتری به ۳۰ درصد میرسد، گوشی خاموش میگردد. همانند زمانیکه شارژ دستگاه به صفر درصد رسیده باشد. مواقعی که این دسته از کاربران موبایلشان را به آداپتور شارژ متصل میکنند ( پس از خاموش شدن ناگهانی  )، باتری گوشی از میزان ۳۰ درصد شروع به شارژ شدن میکند.

اخیرا اپل در مورد مشکلات باتری آیفون گفته بود که ارتباط بیش از حد باتری آیفون ۶ اس با هوا ، دلیل خاموش شدن این دسته از دستگاه‌ها میباشد . اپل به این نکته نیز اشاره کرده است که هوای اضافه در ساختار باتری آیفون ۶ اس مربوط به زمانی است که این بخش در کارخانه تولید میشد.

خرابی گوشی / سوختن موبایل / تعمیر باتری گوشی / تعمیرات گوشی / دلایل خرابی گوشی / خراب شدن گوشی / خرابی موبایل / چرا باتری گوشی میسوزد / تعویض باطری گوشی / تعمیر تبلت / تعمیر هارد گوشی /  نکات نگهداری گوشی / علت شارز خالی کردن باتری / تعمیر آیفون / تعمیرات باتری موبایل اپل / تعمیر باتری اپل /

نمایندگی اپل و واحد های تعمیرات اپل

نمایندگی اپل ، واحد های تعمیرات اپل را به صورت مجزا راه اندازی کرده است . مهمترین مزیت مجزا بودن واحدها این است که کارشناسان تمامی توجه خود را صرف تعمیر یک دستگاه مینمایند . از این طریق راندمان کار مجموعه نیز افزایش می یابد . لازم به ذکر است ، کاربران برای رفع ایراد دستگاه خویش باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . کارگاههای فنی این مرکز به ابزارآلات درجه یک تجهیز شده است . استفاده از اصلحترین کارشناسان باسابقه که چندین سال تجربه کاری دارند از نقاط قوت نمایندگی اپل میباشد .

تعمیرات محصولات اپل با ارائه ضمانت و کمترین  قیمت در این مرکز انجام میگردد . نمایندگی اپل با تامین قطعات و مواد مصرفی اورجینال به رفع ایراد پیش آمده در دستگاه کاربران مبادرت می ورزد . ضمنا مهندسین ما با تسلط بر مشکلات باتری آیفون بهترین خدمات ریکاوری را در این زمینه نیز ارائه مینمایند .

در دیگر صفحات ما میتوانید به مطالعه اخبار ، محصولات ، سوالات متداول و مقالات بپردازید .

5/5 (1 امتیاز)