تعویض ال سی دی تبلت اچ تی سی

تعویض ال سی دی تبلت اچ تی سی مبحثی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. گرایش جوامع انسانی به سوی مصرف گرایی موجب می گردد سازندگان دستگاه های الکترونیکی برای جذب هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به ساخت محصولات به روز با ظراقت های بالا کنند. این موضوع در بازارهای موبایل و تبلت با گرایش افراد به سمت گوشی ها و تبلت های با ضخامت بسیار پایین و ظرافت بالا مشهود است.باوجود ظرافت بالا و سبکی این نوع دستگاه ها امروزه شاهد بالاترین خرابی در این دستگاه ها باوجو ظاهر زیبای آن ها می باشیم. در واقع تبلت اچ تی سی هم متمایز ازین مسلئه نمی باشد.

چناچه ال سی دی تبلت شما دچار ضربه شود ویا در معرض آب یا مواردی ازین قبیل قرار بگیرد، به احتمال زیاد اگر دستگاه شما از محافظ خوبی برخوردار نباشد و یا ضدآب نباشد شما مجبور به تعویض ال سی دی اچ تی سی تبلت خود خواهید شد و البته با توجه به شدت ضربه احتمالی متخصصین تعویض ال سی دی تبلت اچ تی سی به شما خواهند گفت چه قسمتی از تبلت شما آسیب دیده است.

تعویض ال سی دی تبلت اچ تی سی

زمان تعویض ال سی دی تبلت اچ تی سی

چنانچه ال سی دی تبلت اچ تی سی شما دچار آسیب جدی باشد و دیگر قادر به استفاده از آن نباشید باید بدانید که زمان تعویض ال سی دی تبلت اچ تی سی شما فرا رسیده.

البته بد نیست برای آشنایی بیشتر با جزییات ال سی دی توجه بیشتری به ادامه مطالب داشته باشید چرا که همیشه انگونه که شما فکر میکنید ال سی دی تبلت شما دچار خرابی نشده است. همین مسله باعث می شود با مراجعه به یک تعمیر کار غیرحرفه ای متحمل هزینه های گزافی بشوید.

  • ایجاد شدن لکه های تیره یا تار عنکبوتی

گاهی با وارد شدن ضربه به تبلت ممکن است لکه های تیره و تارعنکبوتی در آن ایجاد شود که در این صورت چاره ای جز تعویض ال سی دی تبلت اچ تی سی ندارید.

  • ظاهر شدن رگه های جوهر روی ال سی دی

در برخی موارد پیکسل های LCD  تبلت اچ تی سی ، خراب شده و حالت رگه های جوهر بر روی دستگاه ظاهر می گردد.در این صورت نیزاستفاده از دستگاه ممکن نمی باشد و باید برای تعویض ال سی دی تبلت اچ تی سی اقدام کنید.

  • تصویر ال سی دی تاریک است

اگر صفحه گوشی شما تاریک شده و نور کمی را مشاهده می کنید در برخی موارد می توان با تعمیر بک لایت گوشی شرایط را به حالت اول بازگزداند. در غیر اینصورت باید با مراجعه به متخصص مربوطه برای تعویض ال سی دی تبلت اچ تی سی خود اقدام کنید.

تعویض گلس ، تاچ یا ال سی دی ؟

بسته به میزان ضربه و آسیب وارد شده به گوشی ممکن است بخش های از گوشی شما دچار مشکل شود که تشخیص آن صرفاٌ توسط متخصیصن این حرفه صورت می گیرد.توصیه ما به شما این است که برای تشخیص میزان خرابی گوشی خود حتما به متخصیصن مورد اعتماد و متبحر مراجعه کنید. چرا که گاهی مشاهده می شود از ناآگاهی مشتریان سواستفاده شده و هزینه های گزافی را به بهانه خرابی تمامی قطعات تاچ و ال سی دی از مشتری دریافت میدارند.

به شما توصیه میکینم با خواندن مطالب زیر سطح آگاهی خود را نسبت به بخش های مختلف ال سی دی یک گوشی بالا ببرید.

تعویض ال سی دی

همانطور که بیان شد در صورتی که صفحه نمایش دچار شکستگی شود وموارد گفته شده در بالا بروی صفحه نمایش دستگاه ظاهر شود باید برای تعویض ال سی دی تبلت اچ تی سی اقدام کنید.

بهتر است بدانید بسته به مدل های مختلف، در صورت خراب شدن ال سی دی باید تاچ گوشی به همراه ال سی دی تعویض شود.

تعویض تاچ

تکنولوژی تاچ مقاومتی، همان فناوری است که در تاچ گوشی های لمسی قدیمی از آن استفاده می شد و امروزه جای خود را به صفحه لمسی خازنی داده است. چنانچه تاچ دستگاه خراب شده باشد با وجود داشتن تصویر در صفحه نمایش عملاً امکان دستوردهی به پردازشگر وجود ندارد. به این ترتیب  می توان گفت دیگر قادر به کارکردن با تبلت اچ تی سی خود نمی باشید.در اینصورت چاره ای جز تعویض تاچ گوشی اچ تی سی  باقی نمیماند.

تعویض گلس

چنانچه فرد خوش شانسی باشید و ضربه وارد شده به تبلت شما کم باشد تنها بخش آسیب دیده تبلت شما گلس است.بهتر است بدانید دراینصورت شما با هزینه پایینی می توانید گلس گوشی HTC خود را تعویض کنید البته باید به این مسله توجه کنید که این کار بسیار حساس است و در هنگام تعویض گلس احتمال آسیب جدی به تاچ و ال سی دی وجود دارد.با این حال ابتدا باید بررسی شود که آیا تاچ و صفحه نمایش دستگاه سالم است یا خیر؟

لازم به ذکر است ،هنگام تعویس گلس گوشی هزینه خراب شدن سایر بخش ها برعهده مشتری می باشد.بنابراین برای رهایی از هزینه های بیشتر بهتر است کار خود را به متخصصین حرفه ای بسپارید

تعمیرات تبلت اچ تی سی

واحد تعمیر تبلت اچ تی سی خدمات مربوط به نمایشگر تبلت های اچ تی سی  را توسط ابزارهای پیشرفته انجام میدهد.همانطور که میدانید حساسیت تعمیرات دستگاه های الکترونیک بسیار بالاست. در مقاله ای که مطالعه نمودید، نکات مهم تعویض ال سی دی تبلت اچ تی سی مورد بررسی قرار گرفت.

با توجه به متفاوت بودن هزینه های تعمیرات تبلت در مراکز مختلف، نیاز به بستری مناسب جهت برآورده شدن نیازهای کیفی وکمی مشتریان میباشد.

باتوجه به وجود تعمیرکاران و نمایندگی های غیر مجاز، توصیه ما مراجعه به نمایندگی های مجاز اچ تی سی می باشد. این امر ضمن صرفه جویی در وقت، هزینه تعمیراتی بدون بازگشت را برای شما فراهم خواهد نمود.

نمایندگی اچ تی سی و واحدهای تعمیرات اچ تی سی

نمایندگی اچ تی سی با داشتن کادری مجرب در راستای برآورده کردن نیازهای مشتریان و با توجه به رعایت اصول مشتری مداری،مفتخر است که در طول سالیان توانسته با استفاده از روش های نوین در راستای نیاز هموطنان عزیزمان گام بردارد.

لازم به ذکر است که نرخ های تعیین شده در این واحد مطابق با آیین نامه ثبتی می باشد و هیچگونه هزینه اضافی از مراجعه کنندگان دریافت نخواهد شد.

 در صورتی که مایل به آشنایی با خدمات ما هستید ، خدمات ما را  در واحدهای تعمیرات اچ تی سی  مطالعه نمایید.

نمایندگی تعمیر گوشی / تعمیر گوشی ایسوس / تعمیر گوشی اپل / تعمیر گوشی اچ تی سی / تعمیر گوشی ال جی / تعمیر گوشی سامسونگ / تعمیر گوشی سونی / تعمیر گوشی هواوی / تعمیرات گوشی / تعمیر گوشی / نمایندگی تعمیرات گوشی