تعمیر آیفون

تعمیر موبایل آیفون ، با توجه به مشخصات ویژه ی  این گوشی ها، کار بسیار پیچیده و نسبتا سختی است. همه ما می دانیم که گوشی های اپل در واقع جادوی تکنولوژی های جدید هستند و وخصوصیات خاص خود را دارند؛ به همین دلیل است که تعمیر موبایل آیفون از عهده هر تعمیر کاری بر نمی آید. لذا مرکز تعمیرات موبایل برترین متخصصی کشور را جهت تعمیرات این محصول برگزیده است.

برای تعمیر گوشی اپل پیش نیاز اول این است که کاملا درک کنیم این گوشی ها از سایر گوشی ها و تبلت های هوشمند کاملا مستثنا هستند و تعمیرات آن ها نیازمند دانشی فراتر از تعمیر یک موبایل معمولی است.لذا مراجعه به مراکز معتبر جهت تعمیرات موبایل آیفون امری ضروری و انکار ناپذیر می باشد.

تعمیر آیفون در تهران، کرج و شهرستانها

تعمیر آیفون در تهران

تعمیر موبایل آیفون شامل تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه می باشد. در بخش سخت افزاری می توان به تعمیر برد آیفون، تعمیر صفحه نمایش، تعمیر باطری، تعویض اسپیکر، تعمیر دوربین، رفع مشکلات شناسایی نشدن سیم کارت، تعمیر مدار تغذیه و تعمیر کلیدهای تنظیم صدا اشاره کرد. تمامی این خدمات را می توانید از مرکز تخصصی تعمیر موبایل آیفون در تهران بخواهید.

این مرکز با چندین شعبه فعال در مناطق 22 گانه شهر تهران همواره آماده خدمت رسانی به متقاضیان گرامی می باشد. تمامی متخصصان حاضر در این شعب از تجربه بالا در امر تعمیر موبایل برخوردار بوده و آشنایی جامعی از گوشی های آیفون دارند. این امر سبب گشته تا تمامی مراجعه کنندگان به این مرکز، دستگاه های خود را پس از تعمیر، کاملاً سالم و بدون ایراد تحویل بگیرند. در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت، به یکی از شعب مراجعه کرده و دستگاه را تحویل کارشناسان دهید.

تعمیر موبایل آیفون در کرج

اگر در شهر کرج سکونت دارید برای تعمیر موبایل آیفون در کرج می توانید به شعبه کرج مراجعه کنید. این مرکز مجهزترین مرکز تعمیر موبایل آیفون در استان البرز بوده و با کادری متخصص و تجهیزاتی پیشرفته به تمامی درخواست های کاربران پاسخ های درخور و شایسته می دهد.

بنابراین در صورت بروز مشکلاتی نظیر هنگ کردن گوشی آیفون، شکستگی LCD، شارژ نشدن موبایل، قطع شدن صدای آیفون، عدم شناسایی سیم کارت، کار نکردن دوربین و یا هر مشکل دیگری به این مرکز مراجعه کرده تا کارشناسان نسبت به رفع ایرادات دستگاه، اقدام مناسب را انجام دهند. شایان ذکر است که تعمیر موبایل آیفون در این مرکز با استفاده از جدیدترین متد و با استفاده از تجهیزات سازگار با گوشی های آیفون انجام می شود. این موضوع سبب شده تا این مجموعه یکی از مراکز قابل اعتماد و معتبر نزد مشتریان به شمار رود.

تعمیر آیفون در شهرستانها

علاوه بر اینکه مرکز تخصصی تعمیر موبایل، به کاربران شهرهای تهران و کرج خدمات تخصصی را ارائه می کند، تلاش دارد این خدمات را به سطح شهرستان های کشور توسعه دهد. از این نظر با تشکیل واحد تعمیرات موبایل در شهرستان ها، هموطنان عزیز می توانند با ارسال دستگاه خویش به نمایندگی تعمیرات موبایل آیفون در تهران، از خدمات تخصصی این مجموعه بهره مند شوند.

این خدمات محدود به تعمیر مدل خاصی از آیفون نبوده و تمامی گوشی های آیفون را شامل می شود. گوشی های iPhone X 256GB، Apple iPhone XS، iPhone XS Max، iPhone XS Max LLA و iPhone X نمونه هایی از گوشی های ارسال شده به این مرکز جهت عیب یابی و رفع مشکل می باشند. شما نیز می توانید برای رفع مشکل دستگاه خود، آن را برای کارشناسان فنی تعمیر آیفون در شهرستان ها ارسال کنید.

تعمیر موبایل آیفون در محل

خدمات تعمیر آیفون اپل

تعمیر هارد گوشی آیفون

هارد یکی از قطعات داخلی موبایل است . این قطعه بسیار حساس و آسیب پذیر می باشد . در صورت خرابی هارد آیفون ، اطلاعات شما در معرض آسیب قرار می گیرد . تعمیر هارد آیفون و بازیابی اطلاعات آن ، یک مهارت  تخصصی است و احتیاج به  تخصص ویژه دارد . بنابراین مراجعه به مراکز معتبر جهت تعمیر هارد امری ضروری می باشد . یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای هارد آیفون شما اتفاق بیفتد ، سوختن آن است .

در صورتی که هارد آیفون بسوزد تعویض آن ضروری می باشد . تعویض هارد سوخته نیز همچون تعمیر آن به تخصص و مهارت بسیاری نیاز دارد و باید توسط تعمیرکار حرفه ای و مجرب انجام شود . اگر تعمیرکار از تخصص و مهارت لازم برخوردار نباشد تعویض به درستی انجام نشده و قطعات دیگر گوشی نیز آسیب خواهند دید . لذا در صورت سوختن هارد انتخاب نمایندگی معتبر جهت تعویض آن ضروری می باشد .

اپل سرویس به عنوان  زیرمجموعه ی مرکز سخت افزار ایران ، با به کارگیری کادری از بهترین متخصصین تعمیر آیفون ، آماده ی ارائه ی انواع خدمات از جمله ؛ تعمیرو یا تعویض هارد گوش های آیفون می باشد . متخصصین مرکز هارد سوخته را بادقت خارج کرده ، هارد جدید را پس از پروگرام کردن جایگزین خواهند کرد .

تعمیر پرش آنتن در آیفون

قطع و وصل شدن آنتن آیفون ، که با اصطلاح پرش آنتن از آن یاد می شود . ازجمله ، مشکلاتی است که در گوشی های آیفون گزارش شده است . این مشکل دلایل مختلفی دارد که در ذیل برخی از آن ها ذکر می شوند :

 • خرابی سیم کارت .
 • مشکلات دکل آنتن در محلی که شما حظور دارید .
 • خرابی کیت سیم کارت .
 • ضربه خوردن گوشی آیفون .
 • نصب فریمور گوشی دیگر .
 • نصب نرم افزارهای مخرب .

جهت رفع مشکلات آنتن دهی و از جمله پرش آنتن در آیفون ها ، باید با متخصصین مجرب در زمینه ی تعمیر آیفون ، تماس بگیرید . نمایندگی اپل سرویس ، با به کارگیری بهترین متخصصین در زمینه ی تعمیر محصولات اپل ، آماده ی ارائه ی انواع خدمات ، از جمله ؛ تعمیر پرش آنتن آیفون ، به مشتریان گرامی می باشد .

تعمیر اسپیکر آیفون

اگر در هنگام مکالمه با آیفون ، اسپیکر شما به درستی کار نمی کند . مثلا ؛ در هنگام مکالمه با گوشی ، صدای طرف مقابل

واضح نیست یا همراه با نویز و خش شنیده می شود . این مشکل ممکن است ناشی از دلایل سخت افزاری و یا نرم افزاری باشد .

دلایل نرم افزاری :  ممکن است دلایل نرم افزاری مانند ؛ جیلبریک کردن موجب قطعی صدای اسپیکر شده باشد .

دلایل  سخت افزاری : این مشکل ممکن است ، در اثر خوردن ضربه ، ورود گرد و غبار ویا مایعات به داخل اسپیکر صورت بگیرد . اگر هنگام مکالمه با گوشی ، صدای طرف مقابل واضح نیست و یا همراه با نویز وخش شنیده می شود با تعویض این قطعه مشکل شما برطرف خواهد شد . اما اگر همزمان مشکل رفت و برگشت صدا دارید ، به احتمال زیاد از فلت اسپیکر یا آی سی صوت می باشد .

همان طور که می دانیم ، آیفون از محصولات اپل است و تعمیرات محصولات  اپل ، نیازمند تخصص و مهارت ویژه می باشد .

بنابراین در صورتی که اسپیکر آیفون  شما آسیب دیده است از مراجعه به مراکزی که تخصص لازم را در این زمینه ندارند پرهیز کنید . اپل سرویس ، از جمله مراکزی است که با به کارگری تیمی از بهترین متخصصین در زمینه ی تعمیرات اپل آماده ی خدمت رسانی به شما می باشد . کارشناسان تعمیر آیفون در اپل سرویس ، با دقت و مهارت نسبت به تعمیر و یا تعویض اسپیکر آیفون شما اقدام خواهند کرد .

بلوتوث و وای فای کار نمی کنند

از جمله مشکلاتی که  کاربران آیفون  اخیرا از آن شکایت دارند ، کار نکردن بلوتوث و وای فای دستگاه است . این مشکل معمولا بعد از انجام به روز رسانی دستگاه اتفاق می افتد .  مشکل قطعی در سیستم بلوتوثی ناشی از نقص آیفون های جدید اپل است. ممکن است گزینه‌های فعال سازی بلوتوث و وای‌فای در دستگاه شما غیرفعال شده باشد . در این قسمت راه کارهایی ارائه می شود که ممکن است مشکل شما را به صورت مقطعی حل کند :

 • با قراردادن آیفون در حال هواپیما و ریست کردن سیستم مشکل به طور مقطعی حل خواهد شد .
 • با برداشتن “’” از داخل نام آیفون ممکن است مشکل برطرف شود . با رفتن به قسمت تنظیمات این مسیر را دنبال کنید

Settings > General > About > Name و نام را تغییر دهید.

 • با رفتن به مسیر Settings > Control Center و غیرفعال کردن گزینه ی Access on Lock Screen، گوشی خود را یک‌بار خاموش و روشن کنید و مجددا سعی کنید به وای‌فای متصل شوید.
 • از داشتن آخرین نسخه فیرمویر بر روی روتر مطمئن شوید و سعی کنید از آیفون خود نسخه پشتیبانی تهیه کنید.

همان گونه که اشاره شد ممکن است بعد از انجام مراحل فوق مشکل شما به صورت کامل حل نشده و بعد از مدتی باز هم تکرار شود . جهت حل قطعی این مسئله باید با نمایندگی های مجاز اپل جهت تعمیر تماس بگیرید . اپل سرویس به عنوان زیرمجموعه ی شرکت سخت افزار ایران آماده ی خدمات رسانی به شما در خصوص تعمیر محصولات شرکت اپل می باشد .

فلش نرم افزاری آیفون

اپل معتقد است که فلش سورخ های امنیتی بسیاری دارد . به همین دلیل نرم افزار iOS ،  فلش را پشتیبانی نمی کند . ریستور کردن راه حلی جهت نوسازی محصولات اپل می باشد .  ‌به طور معمول ریستور در دستگاه های ای او اس به دلایل امنیت اپل  فقط به بالاترین ورژن آی او اس موجود ،  امکان پذیرمی باشد . در اینجا این سوال مطرح می شود که ریستور کردن چیست ؟

نصب مجدد سیستم عامل آی او اس را ریستور می گویند .  نکته مهم و قابل توجه این است که ؛جهت ریستور کردن سیستم عامل آی او اس ، ابتدا باید فایل سیستم عامل یا همان iOS  ، را از قبل مناسب دیوایس خود دانلود نمایید .  پس از ریستور تمامی اطلاعات داخل گوشی آیفون  مثل : عکس ها ، موزیک ها ، اپلیکیشن ها ، مخاطبین  و … حذف می شوند . برای حفظ اطلاعات خود می توانید قبل از ریستور کردن ، یک بک آپ از اطلاعات تهیه کنید .

ریستور کردن آیفون ، یک کار تخصصی است و باید توسط متخصصین تعمیر آیفون صورت بگیرد . لذا در صورتی که آیفون شما مشکل دارد ، با نمایندگی  و تعمیرگاه  معتبر جهت تعمیر تماس بگیرید . اپل سرویس با به کارگیری بهترین متخصصین در زمینه ی تعمیر محصولات اپل آماده ی ارائه ی انواع خدمات به مشتریان گرامی ، از جمله ؛ فلش نرم افزاری یا ریستور آیفون ها می باشد .

خاموش شدن ناگهانی آیفون ها

برخی از کاربران از خاموش شدن ناگهانی آیفون خود گله دارند . این مشکل بیشتر زمانی اتفاق می افتد که فرد، یک آپ جدید را نصب کرده باشد و یا ممکن است به دلیل تنظیمات قدیمی سیستم باشد . در این حین نمایشگر ممکن است به رنگ قرمز یا آبی  دربیاید. راه کار هایی برای حل این مشکل وجود دارند :

 • ریست کردن و نصب مجدد نرم افزارها
 • ری استارت کردن سیستم که بهتر است توسط متخصیصین انجام شود
 • ممکن است مشکل مربوط به بخش سخت افزاری سیستم  باشد .
 • در صورت تداوم مشکل بهتر است  با یک نمایندگی معتبر جهت تعمیر تماس بگیرید . کارشناسان مجرب اپل سرویس در اسرع وقت مشکل شما را رفع خواهند کرد .

رفع مشکل قطعی صدا در گوشی آیفون

تعدادی از کاربران از کیفیت صدا در هنگام مکالمه با آیفون شکایت دارند  . به این صورت که یا صدا گنگ است و یا اصلا صدایی شنیده نمی شود . مشکل دیگری که گزارش شده قطع شدن صدای اسپیکر در هنگام بازی ،  دیدن فیلم ، پخش موسیقی یا صدای زنگ می باشد .

برای حل این مشکل ابتدا بررسی کنید که مانعی سطح بلندگو را نپوشانده باشد و قبل از هرکاری آن را تمیز کنید .  از دکمه ی  بالا بردن صدا استفاده کنید  و مطمئن شوید که درجه ی صدای زنگ نمایش داده شود نه درجه ی صدای هدفون.

به قسمت تنظیمات رفته و بلوتوث را خاموش کنید تا مطمئن شوید که به هدست یا سیستم خودرو متصل نیستید. در هنگام مکالمه ، گوشی  را در حالت اسپیکر  قرار دهید ممکن است ازاین طریق مشکل حل شود .

در نهایت ری ست کردن را امتحان کنید اگر با ریست نیز مشکل حل نشد ، حتما با یک متخصص تماس بگیرید . متخصصین اپل سرویس با کسب تجربه و توانایی لازم در خصوص تعمیرمحصولات اپل ،  مشکل کیفیت صدا را در گوشی شما به سرعت حل خواهند کرد .

مشکلات گوشی آیفون

چگونه باتری آیفون را کالیبره کنیم؟

اپل در محصولات خود از باتری های لیتیوم یون  استفاده می کند . این باتری ها ، نیاز به کالیبره کردن دوره ای دارند تا طول عمر بیشتری داشته باشند. این روش برای آیفون، آیپد، آیپاد  کاربرد دارد. برای انجام این عملیات مراحل ذلیل را انجام دهید:

 • ابتدا صبر کنید تا باتری گوشی خالی شده و خاموش شود .
 • گوشی را به شارژ بزنید و منتظر شوید تا شارژ آن به صد در صد برسد .
 • بعد از رسیدن به شارژ صد در صد یک ساعت دیگر گوشی را در شارژ نگه دارید .
 • گوشی را از شارژ خارج کرده و آن را روشن کنید .
 • از گوشی استفاده کنید تا شارژ آن به صفر برسد و خاموش شود .
 • مجددا گوشی را به شارژ بزنید و بعد از رسیدن به شارژ صددر صد ، یک ساعت دیگر آن را در شارژ قرار دهید .
 • گوشی را از شارژ بیرون آورده از آن استفاده کنید .
 • عمل کالیبره کردن در این مرحله به پایان رسیده است و می توانید به صورت عادی از گوشی خود استفاده کنید .
 • زمانی که گوشی را شارژ می کنید سعی کنید کمتر از سی درصد و بیشتر از هشتاد درصد شارژ نشود .
چگونه عمر باتری آیفون را افزایش دهیم؟

با آمدن نسل گوشی های هوشمند شکایت کاربران از خالی شدن باتری صد چندان شده است . گوشی های هوشمند در کنار قابلیت ها و کابردهای بسیاری که دارند معمولا با مشکل خالی شدن باتری روبه رو هستند . موبایل های آیفون نیز از این مشکل مستثنی نیستند .

در سری موبایل های آیفون هر چه نمایشگرها شفاف تر و پردازنده ها سریع تر می شوند، مصرف باتری هم بالاتر می رود و خالی شدن باتری مشکلی است که اکثر کابران از آن شکایت دارند . این مقاله راهکارهایی به شما ارائه می‌دهد که تا حدود زیادی از خالی شدن باتری آیفون  جلوگیری کرده و طول عمر باتری را افزایش خواهد داد .

 • خاموش کردن برنامه هایی که مصرف باتری بالایی دارند. بعضی برنامه ها هستند که اگر روشن باشند حتی اگر از آن ها استفاده نکنید با تری زیادی مصرف می کنند . پس بهتر است  در مواقعی  که از این برنامه ها استفاده نمی کنید آن ها را خاموش کنید .
  خاموش کردن LTE از طریق مسیر ذیل
  Settings > General > Cellular
 • خاموش کردن  Settings > Wi-Fi
  Settings > Bluetooth هر دو را روی Off قرار دهید تا خاموش شوند.
 • خاموش کردن Ask to Join Networks
 • غیر فعال کردن برنامه هایی که باتری زیادی مصرف می کنند . سعی کنید برنامه هایی که تنها باتری مصرف می کنند و کاربرد چندانی برای شما ندارند غیر فعال کنید .
 • غیرفعال کردن ویبره/ Disable vibrations آیفون در هنگام ویبره باتری زیادی استفاده می کند بهتر است از ویبره استفاده نکنید .
 • غیرفعال کردن ۴G /Disable 4G (and LTE) connectivity این شبکه به دلیل سرعت بالا باتری زیادی مصرف می کند و خاموش کردن آن به طول عمر باطری کمک خواهد کرد .
 • کم کردن نور صفحه
 • کنترل ارسال و دریافت ایمیل : سعی کنید فقط در مواقع ضروری به چک کردن ایمیل بپردازید . چک کردن مداوم و پی درپی ایمیل ها باتری را خالی خواهد کرد .
 • غیرفعال کردن unnecessary push notifications نوتیفیکیشن ها نیز در خالی شما باتری شما دخیل هستند بهتر است ، نوتیفیکیشن ها ی غیر ضروری را از بخش ستینگ غیر فعال کنید .
 • کم کردن مدت زمان قفل خودکار /Reduce auto-lock period . اگر مدت زمان قفل خودکار را تغییر دهید، به همان نسبت روی عمر باتری آیفون شما تاثیر می‌گذارد. وقتی کاری با تلفن ندارید، دلیلی برای روشن ماندن اسکرین وجود ندراد .
 • را ه کار آخر نصب نرم افزاری است که مخصوص بهینه سازی مصرف انرژی است . این برنامه به طور خود کار برخی برنامه ها را که موجب افزایش مصرف باتری می شوند خاموش می کند و به ذخیره سازی انرژی می پردازد .
حل مشکل کرش کردن نرم افزار IOS؟

گاهی در هنگام اجرای برنامه ها ،  پس از اجرا شدن ، کرش میکند  یعنی بعد از اجرا شدن برنامه ، فورا خارج می شود .به عقیده ی جرومی سگورا یکی از مدیران بخش تحقیقات امنیتی شرکت Malwarebytes، دلیل این مشکل ؛ بازدید از وب‌سایت‌ها و یا سر زدن به تبلیغاتی است که آلوده به بدافزار هستند . این پیغام به کاربر هشدار می‌دهد که دستگاه او آلوده‌شده و برای رفع این ایراد باید به شماره تلفنی که از طرف کلاه‌بردار اینترنتی در این پیغام قرار داده‌شده تماس گرفته و احتمالاً در قبال پرداخت مبلغی مشکلش برطرف شود.

راه کارهای مختلفی برای حل این مشکل ارائه شده است ، که در این قسمت به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم :

 • آیفون یا آیپد خود را در حالت Airplane Mode قرار دهید.
 • هسیتوری یا تاریخچه مرورگر سافاری خود را از این طریق Setting > Safari > Clear History and Website Data پاک‌کنید.
 • اگر مشکل حل نشد دستگاه را ریست نرم افزاری کنید  .
 • در صورت حل نشدن مشکل ممکن است مجبور شوید دستگاه را ری استور یا ری استور توسط بک آپ کنید . (Restore & Restore From Backup)

اگر نتوانستید مشکل را با انجام مراحل فوق حل کنید . می توانید با متخصصین اپل سرویس در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید . کارشناسان مرکز با بهره گیری از دانش روزوکسب مهارت های  لازم ،  توانایی رفع  مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری تمامی محصولات شرکت اپل را دارند و مشکل شما را در اسرع وقت حل خواهند کرد .

علت داغ شدن آیفون چیست؟

تعدادی از کاربران از داغ شدن گوش آیفون خود شکایت دارند . این داغی ممکن است به دلیل استفاده ی نادرست و عدم رعایت نکات ایمنی باشد . در این قسمت به ذکر مطالبی می پردازیم که از داغ شدن گوشی آیفون شما جلوگیری خواهد کرد :

روشن نگه داشتن طولانی مدت گوشی فشار زیادی به باتری وارد می‌کند و داغی آن را در پی دارد . کمپانی اپل به خاموش کردن متناوب آیفون ، برای افزایش عمر باتری آن  تاکید دارد.
در دمای بسیار بالا و یا خیلی پایین از گوشی اپل خود استفاده نکنید ، زیرا آیفون تحمل گرما و سرمای شدید را ندارد. با توجه به توصیه های کارشناسان بهتر است  در دمای کمتر از صفر درجه و بالاتر از ۳۵ درجه سانتی‌گراد ، به گوشی‌ خود استراحت بدهید.
زمان‌هایی را برای شارژ کردن گوشی انتخاب کنید که بتوانید با فاصله‌ای کوتاه پس از شارژ کامل ٬ آن را از شارژر جدا کنید  یا از پریزی استفاده کنید که تایمر دارد و پس از مدتی معین شارژر را به‌صورت اتوماتیک خاموش می‌کند.
از شارژرهای اصلی کمپانی اپل استفاده کنید . زیرا استفاده از شارژرهای متفرقه ممکن است به آیفون شما آسیب بزند . گزارش ها حاکی از این است که برخی شارژهای جعلی آسیب های جدی به گوشی ایفون زده و حتی منجر به آتش سوزی و انفجار شده اند .
حجم بالای برنامه ها ، ممکن است سبب داغی آیفون شوند . لذا برنامه هایی را که برای شما کاربردی ندارند حذف کنید .
روشن بودن مداوم WiFi ، ۳G  و … داغ شدن  آیفون را به دنبال خواهد داشت . بنابراین در مواقعی که  نیازی به این برنامه ها ندارید ،  بهتر است آن ها را غیرفعال کنید.
اگر با وجود رعایت موارد فوق ، آیفون شما داغ می کند ، جهت رفع مشکل باید به یک مرکز معتبر و مجرب در زمینه ی تعمیرات اپل مراجعه کنید . اپل سرویس مجهز به بهترین امکانات و تیمی از بهترین متخصصین تعمیرات اپل ، آماده ی ارائه ی انواع خدمات ، از جمله ؛ رفع داغی گوشی های آیفون می باشد . اگر گوشی آیفون شما داغ می کند ، بدون هیچ گونه نگرانی آن را به متخصصین ما بسپارید.

تاریخچه ی موبایل آیفون

شرکت اپل یک شرکت چندملیتی آمریکایی است که  در سال ۱۹۷۱،  دو دوست با نام های استیو جابز و استیو وزنیاک  آن را پایه گذاری کردند .  این شرکت  در زمینه ی طراحی ، ساخت لوازم الکترونیکی و نرم‌افزار کامپیوتر فعالیت می‌کند .

 • پس از گذشت ۶ سال  ، درسال  ۱۹۷۷ ،  این کمپانی با معرفی کامپیوتر شخصی Apple I  رسما با نام تجاری Apple Computer Inc به بازار تکنولوژی وارد شد و توانست طی مدت کوتاهی با فروش تعدادی از این مدل کامپیوتر شخصی، اعتباری برای خود پیدا کند.
 • بلافاصله در سال ۱۹۷۷ اپل نوع دیگری از کامپیوتر شخصی یعنی  Apple II495 دلاری را وارد بازار کرد .
 • در سال ۱۹۷۹ استیو جابز پس از بازدید از مرکز تحقیقات شرکت زیراکس ، برای ساخت نسل کامپیوترهای شخصی “لیزا” و “مکینتاش” الهام گرفت.
 • در سال ۱۹۸۳ اپل  مدل لیزا (Lisa)  را که  اولین کامپیوتر مجهز به ماوس و سیستم‌عامل دارای واسط گرافیکی، آیکون‌ها و پنجره‌ها بود تولید کرد . این تکنولوژی تحولی بزرگ در دنیای کامپیوتر بود .
 •   بین سال های (۱۹۸۹ تا ۱۹۹۱) ، دوره ی درخشانی برای اپل بود و کامپیوترهای قابل حمل به نام Macintosh Portable و سپس نوت بوک ها وارد بازار شدند . بدین ترتیب سود زیادی نصیب این کمپانی شد و از آن با عنوان دوران طلایی یاد می شود .
 • در سال ۱۹۸۸اپل آغازگر توسعه ی  وسیعی در تغییر نقش تلفن همراه بود. در این  سال اولین نسخه از تبلت pad وارد بازار شد و  در سال
 • ۱۹۹۳   Pad100/ و در سال ۱۹۹۷ / Pad 2100 به بازار عرضه شد. بعد از بازگشت استیو جابز  به اپل در سال ۱۹۹۷ ، خط تولیدات نیوتن شکسته شد .
 • اوایل سال ۲۰۰۷ ، اولین آیفون توسط استیو جابز معرفی شد. آیفون توانست به دستگاهی انقلابی تبدیل شده و صنعت تلفن های هوشمند را  به شکل امروزی در آورد . در حقیقت آمدن آیفون  به بازار موبایل ، نقش تلفن همراه را تغییرداده و آن را وارد بازی جدیدی کرد . اولین نسل از این دستگاه انقلابی، شامل صفحه نمایش ۳.۵ اینچی چند لمسی بود و از سیستم عاملی بهینه شده برای صفحات لمسی بهره می برد که در نوع خود ، بی مانند بود . طی این ۷ سال، آیفون تغییرات بزرگ و کوچک زیادی را به خود دیده و به شکلی که امروز می بینم در آمده است .

محصولات اپل

از مهم ترین و پرطرفدارترین محصولات شرکت اپل ؛ آی پاد ، آیفون ، آی پد و مک بوک را می توان نام برد که در این قسمت هر کدام از این محصولات به صورت مجزا مورد بررسی قرار می گیرند .

آیفون ها

اولین تعمیر موبایل اپل، در سال ۲۰۰۷ با علامت تجاری دکمه Home، پوشش فلزی پشتی و صفحه نمایش ۳.۵ اینچی معرفی شد. صفحه نمایش لمسی خازنی این دستگاه تبدیل به اساس تلفن های هوشمند شد. دومین آیفون اپل، حرکتی بزرگ نسبت به نسل قبلی خود محسوب می شد. قیمت آیفون ۳G به لطف استفاده از قاب پشتی از جنس پلاستیک کاهش یافت و نیز امکاناتی از قبیل اتصال به شبکه ۳جی، جی پس اس، اپلیکیشن های شخص ثالث و یک مدل سفید رنگ دیگر را به دست آورد. محل قرارگیری دکمه ها بدون تغییر باقی ماند و گوشه های گرد شده ظاهری جذاب به آن بخشید. سومین آیفون اپل، تقریبا شبیه به نسل دوم این دستگاه بود. بزرگ ترین بازطراحی آیفون با بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ و شیشه. پوششی از شیشه پشت و جلوی آیفون ۴ را فرا گرفته و بر خلاف نسل قبلی خود، ظاهری تخت به خود گرفته است. دستگاه مذکور  همچنین از دوربین جلوی FaceTime، صفحه نمایش ۳.۵ اینچی رتینا و دوربین ۵ مگاپیکسلی به همراه فلش LED بهره می برد. درست مانند آیفون ۳GS، آیفون ۴S نیز دقیقا شبیه به نسل قبلی خود است. بعد از مشکلات متعدد مربوط به آنتن دهی در آیفون ۴، این دستگاه با قابلیت هایی مانند آنتن دو تایی قرار گرفته در بدنه ای از استیل ضد زنگ، پردازنده ای سریع تر، دوربینی ۸ مگاپیکسلی با قابلیت ضبط ویدیو های ۱۰۸۰p و پشتیبانی از دستیار دیجیتالی سیری معرفی شد. آیفون ۵ دومین بازطراحی عمده اپل، در قالب آیفون ۵ معرفی شد. این دستگاه سبک و نازک ترین آیفون تا زمان خود بود و با صفحه نمایش ۴ اینچی و طراحی کاملا جدید و از جنس آلومینیوم به بازار عرضه شد. در کنار ورزن فوق العاده کم، این دستگاه منحصر به فرد از قابلیت هایی چون دوربین ۸ مگاپیکسلی بهبود یافته، پوشش لنز از جنس یاقوت کبود و دوربین FaceTime با کیفیت HD بهره می برد. اپل همچنین برای اولین بار، به جای رابط ۳۰پین از لایتنینگ استفاده کرد و هدفون های EarPod را نیز بازطراحی کرد. آیفون ۵Sدرست مانند دیگر دستگاه های سری S، آیفون ۵S نیز در نگاه اول مشابه نسل قبلی خود، یعنی آیفون ۵ است. یکی از تفاوت های آن با نسل قبلی، اضافه شدن رنگی جدید، یعنی طلایی به مدل های آن بود. این کمپانی همچنین برای اولین بار، دکمه Home را با اضافه کردن سنسور اثر انگشت (Touch ID) بازطراحی کرد که به کاربران اجازه می داد قفل دستگاه را تنها لمس کردن این دکمه باز کنند. آخرین آیفون های اپل آیفون ۶ و ۶ پلاس هستند که یک تغییر بسیار بزرگ نسبت به نسل های قبلی دارند: اندازه ی آیفون ۶ از صفحه نمایشی ۴.۷ اینچی و آیفون ۶ پلاس از صفحه نمایشی ۵.۵ اینچی استفاده می کند. هر دو از صفحه نمایش Retina HD و بدنه ای گرد در کنار چیپ NFC برای سیستم پرداخت اپل (Apple Pay) بهره می برند، اما آیفون ۶ پلاس از امکان تثبیت اپتیکال تصاویر در کنار دوربین ۸ مگاپیکسلی نیز استفاده می کند.

مک بوک

مک‌بوک  در  سال ۲۰۰۶ توسط شرکت اپل معرفی شد و جایگزینی  برای لپ تاپ‌های iBook G4 و لپ تاپ‌های ۱۲ اینچی سری پاوربوک همین شرکت شد  . شرکت اپل، مک‌بوک را در راستای اهدافی مانند آموزش و فروش در بازارهای مصرف ارائه نمود . در اکتبر سال ۲۰۰۸ این برند به عنوان یکی از پرفروشترین لپ تاپ‌های آمریکا شناخته شد . مک‌بوک ها با دو نوع طراحی وارد بازار شدند .  در مک بوک های اولیه از پوشش پلی کربنات استفاده شد این مدل ،  اولین مدل مک‌بوک بعد از سری لپ تاپ‌های iBook G4 محسوب می‌شد . طراحی دوم در سال  ۲۰۰۸ با پوشش آلومینیومی ارائه گردید و توانست بازار فروش را از آن خود کند .  به این ترتیب قیمت سری اول مک‌بوک رو به کاهش گذاشت. این سری از محصولات اپل از سال ۲۰۱۲ دیگر تولید نمی‌شوند  وجای خود را به مک بوک ایر و پرو دادند . اخیرا نیز اپل با معرفی مک‌بوک ۱۲ اینچی با نمایشگر رتینا در رنگ‌های متفاوت، برای مطابقت دادن با رنگ آیفون یا آیپد، خانواده قدیمی مک‌بوک را احیا کرده است .

آی پاد / ipod

آی پاد نوعی دستگاه موسیقی پخش دیجیتال است . این دستگاه اولین بار در۲۳ اکتبر سال ۲۰۰۱ توسط شرکت اپل به بازار عرضه شد . در ابتدا استقبال چندانی از این دستگاه نشد اما بعد ها به عنوان محبوب ترین دستگاه پخش موسیقی دیجیتال معرفی شد و در فوریه ی سال ۲۰۰۷ بیش از هفتاد و سه در صد بازار را به خود اختصاص داد و اکنون یکی از مهم ترین محصولات اپل است. آی پاد ها عملا پایه گذار ایده پیدایش iphone و ipad اپل به شمار می آیند. امروزه شش مدل مختلف آی پاد همچنان تولید می شود که بزرگترین اندازه آن با صفحه ای ۴ اینچی از نظر ظاهری شبیه iphone5 است. از مدل ها آی پاد می توان ؛ آی پاد مینی ،  آی‌پاد تاچ، آی‌پاد کلاسیک، آی‌پاد نانو، آی‌پاد شافل را نام برد البته آی پاد مینی اکنون تولید نمی شود .

 آی پد

آی پد رایانه ای بدون صفحه کلید است که در سال ۲۰۱۰ توسط شرکت اپل به بازار ارائه شد . این رایانه با سیستم عامل iosطراحی شده  و دارای صفحه نمایش چند لمسی با دقت بالا می باشد . برخی از مدل ها ی  آی‌پد تنها دارای قابلیت وای-فای و بعضی از آن ها دارای قابلیت وای‌فای و اتصال ۳G یا ۴G هستند. تولید و انتشار نخستین نسخه آی پد (iPad) باعث شد محبوبیت بسیار زیادی در تبلت ها ایجاد شود و بسیاری از شرکت ها برای ارایه محصولی مشابه با آن تلاش کردند . تا کنون ۱۷ مدل آی پد به بازار ارائه شده و هر نسل نسبت به نسل قبل از خود پیشرفت های قابل ملاحظه ای  داشته است . جدیدترین آی پد های موجود در بازار آی پد ایر و آی پد پرو هستند .دراین قسمت محصولات اپل به همراه سال شمار آن ها ذکر می شوند :
 • اپل iPad Wi-Fi + 3G نسل اول از آی پد در سال ۲۰۱۰ وارد بازار شد .
 • اپل iPad 2 Wi-Fi در مارس ۲۰۱۱ معرفی شد .
 • اپل iPad 2 Wi-Fi + 3G در مارس ۲۰۱۱معرفی شد .
 • اپل iPad 3 Wi-Fi + 4G در مارس ۲۰۱۲ به بازار عرضه شد .
 • اپل iPad 4 Wi-Fi در اکتبر ۲۰۱۲معرفی شد .
 • اپل iPad mini 2 در اکتبر ۲۰۱۳معرفی شد.
 • اپل iPad Air 2 در اکتبر ۲۰۱۴ وارد بازار شد  .
 • اپل iPad Pro در سپتامبر ۲۰۱۵ معرفی و در نوامبر همان سال به بازار عرضه شد .
 •  اپل iPad Pro 9.7 در مارس ۲۰۱۶ معرفی و به بازار عرضه شد

تعمیرات موبایل آیفون

تعمیر موبایل آیفون / نمایندگی رسمی تلفن همراه / تعمیر موبایل آیفون / نمایندگی اصلی تلفن همراه / تعمیر موبایل آیفون / نمایندگی تعمیر تلفن همراه / نمایندگی  تعمیر تلفن همراه / نمایندگی تعمیر تخصصی تلفن همراه / تعمیر موبایل آیفون / نمایندگی تعمیر تخصصی تلفن همراه / نمایندگی فروش تلفن همراه / تعمیر موبایل آیفون / نمایندگی خرید تلفن همراه / نمایندگی موبایل / تعمیر موبایل آیفون / نمایندگی رسمی موبایل /

 تعمیر موبایل آیفون / نمایندگی اصلی موبایل / نمایندگی تعمیر موبایل / تعمیر موبایل آیفون / نمایندگی تعمیرات موبایل / نمایندگی تعمیر تخصصی / تعمیر موبایل آیفون / تعمیر موبایل آیفون / نمایندگی تعمیر تخصصی موبایل / تعمیر موبایل آیفون / نمایندگی فروش موبایل / نمایندگی خرید موبایل / تعمیر موبایل آیفون / تعمیر موبایل / تعمیر تخصصی موبایل / تعمیر موبایل آیفون / تعمیر موبایل آیفون / تعمیر تخصصی موبایل /

تعمیر دستگاه موبایل / تعمیر دستگاه موبایل / تعمیر تخصصی دستگاه موبایل / تعمیر موبایل آیفون / تعمیر تخصصی دستگاه موبایل / تعمیر گوشی موبایل / تعمیر موبایل آیفون / تعمیر گوشی موبایل / تعمیر تلفن همراه / تعمیر تلفن همراه / تعمیر تخصصی تلفن همراه / تعمیر تخصصی تلفن همراه / تعمیر موبایل آیفون / تعمیر گوشی همراه / تعمیر موبایل آیفون / تعمیر گوشی همراه / تعمیر تخصصی گوشی همراه / تعمیر تخصصی گوشی همراه /

تعمیر موبایل آیفون / تعمیرگاه دستگاه موبایل / تعمیرگاه تخصصی دستگاه موبایل / تعمیرگاه گوشی موبایل / تعمیر موبایل آیفون / تعمیرگاه تخصصی گوشی موبایل / تعمیرگاه تلفن همراه / تعمیر موبایل آیفون / تعمیرگاه تخصصی تلفن همراه / تعمیر موبایل آیفون / تعمیرگاه گوشی همراه / تعمیرگاه تخصصی گوشی موبایل / تعمیر موبایل آیفون / تعمیر موبایل آیفون

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.