تعمیرات تبلت سامسونگ

تعمیرات تبلت سامسونگ با توجه به نقش‌آفرینی خارق‌العادۀ این کمپانی در تولید تبلت‌ها‌ و مطرح گشتن آن به عنوان یکی از پیشروان این صنعت، نیازمند حضور کارشناسانی است که همگام با به‌کارگیری تکنولوژی‌های روز دنیا، از نوین‌ترین متدها در فرآیند تعمیر استفاده کنند تا از این راهرو قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب احتمالی در تبلت‌های سامسونگ گردند. استفاده از به‌روزترین روش‌های تعمیر و به‌کارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه، ضمن سرعت‌بخشی به فرآیندهای تعمیرات تبلت سامسونگ، زمینه‌ای فراهم می‌سازد تا این دستگاه‌ها کیفیت و عملکرد اولیه خود را بازیابند.

با توجه به فروش بالای تبلت سامسونگ در بازارهای داخلی کشور و خرید این محصول توسط تعداد بیشماری از کاربران، متأسفانه مراکز غیرمجاز بسیاری در سطح شهر از این وضعیت سوءاستفاده کرده و اقدام به ارائه خدمات مرتبط با تعمیرات تبلت سامسونگ نموده‌اند، لیکن آنچه در این میان حائز اهمیت بسیار است.

هوشمندی کاربران در حین خرابی دستگاه و خودداری از مراجعه به چنین مراکزی است؛ زیرا عدم توجه به برخی عوامل نظیر مجاز یا غیرمجاز بودن یک مرکز، سطح مهارت و تخصص کارشناسان حاضر در آن مرکز، استفاده از ابزارآلات تخصصی یا قدیمی و مستهلک در مرکز تعمیر و… ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری را برای مراجعه ‌کننده در پی داشته باشد. کاربران گرامی توجه داشته باشند تحویل تبلت سامسونگ جهت تعمیر به چنین مراکز غیرمجازی نه تنها خطاهای موجود در دستگاه را مرتفع نخواهد ساخت، بلکه ممکن است سبب آسیب‌رسانی به دیگر بخش‌های دستگاه و شدیدتر شدن خرابی آن گردد.

تعمیرات تبلت سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیر تبلت سامسونگ

تعمیر تبلت سامسونگ در محل

نمایندگی تبلت سامسونگ

ارائه ی خدمات پشتیبانی کارآمد، از اساسی ترین ویژگی هایی ست که بسیاری از کاربران قبل از خرید محصول مورد نظر خود، به آن دقت میکنند. این خدمات، به طور ویژه ای در ارتباط با محصولاتی از قبیل تبلت و موبایل، اهمیت پیدا میکند. چرا که این دستگاه ها در طول عمر مفید خود، با احتمال وقوع اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری بسیاری روبرو هستند. ارائه ی خدمات پشتیبانی به موقع و مناسب، امروزه به عنوان اصلی ترین نیاز مشتریان، از سوی مدیران نمایندگی تبلت سامسونگ، در دستور کار قرار دارد. گروه پشتیبانی این مرکز، با اجرای برنامه های منظم، امکان پشتیبانی از کاربران را در تمام طول هفته، فراهم کرده است.

لازم به ذکر است، تعمیر تبلت های سامسونگ در انواع مدل ها، توسط نیروهای زبده با مدارک تخصصی معتبر، ضمن حساسیت و دقت بالایی، انجام میشود. این خدمات تمامی مراحل تشخیص اختلال، ترمیم و تعمیر به موقع و تعویض قطعات معیوب را شامل میشود که به طور اختصاصی در واحدهای مجزا دنبال میشود. کاربران تبلت های سامسونگ در اقصی نقاط کشورمان میتوانند از این خدمات به صورت تضمینی بهره مند شوند. شما عزیزان نیز در صورت بروز هرگونه سوال در این زمینه، میتوانید از طریق راه های ارتباطی مذکور با مشاوران و متخصصان نمایندگی تبلت سامسونگ به طور مستقیم، تماس حاصل کنید تا راه های مطمئن رفع مشکلات دستگاه را پیش روی شما قرار دهند.

مرکز تعمیرات تبلت سامسونگ

در صورتی که شما نیز یکی از کاربران تبلت سامسونگ می‌باشید و در حال حاضر دستگاه شما به هر دلیل دچار نقص و اختلال در عملکرد گشته می‌توانید با حضور در مرکز تعمیرات تبلت سامسونگ‌ از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه بهره‌مند گردید. تمامی اقدامات تعمیر در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی سامسونگ صورت می‌پذیرد.

کارشناسان تعمیرات تبلت سامسونگ با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری هریک از محصولات، توانایی آن را دارند تا هریک از محصولات معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند.

سوالات متداول کاربران تبلت Samsung

سوالات متداول کاربران تبلت Samsung

دیگر خدمات تخصصی تعمیر تبلت سامسونگ

 • رفع مشکل USB تبلت سامسونگ
 • رفع مشکل کار نکردن کیبورد تبلت سامسونگ
 • کار نکردن و اختلال در بلوتوث تبلت سامسونگ
 • رفع اختلالات ایجاد شده در تاچ تبلت سامسونگ
 • رفع مشکل کار نکردن اسپیکر در تبلت سامسونگ‌
 • رفع مشکل مصرف بالای شارژ در تبلت سامسونگ
 • رفع مشکل عدم ارائه تصویر توسط تبلت سامسونگ
 • رفع مشکل خرابی و یا شکستن ال سی دی تبلت سامسونگ
 • رفع مشکل عدم شناسایی سیم‌کارت توسط دستگاه تبلت سامسونگ
 • مشکل عدم نمایش دیتا در تبلت سامسونگ
 • رفع مشکل کار نکردن ویبره تبلت سامسونگ
 • رفع مشکل کار نکردن دوربین تبلت سامسونگ
 • رفع مشکل ریست اتوماتیک در تبلت سامسونگ
 • رفع مشکل سرویس ارتباطی در تبلت سامسونگ
 • رفع مشکل کار نکردن مموری کارت تبلت سامسونگ
 • مشکل عدم تشخیص کارت حافظه از سوی تبلت سامسونگ
 • رفع مشکل White screen after the error is a weak battery در تبلت سامسونگ

مرکز تعمیر تبلت سامسونگ

هدف نهایی مرکز تعمیرات تبلت سامسونگ ترمیم و تعمیر قطعات و اختلالات تبلت‌های سامسونگ است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. اما از سویی دیگر در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند.

(در صورت ارائه قطعه از سوی شرکت مبدأ از قطعات اورجینال و اصل در تعمیر تبلت سامسونگ استفاده خواهد شد). این امر به منظور پیشگیری از به کاربردن قطعات فِیک و تقلبی در تبلت سامسونگ صورت می‌گیرد. بعلاوه تعویض هر یک از قطعات تبلت سامسونگ صرفاً با کسب اجازه از صاحب دستگاه و پس از تأیید وی انجام می‌پذیرد.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در عرصه ی فعالیتی خود کاملا بی رقیب است . گواه این حرف ، داشتن پیشرفته ترین تجهیزات و به کارگیری افراد متخصص و مهمتر از همه داشتن رضایت کاربران گرامی می باشد . این مرکز تمامی خدمات مربوط به تعمیر و فروش کالاهای الکترونیکی و ارتباطی تولید شده توسط این کمپانی را انجام می دهد .

متخصصین ما  پس از گذراندن دوره های فوق تخصصی و حرفه ای برای کار در این مرکز استخدام شده اند . از این رو کارشناسان ماهر این مرکز  تمامی مشکلات دستگاه ها را در اسرع وقت و با دقت و ریز بینی رفع خواهند  کرد  . کارشناسان نمایندگی سامسونگ  در بسیاری موارد ، قادربه رفع مشکلاتی هستند که اکثر مراکز آن را غیرقابل تعمیر می دانند .

این مرکز به چنان موقعیت و مقامی دست پیدا کرده است که افراد زیادی خواستار سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های شرکت می باشند . در نهایت استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعویض قطعات آسیب دیده ، موجب شده مشتریان با آسودگی خاطر دستگاه خود را جهت تعمیر به دست کارشناسان این مرکز بسپارند .

انواع تبلت سامسونگ و دیگر محصولات

نمایندگی تعمیرات سامسونگ علاوه بر تعمیرات تبلت سامسونگ به معرفی و تعمیر جدیدترین محصول نمایندگی سامسونگ مبادرت می ورزد . این دستگاه ه عبارت است از : گوشی ( تلفن همراه ) . کیفیت کار پرسنل این مجموعه به نحوی است که موجب کارکرد بهتر دستگاه پس از تعمیر می گردد .

گسترش روزافزون وسایل ارتباطی و افزایش نیاز کاربران برای تعمیر ما را بر آن داشت تیمی تخصصی در عرصه ی تعمیرات تشکیل دهیم . تعمیرات تبلت سامسونگ از طریق آپشن سرویس در مرکز میسر است . از این رو کاربران محترم برای رفع ایراد پیش آمده در دستگاه خود ، باید به واحد مرتبط با همان محصول مراجعه نمایند ( به دلیل مجزا بودن کارگاه های تعمیر ) . کاربران محترم می توانند با مراجعه به لینک نمایندگی سامسونگ و جدیدترین محصولات نمایندگی سامسونگ اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورند .

مقالات، سوالات متداول و اخبار تعمیر تبلت سامسونگ

مدیریت نمایندگی سامسونگ با هدف افزایش سطح علمی کاربران بخش مقالات سامسونگ را در سایت راه اندازی کرده است . این بخش دربرگیرنده ی مقالاتی با موضوع تعمیرات تبلت سامسونگ می باشد . درضمن از آن جایی که طیف کاربران نمایندگی سایت را تمامی افراد تشکیل داده اند ، این بخش شامل مقالاتی با عناوین عمومی و تخصصی می باشد . امید است بتوانیم با ارائه ی این بخش گامی در جهت کسب رضایت شما عزیزان برداریم .

کادرفنی مرکز تعمیرات سامسونگ ، سوالات متداول تعمیرات تبلت سامسونگ را از قبل پاسخ داده اند . بدیهی است با مطالعه ی این بخش می توانید جواب بسیاری از ابهامات ذهنی خود را در این حوزه پاسخ دهید . این نمایندگی در راستای رضایت مشتریان ، با استفاده از کادری مجرب همواره پاسخگوی سوالات و مشکلات دستگاه های معیوب و تعمیر شده ی شما عزیزان می باشد .

مرکز تعمیرات سامسونگ با قراردادن بخش اخبار سامسونگ در سایت سعی در افزایش دانسته های کاربران دارد .لازم به ذکر است ، این خبرها با تکیه بر دانش و فراست کارشناسان نمایندگی گردآوری شده است . از این رو منابع این اخبار کاملا موردتایید و موثق می باشد . این بخش دربرگیرنده ی اخباری با موضوع  تعمیرات تبلت سامسونگ می باشد . از این رو کاربران می توانند با مطالعه ی این بخش اطلاعات کاملی در راطه با این محصول و روش های تعمیر آن کسب نمایند .

دیگر واحدهای تعمیرات سامسونگ

تأکید و پافشاری بر اجرای تعمیرات سامسونگ در مراکز مجاز و استاندارد را می‌توان اقدامِ هوشمندانه‌ای از جانبِ کاربرانِ گرامی در راستای بازیابی کیفیت دستگاه‌هایشان به شمار آورد؛ به‌عبارتی دیگر تحویل دستگاه معیوب به یک مرکز مجاز، این فرصت را برای کاربر فراهم می‌سازد تا پس از تعمیر دستگاه، لذت کار با یک دستگاه سالم و بی‌نقص را مجدداً تجربه نمایند.

این امر از آن‌روست که تعمیرات سامسونگ در یک مرکز مجاز توسط کارشناسانی انجام می‌شود که تخصص و تجربۀ لازم را در این زمینه دارا هستند؛ کارشناسانی که ضمن آشنایی با سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این محصولات، از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر نیز بهره‌مند هستند. بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر، ضمن سرعت‌بخشی به عملیات تعمیر، کیفیت خدمات ارائه شده در این راستا را بهبود و ارتقاء می‌بخشد و سبب کسب رضایت مشتریان و صاحبان دستگاه‌های سامسونگ می‌گردد.

مرکز تعمیر تبلت اپل / مرکز تعمیر تبلت ایسوس / مرکز تعمیر تبلت ایسر / مرکز تعمیر تبلت دل / مرکز تعمیر تبلت اچ پی / مرکز تعمیر تبلت فوجیتسو / مرکز تعمیر تبلت لنوو / مرکز تعمیر تبلت سونی / مرکز تعمیر تبلت سامسونگ / مرکز تعمیر تبلت پاناسونیک / مرکز تعمیر تبلت توشیبا / مرکز تعمیر تبلت شارپ / مرکز تعمیر تبلت ال جی / مرکز تعمیر تبلت هواوی

تعمیرات مجاز تبلت سامسونگ / تعمیرات تبلت اپل / تعمیرات تبلت ایسوس / تعمیرات تبلت ایسر / تعمیرات تبلت دل / تعمیرات تبلت اچ پی / تعمیرات تبلت فوجیتسو / تعمیرات تبلت لنوو / تعمیرات تبلت سونی / تعمیرات تبلت شارپ / تعمیرات تبلت ال جی /  تعمیرات تبلت توشیبا /

 تعمیر تبلت ایسوس / تعمیر تبلت ایسر / تعمیر تبلت اپل / تعمیر تبلت دل / تعمیر تبلت فوجیتسو / تعمیر تبلت اچ پی / تعمیر تبلت هوآوی / تعمیر تبلت لنوو / تعمیر تبلت ال جی / تعمیر تبلت سامسونگ / تعمیر تبلت شارپ / تعمیر تبلت سونی / تعمیرات تبلت توشیبا / تعمیرات مجاز تبلت هوآوی  / تعمیرات مجاز تبلت ایسوس / تعمیرات مجاز تبلت سونی / تعمیرات مجاز تبلت ال جی / تعمیرات مجاز تبلت اپل / تعمیرگاه مجاز تبلت هوآوی / تعمیرگاه مجاز تبلت ایسوس / تعمیرات مجاز تبلت سونی / تعمیرات مجاز تبلت ال جی / تعمیرات مجاز تبلت اپل /

9 دیدگاه. Leave new

 • سلام وقتی دارم با تبلتم بازی میکنم یا هنگ میکنه و از بازی میاد بیرون یا اینکه ریستارت میشه، میشه بگید مشکلش چیه و چرا اینطوری میشه؟ ممنون

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   07/05/2020 13:54

   از مهمترین علت هنگ کردن تبلت اجرای یک نرم افزار سنگین، کمبود رم، بازبودن تعداد زیادی اپلیکیشن بصورت همزمان، پایین بودن CPU دستگاه و … است. کارشناسان تیم تعمیر تبلت سامسونگ برای بررسی تبلت در خدمت شما هستند.

   پاسخ
 • واحدبخش بلوچ
  18/05/2020 00:13

  من یک تبلت سامسونگ گلگسی tab3دارم که مشکل باطری داری میتوانید باطری تبلت را عوض کنید

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   27/05/2020 14:21

   سلام . بله . شما می توانید برای تعویض باتری تبلت به نمایندگی تعمیر تبلت سامسونگ مراجعه کنید.

   پاسخ
 • واحدبخش بلوچ
  18/05/2020 00:25

  من یک تبلت سامسونگ گلگسی tab3 دارم که مشکل باطری داری میتوانید باطری تبلت را عوض کنید.

  پاسخ
 • با درود تبلت سامسونگ نوت ۱۰.۱ ۲۰۱۴ دارم قسمت لمسش کار میکنه ولی گلسش ترکهای زیادی داره و ال سی دی کاملا شفاف و سالم میباشد آیا امکان تعویض گلس و یا گلس و تاچ باهم وجود دارد و ضمنا دکمه پاور هم ازکار افتاده ممنونم ازلطف شما

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   10/09/2020 12:51

   سلام دوست عزیز
   گلس تاچ جواب نمیده . ال سی دی باید عوض شه
   میتونید بیارید جهت تعویض

   پاسخ
 • محمدرضا
  16/01/2021 04:53

  سلام، ی مدتی هسگ که تبلتم مشکل پیدا کرده و اون هم به این صورته که هنگام کار با تبلت ارور خوانده نشدن سیمکارت میده این ممکنه چندین بار پشت سر هم تکرار بشه تبلتمم
  Tab 4 هستش

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز. جهت عیب بایی و تعمیر تبلت به یکی از شعب که در صفحه ی تماس با ما آدرسشون ذکر شده مراجعه کنید. شماره تماس 02154114

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست