اپل آی دی چیست؟

اپل آی دی را می توان به عنوان هویتی برای کاربران دستگاه های اپل دانست. به زبان ساده تر اپل آی دی همان کاربرد حساب  GOOGLE  را در دستگاه های اندروید دارد. Apple ID یا اکانت آیتونز شناسه شما در اپل است. برای استفاده از فروشگاه اپل، آی کلود، آی مسیج، فیس تایم، گیم سنتر و اکثر بخش های آنلاین آی دیوایس خود نیاز به یک اپل آی دی دارید. ممکن است این تصور برای شما ایجاد شود که اپل آی دی یک سری اطلاعات شخصی می باشد، اما باید بدانید که اینگونه نیست بلکه یک پل ارتباطی بین افراد است که از طریق  آن می توانند با هم ارتباط برقرار کنند.

انواع اپل آی دی

اپل آی دی با مشخصات خودتان

اپل آی دی اصلی امریکا

اپل آی دی کارتی

پیش نیاز ها برای ساخت اپل آیدی Apple ID

برا ی ساخت اپل آی دی اولین گام استفاده از برنامه آیتونز می باشد. از آنجا که اپل دسترسی کاربران ایرانی را محدود کرده است، شما برای استفاده از خدمات اپل به یک تحریم شکن که بتواند مسیر آی پی را تغییر دهد نیاز دارید.

اپل آیدی چه مزایایی دارد؟

iCloud

آی کلود ۵ گیگا بایت فضای مازاد بر دستگاه در اختیار شما قرار میدهد تا از طریق آن بتوانید اطلاعات خود را ذخیره کنید.

iMessage

پل ارتباطی با سایر دستگاه های آیپد و آیپاد برای ارسال پیام به دوستانتان اپلی کییشن آی مسیج می باشد.

Find My iPhone

بهتر است بدانید اگر دستگاه شما به هر دلیلی مفقود شود، به وسیله این اپلیکیشن و آی دی خود می توان دستگاه را ردیابی کرد.

FaceTime

اگر می خواهید یک تماس تصویری با کیفیت بالا داشته باشید ، به شما توصیه می کنیم حتما از اپ استفاده کنید. فیس تایم امکان مکالمه تصویری با کیفیتی متمایز از سایر برنامه ها برای کاربرانش ایجاد کرده است.

Game Center

گیم سنتر ، این امکان را به شما می دهد که با دوستان خود از راه دور ، به انجام بازی های گوناگون بپردازید .

Find My Friends

به وسیله این سرویس می توانید دوستانی بیابید و موقعیت آن هارا به دست آورید.

سایر مزایای اپل آیدی

دانلود نرم افزار و بازی

دانلود موزیک فیلم و ویدیو

بک آپ گیری و حفظ اطلاعاتی مانند شماره تلفن

مشکلات اپل آیدی

چگونه متوجه شویم اپل ایدی ما به دلایل امنیتی مسدود شده است؟ اگر شخصی بخواهد وارد اپل آی دی شما بشود و اطلاعات نادرستی را وارد کند، به طور خودکار آی دی شما مسدود می شود. می توانید دوباره با وارد کردن اطلاعات صحیح از آی دی خود استفاده کنید. همچنین اگر با پیغام های زیر مواجه شدید بدانید که اپل آی دی شما به دلایل امنیتی با مشکل مواجه شده است.

  • اخطار زیر به شما می گوید که اپل آی دی شما به دلیل مسایل امنیتی مسدود شده است: This Apple ID has been disabled for security reasonsو یا پیغام Apple Id disabled
  • اخطار زیر  بدین معنی است که شما حق ورود به اکانت خود را ندارید چون Apple ID اپل آیدی بخاطر مسایل امنیتی بلاک شده است: You can’t sign in because your account was disabled for security reasons
  • اخطار زیر زمانی ظاهر می شود که آی دی شما غیرفعال شده باشد: Your Apple ID has been Disabled
  • پیغام زیر هم نشانشگر این هست که اپل آیدی شما قفل شده و مسدود نشده است: This Apple ID has been locked for security reasons

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

نمایندگی اپل با توجه به محبوبیت روزافزون این برند  به ارائه ی خدمات فروش و پس از فروش محصولات اپل با بهترین کیفیت در ایران می پردازد. ایجاد مراکز فروش اپل، ایجاد بستری امن برای مشاوره ی تلفنی و حضوری و فراهم نمودن گارانتی برای خدمات ارائه شده از جمله خدمات ما  در بخش فروش نمایندگی apple به کاربران عزیز می باشد. همچنین برای به دست آوردن بهترین بازخورد، هر یک از اعضای این نمایندگی، با توجه به تنوع دستگاه ها، به صورت تخصصی در واحد های تعمیرات اپل فعالیت می نمایند. این تیم با حضور کارکنانی با تجربه و متعهد، زمینه ای را برای برطرف کردن نیازهای کاربران این کمپانی عظیم در کشور ایران را فراهم می کنند.

امتیاز شما به این نوشته