تعمیر دوربین تبلت سامسونگ

امروزه دوربین گوشی و تبلت ها نقش دوربین های قدیمی را ایفا کرده که لحظات به یاد ماندنی و مهم را ثبت می کنند. به همین دلیل کمپانی های تولید کننده در صدد تغییرات شگفت آور در این قطعه از محصولات خود می باشند. کمپانی سامسونگ از جمله کمپانی های تولید کننده ی موبایل و تبلت است که بر اساس نیاز و خواسته ی کاربران به تغییرات قابل توجهی در دوربین محصولات موبایل و تبلت دست زده است. دوربین های پیشرفته ی تبلت های این شرکت ممکن است گاهی به دلایل گوناگونی دچار اختلال در عملکرد اصلی خود شوند.

این اختلالات می توانند منشأ سخت افزاری و یا نرم افزاری داشته باشند، از این رو نیاز به عیب یابی و تعمیر دوربین تبلت سامسونگ توسط کارشناسان تعمیر دوربین تبلت Samsung شکل می گیرد. شما کاربران گرامی سامسونگ در صورت مواجهه با هرگونه اختلال در عملکرد دوربین تبلت خود می توانید به نمایندگی رسمی سامسونگ مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این بخش از دستگاه را دریافت نمایید.

تعمیر دوربین تبلت سامسونگ

علائم خرابی دوربین تبلت سامسونگ

تعمیر دوربین تبلت سامسونگ با پیدایش علائم مختلفی به وجود می آید. توجه داشته باشید که در صورتی که کارکرد دوربین ضعیف شده باشد و اقدام به تعمیر را عقب بیاندازید، می توانید موجب از کار افتادگی کلی دوربین و افزایش هزینه های تعمیر شوید. این علائم خرابی نیازمند به تعمیر دوربین تبلت Samsung عبارتند از :

 • خش خوردگی دوربین
 • باز نشدن برنامه
 • پیغام پری حافظه بعد از باز شدن برنامه، در صورتی که حافظه خالی باشد.
 • تار بودن تصویر
 • دوربین صدای خش خش می دهد.
 • سیاه بودن صفحه
 • بسته شدن خود به خودی برنامه دوربین
 • سیاه شدن نیمه ی صفحه در زمان استفاده از دوربین
 • وجود هاله ای از نور در تصویر
 • دوربین کیفیت اولیه را ندارد.
 • دوربین دچار تغییر رنگ شده است.
 • دوربین سلفی از کار افتاده است.
 • دوربین حالت فیلمبرداری ندارد.
 • دوربین تشخیص لبخند ندارد.

علل بروز مشکل در دوربین تبلت سامسونگ

به دلیل جایگاه خاصی که دوربین در تبلت سامسونگ دارد، مراقبت از آن امر بسیار مهمیست.  این قطعه که نیمی از آن روی تبلت و در معرض دید و نیم دیگر آن درون دستگاه قرار دارد، بر اثر عوامل مختلفی دچار مشکل شده و کاربر را با عدم کارکرد دوربین روبه رو خواهد کرد. عوامل مخربی که موجب پیدایش نیاز تعمیر دوربین تبلت سامسونگ می شود، عبارتند از :

عوامل نرم افزاری

با پیشرفت فناوری های به کاربرده شده در تبلت و موبایل، هر روزه نرم افزارهای گوناگونی برای این محصولات ساخته می شوند. در این میان بدافزارهای مختلف می توانند موجب اختلال کارکرد سیستم شما گردند. بدافزارها قسمت های مختلف دستگاه را مورد هجوم قرار داده و ممکن است عملکرد قطعه ای را دچار اختلال کنند. از این رو اکیدا توصیه می شود که برنامه های مورد نیاز خود را از مراکز معتبر دانلود نمایید. مطلب تعویض ال سی دی تبلت را هم بخوانید.

عوامل سخت افزاری

به طور کلی چنانچه تبلت سامسونگ دچار آب خوردگی شود و یا در معرض گرما یا سرمای شدید قرار بگیرد، مطمئنا یکی از قطعاتی که کارکرد خود را از دست خواهد داد، دوربین است. در چنین مواقعی با تشخیص تعمیرکار می توان به تعویض یا تعمیر دوربین تبلت سامسونگ اقدام کرد و کاربر را از معضل عدم عملکرد درست دوربین رهایی بخشید. کارشناسان ما در بخش تعمیرات موبایل سامسونگ در این راستا به یاری شما می پردازند.

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ با در اختیار داشتن جامع ترین آرشیو از قطعات داخلی و جانبی انواع تبلت های کمپانی سامسونگ و بهره مندی از سطح بالای دانش کارشناسان و تعمیرکاران با تجربه ی خود، می تواند شما را در راستای رفع مشکلات انواع تبلت های موجود در بازار یاری کند. در کارگاه های مجهز نمایندگی رسمی تعمیرات تبلت Samsung پس از عیب یابی دقیق دستگاه معیوب، مراحل تعمیر طبق پارامترهای استاندارد و در بالاترین سطح کیفی ممکن انجام می شود. ترفند ها و روش های نوین تکنسین های این مرکز باعث شکل گیری فرآیند تعمیرات تبلت در حداقل زمان و با کمترین خطای ممکن شده است.