تعمیر موبایل اکسپریا Z5

تعمیر موبایل اکسپریا Z5 یکی از سرویس های تعمیراتی است که واحد تعمیرات موبایل سونی مسئولیت انجام آن را می پذیرد. اکسپریا Z5 در سپتامبر سال 2015 به صورت رسمی به عنوان پرچمدار شرکت ژاپنی سونی معرفی شد. با اینکه گوشی محصول سال 2015 بود اما از استاندارد ضد آب IP68 پشتیبانی می‌کرد و سونی بارها ثابت کرده بود که گوشی مذکور کاملا ضد آب است و حداقل 30 دقیقه در عمق 1.5 متری آب دوام خواهد داشت. فریم سونی اکسپریا Z5 آلومینیومی است و دو پنل پشت و جلوی آن شیشه‌ای هستند. بدنه سونی اکسپریا Z5 هم برخلاف گوشی های برندهای دیگر یکپارچه طراحی شده بود.

بهره‌مند بودن اکسپریا Z5 سونی از بدنه‌ای یکپارچه و جدا نشدنی کمی روند تعمیر موبایل اکسپریا Z5 را سخت و پیچیده کرده است. از آنجا که سونی اکسپریا Z5 از استاندارد ضد آب IP68 پشتیبانی می ‌کند و بدین سبب در اطراف قاب خود لاستیک های آب بندی دارد که منجر به کیپ شدن بدنه گوشی و جلوگیری از نفوذ آب از لای درزهای قاب گوشی به داخل آن می‌شود. این لاستیک ها از دو نظر تعمیر موبایل اکسپریا Z5 را سخت می‌کنند.

از یک طرف برای باز کردن قاب گوشی باید تلاش بسیار بیشتری داشت و از طرف دیگر بعد از تعمیر موبایل اکسپریا Z5 باید لاستیک های آب بندی جدیدی را در آن نصب کرد تا خاصیت ضد آب بودن گوشی حفظ شود. به همین دلیل است که می گوییم تعمیرات سونی اکسپریا Z5 چندان ساده و آسان نیست. بد نیست بدانید که بعد از جداسازی درب پشت اکسپریا Z5 و رهایی از لاستیک های آب بندی اطراف قاب گوشی تقریبا مراحل سختی برای انجام ادامه روند تعمیر موبایل اکسپریا Z5 وجود ندارد. از همین جهت اصلی ترین مرحله تعمیرات سونی اکسپریا Z5 همان جداسازی درب پشت آن است.

تعمیر موبایل اکسپریا Z5

تعمیر نرم افزاری اکسپریا Z5 سونی

تعمیر موبایل اکسپریا Z5 در بخش نرم افزار فاز جداگانه خود را دارد. به طور کلی تمام سیستم های هوشمند از دو بخش نرم افزار و سخت افزار تشکیل شده اند که هر کدام بدون وجود دیگری نمی تواند عملکرد دقیق و صحیح خود را داشته باشد. مشکلاتی که در گجت های هوشمند ایجاد می شود، در حالت کلی از دو بخش نرم افزار و سخت افزار خارج نیست.

برای تعمیر نرم افزاری موبایل اکسپریا Z5 از مهندسان نرم افزارکار کمک می گیریم تا مشکلات به خوبی و با دقت شناسایی و عیب یابی شوند و تعمیر موثری انجام شود. خدمات و سرویس هایی نظیر نصب و فعال کردن آنتی ویروس، فلش کردن گوشی، بازیابی اطلاعات حذف شده، رفع مشکلات آنتن دهی، رفع مشکلات اتصال گوشی به اینترنت و مواردی از این دست از جمله مهمترین سرویس های تعمیراتی در حوزه نرم افزار موبایل اکسپریا Z5 است. تعمیر نرم افزاری موبایل اکسپریا Z5 با استفاده از جدید ترین برنامه ها و متدهای تعمیراتی انجام می شود و همراه با ارائه ضمانت نامه های معتبر و کتبی است.

تعمیر سخت افزاری موبایل اکسپریا Z5

تعمیر موبایل اکسپریا Z5 در بخش سخت افزار به صورت جداگانه ارائه می شود. تمام گوشی های همراه قطعات و بخش های متعددی دارند. بررسی و ترمیم قطعاتی مثل باتری، هارد، قاب، گلس، ال سی دی، تاچ، میکروفن، اسپیکر، برد و … در حوزه بررسی های سخت افزاری موبایل است.

نمایندگی تعمیر موبایل سونی در بخش سخت افزار به دلیل دسترسی به آرشیوی مجهز از قطعات جانبی به راحتی می تواند تمام مشکلات سخت افزاری موبایل سونی را همراه با ضمانت نامه های معتبر برطرف کند. تکنسین های این واحد تعمیراتی برای ارتقا سطح کیفی فرایند تعمیر موبایل اکسپریا Z5 از ابزار و دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند.

نمایندگی سونی

نمایندگی سونی مرکزی جامع و کامل است که مجموعه ای از بهترین و با ارزش ترین خدمات را در زمینه فروش، پس از فروش، تعمیرات سونی به کاربران تهرانی و شهرستانی ارائه می دهد. امکانات و تسهیلات جانبی بسیاری در نمایندگی سونی برای کاربران فراهم است. هر یک از این امکانات بخش مهمی از نیاز های آنها را برطرف می کنند. این امکانات در بخش فروش و تعمیرات تمام محصولات سونی گسترده هستند. همه خدمات و سرویس ها همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی ارائه می شود.