تعمیر تاچ موبایل سامسونگ

تعمیر تاچ موبایل سامسونگ یکی از رایج ترین مواردی است که متخصصین این حوزه با آن مواجه میشوند؛ چرا که تاچ گوشی سامسونگ بیشتر از باقی قطعات در معرض آسیب است. معمولا در همه جای دنیا،افراد برای تعمیر هر محصول به نمایندگی مجاز آن برند مراجعه میکنند چرا که مطمئن هستند برند مورد نظر افراد متخصصی را برای پشتیبانی محصولات در نظر گرفته است. شرکت سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نیست. نمایندگی مجاز سامسونگ مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات تعمیراتی به همراه تیمی متخصص و مجرب بهترین راهکار را در حل مشکل پیش آمده ارائه خواهد کرد. برای رفع مشکل کار نکردن تاچ گوشی خود با ما تماس بگیرید.

تعمیر تاج موبایل سامسونگ

نکات حائز اهمیت در تعمیر تاچ گوشی سامسونگ

  • تعویض تاچ گوشی سامسونگ

در برخی از موارد آسیب وارد شده به تاچ به حدی است که تعمیر گوشی سامسونگ امکان پذیر نخواهد بود. در این صورت لازم است که تاچ موبایل سامسونگ تعویض گردد. آموزش های اینترنتی موجب شده است تا برخی افراد با تکیه بر این آموزش ها اقدام به تعویض تاچ گوشی خود کنند.با این کار ممکن است آسیب جدی به دیگر قطعات گوشی وارد شود.

پس توصیه میکنیم در صورتی که تخصصی در تعمیرات موبایل ندارید، تعمیرات گوشی خود را به دست متخصصین این حوزه بسپارید تا مجبور به متحمل شدن هزینه های بیشتری نشوید.

  • تعمیر تاچ یا ال سی دی

اولین سوالی که پس از آسیب دیدن صفحه گوشی برای شما پیش می آید این است که تاچ گوشی شکسته یا ال سی دی؟برای پاسخ به این سوال باید عملکرد صفحه گوشی را چک کنید.اگر شکستگی صفحه گوشی بر تاچ و عملکرد صفحه نمایش تاثیر ندارد،صرفا شیشه یا گلس گوشی آسیب دیده است.

در صورتی که عملکرد لمسی گوشی از کار افتاده باشد،تاچ گوشی شکسته است.اما اگر ال سی دی آسیب دیده باشد روی صفحه گوشی لکه های تیره و ترک های تار عنکبتی مشاهده میکنید.

اقدامات اولیه جهت تعمیر تاچ موبایل سامسونگ

  • ریست کردن گوشی

در تمامی سیستم ها با بروز خطا یا مشکلی در سیستم، اولین راهکاری که توسط متخصصین توصیه میشود،خاموش و روشن کردن و یا به اصطلاح ریست کردن گوشی است. در گوشی های سامسونگ نیز راهکار به همین صورت است. در صورتی که تاچ گوشی سامسونگ غیر فعال شد میتوانید در برخی موارد با خاموش و روشن کردن گوشی،مشکل را برطرف کنید.

  • حذف برنامه های مخل

در برخی از موارد تاچ گوشی سامسونگ با اجرا یک یا چند برنامه از کار می افتد برای حل این مشکل راهکار ساده این است که برنامه یا برنامه های مخل را از گوشی خود حذف کرده تا مشکل تاچ برطرف شود. اگر با این اقدام همچنان تاچ گوشی از کار افتاده بود مجبور به ریست فکتوری خواهید بود.

  • ریست فکتوری

همان طور که در قسمت بالا گفته شد،اگر دو راه حل قبلی نتیجه بخش نبود مجبور به ریست فکتوری یا بازگشت به تنظیمات کارخانه خواهید بود. برای جلوگیری از اینکه اطلاعات مهم گوشی حذف شود،از یک نسخه پشتیبان بهره ببرید.

نمایندگی سامسونگ

محصولات سامسونگ در ایران مورد استقبال چشمگیری از طرف عموم مردم قرار گرفته است و همین امر موجب شده است تا نمایندگی تعمیرات سامسونگ با ارائه تخصصی ترین سرویس های تعمیراتی در جهت جلب رضایت مشتریان گام بردارد. تعمیر تاچ موبایل سامسونگ نیز از جمله خدماتی است که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =