تعمیر گوشی سامسونگ S7

گوشی S7 یکی از مدل های پرطرفدار ساخته شده در سال 2016 توسط شرکت سامسونگ است. این مدل به دلیل قابلیت های ویژه بسیار محبوب واقع شد. به طوری که تا مدت ها یکه تاز میدان رقابت گوشی های هوشمند بود. علی‌رغم کیفیت بالای ساخت گوشی سامسونگ S7، این دستگاه ارزشمند نیز ممکن است بر اثر اتفاقاتی ناخواسته دچار آسیب دیدگی و افت عملکرد شود. در صورتی که برای شما نیز این اتفاق افتاده باشد، باید در اولین فرصت به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه باشید. تعمیر گوشی سامسونگ S7 به راحتی امکان پذیر نیست و برای رفع نقایص آن باید از افراد متبحر در این زمینه یاری جست. در ادامه متن به دلایلی که منجر به افت عملکرد موبایل سامسونگ S7  می شود و راه های رفع آن می پردازیم.

تعمیر گوشی سامسونگ S7

در چه شرایطی تعمیر گوشی سامسونگ S7 لازم است؟

در حالی که بسیاری از منتقدان، گوشی سامسونگ S7 را یکی از بهترین محصولات سامسونگ می دانند، هنوز هم مسائلی در باب تعمیر گوشی سامسونگ S7 وجود دارد که ذهن کاربران را درگیر خود می سازد. در ادامه به مشکلاتی که اغلب از سوی کاربران گوشی سامسونگ S7 گزارش شده است، اشاره می شود.

مشکلات صفحه نمایش گوشی سامسونگ S7

یکی از مشکلات رایج که در گوشی S7 رخ می دهد، مشکل اختلاف فاحش رنگ در صفحه نمایش است. به صورتی که در قسمت های پایینی ممکن است صفحات تیره تر و در قسمت های دیگر، به مقدار جزئی رنگ های صورتی، زرد و یا سبز وجود داشته باشد. یکی دیگر از این مسائل سیاه شدن کامل صفحه نمایش است به نحوی که به لمس کردن هیج واکنشی نشان نمی دهد. این در حالی است که دکمه های دیگر گوشی S7 به درستی کار می کنند. یا ممکن است صفحه تاچ گوشی S7 به طور ناگهانی هنگ کند.

هنگ کردن تاچ گلکسی S7 به دلایل باز بودن تعداد زیادی برنامه، کار کردن بیش از حد سیستم، ورود ناخواسته بد افزار ها و یا حمله یک ویروس اتفاق می افتد. در این شرایط با یک بار ری استارت کردن دستگاه مشکل به طور موقت حل می شود. اما برای جلوگیری از تکرار مجدد آن باید نسبت به پاک کردن بد افزارها و یا ویروس ها از گوشی موبایل S7 اقدام کنیم.

برای ری استارت کردن در صورت هنگ کردن صفحه تاچ کافیست همزمان دکمه روشن و خاموش و پایین صدا را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که گوشی خاموش و مجددا راه اندازی شود. این فرایند معمولاً 7 تا 8 ثانیه طول می کشد. اگر با راه اندازی مجدد تغییری در وضعیت تاچ رخ نداد، به این معناست که دچار آسیب دیدگی فیزیکی شده و در این صورت نیاز به ارزیابی و معاینه توسط یک متخصص حرفه ای دارد. در صورت تشخیص تعمیرکار، تعمیر گوشی سامسونگ S7 انجام خواهد گرفت.

رفع ارور رطوبت در گوشی سامسونگ S7

یکی از هشدارهایی که ممکن است توسط گوشی سامسونگ S7 اعلام شود، خطای Moisture Detected Error است. این خطا که با نماد قطره در گوشی سامسونگ ظاهر می‌شود، به معنی وجود رطوبت در گوشی سامسونگ است که توسط حسگر رطوبت در دستگاه تشخیص داده شده است. اگر برای مدتی در مکانی مملو از رطوبت هستید، ممکن است رطوبت از طریق پورت شارژ و یا ورودی هنسفری وارد موبایل شده باشد. یا اگر به هر دلیلی گوشی موبایل شما در آب افتاده باشد، درصورت روشن بودن دستگاه این هشدار اعلام می شود. حال اقدامات اولیه پیش از رساندن به نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ چیست؟

  • دستگاه را خاموش کنید.
  • سیم کارت، کارت حافظه و هر چیز دیگری که ممکن است به دستگاه وصل باشد را جدا کنید.
  • با یک حوله جاذب رطوبت های موجود را پاک کنید. موبایل را به هیچ عنوان روشن نکنید. چرا که ممکن است مدارها اتصال کوتاه شوند و منجر به سوختگی دستگاه شود.
  • به هیچ عنوان از سشوار برای از بین بردن رطبت موجود در لابلای قطعات استفاده نکنید. چرا که ممکن است باعث ورود بیشتر رطوبت به جاهایی که نباید، می شود.
  • برای بررسی و حل مشکل به نزدیک ترین نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ S7 مراجعه کنید. توجه داشته باشید حداقل تا 24 ساعت از روشن کردن گوشی گلکسی S7 خودداری کنید.

تعمیر مادربرد گلکسی S7

عدم کارکرد صحیح مادربرد گوشی سامسونگ S7 ممکن است مجموعه ای از مشکلات دیگری را به بار آورد. آیا دستگاه موبایل شما به طور غیر عادی داغ می شود؟ یا گوشی موبایل به کندی عمل می کند؟ این علائم می توانند هشداری برای خراب شدن مادربرد باشند. البته کند شدن موبایل همیشه به این معنای نقص در کارکرد مادربرد نیست. ممکن است حافظه موبایل سامسونگ S7 پر شده باشد. یا تعداد زیادی برنامه باز داشته باشید. در صورت رفع این چنین مسائلی اگر همچنان سرعت گلکسی S7 به حالت عادی بازنگشت، یعنی مادربرد در حال خراب شدن است. تشخیص خراب شدن مادربرد و تعمیر آن بسیار پیچیده است و نیاز به سالها تجربه و مهارت در زمینه تعمیر گوشی سامسونگ دارد. از این رو برای حل این مشکل حتما با نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران در ازتباط باشید.

تعمیر دوربین سامسونگ S7

یکی از مشکلاتی که در گوشی های موبایل رخ می دهد، از کار افتادن دوربین گلکسی S7 است. آیا دوربین سامسونگ S7 در حین کار ناگهان هنگ می کند و یا از برنامه خارج می شود؟ و یا به هیچ عنوان نمی توانید از قابلیت عکس و فیلم برداری گوشی گلکسی S7 خود استفاده کنید. این مشکل می‌تواند به دلایل مختلفی رخ داده باشد. شاید دوربین های پشت و یا جلوی موبایل دچار آسیب های فیزیکی شده اند؟ به هر حال قبل از تعمیر گوشی سامسونگ S7 باید اقدام به عیب یابی گوشی موبایل کنید. برای تعمیر دوربین موبایل سامسونگ خود با ما تماس بگیرید.

  • کارت حافظه را بررسی کنید. ممکن است مشکل از کارت حافظه باشد. برای این کار آن را بیرون بکشید و مجددا اقدام به آن را در جای خود قرار دهید. سپس دوربین را تست کنید.
  • ممکن است به دلیل وجود مشکلات نرم افزاری دوربین از کار افتاده باشد. برای این منظور از Play Store یک نرم افزار دوربین دانلود کرده و از طریق آن نرم افزار اقدام به تست دوربین خود کنید. اگر دوربین در نرم افزار جدید کار کرد یعنی باید نرم افزار اصلی دوربین را حذف و مجددا نصب کنید.
  • چنانچه اخیرا یک نرم افزار را بر روی موبایل گلکسی S7 نصب کرده اید، ممکن است مشکل از همان نرم افزار باشد. پس آن را حذف کنید و دوربین را مجددا چک کنید.
  • در صورت رفع نشدن مشکل، از متخصصان تعمیر گوشی موبایل سامسونگ که در نمایندگی های معتبر فعالیت دارند، بخواهید مشکل پیش آمده را بررسی کنند.

نمایندگی موبایل سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در تبریز یکی از مراکز فعال در زمینه تعمیر تخصصی موبایل های سامسونگ است که با توجه به نیازهای کاربران تاسیس گردیده است. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با شعب مختلف در سطح شهرهای تهران و کرج، هر روزه جهت رفع مشکلات گوشی های سامسونگ در خدمت کاربران گرامی است. این نمایندگی ها ارائه دهنده سطح وسیعی از خدمات پیش و پس از فروش موبایل سامسونگ هستند.

تعمیر قطعات پیچیده موبایل های سامسونگ در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در بهترین شرایط انجام می پذیرد. رفع نقایص پیش آمده در موبایل سامسونگ خود را به دستان توانمند متخصصان حاضر در نمایندگی موبایل سامسونگ بسپارید. بی شک نتیجه کار فراتر از حد انتظار شما خواهد بود.