تاریخ معرفی گلکسی فولد 2

این روزها که بازار اخبار رونمایی از گوشی های جدید داغ است، صحبت دومین گوشی منعطف شرکت سامسونگ یعنی گلکسی فولد ۲ نیز بسیار بر سر زبان ها است. با توجه به شنیده ها گلکسی فولد ۲ سامسونگ قرار است در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ میلادی رونمایی و روانه بازار شود.

شرکت های تولید کننده موبایل های هوشمند که در رقابت با یکدیگر بر سر ساخت گوشی های منعطف هستند از برنامه های خود برای معرفی این گوشی ها خبر می دهند. غول‌های تکنولوژی همچون سامسونگ و هواوی در حال ساخت و عرضه گوشی‌های هوشمند تاشو و انعطاف‌پذیر هستند. در این راستا شرکت سامسونگ اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی از گوشی گلکسی فولد سامسونگ رو نمایی کرد و شرکت هواوی گوشی ایکس تاشو را روانه بازار کرد. امسال نیز شرکت سامسونگ خبر از عرضه سری دوم از این گوشی ها می دهد. این شرکت قصد دارد تمام کاستی هایی که در مدل قبل وجود داشته است را در این مدل رفع کند.

معرفی گلکسی فولد ۲ در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰

شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند به دنبال افزودن قابلیت های جدید به گوشی های خود می باشند. اما با توجه به این که بازار گوشی‌های هوشمند به مرحله اشباع رسیده است باید فکری به حال روش های جلب مشتری کرد. بنابراین این شرکت ها به سمت گوشی‌های هوشمند تاشو و منعطف روی آورده‌اند. آن ها از این روش استفاده کرده اند تا شاید بتواند به این بازار راکد و بی‌تلاطم رونق بخشد.

وب سایت gsmarena گلکسی فولد را نخستین گوشی هوشمند تاشوی سامسونگ و جهان معرفی کرده است. این گوشی در زمان عرضه ، با مشکلات اندکی رو به رو بود. با این وجود به نظر می رسد دومین نسل از این گوشی یعنی گلکسی فولد ۲ نیز در راه است و انتظار می رود در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ میلادی معرفی شود.

البته در این بین نیز اخباری مبتنی بر رونمایی گوشی دیگری با عنوان گلکسی Flip Z توسط شرکت سامسونگ شنیده می شود. اما در تازه ترین گزارش های منتشر شده این محصول تنها برنامه این شرکت کره‌ای برای توسعه و عرضه گوشی های تاشو و جدید نخواهد بود. در این گزارش ها عنوان شده است که این شرکت می خواهد یک محصول دیگر را نیز در سه ماهه دوم سال جاری میلادی حدود ماه آوریل، مه و ژوئن معرفی کند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی گوشی های هوشمند نیاز به یک مرکز جهت تعمیرات انواع گوشی حس می شود. به همین جهت مرکز تعمیرات تخصصی موبایل در تهران با هدف ارائه تخصصی ترین خدمات در زمینه تعمیر موبایل مشغول به فعالیت است. مهمترین استاندارد های تعمیر موبایل در این مرکز اجرا می شود. وجود پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و کارشناسان خبره گواه این مدعاست. در صورت بروز هر گونه مشکل می توان با مراجعه به نمایندگی تعمیرات موبایل خدمات تخصصی در زمینه تعمیر موبایل را دریافت کنید. این مرکز با سال ها سابقه در زمینه تعمیر موبایل موفق به جلب نظر بسیاری از کاربران شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شش =