زمان تعویض باتری گوشی های اندرویدی

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، گوگل در حال آماده‌سازی یک ویژگی جدید برای اندروید است که به کاربران اجازه می‌دهد تا زمان تعویض باتری گوشی خود را تشخیص دهند. این ویژگی جدید که “سلامت باتری” نام دارد، درصد ظرفیت باقی‌مانده باتری را در مقایسه با زمانی که نو بود، نشان می‌دهد. علاوه بر این، این ویژگی می‌تواند باتری اصلی را از باتری جایگزین تشخیص دهد.این ویژگی جدید در حال حاضر در نسخه آزمایشی Settings Services گوگل در دسترس است. انتظار می‌رود که این ویژگی در نسخه بعدی اندروید، یعنی اندروید ۱۴، به صورت رسمی منتشر شود.برای تعمیرات موبایل اندرویدی خود میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

زمان-تعویض-باتری-گوشی-های-اندرویدی

این مطلب مفید رو از دست نده : روش هایی برای افزایش عمر باتری گوشی

استفاده از برنامه برای اطلاع از زمان تعویض باتری گوشی های اندرویدی

با توجه به اینکه باتری یکی از اجزای مهم گوشی‌های هوشمند است و با گذشت زمان ظرفیت خود را از دست می‌دهد، این ویژگی جدید می‌تواند به کاربران کمک کند تا از سلامت باتری گوشی خود آگاه باشند و در صورت نیاز، اقدام به تعویض باتری کنند.

در حال حاضر، کاربران اندروید می‌توانند از برنامه‌های شخص ثالث برای بررسی سلامت باتری گوشی خود استفاده کنند. با این حال، ویژگی جدید سلامت باتری اندروید، به صورت پیش‌فرض در سیستم عامل اندروید قرار دارد و استفاده از آن آسان‌تر است.

انتظار می‌رود که ویژگی سلامت باتری اندروید در آینده به نسخه‌های قدیمی‌تر این سیستم عامل نیز اضافه شود.