بازیابی اطلاعات گوشی

از بین رفتن دیتاها و اطلاعات گوشی را میتوان یکی از ناراحت کننده ترین مشکلاتی دانست که برخی کاربران و دارندگان این گجت ها ممکن است به دلایل مختلف با آن روبرو شوند. از آن جا که گوشی های موبایل دربردارنده ی بسیاری از اطلاعات ضروری و مورد نیاز کاربران هستند، این افراد برای بازیابی این دیتاها، دست به هر اقدامی می زنند. در بسیاری از این مواقع راهکارهای موجود ممکن است در پاسخگویی به این خواسته موثر واقع نشوند. از این رو لازم است هر کاربری از دلایل از دست دادن دیتاهای گوشی موبایل خود و راه های بازیابی اطلاعات گوشی آگاه باشد.

یکی از مهم ترین و امن ترین راهکارهایی که از سوی شرکت های سازنده ی گوشی موبایل در اختیار کاربران قرار گرفته است امکان بکاپ گیری از دیتاهای موجود در دستگاه است. با ما همراه باشید تا به بررسی جزییات مهم در خصوص ریکاوری اطلاعات گوشی بپردازیم.

بازیابی اطلاعات گوشی

چه مشکلاتی ما را مجبور به بازیابی اطلاعات گوشی میکند ؟

پاک کردن عمدی یا سهوی اطلاعات موجود بر روی موبایل

از مهم ترین دلایلی که کاربر را در نهایت مجبور به بررسی راه های بازیابی اطلاعات گوشی موبایل خود می کند، پاک کردن این اطلاعات به دست خود کاربر یا فرمت تصادفی موبایل است.

مشکلات نرم افزاری موبایل

مشکل دیگری که می تواند به از دست رفتن دیتاهای موبایل منجر شود، اختلالات نرم افزاری گوشی است. این مشکلات می تواند بخشی از اطلاعات و یا تمام آن ها را از بین ببرد. آگاهی از این مشکلات در بازیابی اطلاعات گوشی نقشی موثر دارد.

مشکلات سخت افزاری موبایل

بروز مشکلات سخت افزاری گوشی موبایل نیز میتواند در پاک شدن اطلاعات گوشی موبایل موثر باشد. نقص فنی در میکرو کارت داخلی گوشی هوشمند جز همین عیوب است. کارشناس تعمیر موبایل برای بازیابی اطلاعات گوشی باید از این اختلالات آگاه باشد.

ویروس و بدافزار

حملات ویروس ها و بدافزارهای مخرب میتواند در برخی مواقع از دست دادن عکس ها و فیلم ها را در این دستگاه ها در پی داشته باشد. پیش از اقدام به ریکاوری این گوشی ها، لازم است اقدامات لازم در زمینه ی از بین بردن ویروس های موجود در موبایل به عمل آورد.

برای بازیابی اطلاعات گوشی چه راهی داریم ؟

برای بازیابی اطلاعات گوشی موبایل اپلیکیشن های بسیار موثری طراحی و روانه ی بازار شده اند. این برنامه ها در صورتی که به درستی مورد استفاده قرار بگیرند، امکان ریکاوری اطلاعات گوشی به میزان قابل توجهی وجود دارد. این برنامه های رایگان علاوه بر قابلیت بازیابی عکس ها و فیلم های گوشی موبایل، قدرت قابل توجهی در ریکاوری اطلاعات از دست رفته ی فلش ها، انواع هارد دیسک ، کارت‌های حافظه و هارد دیسک‌های قابل حمل و … دارند.

نرم افزارهای بازیابی اطلاعات با طراحی هوشمندانه ی خود، قابلیت پشتیبانی از انواع عکس و فیلم، سند، ایمیل و فایل را دارند  و میتوانند در این زمینه بسیار کارآمد و مفید باشند. در صورتی که بازیابی اطلاعات موبایل توسط کارشناس انجام شود ، کلیه ی دیتاهایی که از پاک کردن‌های معمولی با delete یا shift delete تا فرمت شدن و پارتیشن‌بندی و از بین رفتن پارتیشن ها، کرش شدن و ویروسی شدن و … از دسترس خارج شده اند، بازیابی می شوند.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ ، با هدف ارائه ی سرویس های پس از فروش و پشتیبانی گسترده از انواع گوشی موبایل در سطح کشورمان احداث گردید. اکنون این نمایندگی در شعب تهران، کرج و شهرستان های مختلف به فعالیت میپردازد. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، بدون شک از حرفه ای ترین و معتبرترین مراکز تعمیرات گوشی موبایل در کشورمان ایران است. این مجموعه در حوزه ی اصلی تعمیر و بازیابی انواع موبایل خدمات خود را به کاربران و متقاضیان عزیز ارائه میدهد. کلیه ی این سرویس ها، به همراه گارانتی و ضمانت نامه ارائه میشود که خوشبختانه از این نظر رضایت خاطر اکثریت کاربران فراهم آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نه =