چگونه گوشی ال جی را ریست فکتوری کنیم ؟

ریست فکتوری یکی از گزینه هایی ست که در صورت بروز مشکلاتی از قبیل کندی زیاد در عملکرد، به عنوان آخرین گزینه مورد استفاده قرار میگیرد. آخرین گزینه به این دلیل که  با ریست کردن یک دستگاه اندرویدی تمام اطلاعات موجود بر روی آن از قبیل فیلم و عکس و … حذف شده و تنظیمات نیز به حالت اولیه ی خود بازخواهند گشت. 

این گزینه در موارد بسیاری میتواند صورت مسئله ی برخی از اختلالات را به طور کلی پاک کند و عملکرد گوشی را بهبود بخشد. از آنجا که با ریست فکتوری ، دیگر راهی برای بازگشت اطلاعات موجود بر روی گوشی وجود نخواهد داشت، توصیه میشود، پیش از انجام آن، از اطلاعات دستگاه ، بکاپ تهیه نمایید. طریقه ی ریست فکتوری در گوشی های اندرویدی شباهت بسیاری با هم دارد. 

از آن جا که بسیاری از کاربران در خصوص چگونگی ریست فکتوری گوشی ال جی سوال پرسیده اند، در این بخش به آموزش ریست فکتوری گوشی ال جی ، خواهیم پرداخت.

چگونه گوشی ال جی را ریست فکتوری کنیم ؟

ریست فکتوری گوشی ال جی از تنظیمات

یکی از ساده ترین روش ها برای ریست فکتوری گوشی ال جی ، انجام آن از طریق تنظیمات دستگاه است. ریست فکتوری از تنظیمات دستگاه ، زمانی پیشنهاد میشود که کاربر مشکل نرم افزاری با دستگاه خود نداشته باشد. در ادامه چگونگی انجام ریست فکتوری گوشی ال جی مرحله به مرحله عنوان خواهد شد :

ابتدا به تنظیمات اصلی گوشی ال جی خود بروید.

در لیست تنظیمات حتما گزینه ی Backup & reset را مشاهده خواهید نمود. این گزینه را انتخاب نمایید.

دستگاه شما برای ریست فکتوری آماده است. حال نیاز است Factory Data Reset را لمس نمایید.

با لمس گزینه ی مذکور گوشی موبایل ال جی به شما هشدار میدهد که با انجام این کار تمام اطلاعات شما بر روی دستگاه پاک خواهد شد. همانطور که گفتیم این اطلاعات شامل فیلم، عکس، موسیقی، حساب های کاربری، برنامه ها و … خواهند شد. 

در این هنگام با فشردن Reset یا Delete All از انتهای صفحه تصمیم خود را تایید کنید تا پروسه ریست فکتوری آغاز شود. در صورتی که بر روی موبایل شما رمز ورود وجود داشته باشد، لازم است پیش از انجام ریست فکتوری گوشی ال جی ، رمز مربوطه را وارد نمایید.

ریست فکتوری گوشی ال جی از تنظیمات

پیشنهاد سایت : تعمیرات موبایل ال جی

ریست فکتوری گوشی ال جی از منوی ریکاوری

یکی دیگر را گزینه های پیشنهادی برای ریست فکتوری گوشی ال جی استفاده از منوی ریکاوری دستگاه است که در این بخش به آموزش آن خواهیم پرداخت :

  • موبایل ال جی خود را در ابتدا خاموش کنید.
  • با نگه داشتن کلیدهای ریکاوری، وارد منوی ریکاوری اندروید شوید. برای ورود به این منو، لازم است دو یا سه کلید را به صورت همزمان و به مدت چند ثانیه فشار دهید. این کلید ها ممکن است بر اساس نوع و مدل گوشی ال جی کمی متفاوت باشند. به راحتی با جستجو در گوگل میتوانید این سه کلید را پیدا کنید.
  • پس از انجام مراحل فوق، گوشی ال جی ریست فکتوری می شود.

تماس با نمایندگی موبایل ال جی

نمایندگی تعمیر موبایل ال جی ، این آمادگی را دارد تا هر گونه اختلال و ناکارآمدی در حوزه ی سخت افزاری و نرم افزاری این گوشی های موبایل را به صورت تخصصی و در اسرع زمان، مرتفع کند. کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل ال جی ، با بهره مندی از تخصص بالا در امر تعمیر و پشتیبانی از انواع این گجت های جذاب، قادرند مشکلات این گوشی های موبایل را شناسایی و بازیابی کنند. 

گوشی های موبایل ال جی هم با وجود کیفیت بسیار بالای خود، ممکن است با اختلالات بی شماری در عملکرد مواجه شوند که خوشبختانه، کادر تعمیر این مجموعه ، با گذراندن موفق دوره های عمومی و تخصصی بسیار در داخل و خارج از کشور، به کلیه ی این  مشکلات اشراف دارند.

نمایندگی تعمیر موبایل ال جی ، متشکل از واحد های مجزا و تخصصی و کارگاه های مجهز، قادر است با نظم و برنامه ریزی بهتری نسبت به سایر مراکز، به اختلالات و خرابی های این گوشی های موبایل رسیدگی کند. همچنین این نمایندگی برای سرویس های پشتیبانی خود، گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی معتبر نیز در نظر گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =