چگونه با مشکل وصل نشدن موبایل ال جی به وای فای مبارزه کنیم؟

حتما تا حالا با مشکل وصل نشدن WiFi گوشی های هوشمند روبه رو شده اید. این مشکل به ظاهر ساده در صورت تداوم کاملا دردسرساز می شود. در عصری زندگی می کنیم که اتصال به اینترنت پر سرعت به ویژگی مهمی در تلفن های همراه تبدیل شده است. براساس عقیده ی تیم فنی نمایندگی تعمیر موبایل ال جی در اکثر موارد مشکل وصل نشدن موبایل ال جی به وای فای براساس راهکارهای ساده ای قابل حل است و نیازمند تعمیرات تخصصی نیست. در ادامه این راهکارهای ساده و در عین حال کاربردی را به طور کامل معرفی می نماییم.

وصل نشدن موبایل ال جی به وای فای

راهکارهای رفع مشکل وصل نشدن موبایل ال جی به وای فای

راه حل های مبارزه با معضل وصل نشدن وای فای گوشی LG ممکن است در حدی ساده و ابتدایی به نظر برسند که کاربران از انجام آن ها چشم پوشی کنند. اما فراموش نکنید که بسیاری از اختلالات به ظاهر حاد تلفن های همراه بر اثر یک تداخل بسیار کوچک سیستماتیک رخ می دهند که با کمی دستکاری از بین می روند. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای رویارویی با مشکل وصل نشدن موبایل ال جی به WiFi راهکارهای زیر را امتحان کنید و سپس در صورت تداوم حضور مشکل نسبت به تعمیرات موبایل ال جی اقدام نمایید.

کش اندروید گوشی را حذف کنید.

در برخی مواقع گوشی پس از آپدیت با مشکل عدم اتصال به وای فای رو به رو می شود. در این حالت بهترین راه حل حذف کش اندروید گوشی است.

اختلالات مودم اینترنت را برطرف کنید.

گاهی مشکل وصل نشدن WiFi گوشی LG از مودم نشات می گیرد. یک خاموش و روشن کردن ساده ی مودم می تواند چاره ساز باشد. از طرفی ممکن است با آپدیت فریمور روتر اختلالات وای فای رفع شوند.

آپدیت سیستم عامل موبایل را فراموش نکنید.

آپدیت منظم سیستم عامل در رفع تمامی اختلالات داخلی از جمله مشکل وصل نشدن موبایل به وای فای حائز اهمیت است. به طور قطع با به روز رسانی سیستم عامل، دستگاه عملکرد بهتری داشته و تمامی باگ های احتمالی برطرف خواهد شد.

آپدیت سیستم عامل موبایل را فراموش نکنید

گوشی ال جی را در حالت پرواز قرار دهید.

یکی از کارآمدترین روش‌های رفع مشکل وصل نشدن موبایل ال جی به وای فای ، فعال سازی حالت پرواز سیستم موبایل است. پس از گذشت 5 ثانیه حالت پرواز را خاموش کنید و اتصال به WiFi را چک کنید. این راهکار ساده موجب کشش دوباره ی امواج WiFi به سمت گوشی مورد نظر می شود.

گزینه ی Keep Wi-Fi on during sleep را فعال کنید.

فعال نبودن گزینه ی Keep Wi-Fi on during sleep باعث می شود وقتی که صفحه ی نمایش گوشی لاک شده است، اتصال موبایل ال جی به WiFi به صورت خودکار قطع شود. برای بررسی فعالیت این گزینه به قسمت تنظیمات گوشی بروید، WiFi را انتخاب کنید و عبارت  Keep Wi-Fi on during sleep را در منوی سمت راست صفحه بیابید.

گزینه ی Keep Wi-Fi on during sleep را فعال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =