تعمیر آیفون 8

کمپانی اپل هر ساله با اعلام ورود مدل جدیدی از سری گوشی های آیفون با قابلیت های خیره کننده، توجه خیل عظیمی از طرفداران این برند را به خود جلب می کند. آیفون 8 پلاس یکی از این نسخه ها بود که در سال 2017 و در دهمین سالگرد افتتاح کمپانی بزرگ اپل رونمایی شد. با توجه به قابلیت های ویژه این محصول و حساسیت ها و ظرافت های به کار رفته در آن، همواره تعمیر آیفون 8 در مواقع آسیب دیدگی، از دغدغه های کاربران این موبایل ها بوده است.

قیمت های بالای موبایل های اپل و به ویژه نسخه آیفون 8 موجب شده است این محصول در صورت هر گونه آسیب دیدگی نیاز به تعمیرات تخصصی توسط نمایندگی های معتبر داشته باشد. تعمیر گلس، تعمیر و یا تعویض باتری، تعمیرات فلت وای فای، تعویض فلت آنتن، تعمیر شارژر و تعمیرات دیگری که نیاز به تخصص، تجربه و آموزش های لازم در زمینه تعمیر آیفون 8 دارد، در نمایندگی تعمیرات آیفون پذیرفته می شود. در ادامه به برخی از مشکلاتی احتمالی که از سوی کاربران آیفون 8 گزارش شده است می پردازیم.

تعمیر آیفون 8

خدمات تعمیر آیفون 8

در صورتی که استانداردهای تعیین شده برای نگهداری از گوشی موبایل آیفون 8 را رعایت کنید، برای مدت های طولانی بدون هیچ مشکلی می توانید از آن استفاده نمایید. اما گاها ممکن است موبایل شما دچار افت بازدهی شود و یا در اثر آسیب های فیزیکی دچار ترک و یا شکستگی شده باشد. در این شرایط نیاز به حضور یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه جهت تعمیر موبایل اپل بیش از هرچیزی مهم خواهد بود. غالب تعمیراتی که بر روی موبایل های اپل آیفون 8 انجام شده است، به شرح زیر است.

تعمیر دوربین گوشی آیفون 8

دوربین آیفون 8 یکی از دوربین های پر قدرت و با کیفیت در میان گوشی های موبایل است که امکانات زیادی در اختیار علاقه مندان عکاسی قرار داده است. از کار افتادن ناگهانی دوربین می تواند خبر ناگواری برای کاربران این سری از موبایل آیفون باشد. به منظور حل این مشکل ابتدا باید آسیب های سخت افزاری و یا نرم افزاری احتمالی را بررسی و سپس نسبت به رفع آن اقدام کنیم. برای پیدا کردن مشکل اصلی که منجر به از کار افتادن دوربین آیفون 8 شده است، سعی کنید از پذیرفتن تشخیص های غیرکارشناسانه خودداری کنید و موبایل را برای تعمیر به افراد متخصص و حرفه ای بسپارید.

کاهش کیفیت دوربین آیفون 8 ممکن است به دلیل ضربه خوردن بدنه آیفون 8، وارد شدن تنش به ماژول دوربین و آسیب دیدن آن و یا نفوذ رطوبت به ماژول دوربین رخ دهد. در مواردی هم ایجاد خش بر روی سطح لنزهای دوربین باعث افت کیفیت عکس و فیلم برداری آیفون 8 می شود که با تعویض لنز دوربین رفع می شود. از آنجا که تعویض لنز دوربین و یا ماژول دوربین آیفون 8 نیاز به قطعات اصلی دارد، باید به این منظور باید به نمایندگی مجاز تعمیر آیفون 8 مراجعه کنید.

تعمیر فلت آنتن  Iphone 8

پریدن آنتن یکی از مشکلاتی است که در اغلب موبایل های امروزی اتفاق می افتد. اگر این مسئله به طور مداوم در موبایل آیفون 8 رخ می دهد، باید متوجه باشید که ممکن است فلت آنتن آیفون 8 نیاز به تعمیر داشته باشد. پیش از اقدام به تعمیر فلت آنتن بررسی کنید که عوامل خارجی همانند آنتن دهی محیط باعث این مشکل نشده باشد. از سوی دیگر برخی مشکلات نرم افزاری در تلفن همراه می توانند بر آنتن دهی موبایل تاثیر گذار باشند. بنابراین سریعا دست به آچار نشوید و مسائل احتمالی را گام به گام بررسی کنید.

تشخیص خرابی فلت وای فای تنها توسط افراد با تجربه و متخصص در زمینه تعمیر موبایل اپل آیفون امکان پذیر خواهد بود. تعمیرکار با بررسی های موشکافانه موبایل، از مشکل اصلی آگاه و اقدام به رفع آن می کند. بنابراین اگر در استفاده از موبایل خود با مشکلات آنتن کاذب، عدم اتصال به وای فای، پرش مداوم آنتن، وجود نویز در صدا، آنتن دهی ضعیف، قطع و وصل شدن صدا و مشکلات این چنینی مواجه شدید، در اولین فرصت آن را با متخصصان حاضر در نمایندگی تعمیر آیفون در میان بگذارید. حداکثر زمانی که توسط متخصص حرفه ای برای تعویض فلت آنتن صرف می شود، یک ساعت خواهد بود. بنابراین با مراجعه به نمایندگی آیفون، بدون هیچ دردسری و به راحتی می توانید مشکل آنتن دهی موبایل آیفون 8 را برطرف کنید.

تعمیر ال سی دی آیفون 8

یکی از مشکلات شایعی که برای اغلب تلفن های همراه ممکن است رخ دهد، آسیب دیدن ال سی دی است. ال سی دی آیفون 8 هم همچون دیگر موبایل های هوشمند امروزی در معرض آسیب و خسارت است. از این رو تعمیر ال سی دی آیفون 8 از اهمیت بالایی در نزد کاربران برخوردار است. کمپانی های سازنده موبایل امروزه برای محافظت ال سی دی از آسیب های فیزیکی، اقدام به نصب گلس بر روی ال سی دی کرده اند.

گلس های محافظ هم از دیگر لوازم جانبی هستند که برای محافظت ال سی دی ساخته شده اند. با این حال ممکن است شدت ضربات وارد شده به آیفون 8 به حدی باشد که گلس محافظ و گلس هم توان مقاومت در برابر آن را نداشته باشند. در این صورت ال سی دی دچار آسیب دیدگی خواهد شد. تعمیر ال سی دی آیفون 8 با توجه به حساسیت ها و پیچیدگی های موجود در تعمیر آیفون 8 ، نیاز به تعمیرات تخصصی توسط افراد باتجربه و قابل اطمینان خواهد داشت. در این مواقع کار را به نمایندگی تعمیرات آیفون بسپارید. ممکن است کار تعمیرات در این مواقع تنها با تعویض گلس شکسته شده رفع شود و نیازی به تعویض ال سی دی نباشد.

تعویض باتری آیفون 8

با وجود پیشرفت های چشمگیر شرکت اپل در ساخت موبایل های اپل آیفون، همچنان مشکل خالی شدن باتری آیفون در میان سری های مختلف گوشی های آیفون مشاهده می شود. بروز چنین مشکلی برای موبایل آیفون بخصوص در مکان های نا آشنا و بصورت غیر منتظره بسیار کلافه کننده خواهد بود. برای حل این مشکل و تعمیر آیفون 8 ابتدا راه های اولیه را طی کنید و درصورتی که به نتیجه نرسیدید، اقدام به تعویض باتری آیفون کنید.

اگر به صورت غیر منتظره آیفون شما شارژ خالی کند، یک بار اقدام به ری استارت کردن گوشی موبایل خود کنید. درصورتی که به حالت عادی برگشت، مشکل حل شده است. خاموش شدن های اتفاقی می تواند به دستگاه موبایل شما آسیب وارد کند. از این رو برای حل مشکل باید هرچه سریع تر اقدام کنید. نمایندگی تعمیرات آیفون برای حل مشکل باتری آیفون 8 ابتدا تعمیرات تخصصی را بر روی باتری اعمال می کند و درصورتی که عمر باتری به پایان رسیده باشد، اقدام به تعویض آن خواهد نمود.

نمایندگی آیفون

نمایندگی آیفون مرکز سخت افزار ایران با تجهیز مجموعه وسیعی از ابزار نوین تعمیراتی، هرآنچه را که یک تعمیرکار حرفه ای برای حل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در موبایل های اپل آیفون نیاز دارد، فراهم نموده است. استفاده از جدیدترین تجهیزات تعمیراتی و هنر ارزشمند تعمیراتی کادر حرفه ای این مرکز سبب شده است،

نمایندگی آیفون در طول سالیان فعالیت خود سوابق درخشانی را در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل های آیفون بدست آورد. نمایندگی آیفون جهت گسترش خدمات مختلف خود اقدام به تاسیس شعب مختلف نمایندگی آیفون در شهرهای تهران و کرج نموده است. از این رو عزیزانی که در هریک از محصولات آیفون خود با مسائل آزار دهنده ای روبرو هستند، به منظور حل این مشکلات و پیشگیری از خسارت های بیشتر، می توانند به نمایندگی های معتبر آیفون مراجعه کنند.