تعمیر موبایل اپل 5S

تعمیر موبایل اپل 5S توسط نمایندگی تعمیرات اپل با بهترین و بالاترین کیفیت انجام می شود. اگر کاربر این دستگاه باشید، حتما می دانید که در این مدل از آیفون اولین تفاوت بارز Touch ID است؛ یک سنسور پردازش اثر انگشت که دکمه Home را خانه خود کرده است. دوربین دارای یک سنسور بزرگتر و یک فلاش LED دوتایی است و با بارزترین تغییر یعنی تراشه 64 بیتی A7 ارائه شده است. 64 بیتی بودن به معنی جلو زدن از رقبا و مدیریت بهتر حافظه و انجام وظایف اپلیکیشن ها و کارهای پیچیده تر است.

آیفون اس 5 به نسبت سایر پرچمدارهای هم دوره خود گران قیمت تر است. این دستگاه به فراخور قابلیت هایی که دارد، اساسا باید کمتر درگیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری شود، اما هرگز نمی توان گفت که بی نیاز به خدمات تعمیراتی است. از همین جهت ما به شما توصیه می کنیم که برای تعمیر موبایل اپل 5S هیچ نگرانی به خود راه ندهید. می توانید با خیال راحت به نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه کنید و با دریافت تخصصی ترین خدمات در حوزه تعمیر موبایل اپل 5S، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید.

تعمیر موبایل اپل 5S

خدمات تعمیر موبایل اپل 5S

تعویض تاچ ال سی دی موبایل اپل 5S

تعویض تاچ ال سی دی موبایل اپل 5S در شرایطی انجام می‌شود که صفحه نمایش یا همان ال سی دی گوشی شکسته یا ترک بخورد. همچنین برای رفع مشکلات تاچ موبایل اپل 5S هم تعویض تاچ ال سی دی انجام می شود. دلایل متعددی می‌توانند منجر به از کار افتادن تاچ آیدی آیفون 5S شوند. نفوذ آب به داخل گوشی و تماس آن با متعلقات دکمه هوم یکی از اصلی ترین این عوامل است. وارد شدن فشار و ضربه به گوشی هم می‌تواند باعث از کار افتادن یا بروز اختلال در عملکرد تاچ آیدی آیفون شود.

در برخی موارد هم تعمیرات سخت افزاری ناشیانه می‌تواند منجر به بروز اختلال در عملکرد تاچ آیدی آیفون 5S شود. در هر صورت برای تعمیر موبایل اپل 5S مراجعه به یک نمایندگی معتبر تعمیرات اپل لازم و ضروری است. خوشبختانه در حوزه تعمیر موبایل اپل 5S، تعویض تاچ ال سی دی این دستگاه کار چندان سختی نیست و به راحتی اجرا می شود.

تعمیر برد موبایل اپل 5S

تجربه نشان داده است در بین تمام خدمات و سرویس هایی که برای تعمیر موبایل اپل 5S ارائه می شود، تعمیر برد این دستگاه جایگاه ویژه ای دارد. از همین جهت اگر مادربرد آیفون 5S شما سوخته یا بنا به هر دلیل دچار مشکل شده است، جایی برای نگرانی نیست؛ ما در کنار شما هستیم تا این مشکل را حل کنیم. اصلی ترین عاملی که باعث خرابی لاجیک برد این دستگاه می شود، آب خوردگی است.

نفوذ آب به شدت تاثیر منفی بر روی عملکرد قطعات الکترونیکی بکار رفته در گوشی های موبایل از جمله آیفون ها خواهد داشت و منجر به مختل شدن عملکرد آنها می‌شود. یکی دیگر از عوامل اصلی خرابی مادربرد موبایل اپل 5S مربوط به ورود ضربات شدید است. در خیلی از موارد دیده شده که برد آیفون 5s در اثر ضربه دچار مشکل شده و درست عمل نمی‌کند. هر چند مسائل دیگری نیز باعث ایجاد چنین خرابی می شوند. اما مهم این است که برای تعمیر موبایل اپل 5S و رفع خرابی ها و اختلالات برد آن از کدام مرکز درخواست کمک کنیم.

تعمیر دوربین موبایل اپل 5S

در نمایندگی تعمیرات اپل، تعمیر دوربین موبایل اپل 5S با استفاده از امکانات برتر انجام می شود. معمولا دوربین آیفون 5S خود به خود از کار نمی ‌افتد و حتما یک عامل خارجی باعث اختلال در این بخش از دستگاه شده است. مثلا آب خوردگی یکی از شایع ترین دلایل خراب شدن دوربین آیفون 5S است، زیرا کاور لنز دوربین آیفون 5S ضد آب طراحی نشده است. به علاوه وارد شدن ضربه به آیفون هم می‌تواند از دیگر دلایل بروز این مشکل باشد. مشکل هر چه که باشد، می توانید برای تعمیر موبایل اپل 5S به نمایندگی موبایل اپل مراجعه کنید و مشکل را برطرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دوازده =